Przywitanie i pytanie :)

ODPOWIEDZ
no avatar
jimmi111
Posty: 21
Rejestracja: czwartek 26 wrz 2013, 18:31

Przywitanie i pytanie :)

czwartek 26 wrz 2013, 18:57

Witam wszystkich. Jwstem tu nowy. Dopiero wchodze w temat i poniewaz widze ze doskonale siedzicie w temacie pozwole sobie zadac wam takie dość ogólne pytanko. Który z tych trzech systemów cieszy sie najwyższą skutecznoscią?? Autocharist,Onet Ouch czy Trend Follower. Szukam równiez jakiegos konta demo, słyszałem ze wiekszosc tych kont wirtualnych demo odbiegają od żeczywistej sytuacji na rynku, czyli mogą byc maniupulowane przez brookera. Czy śą konta demo na którym brooker nie ma mozliwosci manipulowac?

no avatar
Damsx6
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: niedziela 11 sie 2013, 17:02
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Przywitanie i pytanie :)

czwartek 26 wrz 2013, 21:50

Największą skuteczność wykazuje Trend Follower. Polecam przeczytać uważnie wszystkie części znajdujące się na stronie. Pamiętaj, że tylko niektóre sygnały są trafne. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie do minimum wadliwych sygnałów poprzez obserwację, edukację i granie "na sucho" albo na koncie demo. Skuteczność na poziomie 70 % już jest naprawdę bardzo przyzwoita. Odnośnie opcji One Touch to zapomnij póki co - taka moja rada. Jeżeli chodzi o założenie konta demo to nie mam pojęcia, który broker jest godny zaufania, przykładowo mi dla treningów wystarczyła gra na kartce.

Warto również poświęcić chwilkę dla autochartista :)

no avatar
jimmi111
Posty: 21
Rejestracja: czwartek 26 wrz 2013, 18:31

Re: Przywitanie i pytanie :)

piątek 27 wrz 2013, 09:04

Damsx6 pisze:Największą skuteczność wykazuje Trend Follower. Polecam przeczytać uważnie wszystkie części znajdujące się na stronie. Pamiętaj, że tylko niektóre sygnały są trafne. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie do minimum wadliwych sygnałów poprzez obserwację, edukację i granie "na sucho" albo na koncie demo. Skuteczność na poziomie 70 % już jest naprawdę bardzo przyzwoita. Odnośnie opcji One Touch to zapomnij póki co - taka moja rada. Jeżeli chodzi o założenie konta demo to nie mam pojęcia, który broker jest godny zaufania, przykładowo mi dla treningów wystarczyła gra na kartce.

Warto również poświęcić chwilkę dla autochartista :)
Bardzo dzikuje za odpowiedz.:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości