Biuro tradingowe

ODPOWIEDZ
no avatar
proptrader
Posty: 2
Rejestracja: środa 04 sty 2017, 18:01

Biuro tradingowe

środa 04 sty 2017, 18:11

Cześć

Czy znacie jakieś miejsca w których można trejdować w grupie? Pytam głównie o firmy które dają taką możliwość w zamian za podział zysku i ewentualną opłatę za stanowisko pracy. Interesują mnie głównie oferty na rynku kontraktów terminowych (poza OSTC). Nie interesują mnie akcje NYSE.

Awatar użytkownika
Adam_R
Stały Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: wtorek 14 lip 2015, 19:36
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Biuro tradingowe

środa 04 sty 2017, 20:46

Cześć

W październiku opublikowałem obszerny tekst na temat proptradingu w Polsce. W przeważajacej części skupiam się tam właśnie na NYSE z racji bliższego kontaktu z przedstawicielami takich biur, ale znajdziesz tam też warszawskie SkyHedge.

Co do OSTC - chyba obaj słyszeliśmy te same narzekania, że pracy sporo, a wynagrodzenie nie odzwierciedla wysiłku włożonego w handel. SkyHedge wydają mi się okej, ale nie trafiłem na osoby, któe polecałyby pracę tam (tak samo jak nie trafiłem na osoby, które odradzają współpracę z SkyHedge :tongue: ).

Napisz może jaki region Polski Cię interesuje. Podejrzewam, że jednak Warszawa to będzie zagłębie polskiego proptradingu.

no avatar
proptrader
Posty: 2
Rejestracja: środa 04 sty 2017, 18:01

Re: Biuro tradingowe

czwartek 05 sty 2017, 10:36

@Adam_R Lokalizacja nie ma znaczenia. Dzięki za artykuł.

Z OSTC sytuacja tak jak piszesz, jest bardzo dużo opinii i można poczytać na forach o pracy u nich. Wiadomości o SkyHedge nie ma praktycznie żadnych, ani pozytywnych ani negatywnych, co akurat w tej sytuacji jest chyba pozytywnym symptomem. Wcześniej była firma Protrader i o niej, podobnie jak o OSTC dużo się pisało. Skyhedge ma ponad 2 letnią historię i trudno znaleźć jakieś info, jak u Goldman sachsa :)) Jak będziesz miał jakieś newsy to pisz. Myślę że jest sporo osób które chciałby poznać więcej szczegółów dotyczących pracy w takich firmach.

no avatar
paraki
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 05 sty 2017, 14:38
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: Biuro tradingowe

czwartek 05 sty 2017, 15:21

Dopiero zapoznaję się z tematem... Dziękuje za te wskazówki..

Awatar użytkownika
Adam_R
Stały Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: wtorek 14 lip 2015, 19:36
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Biuro tradingowe

piątek 06 sty 2017, 11:12

proptrader pisze:@Adam_R Lokalizacja nie ma znaczenia. Dzięki za artykuł.

Z OSTC sytuacja tak jak piszesz, jest bardzo dużo opinii i można poczytać na forach o pracy u nich. Wiadomości o SkyHedge nie ma praktycznie żadnych, ani pozytywnych ani negatywnych, co akurat w tej sytuacji jest chyba pozytywnym symptomem. Wcześniej była firma Protrader i o niej, podobnie jak o OSTC dużo się pisało. Skyhedge ma ponad 2 letnią historię i trudno znaleźć jakieś info, jak u Goldman sachsa :)) Jak będziesz miał jakieś newsy to pisz. Myślę że jest sporo osób które chciałby poznać więcej szczegółów dotyczących pracy w takich firmach.
SkyHedge tworzy między innymi Piotr Gunia - poznałem go na jednych targach, wydaje się być bardzo w porządku :gj: O ile się nie mylę, to właśnie emigrował z ProTradera, żeby stworzyć SkyHedge.
Najprościej będzie jeśli skontaktujesz się bezpośrednio ze SkyHedge http://skyhedge.com/ z tego co wiem, nie musisz tam nic płacić za szkolenia etc. Jedyne co musisz, to dobrze rokować :joy:

no avatar
mikao12
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 27 mar 2018, 05:08
Kontakt:

Re: Biuro tradingowe

wtorek 27 mar 2018, 05:11

Ale mało osób w Polsce ma swoje biuro według mnie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości