Opór i wsparcie R/S

no avatar
USB2Cable
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 05 cze 2014, 01:04

Re: Opór i wsparcie R/S

środa 16 lip 2014, 00:15

Cześć,
Jeśli cena dochodzi do określonego poziomu (atakuje go) na TF 1H to rozumiem, że grasz przeciwną pozycję w czasie do zakończenia tej atakującej świecy
Tak, zazwyczaj tylko podczas pierwszej próby ataku na wyznaczony poziom.
Natomiast w sytuacji gdy poziom jest określany na TF H4 lub D1 to grasz również na zakończenie czasu danej świecy ? Czy wybierasz jakąś wcześniej wygasającą opcję ?
Wszystko powyżej TF1H gram na D1.
Jeśli cena idzie po Twojej myśli, czyli dany atak na określony poziom się cofa zamiast go przebić, to czasami wchodzisz w daną opcję kilkukrotnie ?
Jeśli widzę, że zdecydowanie odbija się od wybranego poziomu to tak, ale nie robię tego często.
bierzesz jakoś szczególnie pod uwagę dane makro ?
Tak, nie gram wtedy - tzn. staram się, bo czasami zapomnę zajrzeć do kalendarza, co bywa dość dotkliwe dla portfela.

Moja gra w AnyOptions niestety już dobiega końca. 90% prób zagrań kończy się komunikatem 'Spróbuj później' :weak: .

Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił w OB, to dukascopy ma darmowy konkurs, w którym do wygrania jest w sumie 5k$ nagród miesięcznie. Nie trzeba zbytnio się wysilać, żeby zgarnąć 100$ nagrody.
http://www.dukascopy.com/fxcomm/binary/ :gj:

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Opór i wsparcie R/S

poniedziałek 28 lip 2014, 11:04

Dzięki za wszelką pomoc. Na twoim przykładzie wreszcie zrezygnowałem z opcji krótkoterminowych i zdecydowałem się na konkretne granie. :)

Gram na minimum interwale godzinnym i samodzielnie rysuje R/S. Sukcesy są.

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Opór i wsparcie R/S

środa 30 lip 2014, 21:28

Przerobiłem setki strategii krótkoterminowych i żadna na dłuższą metę nie dała zbytnio pożądanego efektu. Większość z opisywanych wskaźników do opcji binarnych repaintuje. Gra na atakowanie i późniejszy odwrót średnio i długo terminowych wsparć i oporów prezentowane w tym temacie wydaje się najbardziej skuteczne. Jedyny problem w tym, że trzeba spędzić trochę czasu przy komputerze śledząc, czy cena dojdzie do określonego poziomu. Ja osobiście odpuściłem na razie opcje binarne na rzecz forexu i świeczek jednodniowych. Jednak osobiście planuje śledzić ten temat - oraz oczywiście życzę dalszych sukcesów w skutecznym graniu na O.B.

no avatar
USB2Cable
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 05 cze 2014, 01:04

Re: Opór i wsparcie R/S

poniedziałek 04 sie 2014, 23:28

Ostatnio nieco brakowało aktualizacji, ale tematu oczywiście nie opuszczam.

AO zrezygnowało już jakiś czas temu z dalszej, wspólnej współpracy i pozostało mi jedynie wypłacić zarobione pieniądze. Wspólna przygoda trwała tylko chyba niecałe 2 miesiące.
Wishermil pisze:Dzięki za wszelką pomoc. Na twoim przykładzie wreszcie zrezygnowałem z opcji krótkoterminowych i zdecydowałem się na konkretne granie. :)

Gram na minimum interwale godzinnym i samodzielnie rysuje R/S. Sukcesy są.
Cieszę się, że temat okazał się dla Ciebie pomocny :gj:. Każda seria wygranych ma swój koniec i tutaj najważniejsze, by w miarę bezboleśnie przejść przez zawsze następujący krótki okres porażek.
maciek9180 pisze:Przerobiłem setki strategii krótkoterminowych i żadna na dłuższą metę nie dała zbytnio pożądanego efektu. Większość z opisywanych wskaźników do opcji binarnych repaintuje. Gra na atakowanie i późniejszy odwrót średnio i długo terminowych wsparć i oporów prezentowane w tym temacie wydaje się najbardziej skuteczne. Jedyny problem w tym, że trzeba spędzić trochę czasu przy komputerze śledząc, czy cena dojdzie do określonego poziomu. Ja osobiście odpuściłem na razie opcje binarne na rzecz forexu i świeczek jednodniowych. Jednak osobiście planuje śledzić ten temat - oraz oczywiście życzę dalszych sukcesów w skutecznym graniu na O.B.
Ustawiam alarmy na interesujących mnie poziomach i staram się zająć czymś innym. Nic tak nie nuży, jak gapienie się w monitor przez X godzin. Oczywiście też jestem obecny na rynku forex i podobnie jak Ty już na nieco bardziej długoterminowym horyzoncie.

Co by mnie aktualnie interesowało to USDJPY 1H okolice 103 DOWN i 102.435 UP. Oczywiście z wyłączeniem okresu publikacji ważnych danych ekonomicznych. Poniżej wykres USDJPY 1H
usdjpy05081h.png
Powodzenia :gj:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
USB2Cable
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 05 cze 2014, 01:04

Re: Opór i wsparcie R/S

środa 06 sie 2014, 21:55

USB2Cable pisze:Co by mnie aktualnie interesowało to USDJPY 1H okolice 103 DOWN i 102.435 UP.
Na milimetry się udało ale zagrać tego już nie. 10-ta rano a ja oczywiście pogrążony we śnie.
usdjpy 1h0608.png
usdjpy 1h0608b.png
Dzisiaj zbyt długo się zastanawiałem i przegapiłem dość dobry poziom do zagrania na USDCHF w okolicach 0.9116 wynikający z wykresu 1D.
Poniżej wykres USDCHF 1D
usdchf06081d.png
Aktualnie może jakieś zagranie DOWN na AUSNZD 1H na poziomie 1.10417. A zapomniałem dodać, że o 3:30 mamy dane "AUD Unemployment Rate". Od 2:00 oczywiście trzymam się z dala od tej waluty.
Poniżej sytuacja na wspomnianej parze. Wykres 1H.
audnzd1h0608.png
Powodzenia i dużych zarobków życzę :cheers:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości