UWAGA !!!Ostrzeżenie !!! Automaty do Opcji to Oszustwo!!!!

ODPOWIEDZ
no avatar
zsunay
Posty: 1
Rejestracja: sobota 07 mar 2015, 13:31

UWAGA !!!Ostrzeżenie !!! Automaty do Opcji to Oszustwo!!!!

sobota 07 mar 2015, 19:36

Uwaga traderzy opcji binarnych i wszyscy uczestnicy rynku pojawiało się nowe oszustwo mogące spokojnie pozbawić Was kapitału!!!! Nachalne reklamy o zachęcającym wyglądzie, obiecują każdemu bogactwo i odmianę w ich życiu za sprawa zdobycia nagle milionowej fortuny, którą ten czy inny automat dla nich sam zarobi, gdy tylko wpłacą na konto brokera 250 USD bądź 250 Euro. Otóż chcę ostrzec wszystkich "naiwnych i zdesperowanych, pazernych i tylko ciekawych" te automaty maja gorsze wyniki niż jest obiecane w reklamie, narażają Was na stratę waszego kapitału, większość przeprowadzonych operacji 50% do 80% jest bledną i kończy się strata zainwestowanej kwoty. Reklam mówi ze ty spisz, jesz i tracisz czas a automat nie musi wiec za ciebie w tym czasie handluje i zarabia!! Ostrzegam!!! żeby nikt nie poszedł spać a zostawił włączony automat bo jak wstanie może okazać się ze koszmar ma na jawie. A jego konto jest rzeczywiście wyzerowane!!! W reklamie wywiadów udzielają ludzie podający się za szczęśliwców, którzy jakoby zarobili miliony grając z pomocą automatów do handlu opcjami binarnymi. To wszystko blaga, kłamstwo i jeśli kiedyś było prawdą (w co wątpię) to już nie jest!!! a wręcz odwrotnie. W reklamach jest mowa o wersje beta - do testowania i dlatego nie trzeba płacić za program do automatycznego inwestowania, ze korzyść włascicieli tego programu polega na tym ze dzieki nam (temu ze go uzywamy) oni podniosą skutecznosc tego programu z obecnych 70 - wiecej % do ponad 90 % trafnych decyzji. W zamian za testy na wersji beta oni zapewniaja ze dostaniemy równiez za darmo udoskonaloną wersję programu. Mówią o gwarancji na to ze zostaniemy bogaci ze automat zarobi sam dla nas fortunę, ostrzegam nie wieszczcie w to, ani w to ze naukowiec matematyk, niemieckiego pochodzenia wymyślił algorytm w oparciu o który, działa program i zarabia. Reklama działa socjotechnicznie - mówi o tym żeby się pospieszyć z zarabianiem przez automat póki to legalne, sugeruje ze może nas coś ominąć i jako by będziemy tego żałować. Ja powiadam Oby tak było bo jak zdążycie zainstalować to badziewie w waszych laptopach to może być za późno. Przyznaje, ja jestem jednym z naiwnych i zdesperowanych których nikt nie ostrzegł ale na szczecie w porę zorientowanym w wielkości poniesionych strat z pomocą automatu do automatycznego handlu opcjami binarnymi w moim imieniu. W tym miejscu powinienem podać nazwy tych programów i platformy które je proponują oraz adresy stron internetowych. Obawiam się jednak odwrotnego skutku i reklamy tych oszustów, wiec tego nie zrobię na forum. Ale zainteresowanych problemem zapraszam do wymiany doświadczeń własnych tu na forum i na email, poniżej.
Dodam jeszcze żebyście nie myśleli ze owe 250 USD czy Euro, które trzeba na początku zainwestować to wszystko !! od razu po tym jak to zrobicie zaczną się kolejne próby wyłudzenia następnych sum bo te okazują się za małe. Usłyszałem wręcz od opiekuna rachunku "ze ja nie umiem małych kwot zarabiać, tylko duże" mówił o sobie oczywiście - a zarabianie dużych sum wymaga większego kapitału z tymi 250 euro to ja mogę zarabiać 10 euro tygodniowo usłyszałem. Ale jeśli wpłacę 1000 euro teraz w piątek to do poniedziałku będę miał na koncie 2500 Euro!! Oczywiście obiecany bonus który miał być dopisany do mojego rachunku natychmiast po wpłacie pierwszej takiej kwoty prze zemnie na mój rachunek, będzie dopisany do mojego rachunku po wykonaniu obrotu na rachunku w wysokości 200 tys euro oczywiście z góry o tym nie wspomniał. Ale za to wspomniał ze taki obrót to nie problem, usłyszałem bo automat sam zrobi obrót zarabiając moja obiecana fortunę, ma to na celu zostawienie automatu włączonego bez nadzoru na noc lub pod moja nie obecność a wtedy wyzerują wam konto seria strat przed którymi oczywiście jest nieostrzenie drobnym drukiem na platformie brokera z licencją oczywiście. Reklamy te bywają w dwóch formach. Pierwsza z nich to pochlebne opinie jakoby szczęśliwych milionerów, ci oczywiście z imienia i nazwiska przedstawiają się lecz nie można do nich napisać gdyż wyskakuje błąd. Okazuje się za piszą za każdym email z innego kraju co sugeruje ukrywanie własnego IP. Drugi rodzaj to same platformy wysyłają zgrabne filmy i prezentacje jak to oni zarobili miliony leząc do góry kołami w tym czasie, jeśli wypełnimy reklamę uzupełniając ja o swoje dane,wówczas dzwoni ktoś podaje się za brokera opiekuna naszego i zaczyna się naciąganie na pierwsza kwotę 250 Euro bądź USD. Później od razu dostaniemy sto innych reklam od coraz to nowych platform, wszystkie będą chciały 250 USD bądź Euro i wszystkie obiecują cud w naszych finansach za sprawa nieomylnej maszyny do zarabiania. OSTRZEGAM ! to OSZUSTWO!!!

zsunay
zaunay@wp.pl

mod: pisownia

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: UWAGA !!!Ostrzeżenie !!! Automaty do Opcji to Oszustwo!!

niedziela 08 mar 2015, 09:21

Witaj Zsunay.

Dziękujemy za ostrzeżenie. Przykro czytać o takich doświadczeniach. Rozumiem, że nie chcesz publicznie rzucać linkami i nazwami, ale jeśli jest taka możliwość, to będę wdzięczny za PW albo mail z konkretami: marcin.nowogorski@comparic.pl
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: UWAGA !!!Ostrzeżenie !!! Automaty do Opcji to Oszustwo!!

niedziela 08 mar 2015, 10:02

Ostrzegałem od zawsze przed takimi stronami, niestety istniały i będą istnieć.

Stąd ja czuję misję jaką mamy do zrobienia w polskich Opcjach Binarnych pisząc jasno, że to nie jest proste, że trzeba dużo czasu na to poświęcić, zaczynać bardzo ostrożnie i jeszcze dziesiątki innych (jakże nudnych w porównaniu ze stronami oferującymi naukę w 10minut ;) ) porad....
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości