Double profit

ODPOWIEDZ
no avatar
VebVe
Posty: 1
Rejestracja: piątek 27 wrz 2013, 08:26

Double profit

wtorek 01 paź 2013, 14:11

Szukając nowych strategi dla opcji binarnych natknąłem się na ten filmik, gdzie ten pan bardzo prosto tłumaczy kilka strategi https://www.youtube.com/watch?v=WqQDLBiylXc

Jedną z nich jest Double Profit. Ktoś się spotkał z tym wcześniej? To co mówi autor filmiku ma sens? Dla mnie brzmi przekonująco, ale każdego dnia się okazuje jak mało jeszcze wiem o rynkach finansowych. Jego porady mają sens? I czy znacie jakiegoś brokera, który oferuje opcje anulowania o której on wspominał?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Double profit

środa 02 paź 2013, 06:41

Troszkę to czuć amatorką. Szczególnie kiedy mówi o ryzykowaniu 50-100USD przy 1000USD na koncie i nazywa to małym ryzykiem. Profesjonalne podejście to ie jest ;)

Double Profit może być ciekawe, ale nie w tak prosty sposób. Cena porusza się często w konsolidacji (neutral trend jak on to nazywa) i wtedy przy górnym ograniczeniu gra się PUT przy dolnym CALL. Natomiast takie mechaniczne patrzenie na ostatnią godzinę będzie bardzo niebezpieczne.

Tutaj pokazywałem trading oparty na wsparciach i oporach. Zerknij: viewtopic.php?f=82&t=2091
Również w planach mam opublikowanie takiej strategii - ale na razie brak mi czasu. Może w listopadzie będę miał troszkę więcej.

Jeśli chodzi o anulowania opcji to wielu brokerów je ma i jest to pułapka. Bo BO mają przewagę nad zwykłym rynkiem taką, że nie trzeba zarządzać pozycją - a tutaj sobie tą przewagę odbieramy. A przy anulowaniu wypłata jest bardzo niewielka.

Warto dobierać brokerów z największymi stopami zwrotu - o tym też pisałem.

Zerknij na opisy brokerów na Comparic lub na forum: viewforum.php?f=83 kładę tam nacisk właśnie na zwroty. Im one większe tym lepiej.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości