Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% depo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% depo

poniedziałek 11 maja 2015, 12:35

uTrader to znany i ceniony wśród inwestorów opcji binarnych broker działający na rynku nieprzerwanie od 2011 roku. Szybka, intuicyjna i bezpieczna platforma, dostęp do ponad 100 aktywów i czas wygasania opcji od 30 sekund do nawet 9 miesięcy. uTrader specjalnie dla czytelników Comparic przygotował specjalną promocję

Link referencyjny - http://aff.utrader.com/goto/track/?sche ... paign=5715
Link goły - http://pl.utrader.com/ - musisz jednak pamiętać, że tylko z linkiem Comparic odbierzesz bonus i uzyskasz dostęp do webinarów


Skorzystaj z nawet 5 transakcji bez ryzyka do 100% wartości Twojego depozytu!

Specjalnie dla czytelników portalu Comparic i sympatyków opcji binarnych razem z brokerem uTrader przygotowaliśmy ekskluzywną promocję, w której skorzystać można z nawet 5 transakcji bez ryzyka pokrywających do 100% łącznego kapitału. Oznacza to, że możesz inwestować i nawet w przypadku porażki broker zwróci Ci wszystkie środki.

Ilość transakcji z gwarancją zwrotu środków uzależniona jest od wielkości depozytu klienckiego:

-200-250USD – 1 transakcja bez ryzyka (w kwocie do 30% wielkości depozytu)
-250-500USD – 3 transakcje bez ryzyka (w kwocie do 50% wielkości depozytu)
-500-1000USD – 4 transakcje bez ryzyka (w kwocie do 50% wielkości depozytu)
-Ponad 1000USD – 5 transakcji bez ryzyka (w kwocie do 100% wielkości depozytu).

Oferta brokera uTrader została doceniona już przez ponad 250 tysięcy traderów z różnych części świata. Zakładając rachunek można liczyć na:

-Dostęp do zaawansowanej platformy
-Intuicyjną stronę internetową
-Zwroty nawet do 89% w przypadku standardowych opcji
-Opcje Up/Down, One Touch, Pary opcyjnie, opcje długoterminowe (do 9 miesięcy), -opcje Turbo (30-300 sekund)
-Ponad 100 różnych aktywów – pary walutowe, indeksy, akcje, towary, pary akcyjne
-Bezpieczne metody płatności, e-portfele
-Szybkie i proste wypłaty
-Rodzaje rachunków dopasowane do potrzeb i możliwości różnego rodzaju inwestorów
-Elastyczny system bonusów sięgających nawet do 200%
-Darmowe sygnały handlowe od licencjonowanych analityków
-Rachunek demo dostępny po dokonaniu wstępnego depozyt
-Strona dostępna w języku polskim

Skorzystaj z darmowych konsultacji mailowych, dedykowanych szkoleń i odbierz e-booka o Price Action!

To jednak nie koniec promocji przygotowanych przez Comparic przy współpracy z uTrader. Każdy zainteresowany inwestor może dodatkowo skorzystać z konsultacji mailowych pisząć na naszą specjalnie stworzoną ku temu skrzyknę supportOB@comparic.pl. Dodatkowo udostępniony zostanie autorski e-book Marcina Wenusa odnośnie Price Action a raz w miesiącu prowadzone będą ekskluzywne warsztaty dla wszystkich osób, które zarejestrowały się poprzez nasz link. W przypadku większego zainteresowania liczba szkoleń zostanie oczywiście zwiększona:

-Konsultacje tradingowe pod adresem supportOB@comparic.pl
-Autorski e-book Marcina Wenusa o Price Action
-Ekskluzywne webinaria dot. Opcji binarnych dla klientów uTrader

Awatar użytkownika
Kondek
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 25 sie 2014, 15:49
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% d

czwartek 14 maja 2015, 16:06

Należy dodać, że te 5 transakcji zostanie zwrocone jako bonus. Należy go 20 razy obrócić, aby wypłacić kasę.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% d

czwartek 14 maja 2015, 16:29

Informacje jakie mamy od brokera, to takie, że można sobie środki od razu wypłacać. Nie ma to nic wspólnego z bonusem.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% d

czwartek 14 maja 2015, 17:17

Ok teraz już wszystko zweryfikowane.

To co się odzyska rzeczywiście trzeba obrócić 20x.

Czyli wpłacamy 1000zł.

Robimy 3 transakcje w sumie za 450zł (żeby łatwiej było liczyć).

2 są zyskowne, 1 stratna. Na zyskownych zarobiliśmy po 120zł, na stratnej straciliśmy 150zł.

Teraz mamy 1090zł. Oddają nam 150zł, ale jako bonus na razie. Mamy w sumie 1240zł z czego 1090zł możemy wypłacić, a 150zł dopiero robiąc obrót 20x 150 = 3000
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
milord malpa2
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 08:54

Re: Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% d

piątek 15 maja 2015, 09:03

Obrót x20 na szczęście dość niewielki, ja spróbuję :wink:

no avatar
uTrader
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 25 maja 2015, 09:38

Re: Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% d

poniedziałek 25 maja 2015, 09:42

Witam, jestem przedstawicielką uTrader.
Promocja jest nadal aktualna.
W razie wątpliwości zapraszam na forum lub osobiscie na moje skype - mariak.utrader

no avatar
Luki
Posty: 40
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 10:28

Re: Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% d

piątek 02 paź 2015, 10:37

Witam!
Czy promocja powyższa jest nadal aktualna?
Jeśli dobrze zrozumiałem:
Wpłacam 1000zł dostaję 1000zł bonusu oraz 5 transakcji gwarantowanych?
Wypłacam sobie swoje pieniądze i w sumie inwestuję tylko bonusem który muszę obrócić co najmniej 20-krotnie?
Czy dobrze to zrozumiałem?
Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% d

piątek 02 paź 2015, 14:08

Dzisiaj mają wolne, wiec pewnie odpowiedź w niedzielę od Pani Marii
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
uTrader
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 25 maja 2015, 09:38

Re: Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% d

niedziela 04 paź 2015, 07:04

Witam,
Niestety nie ma takiej opcji, aby inwestowac tylko bonus.
Po wplacie 1,000 USD otrzymuje Pan 5 transakcji bez ryzyka a bonus jest w zawieszeniu i staje sie plynny po dokonaniu obrotu 20x. Przegrane transakcje sa rowniez zwracane w formie bonusu, i trzeba dokonac 20 x obrot aby byla mozliwosc korzystania z bonusu i jego wyplaty.

no avatar
jejkam
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2018, 14:42

Re: Utrader - 89% zwrotu i 5 transakcji bez ryzyka do 100% depo

czwartek 26 kwie 2018, 15:00

Witam!!! Od razu mówię Wam odpuście tych oszustów z utrader bo pieniędzy nie zobaczycie!!!!

1 raz to robię w życiu i czuje się jak w jakimś matrixie. To co tutaj opisuje to jest 100% prawda ,świadczę dowodami (zrzutami ekranu od każdej transakcji oraz rozmowami telefonicznymi nagranymi przez sieć Orange).Moja historia wygląda następująca:

Zobaczyłem reklamę na facebooku co anymous mówią jak stać się bogatym-oczywiście w to uwierzyłem jak KOMPLETNY FRAJER zadzwoniłem do nich sam i się wpisałem w to( grałem kiedyś na giełdzie nie zdradzę nazwy,niestety przez ustawe z temtego roku ograniczyli to w PL). Został przydzielony dla mnie OSOBISTY analityk finansowy - Alicja Cybulska. Oczywiście wszystko od samego początku bardzo miło telefon co 5 minut jak trzeba było wpłacić pieniądze.Na początku wpłaciłem 1000 zł dostałem 1000 zł bonusu. Zostałem kolejnym nabranym FRAJEREM.Pięknie zaczeła opowiadać o bonusie ,że tylko do jutra jest promocja od kwoty wpłaconej jest 100%. SŁOWO KLUCZ NIE BYŁO - a mianowicie ILE RAZY OBRÓCIĆ TRZEBA TYM BONUSEM , ŻEBY WYPŁACIĆ NIE POWIEDZIAŁA!!!!!!!A wiecie co jest najlepsze? ŻEBY WYPŁACIĆ COKOLWIEK POWIEDZIAŁA MI po 2 miesiącach gdy rozegrałem 140 000 obrotu ,że zostało mi jeszcze 40 tyś do obrócenia!!!To było już po tym jak wpłaciłem 8000 zł CZY WY TO ROZUMIECIE ??!! WPŁACACIE 8000 zł a macie zrobić OBRÓT! 180 000zł!! przy skali jak gracie za 1000 zł wygrywacie 750zł a jak przegrywacie to tracicie 1000 zł!! to jest najprostszy wzór matematyczny -niech każdy sobie odpowie sam czy osoba bez pojęcia jest w stanie to zrobić to po 1 a po 2 w jakim czasie!!.Co dla zwykłego użytkownika ,który jest laikiem i dal się nabrać na szybkie pieniądze jest oczywiście SZYBKO ZAROBIONYMI PIENIĘDZMI -no bo jak nie zgarnąć 100% pieniędzy od wpłaty!!! Wtedy mój mózg został oświecony.Oczywiście piękne słówka jak to wszystko jest super same wygrane i może nam pan ufać. Pani Alicja podała na samym początku dla mnie akcje ,które spadną ,a które wzrosną. 90% tych akcji weszło-no bo jak na samym początku można by stracić? Kropla w morzu!!Przez ok 2 tygodnie dzwonienia kontakt się przestał powoli obniżać ,jeżeli już nie chciałem więcej wpłacić pieniędzy- no po co komu klient który już więcej nie włoży?? Wtedy zacząłem szukać w internecie o tej firmie więcej informacji - i co o moje ZGROZO oczy nic nie wyłapały? Kiedyś na zwykłej giełdzie chciałeś to brałeś i wpłacałeś i wypłacałeś -ZERO JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW. A tutaj zaczeły się schody...Kontakt telefoniczny słabł z tygodnia na tydzień -entuzjazm również sympatycznej na samym początku pani alicji cybulskiej. Jak zacząłem się dopytywać o moje pieniądze to był tylko tajemniczy uśmieszek ,że może Pan wyciągnąć jak będzie obrót 180 000 zł. Oczywiście umiejętności posiadam jakieś (nie zerowe) i zrobiłem ten obrót....

A TERAZ HISTORIA ZACZYNA SIĘ NAJLEPSZA :)

Oczywiście chciałem ,aby zadzwonił do mnie analityk , tydzień czasu nie miał chwili na telefon aby zadzwonić i potwierdzić wypłatę- TYLKO MA CZAS JAK WPŁACASZ!!! NA czacie oczywiście pisali ,że przekazali informacje- a co mieliby napisać??

Zespół do mnie pisze maila ,że nie mam wystarczającego obrotu na koncie.

Więc wysłałem im takiego emaila:

"Dzień dobry rozmawiałem dziś z Panem Drużbackim. Moje stanowisko jest takie ,że wypłacają mi Państwo pieniądze . Nie obchodzi mnie nic poza tym. Spełniłem warunki. Żadne kompromisy nie wchodzą w grę . Jeżeli do tego nie dojdzie dołożę wszelkich starań aby więcej osób państwo nie nabrali. Mi zależy na moich pieniądzach i tego oczekuje.

Jeżeli tak się nie stanie informuję co się stanie.
1. Sprawa zostaje zgłoszona do prokuratury . Dzwoniłem do orange mojej sieci gdyż mam telefon na firmę wszystkie rozmowy są nagrywane i poinformowali mnie ,że jak zgłoszę sprawę na policję zostaną przekazane.
2. Wszystkie osoby ,które mnie wprowadziły w błąd poniosą odpowiedzialność karną.
3. Sprawa zostanie nagłośniona przez gazety.
4. Posiadam wszystkie screen shoty z moich transakcji- zostaną pokazane na wszystkich forach bukmacherskich jak i dostarczone do prokuratury.
5. Analityk finansowy został nagrany w każdej rozmowie podkreślając kwotę.
Zależy mi na czasie . Karty są po mojej stronie , nie chce słuchać żadnych wyjaśnień oczekuje zwrotu pieniędzy."

Po czym dzwoni do mnie BOSS tej zakłamanej firmy Przemysław Drużbacki- polecam poczytać opinię w internecie o nim.
Nasza rozmowa trwała 25 minut.Podczas tej rozmowy zaczął mnie przekonywać ,że trzeba obrócić 40 razy bonusem co mu dawałem argumenty ,które mój analityk mówił ,że 20 po czasie bo na początku to zataili i ,że w życiu bym się nie zgodził na 40 . A wiecie co ten ów pan powiedział? Że analityk mógł się pomylić i nie wiedzieć??!!!!!!! To jest jawna kpina jak mógł nie wiedzieć jaki jest regulamin!!!. I mówi ,że ta pomyłka jest rzeczą ludzką -więc spytałem dlaczego na moją korzyść się nie pomylili. Ogólnie ten facet sam nie wierzył w to co mówił. Mam argumenty w swojej dłoni -rozmowy telefoniczne nagrane są w Orange i tam jest za każdym razem powiedziane ,że analityk finansowy mówi 20 razy i ustalaną kwotę. Co oczywiście pani alicja cybulska odpowie za umyślne wprowadzanie klienta w błąd.Drużbacki cały czas mnie przekonywał ,że to super oferta dostać 100% bonus i obrócić go 40 razy. To jest niewykonalne -prosta matematyka. Oczywiście ten pan nie miał argumentów i ciął swoje frazesy ,że musi porozmawiać z analitykiem czy tak powiedział , że analityk mógł nie znać nowego regulaminu który wszedł w styczniu podobno (hahahahahaha) jak ja wchodziłem było 20 razy-czego nie zauważyłem i się ocknąłem później. Oczywiście telefonu nie było. Sprawę zgłosiłem dziś na policję. Wszytsko będe opisywał dzień po dniu. Rozmowy mają zapisane ,więc sprawa w sądzie będzie wygrana. Dla tych oszustów będzie kara. Bo jeszcze jestem w złym stanie psychicznym , jestem oszukanym , nie mam za co żyć. Ludzie jednoczmy się i odzywajmy ,aby zrobić pozew zbiorowy. Jeżeli będzie ktoś chciał proszę o kontakt ,służe pomocą!! Robię to w imię wszystkich osób ,aby nikt nie dał się nabrać tak jak ja i stracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy i zdrowia. Powodzenia ludziska i musimy wygrać tą sprawę!! A osoby ,które nas okłamały pociągnąć do odpowiedzialności karnej . Bo tak nie może być!!
Mam print screeny z każdej transakcji, jeżeli będzie potrzeba to wkleje każdy screen . Rozmowy są zapisane, czekam na decyzje policji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości