Poszukiwania systemu na 60 sekund

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Poszukiwania systemu na 60 sekund

poniedziałek 31 mar 2014, 22:23

Koledzy, od jakiegoś czasu zajmuję się rynkiem Forex, ale postanowiłem w międzyczasie powrócić do opcji binarnych. Mam przeczucie, że razem jesteśmy w stanie wypracować jakiś bardzo skuteczny system na opcje 60 sekund. Dlaczego 60?
Najkrótszy czas oczekiwania na wynik i dość krótki czas osiągnięcia pokaźnych zarobków.
Sądzę, że istnieje wskaźnik, który odpowiednio skonfigurowany da nam niesamowitą skuteczność.
Ta wiara skłoniła mnie do przejrzenia dziesiątek wskaźników. Jedne lepsze, inne zupełnie nieprzydatne.
Myślę, że być może najlepszy do opcji 60 sekund będzie wskaźnik, którego używają na codzień traderzy Forex. Nikt jednak nie próbował takiego wskaźnika zastosować do opcji binarnych.

Mam prośbę, jeśli chcecie pomóc w poszukiwaniach, testujcie różnego rodzaju wskaźniki i ich ustawienia. Nie będę pisał jakie wskaźniki już testowałem, ponieważ być może ktoś na tym samym wskaźniku zauważy pewne zależności i jakieś cykliczne sygnały, których ja nie zauważyłem i spisałem dany wskaźnik na niełaskę:)

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pomysły, nie ważne jak absurdalne, niech pisze o nich tutaj. Razem będzie łatwiej zweryfikować i przetestować różne tezy.

Mam nadzieję, że temat nie pozostanie bez odzewu:)
Jutro napiszę jakie wskaźniki, które przeglądałem dawały najciekawsze wyniki.
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Poszukiwania systemu na 60 sekund

wtorek 01 kwie 2014, 06:46

60sekund może być trudno. Lepiej brać sygnał ze świec 1m, ale zagrywać na 5minut.

Im niżej tym zachowanie rynków jest jednak bardziej losowe.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Re: Poszukiwania systemu na 60 sekund

wtorek 01 kwie 2014, 07:02

W pełni się z Tobą zgadzam, tylko, że zostało mi konto demo jeszcze po konkursie na Exbino a u nich nie ma opcji 5 minutowych.
Zapomniałem również napisać, że chciałbym się skupić tylko na EUR/USD, a czekanie na platformie aż do wygaśnięcia opcji pozostanie pięć minut jest trochę uciążliwe. A i wtedy nawet nie mamy pewności, czy akurat trafi nam się jakiś ciekawy sygnał na wykresie.
Jeśli się nie trafi to trzeba czekać kolejne 25 minut w nadziei, że może uda nam się coś obstawić...
Chyba, że jest u innego broka możliwość obstawiania opcji 5 minutowych, to wtedy możnaby pomyśleć nad tym tematem.
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Poszukiwania systemu na 60 sekund

wtorek 01 kwie 2014, 07:03

Kolega Wishermil mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii, bo wspominał coś o tym, że można odnieść sukces na opcjach nawet 15 sekundowych. Ja tam osobiście uważam, że te 15 minut to minimum jeżeli chodzi o jakieś podejście techniczne, a 60 sekund to w większości loteria, ale warto poznać różne podejścia do tego tematu.

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Poszukiwania systemu na 60 sekund

wtorek 01 kwie 2014, 10:39

Witam.

Osobiście zrezygnowałem z 60 sekund i przeszedłem na 5 minut. O ile można pewne ruchy przewidzieć i zarobić na tym interesie, to równie dobrze można w chwili słabości wszystko stracić. Skoro więc tak jest, to mamy cały czas do czynienia z kasynem. Nie udało mi się na opcjach 60 sekundowych osiągnąć stałych zysków w długim terminie. Grałem tydzień, było super - praktycznie same dobre wejścia, ale w następnym tygodniu robiłem dokładnie to samo i straciłem wszystko.

Korzystałem ze wskaźnika RSI oraz poziomów S/R. Sugerowałem, że opcje 15 sekundowe mogą być ciekawsze, ale nie miałem okazji tego przetestować. Od zeszłego tygodnia działam na opcjach 5 minutowych. Zeszły tydzień był świetny - 500% zysku, w tym zacząłem znowu z lekkim poślizgiem, bo z 4 tysięcy kapitału mam 1000 zł. :)

Zobaczymy jak się tydzień skończy.

Dodam jeszcze, że wczoraj obróciłem łącznie sumę 28 tys. złotych. Proszę więc sobie wyobrazić ile było wejść.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości