Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Opcje

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

wtorek 03 cze 2014, 18:03

magiwb pisze:Nie lepiej wygooglować? Prócz pobrania trzeba jeszcze wiedzieć jak go użyć ;o)
Można i wygooglować, jego użycie też można wygooglować. Myślałem, że kolega ma go pod ręką może i tutaj wrzuci, w sensie dopisując informacje na jakich ustawieniach go używa i jak go interpretuje, bo jak wiadomo dużo ludzi ma swoje własne refleksje na temat danego wskaźnika, które odbiegają od klasycznie przyjętych.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

wtorek 03 cze 2014, 18:24

maciek9180 pisze:
magiwb pisze:Nie lepiej wygooglować? Prócz pobrania trzeba jeszcze wiedzieć jak go użyć ;o)
Można i wygooglować, jego użycie też można wygooglować. Myślałem, że kolega ma go pod ręką może i tutaj wrzuci, w sensie dopisując informacje na jakich ustawieniach go używa i jak go interpretuje, bo jak wiadomo dużo ludzi ma swoje własne refleksje na temat danego wskaźnika, które odbiegają od klasycznie przyjętych.

Zawsze wygodniej jak ktoś wrzuci, bo wersji wskaźników bywa cała masa.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
dolek6
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 15 maja 2014, 08:19

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

środa 04 cze 2014, 17:14

Panie i Panowie jak tam wyniki po dłuższym czasie użytkowania? Ktoś stosuje strategię do dziś? Po 3 dniach grania na 5M w sumie do przodu ale nie dużo jak na 3 dni (takie bodzenie w miejscu) :P Od dziś zaczynam testy z interwałem 15M z inwestycjami na 45-60 min. Co prawda sygnałów na 15M jest znacznie mniej ale dla kogoś kto praktycznie ma ciągły dostęp do mt4 zarówno w domu jak i w pracy ilość ta powinna satysfakcjonować, więc NA POHYBEL :D
PS. inwestycje w rachunku live. :poser:

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

środa 04 cze 2014, 17:23

Tylko nie ryzykuj za dużo

Ze strategiami tak jest, że jeśli wynik oscyluje w okolicach zera to znaczy, że warto się interesować strategią. Poprawienie drobnych błędów, doświadczenie pozwolą zarabiać.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
dolek6
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 15 maja 2014, 08:19

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

środa 04 cze 2014, 18:42

Widzę spory potencjał w tej strategii, przyglądam się jej bacznie na różnych parach walutowych od jakiegoś miesiąca. Przez najbliższe dni włącznie z przyszłym tygodniem mam zamiar stawiać jedynie najniższą możliwą stawkę, bez stosowania jakiejkolwiek progresji w przypadku nietrafionej inwestycji. Chcę sprawdzić czy pod koniec każdego dnia będę w ogóle na plusie. O ile będzie dobrze szło i uda mi się nieco powiększyć kapitał chciałbym stosować progresję dla każdego instrumentu do 3 stopnia. Po trzech nieudanych próbach zaczynać progresję na nowo.
Poza tym muszę jeszcze nauczyć trzymać się nerwy na wodzy a także stanowczości i trzymania się kurczowo wcześniej przyjętej strategii bo zdarzały mi się odstępstwa od tego i niestety przez to popłynąłem w kilku inwestycjach, więc ten wynik o którym wcześniej wspomniałem nie jest jedynie winą samej strategii ale w dużej części moją. Wcześniej miałem do czynienia z bukmacherką oraz ruletką, tam wielokrotnie spore ryzyko się opłaciło. Tutaj muszę się tych nawyków wyzbyć. I powoli małymi kroczkami brnąć konsekwentnie do przodu.

no avatar
mac
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 20:07

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

piątek 27 cze 2014, 22:09

Gdzie mozna znalezc opisy wskaznikow uzytych w tej strategi?

probowalem grac na opcjach 5 min oraz wykresie w mt 1 min, prawie kazde wejscie w ciemno po sygnale i minimalnym potwierdzeniu, po chwili kurs w druga strone i zamykanie pozycji z mini strata , lecz prawie kazde wejscie okazywalo sie dobrze wskazane kursy wracaly nawet po duzch spadkach na pozycje dla mnie na plus (tyle niepotrzebnej straty ale wiadomo stres)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

sobota 28 cze 2014, 08:49

Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
mac
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 20:07

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

sobota 28 cze 2014, 11:59

dzieki , ale chodzilo mi o zrozumienie co kazdy wskaznik przedstawia , jakies opisy dokladne itp. ? czy spotkal sie ktos moze z jakas strona gdzie sa dokladnie opisane wskazniki , tzn co kazda linia prezentuje itp, fajnie grac ale dobrze by bylo zrozumiec i poeksperymentowac.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

niedziela 29 cze 2014, 08:39

mac pisze:dzieki , ale chodzilo mi o zrozumienie co kazdy wskaznik przedstawia , jakies opisy dokladne itp. ? czy spotkal sie ktos moze z jakas strona gdzie sa dokladnie opisane wskazniki , tzn co kazda linia prezentuje itp, fajnie grac ale dobrze by bylo zrozumiec i poeksperymentowac.
Jak to zwykle bywa ze wskaźnikami są to drobne modyfikacje. Żeby dotrzeć do sedna trzeba zobaczyć jego budowę (w edytorze w MT4). Nie mam samych opisów wskaźników. Pomóc może też wyszukanie konkretnego wskaźnika w google, czy bazie wskaźników i tam często są opisy dokładne.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Kolek
Posty: 15
Rejestracja: piątek 31 paź 2014, 22:33

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

sobota 01 lis 2014, 20:04

Witam wszystkich, jestem tu nowy. OB interesuję się od ok 2 miesięcy, trochę wygrałem, trochę przegrałem, grając intuicyjnie. Czas na naukę, aby podnieść skuteczność.
Zainteresowała mnie ta strategia i pobrałem wskaźniki. Z racji wolnego czasu przetestowałem tym wczorajsze popołudnie i wieczór na 7 parach walut.
Przy interwale M5 wielkich rewelacji nie widzę, tak, jak ktoś pisał wyżej "niewiele na plusie". Poza tym zakłady najlepiej na 15 min, pół godziny góra.
Zrobiłem to samo dla interwału M1 i zakładów 5 minutowych.
Dla mnie rewelacja. Najgorszy wynik w czasie ok 6,5 godz to 2 straty na 17 wejść. Najlepszy 20 : 0, w zależności od pary walut.
Ktoś też już napisał, że na historii to jest 100%, inny, że strzałki się zmieniają - obserwując wykres (ja preferuję liniowy) oraz podane wskaźniki nie powinno być problemu z wyborem kierunku obstawiania.
Nie wszyscy brokerzy mają 5 min w opcjach minutowych, preferowany tu Top Option ma tylko 1 minutę, a to tylko dla bardzo doświadczonych.
Oczywiście na żywo czasem trudniej będzie trafić, zwłaszcza na ostrym zboczu, ale wydaje mi się, że warto popróbować.
Po niedzieli będę próbował zastosować tą strategię, ciekawe, czy to tylko wczoraj był dla niej dobry dzień, bo dla mnie raczej kiepski, niewiele wychodziło, trendy się załamywały, inna rzecz, że nie mogłem siedzieć przy kompie non stop, czy długich odcinków czasu, a to rozprasza.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

poniedziałek 03 lis 2014, 07:15

Ładne wyniki Kolek

Napisz jak idą dalsze testy.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Kolek
Posty: 15
Rejestracja: piątek 31 paź 2014, 22:33

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

wtorek 04 lis 2014, 16:54

Na historii ładne, w rzeczywistości jest nieco gorzej. Oczywiście wszystko zależy od zachowywania się danej pary. Testy mizernie, krótko mówiąc na 10 wejść 5 razy popełniłem ten sam błąd, nie popatrzyłem na DSS i zostałem ukarany. Ale widzę potencjał w tej strategii, tylko chyba do moich interwałów należy zmienić parametry. W artykule mamy linijki RSI po 3 świece, a w ściągniętym wskaźniku po 5 świec.
Ważne: używanie BFXTrender niesamowicie zamula komputer. Na dwóch oknach P4, 3 GHz wiesza się na minuty, na jednym oknie na kilkanaście sekund.
Na 6 oknach stoi zupełnie, musiałem rozłączyć internet (dane), abym mógł pozamykać okna BFX. To ktoś wyżej zauważył, ale nie zidentyfikował.
Bez BFX, MT4 hula z 6 oknami bez problemu. Ale na moje oko trudno wykorzystać więcej niż 4 okna o jak najmniej zależnych od siebie parach.
Często nie da rady obstawić na strzałkę (alarm), zwłaszcza na zboczu.
Ale może o zachowania RSI 3TF innym razem, będzie więcej obserwacji.

no avatar
Kolek
Posty: 15
Rejestracja: piątek 31 paź 2014, 22:33

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

czwartek 20 lis 2014, 20:13

Jestem winien opis testowania tej strategii dla interwału M1 i czasu zakładów 1,2 i 5 minut.
Po przeszło 2 tygodniach zaprzestałem testów, osiągana skuteczność na żywo to tylko ok 50%. Oczywiście przy zmienionych do interwału parametrach (2,3,2,5,5,5), bo oryginalnie jeszcze gorzej. Przy tym interwale to nie jest 3TF, ale 5TF, czyli mamy bary po 5 kropek (świec).
Przede wszystkim RSI-22 generuje 2 rodzaje alarmów - wysokiego prawdopodobieństwa z dźwiękiem i wyświetlaniem, jeśli włączone i strzałek, które generuje również w tych "niewysokiego prawdopodobieństwa" alarmach.
Strzałki są stawiane zawsze przy pierwszej z cyklu kropce / świecy, nawet gdy alarm mniej prawdopodobny przychodzi z ostatnie świecy - to daje złudzenie "przepowiadania" na wykresie, ale w rzeczywistości pokazuje do tyłu, kiedy powinieneś obstawić - nadaje się od edukacji.
Bardzo często te alarmy są na tyle opóźnione, że obstawianie już nie ma sensu, a przy szybkich zmianach ceny można nie zdążyć obstawić pożądanej wartości.
Może ta strategia sprawdziłaby się na wyższych interwałach, bo wtedy bary są po 2 świece, a nawet jedna.
Jedno jest pewne - idealnie pokazuje długi trend - gdy bary leżą na podłodze lub stoją na suficie to mamy dość silny trend, ale to już naet pozątkujący potrafia wyłapać na oko z wykresu.

no avatar
Quendi
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 18 lis 2014, 20:31

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

piątek 21 lis 2014, 11:04

Witam,
pierwszy post i od razu pytanie:
-jeśli będę grał opcję 15minutowe przy ustawieniu w MT4 interwału na 5minut
a na platformach i tak wykresy są sekundowe to czy losowość wyniku nie będzie taka sama jak w przypadku opcji 60s?

pozdrawiam

no avatar
Quendi
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 18 lis 2014, 20:31

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

piątek 21 lis 2014, 11:29

Aha i jeszcze jedno- z jakich kont demo korzystacie?
jakie platformy oferują dłuższe opcji niż 5minut?
na Option Trade są opcje z czasem wygaśnięcia do wyboru, skwantowane jednak do 10 minut.

no avatar
panpiotr
Posty: 25
Rejestracja: czwartek 07 lis 2013, 13:36
Kontakt:

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

piątek 21 lis 2014, 12:14

Nie do końca rozumiem pierwsze pytanie, jeśli cena będzie szła np. w górę to wszystko jedno na jakim wykresie, na mt4 masz interwał M5 a grasz opcje na 15 minut u brokera, to trzy kolejne świeczki w mt4 jeśli będą powyżej tej na której wszedłeś w opcje to znaczy że powinno Ci wejść, jeśli grałeś opcje call oczywiście i odwrotnie jeśli grałeś opcje put.
nie wiem do końca czy o to Ci chodziło:)

no avatar
Quendi
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 18 lis 2014, 20:31

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

poniedziałek 24 lis 2014, 07:48

Nie o to ale dzięki odpowiedzi zrozumiałem bezsensowność pytania- także tym bardziej dziękuję ;)
pozdrawiam

no avatar
mielu83
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 11 sty 2015, 21:14

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

wtorek 13 sty 2015, 22:19

Witam wszystkich jestem nowy Tutaj!!! Mam pytanie może mi ktoś pomóc jak skopiować plik do MT4 bo nie za bardzo wiem jak . Chodzi mi o plik do strategii Binary Buzz Kill. Prosze o odpowiedź

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

środa 14 sty 2015, 07:58


no avatar
mielu83
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 11 sty 2015, 21:14

Re: Opcje Binarne – strategia Binary Buzz Kill – 5miutowe Op

czwartek 15 sty 2015, 22:27

Dziękuje Pomogło:) A tak na marginesie czy ta strategia jest naprawdę taka dobra jak tu piszecie?:) bo mam ogromną chęć spróbować

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość