Zapraszamy na rozprawę sądową FXWAŁ vs. TMS BROKERS !!!

ODPOWIEDZ
no avatar
PokrzywdzeniNaForex
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 14 lip 2015, 14:24

Zapraszamy na rozprawę sądową FXWAŁ vs. TMS BROKERS !!!

środa 01 cze 2016, 09:11

W imieniu naszego współziomka FXWAŁ z wiadomego forum zparszamy w najbliższy poniedziałek na rozprawę przeciwko TMS Brokers. Czeka na Pańśtwa burzliwa konfrontacja pokrzywdzonych traderów z przedstawicielem TMS Jakubem S. ktory bedzie przesłuchiwany jako świadek. Ponizej pozwalamy sobie wkleic ogloszenie FXWAŁ. Jedyna taka okazja poznać w realu Jakuba S. i zarząd TMS który wkrótce także zasiądzie na ławach sądowych

Witam serdecznie,

w najbliższy poniedziałek, 06.06.2016, odbędzie się kolejna rozprawa z powództwa TMS Brokers, której przedmiotem jest rzekomy debet, jaki miał powstać na moim koncie w następstwie wydarzeń dnia 15.01.2015.

Dla krótkiego przypomnienia: TMS Brokers zrealizował mój SL w okolicach poziomu 1,1950, jeszcze w poniedziałek 19.01.2015 miałem dodatnie saldo rachunku, po czym wieczorem w rozmowie tel. (sic!) zostałem poinformowany, że zostanie przeprowadzona "jakaś" korekta rachunku, szczegóły miałem otrzymać najpóźniej dnia następnego w formie wiadomości e-mail, która jednak nigdy nie doszła...
Następnie z mojego konta zniknęło kilka tyś. PLN i przypisano mi kilkanaście tyś. długu ("korekta wyniku").

W charakterze świadka na wniosek brokera zeznawał będzie inspektor nadzoru TMS Brokers - Jakub S.

Wszystkich zainteresowanych stanowiskiem TMS Brokers zapraszam na rozprawę:

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa, ul. Ogrodowa 51a, dnia 06.06.2016 godz. 13.15.

Zapraszam i pozdrawiam!
Piotrek

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Zapraszamy na rozprawę sądową FXWAŁ vs. TMS BROKERS !!!

środa 01 cze 2016, 17:47

Czy ta rozprawa jest aktualna? Czy przełożona na sierpień?
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
PokrzywdzeniNaForex
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 14 lip 2015, 14:24

Re: Zapraszamy na rozprawę sądową FXWAŁ vs. TMS BROKERS !!!

piątek 03 cze 2016, 18:41

Jak najbardziej Rozprawa w poniedziałek 06.06. w SĄDZIE REJONOWYM DLA WARSZAWY MOKOTOWA GODZ. 13:15 S. 613 AKTUALNA !!!

Zapraszamy !!!

Na 12.08 została przeniesiona sprawa Adriana Szyngiery vel. SPAINA o którym głośno po ostatnim artykule na wp.pl i money.pl

Niedługo zobaczycie dzielnego SPAINA W TV.

Pozdrawiamy !

no avatar
czapman
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 31 maja 2016, 17:06

Re: Zapraszamy na rozprawę sądową FXWAŁ vs. TMS BROKERS !!!

piątek 17 cze 2016, 08:25

I coś nowego wyszło w tej sprawie?

no avatar
Lemon09
Posty: 1
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 10:41

Re: Zapraszamy na rozprawę sądową FXWAŁ vs. TMS BROKERS !!!

czwartek 06 paź 2016, 16:56

Powielam pytanie. Jak się skończyła albo może lepiej czy już się skończyła sprawa...? Bo znając realia przez X lat będzie się toczyć...Ciekawi mnie bardzo jak nasz wymiar sprawiedliwosci zareaguje na taki case.

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Zapraszamy na rozprawę sądową FXWAŁ vs. TMS BROKERS !!!

piątek 07 paź 2016, 18:26

PokrzywdzeniNaForex pisze:Jak najbardziej Rozprawa w poniedziałek 06.06. w SĄDZIE REJONOWYM DLA WARSZAWY MOKOTOWA GODZ. 13:15 S. 613 AKTUALNA !!!

Zapraszamy !!!

Na 12.08 została przeniesiona sprawa Adriana Szyngiery vel. SPAINA o którym głośno po ostatnim artykule na wp.pl i money.pl

Niedługo zobaczycie dzielnego SPAINA W TV.

Pozdrawiamy !
Będzie pierwszy forexowy celebryta :joy:
Jaki program?

no avatar
Laguna
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 03 mar 2016, 09:38

Re: Zapraszamy na rozprawę sądową FXWAŁ vs. TMS BROKERS !!!

niedziela 09 paź 2016, 19:18

i jak sprawa, bo 12.08 to już minął

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Zapraszamy na rozprawę sądową FXWAŁ vs. TMS BROKERS !!!

środa 12 paź 2016, 10:34

Sprawa była, TJS wpadło z kamerami, ale sąd wyłączył jawność. Czekamy na relację z tamtych wydarzeń :)
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości