TopOption

ODPOWIEDZ
no avatar
karka19
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 01 lut 2015, 21:27

TopOption

piątek 06 lut 2015, 15:57

Czy TopOption moze nie wyplacac gotowki w przypadku wiekszych zarobkow?Czy mozna zaufac tej platformie?Czy w jakis sposob oszukuja?

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TopOption

poniedziałek 09 lut 2015, 07:52

Zależy co rozumiesz przez większe zarobki :) Jeżeli chcesz ze 100USD zrobić 30 tysięcy dolarów to może być problem - ale to u każdego brokera. Przy regularnej grze i normalnych wypłatach natomiast spoko :)

no avatar
puszek
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 14:54

Re: TopOption

wtorek 17 lut 2015, 13:25

witam

mam mały problem :)...w topoption gram głównie na touch/no touch, niestety od jakiegoś tygodnia mechanicznie pozmniejszali mi stawki na 20 i 40 zł ( nie pozwalaja większych), z czego wchodzą tylko te mniejsze i max 3 transakcje...czy ktoś z Was miał z nimi podobny problem?...uprzedzając pytania, tak :) trochę ich pociągnąłem na "kasie" :):):)..moje interwencje u nich są zazwyczaj są zbywane tekstami o przeglądarkach itp...jeśli macie pomysł, jak "odblokować" moje konto, to z góry będę wdzięczny :)

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TopOption

środa 18 lut 2015, 12:25

A nie możesz spróbować przerzucić się na innego broka?

no avatar
binoptwol
Posty: 3
Rejestracja: środa 18 lut 2015, 12:07

Re: TopOption

środa 18 lut 2015, 12:32

Tylko pytanie na którego? To nie jest odosobniony przypadek, widziałem w internecie osoby skarżące się na tego typu praktyki u różnych brokerów. Teoretycznie każdy brok może tak postąpić, mimo że jest regulowany.

Awatar użytkownika
Binary24
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 12:55
Kontakt:

Re: TopOption

środa 18 lut 2015, 15:26

Zapewne powinieneś zmienić brokera.

Broker to bukmacher - zarabia na stratach użytkowników. I to każdy bez wyjątku. Jakieś gadanie o cudownych spreadach albo zarabianiu na tych 10-20% od wygranej przez użytkownika transakcji, inne cuda wianki itp. można włożyć między bajki.

Nawet jeśli dysponujesz świetną skuteczną 100% strategią na opcje binarne, to miliarderem i tak nie będziesz. Musisz zarobić trochę i zmieniać regularnie brokerów, to może kilkaset tysięcy $ wyciągniesz od 20-30 brokerów :P Bukmacherzy też ustawiają limity użytkownikom, którzy za dużo wygrywają.

Rynek OB jest jeszcze bardzo młody i brokerzy muszą zabezpieczać się przez tymi co wyciągają od nich kasę. Za to bardzo chętnie przyjmują tych, co tę kasę u nich zostawiają jak w kasynie :) To się niestety będzie zdarzać coraz częściej, ponieważ powstaje coraz więcej skutecznych strategii na opcje binarne. Sam znam strategie co przynoszą 60-70% skuteczność, dorzucić do tego jeszcze trzeźwe myślenie podczas tradingu na żywo i można spokojnie wygrywać przez długi czas z brokerem. A broker na to pozwolić nie może.
Największe forum o opcjach binarnych.

no avatar
puszek
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 14:54

Re: TopOption

czwartek 19 lut 2015, 10:53

dzięki...chyba tak będzie trzeba zrobić..polecicie w miarę normalnych brokerów?

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TopOption

czwartek 19 lut 2015, 12:39

puszek pisze:dzięki...chyba tak będzie trzeba zrobić..polecicie w miarę normalnych brokerów?
Spróbuj z OptionTrade http://comparic.pl/option-trade/

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TopOption

środa 25 lut 2015, 12:47

Apple pracuje nad swoim własnym elektronicznym samochodem, w pełni zintegrowanym z elektroniką użytkową spod znaku nadgryzionego jabłka.

Apple Car, czy też iCar miałby pojawić się na rynku do końca 2020 roku. O ile informacja nie została jeszcze do końca potwierdzona, to przedsiębiorstwo posiadające miliardy wolnej gotówki z pewnością byłoby w stanie zrealizować takie przedsięwzięcie. Na rynku od jakiegoś czasu trwa już cicha rekrutacja specjalistów – Apple zatrudniło 200 nowych pracowników związanych z robotyką oraz zasilaniem elektrycznym.

Tutaj analiza spółki - http://comparic.pl/apple-informacja-o-a ... ja-zakupu/ - gra na CDF spółek możliwe w TopOption

no avatar
Arkady 2015
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 05 kwie 2015, 01:29

Re: TopOption

środa 15 kwie 2015, 23:37

Damian_C pisze:
puszek pisze:dzięki...chyba tak będzie trzeba zrobić..polecicie w miarę normalnych brokerów?
Spróbuj z OptionTrade http://comparic.pl/option-trade/
Witam wszystkich ! ( to moj pierwszy post )

Czy mozna troche wiecej zdan na temat OptionTrade. gdyz mam zamiar zmienic brokera allbo zalozyc drugie konto u innego.
Ostatnio TopOption mnie zyczyna denerwowoac ze swoja WEB platforma itd.
Jezeli chodzi o oprogramowanie do platformy WEB to podoba mi sie podobnie jak u Blanc de Binary - najpierw myslalem wlasnie o nim ze wzdledu na stawke minimalna 1 € . byc moze Option trade tez ma taka .Nawet bez MT4 wykresy sa w miare czytelne.
No i jak przeczytalem ostatnio , ze przy wyplacie zadaja stosu dokumentow (jak to autor napisal ) zaczalem sie ''wolniej '' zastanawiac.
Najlepiej przydalaby sie taka recenzja jak mozna znalezc na stronie:
http://www.toptenbinarybrokers.com/ot-p ... tAodv2kAmw


Arkady 2015.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TopOption

czwartek 16 kwie 2015, 06:23

Option Trade ma darmowe demo, więc można sobie wypróbować:

http://comparic.pl/option-trade/

A z brokerami OB, będzie dokładnie tak jak z brokerami Forex, raz jeden będzie świetny, a drugi gorszy, później będzie zmiana bo ten pierwszy coś niepotrzebnie będzie zmieniał itd.

Najlepiej mieć konta u tych 2-4 brokerów z niewielkimi kwotami i tam gdzie jest najlepiej przerzucać dopiero większą. Coś się dzieje - nie ma problemu, przerzuca się gdzie indziej.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TopOption

czwartek 16 kwie 2015, 06:47

W ramach małego off-topu Wielka Brytania przenosi opcje binarne spod regulacji Komisji Gier i Zakładów pod odpowiednik naszej Komisji Nadzoru Finansowego - status prawny zmienia się więc w UK z gry hazardowej na instrument finansowy. Brokerzy OB będą teraz tak samo regulowani jak brokerzy FX - trend ten ma się ponoć rozejść na całą Europę, bo działa tutaj mocno Unia Europejska.

no avatar
Arkady 2015
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 05 kwie 2015, 01:29

Re: TopOption

czwartek 16 kwie 2015, 21:17

Apropos OptionTrade

Zainteresowala mnie dosc rozbudowana forma edukacji i chyba dzisiaj zaloze konto demo , ale otrzymuje sie to konto po zalozeniu konta real bez wplaty.

Tak to przynajmniej zrozumialem .

Arkady 2015.

Awatar użytkownika
goniec
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 02 wrz 2014, 23:45
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: opcje binarne
Kontakt:

Re: TopOption

piątek 17 kwie 2015, 00:59

Arkady 2015 pisze:Apropos OptionTrade

Zainteresowala mnie dosc rozbudowana forma edukacji i chyba dzisiaj zaloze konto demo , ale otrzymuje sie to konto po zalozeniu konta real bez wplaty.

Tak to przynajmniej zrozumialem .

Arkady 2015.
Nie zakładałem u nich konta, ale na innym forum pisali że nie trzeba wpłacać. Zresztą tu też jest o tym wzmianka: http://www.binary24.pl/pl/top/optiontrade-demo

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TopOption

piątek 17 kwie 2015, 11:44

Tylko zakładasz konto i możesz grac na demo :) http://comparic.pl/option-trade/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości