Konkursowy dziennik Rabita.

ODPOWIEDZ
no avatar
rabit
Posty: 11
Rejestracja: piątek 01 lis 2013, 15:55
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Konkursowy dziennik Rabita.

poniedziałek 04 lis 2013, 19:17

Witam.
Jako ze kolega Akhh zorganizowal swietny konkurs, postanowilem wziazc w nim udzial i sprobowac swoich sil. Na forex jestem od dwoch lat, rachunek rzeczywisty od roku (szalu nie ma, niestety :joy: miedzy innymi z braku czasu). Preferuje DT ale trading oparty o D1 nie jest mi obcy i w tym dzienniku trejdowal bede przewaznie na D1 co nie oznacza ze nie bedzie trejdow z nizszych TF. System oparty o LT+SR+Ma200. Poki co czekam na demo, o ile wogole uda mi sie dolaczyc do konkursu (byly pewne problemy z rejestracja). Dziennik bede prowadzil glownie wieczorami.
To chyba tyle.
Oczywiscie wszystkim pozostalym uczestnikom zycze powodzenia. :cheers:
Pozdrawiam.

P.S. zauwazylem wielu uzytkownikow z nawigatora :cheers:

no avatar
rabit
Posty: 11
Rejestracja: piątek 01 lis 2013, 15:55
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konkursowy dziennik Rabita.

czwartek 07 lis 2013, 20:40

Witam.
Co pawda konto dostalem dwa dni temu to nie pisalem z braku czasu. Szczerze mowiac jestem bardzo rozczarowany platforma (zero mozliwosci analizy technicznej) oraz mozliwosciami handlu (z tego co zauwazylem jedynie Put/Call od obecnej ceny i one tuch, czy sa opcje typu cena nie wyjdzie z kanalu cenowego lub opcje typu cena nie przebije danego oporu/wsparcia ? Moze nie zauwazylem).
Jesli chodzi o trejdowanie, to w zalaczniku jeden trejd na zlocie otwarty dwa dni temu . Szcegoly w zalacznikach. Moje ulubione instrumenty to edek, zloto i kiwi. Juto rano mozliwe ze pokusze sie o szorta na edku i zlocie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
rabit
Posty: 11
Rejestracja: piątek 01 lis 2013, 15:55
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konkursowy dziennik Rabita.

sobota 09 lis 2013, 12:00

Witam.
Opcja na zlocie zamknieta na plus 44$. !smail!
Dzisiaj otwarta opcja one tuch na edku, wielkosc pozycji 50$ potencjalny zysk 200% wiec ciekawe RR. Nie jestem tylko pewien jak ta opcja one tuch dziala, tzn. ma dotknac ten poziom i zostac powyzej czy cena ma byc ponizej ?
Szczegoly w zalaczniku.
Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
rabit
Posty: 11
Rejestracja: piątek 01 lis 2013, 15:55
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konkursowy dziennik Rabita.

niedziela 10 lis 2013, 17:21

rabit pisze:Nie jestem tylko pewien jak ta opcja one tuch dziala, tzn. ma dotknac ten poziom i zostac powyzej czy cena ma byc ponizej ?
Czy zna ktos odpowiedz na to pytanie ? Bylbym wdzieczny :wink:
BTW wlasnie probowalem sie zalogowac do exibino i wyswietlil mi sie komunikat ze usprawniaja platforme, ciekawe czy wprowadza cos nowego .
Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
rabit
Posty: 11
Rejestracja: piątek 01 lis 2013, 15:55
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konkursowy dziennik Rabita.

poniedziałek 11 lis 2013, 11:51

Witam.
W tej chwili moim zdaniem edek ma dobry setup pod S wiec taka opcje otwozylem, szczegoly w zalaczniku.
A kreator opcji to chyba tylko z nazwy...
Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
rabit
Posty: 11
Rejestracja: piątek 01 lis 2013, 15:55
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konkursowy dziennik Rabita.

wtorek 12 lis 2013, 19:58

Witam.
Jak widac opcja na edku niestety nietrafiona chodz bylo blisko. Co do one tuch na edku to w tej chwili mam pewne watpliwosci ale zostalo dwa dni wiec moze sie uda.
Dzisiaj zloto znalazlo sie w dobrym miejscu na longa wiec i taka opcje otwozylem, szczegoly w zalaczniku.
Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości