Oszustwo w GLOBTREX

ODPOWIEDZ
no avatar
Violinist
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 12 cze 2018, 17:58

Oszustwo w GLOBTREX

wtorek 12 cze 2018, 18:01

Chciałem podzielić się z nieprzyjemną historią oszustwa i kradzieży środków, która spotkała mnie u brokera GLOBTREX.

Otóż przez jakiś czas handlowałem na platformie GLOBTREX. Moim opiekunem był EDGAR G.

Kiedy chciałem zdeponować nowe środki opiekun EDGAR G. (pracownik GLOBTREX – dysponuję jego pełnymi danymi osobowymi) przekazał mi nr rachunku bankowego do dokonania depozytu.

Pomimo wykonanego przelewu środki nie zaksięgowały się na moim rachunku maklerskim, a kontakt z opiekunem urwał się.

Próbowałem dodzwonić się do GLOBTREX i wyjaśnić sprawę.

W końcu otrzymałem odpowiedź od GLOBREX, że EDGAR G. zwolnił się z firmy a podany mi przez niego rachunek do wpłaty nie był rachunkiem GLOBTREX.

GLOBTREX stwierdził, że pieniędzy nie zamierza mi zwrócić, bo to nie ich sprawa i nie obchodzi ich, że ich własny pracownik dokonał oszustwa pracując dla brokera. (jakim cudem???).

Proszę wszystkie osoby poszkodowane przez pana EDGARA G. i GLOBTREX o kontakt ze mną najlepiej poprzez e-mail ad2000@tlen.pl Wiem, że nie jestem jedyny a oszustwo miało znacznie szerszą skalę.

Sprawę zamierzam nagłośnić i poruszyć odpowiednie służby, w tym Prokuraturę, KNF i CySEC.

Jeśli macie jakieś info na temat wspomnianej osoby również proszę o kontakt.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości