Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

poniedziałek 15 lip 2013, 14:24

Wszystkie choćby najprostsze pytania związane z Opcjami Binarnymi.

Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.

Uwaga w temacie można jedynie zadawać pytania bądź odpowiadać na nie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

wtorek 16 lip 2013, 10:56

Chciałbym zapytać, bo osobiście spotkałem się z 1 brokerem oferującym opcje binarne, było tam tak, że jeżeli wygrywasz zyskujesz +85% tego co zainwestowałeś, jeżeli przegrywasz tracisz 85% zainwestowanej kwoty.

1. Czy nie sądzicie, że ma to sporo wspólnego z hazardem ?
2. Czy nie sądzicie, że jest tam bardzo słaby RR, co może psuć wynik w dłuższym terminie (niecałe 1:1)
3. Jest to dobre dla początkujących, którzy jeszcze mają problem z zarządzaniem kapitałem- bo przynajmniej w 1 transakcji nie stracą wszystkiego (chyba że otworzą pozycję za wszystko co mają)?
4.W książce "Wspomnienia gracza giełdowego" jest opisane jak w latach 30-stych funkcjonowały tzw. bucket shopy - był to taki jakby bukmacher, który przyjmował zakłady na kurs giełdowy. W książce opisane jest wiele nieprawidłowości i przekrętów oraz próby ograniczania takiej działalności, a w końcu zamknięcie i zakazanie tego biznesu. Dla tych co czytali książkę - czy to nie przypomina Wam opcji binarnych, też takie obstawianie ??

pozdrawiam.
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

wtorek 16 lip 2013, 11:09

longtrader pisze:Chciałbym zapytać, bo osobiście spotkałem się z 1 brokerem oferującym opcje binarne, było tam tak, że jeżeli wygrywasz zyskujesz +85% tego co zainwestowałeś, jeżeli przegrywasz tracisz 85% zainwestowanej kwoty.

1. Czy nie sądzicie, że ma to sporo wspólnego z hazardem ?
2. Czy nie sądzicie, że jest tam bardzo słaby RR, co może psuć wynik w dłuższym terminie (niecałe 1:1)
3. Jest to dobre dla początkujących, którzy jeszcze mają problem z zarządzaniem kapitałem- bo przynajmniej w 1 transakcji nie stracą wszystkiego (chyba że otworzą pozycję za wszystko co mają)?
4.W książce "Wspomnienia gracza giełdowego" jest opisane jak w latach 30-stych funkcjonowały tzw. bucket shopy - był to taki jakby bukmacher, który przyjmował zakłady na kurs giełdowy. W książce opisane jest wiele nieprawidłowości i przekrętów oraz próby ograniczania takiej działalności, a w końcu zamknięcie i zakazanie tego biznesu. Dla tych co czytali książkę - czy to nie przypomina Wam opcji binarnych, też takie obstawianie ??

pozdrawiam.

1. Dlaczego ma to sporo wspólnego z hazardem. Instrument jak instrument, oparty bezpośrednio na notowaniach i to jeszcze z bardziej często wiarygodnych źródeł niż kwotowania brokerów Forex. Każdy instrument finansowy to hazard jeśli nie podejdzie się do niego poważnie. Opcje Binarne są zarejestrowane w

2. Opcje One Touch mają po 500% zwrotu. Opcje High/Low - po 85% (24Option dla kont VIP oferuje już po 91%). Wiele jest systemów działających na Forex ze słabszym R:R.

3. Jest to dobre dla początkujących i dla doświadczonych chcących grać na krótszy termin. Łatwe zarządzanie kapitałem + brak zarządzania otwartą pozycją. A to najtrudniejsze kwestie. Oczywiście można głupio zarządzać kapitałem, ale na pewno na Opcjach jest to łatwiejsze. Do tego dają ogromną możliwość gry na konsolidacjach na niższych TF - co na zwykłym rynku jest bardzo trudne.

4. Mi się to kojarzyło z brokerami MM z dawnych czasów. Zresztą można nawet teraz czepiać się CFD na akcje, które są niezabezpieczane. Tutaj teoretycznie najwięksi brokerzy zlecenia kojarzą i tak docelowo ma to wyglądać.

Jest kilku dostawców technologii, brokerzy to pośrednicy.


Opcje Binarne to inny instrument, który może i powinien być wykorzystywany w zupełnie inny sposób. Ma sporą przewagę nad zwykłymi rynkami dzięki łatwemu zarządzaniu kapitałem i braku zarządzania otwartą pozycją. Ma też minusy oczywiście - nie nadaje się do gry na długi termin.

Fakty są takie, że BO zyskują na popularności - według mnie całkiem słusznie (pograjcie najpierw później oceńcie - będziecie zaskoczeni pozytywnie).
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

wtorek 16 lip 2013, 11:10

Witam :)
longtrader pisze:Chciałbym zapytać, bo osobiście spotkałem się z 1 brokerem oferującym opcje binarne, było tam tak, że jeżeli wygrywasz zyskujesz +85% tego co zainwestowałeś, jeżeli przegrywasz tracisz 85% zainwestowanej kwoty.

1. Czy nie sądzicie, że ma to sporo wspólnego z hazardem ?
2. Czy nie sądzicie, że jest tam bardzo słaby RR, co może psuć wynik w dłuższym terminie (niecałe 1:1)
3. Jest to dobre dla początkujących, którzy jeszcze mają problem z zarządzaniem kapitałem- bo przynajmniej w 1 transakcji nie stracą wszystkiego (chyba że otworzą pozycję za wszystko co mają)?
4.W książce "Wspomnienia gracza giełdowego" jest opisane jak w latach 30-stych funkcjonowały tzw. bucket shopy - był to taki jakby bukmacher, który przyjmował zakłady na kurs giełdowy. W książce opisane jest wiele nieprawidłowości i przekrętów oraz próby ograniczania takiej działalności, a w końcu zamknięcie i zakazanie tego biznesu. Dla tych co czytali książkę - czy to nie przypomina Wam opcji binarnych, też takie obstawianie ??

pozdrawiam.
Małe sprostowanie. Jak wygrywasz to wygrywasz 85% z zainwestowanej sumy, a jak przegrywasz to przegrywasz 100%.

ad. 1. Oczywiście, że ma dużo wspólnego z hazardem jak każda spekulacja i nie ma znaczenia czy to jest Forex, Futures, Akcje, Opcje. Wszystko zależy od podejścia.
ad. 2. Zależy od systemu. Opcje binarne mają kilka bardzo ważnych plusów, jednym z nich jest to, że nie trzeba kombinować ze SL i BE, a też mają minusy, a jednym z nich jest czas. Jednak uważam, że 85% to jest już dobra stawka jeśli chodzi o opcje binarne.
ad. 3. I tak i nie. Jak ktoś ma problemy ze sobą to i tak nie będzie zarządzać kapitałem czy to na FX czy to na OB, bo po stracie i tak wygra chęć "odkucia się" ;). Dlatego i tu i tu potrzebne jest "ogranie się" i doświadczenie.
ad. 4. Dokładnie tak to wygląda. Ale retail FX na początku swojej drogi też wyglądał tak samo. Kwestia czasu, aż zmienią się standardy jakości i w końcu wezmą się za regulację OB.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 20 lip 2013, 09:00

A tak na marginesie, widział Ktoś z Was w Polsce lub za granicą, żeby u bukmacherów były jakieś kursy giełdowe lub walutowe do obstawiania ? Widziałem u nas obstawianie polityki, kto prezydentem ile % dana partia itp.
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 31 sie 2013, 09:39

Czy można otworzyć jednocześnie PUT/CALL na opcjach "ONE TOUCH"?
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 31 sie 2013, 09:40

esco pisze:Czy można otworzyć jednocześnie PUT/CALL na opcjach "ONE TOUCH"?
Tak
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 31 sie 2013, 09:46

Dzięki za szybka odpowiedź.

A jak to wygląda z zakresem instrumentów do obstawiania?
Są w miarę stałe czy pojawiają się jak brokerowi pasuje?

Widzę że w tej chwili w TOP Option nie ma tygodniówki na google.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 31 sie 2013, 09:53

Pojawiają się jak brokerowi (a właściwie dostawcy technologii - bo to nie broker to ustawia) podoba.

Na początku tygodnia często są opcje na waluty z mniejszymi zwrotami, później pojawiają się akcje i indeksy. Tak naprawdę obserwowałem to przez kilka tygodni, ale nie zauważyłem jakieś prawidłowości.

Pozostaje tak naprawdę sprawdzać i szukać takich okazji jak ta ostatnia z Google - chociaż nie zakończyła się sukcesem uważam, że była to znakomita okazja.

Taka ciekawostka:

15 największych brokerów opcji binarnych (dane z 1 kwartał 2013)

Odpowiednio: Nazwa Brokera Depozyty miesięczne Obrót Miesięczny Dostawca Technologii

24Option $ 4,000,000 $ 35,000,000 TechFinancials
AnyOption $ 3,500,000 $ 27,000,000 Own Platform
Banc de Binary $ 2,750,000 $ 22,000,000 SpotOption
TradeRush $ 2,750,000 $ 20,000,000 SpotOption
OptionBit $ 2,750,000 $ 22,000,000 Tradologic
OptionRally $ 1,500,000 $ 10,000,000 SpotOption
Cedar Finance $ 1,000,000 $ 6,000,000 SpotOption
iOption $ 1,000,000 $ 6,000,000 SpotOption
OptionFair $ 750,000 $ 3,500,000 TechFinancials
TopOption $ 750,000 $ 3,000,000 SpotOption
Optionsmarter $ 750,000 $ 3,500,000 TradeSmarter
Startoptions $ 750,000 $ 3,500,000 TradeSmarter
Optech $ 750,000 $ 3,000,000 MarketsPulse
OptionNow $ 500,000 $ 4,000,000 TechFinancials
LiderOption $ 500,000 $ 4,000,000 TechFinancials


Wszystkich przeglądałem dokładnie i wybrałem tych z najlepszymi warunkami/najciekawszymi opcjami.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Damsx6
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: niedziela 11 sie 2013, 17:02
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 31 sie 2013, 09:58

Ciekawe na ile osób dzieli się zysk z takiej platformy. Ktoś wie ? :joy:

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 31 sie 2013, 10:13

Damsx6 pisze:Ktoś wie ?
Nie sadze żeby to były jawne informacje szczególnie patrząc na miejsce rejestracji brokerów.
Na podstawie tych wielkości można szacować przy jakich wielkościach dochodu mogą zacząć się większe problemu ze strony brokera.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 31 sie 2013, 10:27

Coraz więcej brokerów ma licencję i rynek staje się mniej dziki. Swoją drogą myślę, że jest na dużo wyższym poziomie niż rynek Market Makerów jeszcze kilka lat temu na Forexie.

Również największy rynek Forex na świecie czyli Japonia wprowadza regulacje. Na pewno Opcje Binarne jako instrument są zauważane, a wzrost popularności prowadzić będzie do większej konkurencji wśród brokerów, co dla nas przyniesie korzyści.

Kilka artykułów jest na stronie można poczytać.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 07 wrz 2013, 11:32

Akhh a co sądzisz o takich stronach jak np. tutaj http://www.binaryoptions.net.au/signals/ - czyli udostępniających gotowe sygnały na opcje parę razy w ciągu dnia w zależności od sytuacji na rynku za pewny abonament miesięczny (niektórzy chwalą się nawet 70% skutecznością w ciągu roku) ? Myślisz, że ma to racjonalne podstawy powodzenia czy to zwykłe naciąganie ludzi ?

no avatar
Damsx6
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: niedziela 11 sie 2013, 17:02
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 07 wrz 2013, 12:07

maciek9180,


Jeżeli chodzi o mnie to odradzam Ci korzystanie z tego typu pomocy/serwisów. Zaglądam do kilku forum poświęconych Opcjom binarnym i w każdym z nich praktycznie pojawiło się takie pytanie jak Twoje. Z reguły wszyscy odradzali, tłumacząc, że jest to oszustwo czy też tak jak piszesz - naciąganie ludzi. Mi takie odpowiedzi w zupełności wystarczyły i przekonały, żeby już nie myśleć o tego rodzaju pomocy :)

Uwierz mi, że poświęcając parę tygodni na naukę podstaw i opanowanie programów również jesteś w stanie osiągnąć 60-70 % skuteczności, a nawet więcej! Wszystko zależy od Ciebie :)


Zadałeś te pytanie konkretnej osobie zatem wybacz, że się wtrącam :)

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 07 wrz 2013, 14:29

W sumie to ja powinienem przeprosić bo na forum raczej nie zadaje się pytań do konkretnej osoby tylko do ogółu. Dzięki za odpowiedź.

Tak ogólnie to wycofuje swoje pytanie bo jest trywialne. Wiadomo, że jeśli ktoś ma wiedzę potrzebną do zarabiania to po prostu zarabia a nie dzieli się nią w zamian za jakieś śmieszne abonamenty.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

sobota 07 wrz 2013, 17:29

To nie do końca tak, że wszystkie serwisy sygnałowe będą złe.

Mam w planie testowanie ich, także swobodnie możemy założyć taki temat w dziale ogólnym i tam możecie podawać swoje propozycje. Wtedy postaram się skontaktować z dostawcami sygnałów i je testować. Chociaż mogę potrzebować pomocy ;)

Dopiero po przetestowaniu można myśleć o podpisywaniu jakiś umów. Niestety większość na pewno będzie nieskuteczna.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

niedziela 08 wrz 2013, 08:36

To można samemu założyć taki temat? Czy musi to zrobić moderator?

Awatar użytkownika
Neron
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 01 wrz 2013, 08:47

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

niedziela 08 wrz 2013, 09:00

maciek9180 pisze:To można samemu założyć taki temat? Czy musi to zrobić moderator?
Zapewne można, tak jak dziennik na przykład lub jakiś inny wątek !smail!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

niedziela 08 wrz 2013, 13:04

Nie krępujcie się jeśli chodzi o zakładanie tematów etc. Forum jest dla nas wszystkich i jest tu duża doza wolności, więc nie ma co się obawiać ostrzeżeń, banów etc.

Działajcie i róbmy tak, żebyśmy byli wszyscy zadowoleni ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

środa 11 wrz 2013, 17:27

http://www.youtube.com/watch?v=kkoqYW4wAa4

A co sądzicie o tym filmiku ? Facet bardziej ściemnia czy mówi jednak więcej prawdziwych rzeczy ?
Tak w ogóle to można cokolwiek zrobić w wypadku, gdy wygra się pieniądze a broker nie będzie chciał ich wypłacić ? Te 'regulacje prawne' mają jakieś pokrycie w rzeczywistości ? Pytam czysto hipotetycznie. Tych brokerów naciągaczy na rynku jest chyba dość sporo.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości