Technika 5.0 decimal

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Technika 5.0 decimal

środa 23 paź 2013, 00:24

Linka do tej strategii podesłał mi brat, którego zainteresowałem tematem opcji binarnych.
Technika wydaje się całkiem prosta i skuteczna. Opowiem Wam jednak moją krótką historię:)
Po analizie filmiku http://www.youtube.com/watch?v=LK84PPT5 ... re=mh_lolz
stwierdziłem, że zagram sobie na koncie demo i sprawdzę. Sprawdziło się świetnie. Następnie wpadłem na reala i w 40 minut z 260 PLN zrobiłem 400 PLN.
Następnego dnia usiadłem i dobiłem do 500 PLN w kilkanaście minut.
Niestety zachciało mi się grać już o większe stawki. Nie zaczynałem już od 5 PLN, a od 20 PLN.
W związku z powyższym stan mojego konta na dziś wynosi 1.23 PLN (słownie - jeden złoty, dwadzieścia trzy grosze).
Nie zrażam jednak nikogo do tej techniki, gdyż uważam, że jest dość ciekawa. Chciałbym tylko ostrzec przed chęcią zbyt szybkiego zarabiania.
Teraz sprawa wygląda tak, że czekam na jakiś dopływ gotówki i zaczynam od początku, bo uważam, że ta strategia ma potencjał.
Uważam również, że aby zacząć grać tą strategią potrzebny jest depozyt w wysokości MINIMUM 500 PLN.

Jeśli ktoś używał już tej strategii, bardzo proszę o komentarze.
Jeśli ktoś jeszcze jej nie używał... radzę zacząć:)
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Technika 5.0 decimal

środa 23 paź 2013, 07:39

A jakbyś tak opisał pokrótce - bo filmik to prawie 20minut ;) A pewnie strategię można opisać w 3-4 zdaniach.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Re: Technika 5.0 decimal

środa 23 paź 2013, 12:00

Jasne, nie ma sprawy.
Gramy w opcje 60s na parze EUR/USD.
Pierwsze zagranie robimy w stronę, którą wybiera większy procent traderów.
Jeśli zbliża się czas zakończenia opcji (czyli mija 60 sekund), a kurs nie poszedł po naszej myśli - w momencie zakończenia opcji otwieramy kolejną W TYM SAMYM KIERUNKU, tylko za taką stawkę, aby w razie wygranej pokryć straty z poprzednich zagrań i dodatkowo coś zarobić.
Na platformie, na której gram (TopOption) niestety w opcjach 60s są gotowe stawki do wyboru przy zagraniach (5,10,20,50,100,200,500). Jest tu więc mała elastyczność jeśli chodzi o dobór stawek do zagrania.
Na filmie facet gra na 24option i tam może wpisywać sobie dowolną kwotę za jaką zagra. Daje to większe bezpieczeństwo i kontrolę nad depozytem. Niestety minimalny depozyt na 24option to 250$, 250Eur, więc na razie mnie nie stać:)

System "gwarantuje", że najpóźniej za piątą zagrywką kurs pójdzie po naszej myśli. Czyli gramy kolejno (w przypadku TopOption) za 5, 10, 25, 100, 200 PLN.
Kwotę 25 PLN wybieramy jak najszybciej się da, otwierając dwie opcje, jedna po drugiej na kwoty 20 i 5 PLN.

Zapomniałem jeszcze dodać, że system nie jest w 100% skuteczny. Kiedy na wykresie wypadnie nam 5 świec wzrostowych lub spadkowych - możemy mieć kłopoty.
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Technika 5.0 decimal

środa 23 paź 2013, 12:14

Typowy martingale - masz jedną pewność: zbankrutujesz prędzej czy później. Zawsze tak jest. Oczywiście możesz do tego czasu zarobić - natomiast niestety prowadzi to tylko do bankructwa.

Możesz grać tak samo na opcjach 15minut - nie ma to znaczenia. A będziesz miał większe stopy zwrotu niż przy 60sekund. Tyle, że cierpliwość większa musi być ;) I wtedy w TopOption możesz spokojnie operować stawką. Zaczynając od 10zł, a nie od 75zł tak ja w 24Option zwiększasz swoje szanse na przeżycie.

System w dłuższym terminie doprowadzi Cię do bankructwa. A to, że opiera się na fakcie, że większość traderów od tego brokera akurat stawia w jedną stronę, ma takie samo znaczenie jak cena mleka w Tajlandii, czyli żadne. Ale fajnie wygląda, że na czymś się opiera.

Dlaczego - ano dlatego, że dzienny obrót na 24Option to kilka milionów USD, na rynku Forex ponad 5bilionów. Więc to ilu traderów w 24Option stawia na wzrost Eurodolara ma taki sam na niego wpływ, jak ilość osób kupujących benzynę w Polsce, na ceny ropy na świecie.

Sorry, że tak to źle brzmi z mojej strony, ale naprawdę przez systemy tego typu przechodziło wielu z nas traderów i kończyło się to tragicznie. Ja mam ogromne pretensje do osób prezentujących tego typu rzeczy, bo narażają ludzi na spore problemy - a niekiedy na życiowe tragedie, kiedy ryzykują pożyczone pieniądze, kasę na mieszkanie etc.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Re: Technika 5.0 decimal

środa 23 paź 2013, 12:35

Nie chciałem nikogo urazić moim postem a tym bardziej nie chciałem pozbawiać kogoś oszczędności.
Wpadło mi poprostu coś takiego pod rękę i postanowiłem podzielić się tym z forumowiczmi.
Co do obstawiania w kierunku większości, to zgadzam się z Tobą. Nie ma to zupełnie znaczenia. Poprostu na którymś z kolei filmiku zauważyłem, że prezenterzy się tym kierują, ale nie jest to żaden wyznacznik obstawiania.

Osobiście jestem osobą, która musi się oparzyć, żeby odpuścić.
Straciłem swój depozyt, ale wiem dlaczego - chciałem szybko zarobić.
Spróbuję jeszcze raz, zagram ostrożniej, jeśli nie wyjdzie - dam sobie spokój.
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Technika 5.0 decimal

środa 23 paź 2013, 12:46

Ależ ja nie mam nic do Ciebie absolutnie. Wręcz przeciwnie fajnie, że się dzielisz tym co znalazłeś. Ja mam coś do tego gościa, który taki system promuje.

Nie musisz nic próbować. Prędzej czy później zdarzy się taki trend, że trafisz nie 5 a i 20 pod rząd strat. Z którą wyzerujesz konto?

Na martingale da się grać na zasadzie hit and run. Wkładasz jakąś kasę - ja masz zarobek wyciągasz wkład i grasz dalej. Znowu wyciągasz itp. Bo jedno jest pewne w takim systemie - bankructwo. Prędzej czy później.

Kolejna sprawa to niekorzystny zwrot - jak masz próbować coś takiego, spróbuj na opcjach z korzystniejszymi wypłatami. Zwiększysz swoje szanse.

Natomiast naprawdę ten system doprowadzi jedynie do bankructwa, chyba że stosować będziesz taką zasadę jak napisałem. Wtedy masz szanse.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Re: Technika 5.0 decimal

środa 23 paź 2013, 13:41

Dzięki za opinie, własnie tak chcę grać. Troszkę zarobić i wypłacić. Zobaczymy jak będzie.
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

no avatar
bartman
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 10 wrz 2013, 07:36

Re: Technika 5.0 decimal

piątek 25 paź 2013, 13:55

Też testowałem tą strategię jednak niestety jak wspomniał Akhh prędzej czy później będzie prowadziło to do wyzerowania konta. Z całą pewnością strategia ta dla potrzeb stałego zarabiania i inwestowania nie nadaje się a przynajmniej w zakresie operowania pełną kwotą depozytu (poprzez rozłożenie jej na 5 części).

Dla ewentualnej weryfikacji jej jak również aby uchronić się przed niepotrzebną utratą rzeczywistego kapitału - proponuję testować ją np. na www.binary.com
Jest tam konto demo. Wprawdzie platforma jest nieco inaczej skonstruowana - to jednak są dodatkowe plusy tj. wirtualne pieniądze, bardzo niska kwota wejścia nawet poniżej 1 USD. Wysokie stopy zwrotu - nawet 98% i co ciekawe możliwość grania na 15 sekundach (co dla mnie jest totalnym obłędem).
Trochę trzeba się do tej platformy przekonać - obstawia się poprzez wskazanie jaką kwotę chce się zarobić a ona poprzez przeliczenie przez stopę zwrotu wylicza kapitał do zainwestowania.

Niemniej jednak dzięki niej możesz modyfikować tą strategię i trochę pobawić się w bezpieczny sposób testując przyjęte założenia.

Ja osobiście strategię tą rozbiłem nawet do 7 kroków (przy założeniu że tylko jedna transakcja z tego zarabia a pozostałe są ewentualnym zabezpieczeniem straty - tu niezbędny będzie excel dla prawidłowości rozłożenia poszczególnych kwot wejścia) przy tak dużych stopach zwrotu umożliwia to zainwestowanie znacznie mniejszych pieniędzy, przy znacznie większej próbie wejść niż z pierwotnej strategii tj. 5 wejść

Niestety i takie próby po przyniesieniu początkowo bardzo dużych zysków po pewnym czasie przyniosło totalne wyzerowanie konta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Technika 5.0 decimal

piątek 25 paź 2013, 13:59

Panowie jest konkurs eXbino na Journal. Będzie darmowe konto demo bez konieczności wpłaty. Załóżcie sobie konta i testujecie strategie - nie dość że z pożytkiem to jeszcze możecie coś wygrać ;)

A przynajmniej można testować u normalnego brokera na rzeczywistych warunkach: http://comparic.pl/listings/konkurs-dem ... garniecia/
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
papis
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 04 lis 2013, 09:37

Re: Technika 5.0 decimal

środa 20 lis 2013, 20:36

tez mialem z tym stycznosc, pierwsze kroki na banc de binary, depozyt 250gbp w ciagu jednego dnia dobilem do 400 i potem tak samo jak kolega wyzej chciwosc zawladnela i wyzerowanie konta. Teraz zbieram na kolejny depozyt i gram na koncie demo testujac inne strategie.

Jednak przed chwila mialem przeblysk, stwierdzilem ze sie zaloguje i napisze pierwszy post. Gdyby napisac program ktory by monitorowal pare EUR/USD i odmierzal cene wejsciowa i wyjsciowa w przeciagu 1 minuty, minuta po minucie. Jezeli 3 razy pod rzad zanotuje spadek ceny to daje nam alarm na glosnikach (alarm powinien sie wlaczyc w momencie "sztucznego otworzenia" trzeciej transakcji zebysmy mieli czas na przygotowanie sie do umieszczanie trade) i mamy potencjalny sygnal do zagrania na wzrost na 1 min. To tak jak bysmy grali ta strategia tylko wchodzili wylacznie na 4 transakcje ktore przez wiekszosc osob na YT jest uwazana jako 100% success

Co o tym myslicie? Pomniejszylo by to ryzyko.

no avatar
Damsx6
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: niedziela 11 sie 2013, 17:02
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Technika 5.0 decimal

środa 20 lis 2013, 22:23

Również jestem po przetestowaniu tej strategii. Tyle, że ja ograniczyłem się do grania na kartce(5 dni) i jednego cyklu(30min) na realu. Rzeczywiście rezultaty pozytywnie zaskakiwały. Problem w tej strategii polega na tym, że nie wiemy jakie jest prawdopodobieństwo wygrania opcji na 4 czy 5 kroku. Dla osób z małym depozytem jest to wówczas wyrok śmierci. Niemniej jednak jestem podobnego zdania do autor tego tematu, iż ta strategia ma sens.

papis - gdyby był taki program to poznalibyśmy prawdopodobieństwo tego systemu. Myślę, że to świetny pomysł. W zasadzie gdyby nie wszedł 4 krok to wtedy szansa na wygranie 5 jest większa.. i analogicznie nawet do 6 kroku. Czy ktoś jest w stanie to ogarnąć?:D

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Technika 5.0 decimal

czwartek 21 lis 2013, 08:15

Prędzej czy później zawsze zdarzy się trend taki, że stawka przekroczy dopuszczane maksimum przez brokera.

Kolejną pułapką jest to, że payouty są przecież niekorzystne. Gdyby jeszcze tak jak w ruletce czarne/czerwone było płacone 2:1 - a jedynym niebezpieczeństwem byłoby zero to ma to sens. Natomiast taka gra przy BO jest gorsza od kasyna.

Dokładając do tego system, który jest omawiany tutaj: viewtopic.php?f=81&t=2471 ma to większy sens, ale ten tok myślenia raczej bym zostawił i zajął się strategią bez żadnego podwajania pozycji bo to bardzo niebezpieczne.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości