Adaś i jego binarne trady

Awatar użytkownika
SAdam121
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 22:18
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Adaś i jego binarne trady

piątek 20 gru 2013, 16:37

Podsumowanie 20/12/2013

Cóż, nie wyszło. Niema co płakać, czego żałować czy się obwiniać.
Świadomie zagrałem takie pozycje i tym bardziej świadomie obie otwarłem za 100$ w nadziei, że uda się wygrać. Potoczyło się to jednak inaczej czego też mogłem się niejako spodziewać.

Na usprawiedliwienie zasługuje jednak fakt, że ostatnie dni to prawdziwa huśtawka która nie daje zbyt wielu sygnałów. Może jest to spowodowane końcem tygodnia w co osobiście wątpię a raczej obstawiałbym przedświąteczną stagnację czy też wczesne zamykanie długich pozycji przed końcem roku.

Niemniej jednak troszkę żałuję że nie utrzymałem systemu w ryzach, nie wywalczyłem większej liczby pozycji no i pozwoliłem sobie an większe ryzyko straty kapitału.

Bilans dnia: 0/2 -200$
~ Nic nie musisz, wszystko możesz !

Awatar użytkownika
SAdam121
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 22:18
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Adaś i jego binarne trady

piątek 20 gru 2013, 16:45

Podsumowanie tygodnia 16-20/12/2013

Tutaj wiele się nie rozpisze bo wygląda to strasznie chaotycznie. Począwszy od zamieszania wokół systemu, poprzez owocne analizy, kolejne problemy z optymalizacją, następnie napawające optymizmem wyniki ażeby skończyć na dość sporym minusie.

Oczywiście można to było rozegrać lepiej jednak starałem się jak tylko mogłem i myślę że wielu doceniło by ten wkład. Nie wiem czy jest sens, choć może inaczej. Sens jest w dopracowaniu tej strategii bo ja w nią wierzę! Może i nie pokazałem tego w tym tygodniu ale pewnie kilku skalperów było by zainteresowanych i z pewnością udało by im się na tym dorobić.

Może uda mi się przebrnąć przez analizy porównawcze z całego grudnia co będzie już bardziej wartościowe a niżeli te kilka dni. To na razie tyle ode mnie.

Bilans tygodnia: 4/5 -243$
~ Nic nie musisz, wszystko możesz !

Awatar użytkownika
SAdam121
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 22:18
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Adaś i jego binarne trady

piątek 20 gru 2013, 16:57

Podsumowanie dziennika

Konkurs bardzo mi się podobał mimo tego że sporo osób go olało, chwała moderatorom za doprowadzenie go do końca!

Moje doświadczenia są dwojakie. Może najpierw te na plus.
Nauczyłem się sporo o opcjach, zwłaszcza krótkich czyli minutowych ale też godzinne nie były takie złe.
Poznałem funkcjonowanie tego rynku jak i troszkę problematyczne rozliczanie po każdej transakcji. Udało mi się skutecznie ograniczyć mentalność tradera z rynku forex i co ważniejsze poznać tę grających na opcjach.
Przechodząc do minusów tak nie podobały mi się chwile gdy chciałem otworzyć transakcję a broker meni wylogowywał ... Mniemam, że można to ograniczyć więc nie mam pretensji do nikogo mimo iż sporo bym zyskał :) Kolejny minus to zbyt mała dowolność w konstruowaniu terminów rozliczenia, myślę że tutaj szłoby pograć efektywniej biorąc chociażby pod uwagę geometrię czasu która nieodzownie towarzyszy opcją binarnym.

Dziękuję wszystkim, którzy czytali mój dziennik jak i tym z którymi konkurowałem :)

Na koniec chciałbym dodać, ze jestem skołowany :) Doprawdy nie jestem pewien czy chciałbym zarabiać na takim rynku. Przez te tygodnie miałem różne przebłyski, że może udało by mi się dostosować ale szybko znikały one gdy odnotowywałem stratę. Postaram się dokończyć system, który być może okaże się dobry dla kogoś z tu obecnych skalperów a jak nie to będzie wykładnią moich zdolności :)

Pragnę jeszcze złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i życzyć Wam odmiany swojego życia na lepsze, ukierunkowanego na innych:) Mnie to pomaga i to bardzo znacząco. Także uśmiechu na twarzy i hej ho do przodu!

Bilans inwestycji: -369,55$
pozostałe fundusze: 630,45$
~ Nic nie musisz, wszystko możesz !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości