Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

czwartek 12 wrz 2013, 12:50

maciek9180 pisze:Tak w ogóle to można cokolwiek zrobić w wypadku, gdy wygra się pieniądze a broker nie będzie chciał ich wypłacić ? Te 'regulacje prawne' mają jakieś pokrycie w rzeczywistości ? Pytam czysto hipotetycznie. Tych brokerów naciągaczy na rynku jest chyba dość sporo.
W umowach jest wszystko dokładnie opisane. Przed wpłaceniem większej kasy polecam się bardzo dokładnie zapoznać.
W przypadku problemów trzeba się zwracać do rodzimego regulatora brokera i ewentualnie tamtejszych sądów.

Co do samej gry to cóż nie jest tu inaczej niż w każdej innej branży. Żeby odnieś sukces trzeb być świadomym co się robi i robić to lepiej od innych.Sztuką nie jest jak mówią reklamy "1000 € w godzinę" tylko regularne zarabianie w dłuższym okresie czasu.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

środa 09 paź 2013, 13:54

maciek9180 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=kkoqYW4wAa4

A co sądzicie o tym filmiku ? Facet bardziej ściemnia czy mówi jednak więcej prawdziwych rzeczy ?
Tak w ogóle to można cokolwiek zrobić w wypadku, gdy wygra się pieniądze a broker nie będzie chciał ich wypłacić ? Te 'regulacje prawne' mają jakieś pokrycie w rzeczywistości ? Pytam czysto hipotetycznie. Tych brokerów naciągaczy na rynku jest chyba dość sporo.
Jeśli masz jakiegoś konkretnego broka na myśli, to możemy popytać tu i ówdzie. A nuż doczekamy się odpowiedzi :wink:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
krzysztof
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 16:53

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

czwartek 24 paź 2013, 17:03

Witam wszystkich ;)
Na starcie mam totalnie początkujące pytanie, zaczynam swoją przygodę z OB i postanowiłem zacząć ją od testowania strategii trend follower. Przeczytałem obydwie części poradnika, lecz mam pytanie co do części drugiej. Nie widzę nigdzie wyjaśnienia, jak połączyć inwestowanie u brokera z platformą MT4. Chodzi mi dokładnie o to, że powiedzmy zakładam konto w TopOption, instaluje demo na FXSalt, ale jak to teraz ze sobą połączyć? Czy to jest może tak, że MT4 służy mi tylko do wykresów walut czy surowców którymi jestem zainteresowany, dostaję sygnał i wtedy na stronie TopOption inwestuję? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :joy:
Drugie moje pytanie - nie mam w tej chwili środków na inwestycję i jednak wolałbym grać na jakimś demie zanim cokolwiek załapię; czy jest jakiś broker z kontem demo? W opisach nigdzie nie znalazłem tej informacji.
Dzięki za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

czwartek 24 paź 2013, 17:37

Nie da się tego połączyć. Dostajesz sygnał na MT4 odpalasz transakcję na przeglądarce w TopOption. System nie jest w pełni automatyczny, zawsze trzeba spojrzeć czy nie ma danych, wsparcia/oporu w pobliżu. Także nawet jeśli dałoby się podłączyć to i tak trzeba zawsze samemu ocenić sygnał.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
krzysztof
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 16:53

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

czwartek 24 paź 2013, 18:45

Dzięki za odpowiedź- oczywiście, całą resztę rozumiem, tylko ta kwestia była dla mnie niezrozumiała. A czy wiesz coś w temacie drugiego pytania?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

piątek 25 paź 2013, 06:15

Dema bardzo niechętnie dają brokerzy, ale jest teraz okazja bo z eXbino można dostać, bez wpłacania kasy, jeśli startuje się w konkursie na journal.

Więcej tutaj: http://comparic.pl/listings/konkurs-dem ... garniecia/
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

piątek 25 paź 2013, 10:01

Dla mnie to że kont dem nie chcą dawać, już daje do myślenia.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

piątek 25 paź 2013, 10:09

Microbi pisze:Dla mnie to że kont dem nie chcą dawać, już daje do myślenia.
Dlaczego? Taki rynek po prostu jest - młody. Na Forexie dema też nie były powszechne kilka lat temu. To się zmienia wraz z rozwojem i konkurencją.
Naturalna kolej rzeczy, że rynek będzie coraz lepszy dla klienta wraz z rozwojem konkurencji. Do tego daleka jeszcze droga. Musi być więcej brokerów z regulacjami.

Swoją drogą demo tak naprawdę nic nie daje - i tak widzisz wszytko - ile płaca, jakie są opcje etc. Do tego nie potrzeba konta.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

piątek 25 paź 2013, 10:25

To że demo nic nie daje ja to wiem, ale ktoś kto chce zobaczyć, poklikać powinien mieć taką możliwość, a nie dopiero jak kasę wpłaci, rynek niby młody, ale czyż brokerzy którzy oferują teraz OB nie mieli do czynienia z rynkiem FX, pewnie mieli i znają realia. Dla mnie na razie z tego co wyczytałem to oferują wczesną fazę brokerów MM z FX, a jaki cel tych brokerów był to każdy wie.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

piątek 25 paź 2013, 10:52

Microbi pisze:To że demo nic nie daje ja to wiem, ale ktoś kto chce zobaczyć, poklikać powinien mieć taką możliwość, a nie dopiero jak kasę wpłaci, rynek niby młody, ale czyż brokerzy którzy oferują teraz OB nie mieli do czynienia z rynkiem FX, pewnie mieli i znają realia. Dla mnie na razie z tego co wyczytałem to oferują wczesną fazę brokerów MM z FX, a jaki cel tych brokerów był to każdy wie.
Większość tak - natomiast niektórzy od początku stosują model mniej agresywny i bardziej do klienta. Np. TopOption - regulowane, nie mam od nich telefonów nagabujących na dopłaty kasy, super oferty etc.
Dema co prawda nie ma, ale wszystko widać, tyle że pozycji nie otworzysz.

Oczywiście, że zależy brokerom na kasie, ale niektórzy widać, że chcą się na rynku utrzymać, a niektórzy nachapać jak najszybciej.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
krzysztof
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 16:53

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

piątek 25 paź 2013, 18:38

Akhh pisze:Dema bardzo niechętnie dają brokerzy, ale jest teraz okazja bo z eXbino można dostać, bez wpłacania kasy, jeśli startuje się w konkursie na journal.

Więcej tutaj: http://comparic.pl/listings/konkurs-dem ... garniecia/
Dzięki za odpowiedź, na innym forum znalazłem brokera który oferuje demo - marketsworld. Chciałbym sobie na nim poćwiczyć, mam tylko jedno dodatkowe pytanie - czy jest możliwość do mt4 dodać surowce typu złoto, ropa? Czy tylko waluty które są po lewej stronie na liście?

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

piątek 25 paź 2013, 20:40

Wszystko zależy od brokera.

Kliknij na liście rynek prawym i wybierz pokaz wszystko.
Powinny się pokazać wszystkie dostępne rynki.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

no avatar
krzysztof
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 16:53

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

wtorek 29 paź 2013, 20:33

Jeszcze jedno śmieszne pytanie :)
Dostaję sygnał jak na screenie, w którym miejscu jest cena w momencie otrzymania go? Na końcu strzałki czy na końcu/początku świecy?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

środa 30 paź 2013, 07:02

Poczytaj o świecach japońskich i będziesz dokładnie wiedział: http://comparic.pl/listings/swiece-japonskie-podstawy/
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
luqash3
Posty: 3
Rejestracja: środa 30 paź 2013, 09:37

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

środa 30 paź 2013, 19:08

Witam,

Może mam dość banalne pytanie, chodzi o MT4 - gdy chce przeglądać historie przewijam w lewo za każdym razem wraca mi na początek gdy cena się zmieni.
Jak to wyłączyć?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

środa 30 paź 2013, 19:12

luqash3 pisze:Witam,

Może mam dość banalne pytanie, chodzi o MT4 - gdy chce przeglądać historie przewijam w lewo za każdym razem wraca mi na początek gdy cena się zmieni.
Jak to wyłączyć?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Na górze masz ikonki z osiami współrzędnych i zieloną i czerwoną strzałką. Wyłącz zieloną.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
luqash3
Posty: 3
Rejestracja: środa 30 paź 2013, 09:37

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

poniedziałek 18 lis 2013, 15:35

Mam pytanie o lockout - czy jest to w którym broker daje nam na wejście, czy czas na który jest zablokowane inwestowanie w ten sam instrument, zaraz po wejściu. Jakoś niejasne jest to dla mnie.
Prosiłbym też o dokładniejsze wyjaśnienie hedging - co to w tym chodzi - czy jest to próba odbicia strat zaraz po nietrafnym wejściu wybranie przeciwnej opcji ?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

poniedziałek 18 lis 2013, 15:42

luqash3 pisze:Mam pytanie o lockout - czy jest to w którym broker daje nam na wejście, czy czas na który jest zablokowane inwestowanie w ten sam instrument, zaraz po wejściu. Jakoś niejasne jest to dla mnie.
Prosiłbym też o dokładniejsze wyjaśnienie hedging - co to w tym chodzi - czy jest to próba odbicia strat zaraz po nietrafnym wejściu wybranie przeciwnej opcji ?

Nie bardzo rozumiem pytanie o lockout. Gdzie to jest?

Co do hedginu to dość długi temat. Generalnie chodzi o otwarcie pozycji przeciwnej na tym samym instrumencie. Można na forexie zabezpieczać się tak np. przed luką weekendową, czyli otwarciem w niedzielę z dużą różnicą w stosunku do zamknięcia.

Oryginalnie same fundusze hedgingowe miały zarabiać bez względu na sytuację rynkową, grają długie pozycje na najsolidniejszych spółkach a pozycje krótkie na najsłabszych.

Wtedy niezależnie czy szeroki rynek rośnie, czy spada fundusz powinien zarabiać.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
luqash3
Posty: 3
Rejestracja: środa 30 paź 2013, 09:37

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

wtorek 19 lis 2013, 10:29

Lockout chodzi mi o dozwolone wjejścia o określonym czasie.
Przykładowe info na "Expiration time in a binary trade is determined as the duration of a trade positioned. On the other hand, lockout time is considered to be the point of no return in binary trading. During this time, a broker offers a certain trade after which no more trading can be made. Some brokers provide 5 min. of lockout. Others provide around 15 min. of lockout. Or as in 60 second binary options, 0 lockout. The smaller the lockout period, the greater the chances of a trader ending the trade successfully. As a result, you need to look for traders that are experienced in dealing with short lockouts. Short lockouts means less opportunity for hedging, thus ensuring that you make the most of a trade."

Jest to mgliste dla mnie. Dość dużo na ten temat wspomina Brian http://www.youtube.com/watch?v=XNaw59yIpdI
w sesji US ma 15 min a w Azjatyckiej 30 min lockout.

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Wszystkie pytania dozwolone! Opcje Binarne

wtorek 19 lis 2013, 12:51

Na polski tłumaczone jest to jako "obszar bez obrotu".

Po prostu gdy zostaje mało czasu do zamknięcia interwału nie możesz otworzyć opcji.

Niepewność kierunku jest funkcją ilości czasu pozostałego do wygaśnięcia.
Jeśli do zamknięcia pozostało 30 minut cena może odejść bardzo daleko od poziomu opcji.
Z drugiej strony jeśli był silny wzrost to na końcu będą "rysować knot".

Hedging w przypadku opcji binarnych to pewnie takie otwieranie drugiej opcji żeby pokryć częściowo pierwszą w przypadku gdy uważamy ją już za straconą.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości