Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

ODPOWIEDZ
no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

poniedziałek 03 lis 2014, 13:58

Witam serdecznie!

Chciałbym pochwalić się swoimi wynikami z dwóch minionych tygodni, gdy grałem w oparciu o sygnału ekipy OptionProfits. Więcej na temat systemu gry można poczytać tutaj:

LINK: http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=12&t=3361

lub najlepiej skontaktować się ze mną na Skype:

SKYPE: wishermil

Jeszcze w minionych dwóch tygodniach zagrywałem sam, nie zostawiając wszystkiego gotowym sygnałom, czego teraz żałuje, bo sporo pieniędzy straciłem przez granie progresywne. Na screenach poniżej zamazałem wejścia, które poczyniłem własnoręcznie.


Zamazałem także transakcje z tego tygodnia, opublikuję w piątek lub w weekend. :)

[align=center]21-27.10.2014 r.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/align]


Obecnie w grupie sygnałowej gra około 10 osób. Z tego co się orientuje, to wszyscy są zadowoleni.

Dobre wejścia: 26
Złe wejścia: 4

no avatar
czolo92
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 04 lis 2014, 14:30

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

wtorek 04 lis 2014, 14:33

Ktoś może potwierdzić te wyniki? :)

no avatar
Extra
Posty: 22
Rejestracja: sobota 02 lis 2013, 20:53

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

wtorek 04 lis 2014, 16:56

czolo92 pisze:Ktoś może potwierdzić te wyniki? :)
..

|Zmienione - bardzo proszę o trzymanie poziomu dyskusji. To nie miejsce na tego typu odzywki - Akhh

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

sobota 15 lis 2014, 11:22

Witam!

Ostatnie dwa tygodnie były tygodniami pracy i próby usprawnienia całego systemu. Początkowo zawiódł hosting, przez co była potrzeba przeniesienia całej bazy danych i plików do innego usługodawcy. Trwały także testy związane z wdrożeniem opcji 60 sekundowych i 120 sekundowych. W wyniku prac, nie byliśmy w stanie utrzymać ciągłości gry, która jest wymagana dla wypracowania zakładanej skuteczności. Wobec czego kilka osób zeszło na stratę. W związku z tym abonament za usługę został zniesiony na miniony tydzień i ten, który zacznie się w poniedziałek. Ponadto w czwartek od popołudnia i w piątek system działał już na normalnych zasadach i udało się poniekąd odrobić straty. Wrzucam więc screeny z gry systemem z czwartku i piątku.

Jak można zauważyć grałem ostrożniej, aby przetrwać wspomniany okres testów i eksperymentów. :) Dzięki temu nie odczułem żadnej straty w związku z tymi wydarzeniami.

Obrazek

Dobre wejścia: 6
Złe wejścia: 2
Ostatnio zmieniony sobota 15 lis 2014, 13:34 przez Wishermil, łącznie zmieniany 1 raz.

no avatar
mirek9
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2014, 11:09

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

sobota 15 lis 2014, 11:57

Na czym dokładniej opiera się ten bot?

I czy 24option pozwala na jego używanie? :wtf:
Zapisz się do TopOption już dziś - KLIK :)

Poradnik do Opcji Binarnych - KLIK

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

sobota 15 lis 2014, 13:35

Działanie bota polega na tym, że go ściągasz - podajesz swoje dane logowania do konta 24option, wpisujesz stawkę za jaką chcesz grać i wciskasz przycisk "START". Robot wówczas chodzi i szczytuje sygnały oraz sam obstawia. Możesz zostawić komputer włączony, wracasz po pracy i podziwiasz wynik. :)

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

niedziela 16 lis 2014, 09:36

Wishermil pisze:Działanie bota polega na tym, że go ściągasz - podajesz swoje dane logowania do konta 24option, wpisujesz stawkę za jaką chcesz grać i wciskasz przycisk "START". Robot wówczas chodzi i szczytuje sygnały oraz sam obstawia. Możesz zostawić komputer włączony, wracasz po pracy i podziwiasz wynik. :)
To musi być jakiś cyborg. Sam zarabia i do tego jeszcze "szczytuje". :conf:
Obrazek

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

niedziela 16 lis 2014, 18:47

JAREK67 pisze:
Wishermil pisze:Działanie bota polega na tym, że go ściągasz - podajesz swoje dane logowania do konta 24option, wpisujesz stawkę za jaką chcesz grać i wciskasz przycisk "START". Robot wówczas chodzi i szczytuje sygnały oraz sam obstawia. Możesz zostawić komputer włączony, wracasz po pracy i podziwiasz wynik. :)
To musi być jakiś cyborg. Sam zarabia i do tego jeszcze "szczytuje". :conf:

:)

Przepraszam, popełniłem faux pas. :) Nie wiem jak mogło do tego dojść. Rozbawiłeś mnie swoim komentarzem.

no avatar
mirek9
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2014, 11:09

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

poniedziałek 17 lis 2014, 10:12

Wishermil ja pytałem na czym się opiera.. czy wkaźniki jakieś, czy linie r/s czy coś innego, a nie jak działa, bo wiem że pewnie nie jest to nic skomplikowanego. :facep:

I nie odpoiwedzialeś czy 24option pozwala na takie praktyki jak używanie takiego bota.
Zapisz się do TopOption już dziś - KLIK :)

Poradnik do Opcji Binarnych - KLIK

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

czwartek 20 lis 2014, 11:47

mirek9 pisze:Wishermil ja pytałem na czym się opiera.. czy wkaźniki jakieś, czy linie r/s czy coś innego, a nie jak działa, bo wiem że pewnie nie jest to nic skomplikowanego. :facep:

I nie odpoiwedzialeś czy 24option pozwala na takie praktyki jak używanie takiego bota.
Strategia na której działa bot jest tajemnicą. Wskaźniki i parametry znają tylko twórcy. My odbieramy jedynie sygnały, które automatycznie są stawiane przez bota. Oczywiście, że 24option zezwala na takie praktyki.

no avatar
mirek9
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2014, 11:09

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

niedziela 23 lis 2014, 19:28

A jakieś podsumowanie tego bota po 100 zagraniach wrzucisz? Bo wtedy byłoby to bardziej wiarygodne ;)
Zapisz się do TopOption już dziś - KLIK :)

Poradnik do Opcji Binarnych - KLIK

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

niedziela 23 lis 2014, 23:33

Jest opcja dołączenia do grupy skype dla osób zainteresowanych bez żadnych zobowiązań. W momencie, gdy zainteresujesz się botem na bazie obserwacji i doświadczeń innych - to zakładasz konto z reflinka i możesz grać za friko przez tydzień. Myślę, że to uczciwe. Dużo bardziej wiarygodne niż jakakolwiek historia.

no avatar
mirek9
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2014, 11:09

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

wtorek 25 lis 2014, 11:56

Konto na 24option już mam, więc z reflinka nie będę mógł założyć. Ale z tego co czytałem to 2 dni próbne są darmowe.

No a historia jesli jest uczciwa to jest wiarygodna, bo bot może mieć 9/10 wejść ale już np. 45/100 więc fajnie jakbyś statystyki po 100 zagraniach podrzucił !Tak!
Zapisz się do TopOption już dziś - KLIK :)

Poradnik do Opcji Binarnych - KLIK

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

środa 26 lis 2014, 19:23

mirek9 pisze:Konto na 24option już mam, więc z reflinka nie będę mógł założyć. Ale z tego co czytałem to 2 dni próbne są darmowe.

No a historia jesli jest uczciwa to jest wiarygodna, bo bot może mieć 9/10 wejść ale już np. 45/100 więc fajnie jakbyś statystyki po 100 zagraniach podrzucił !Tak!
Nie musisz rejestrować się z reflinka. Możesz napisać do mnie - zostaniesz dodany do grupy skype. Możesz w tej grupie przebywać i być na bieżąco z emocjami, relacjami grających na bocie. Chyba, że nie chce cię się zwyczajnie fatygować.

Mimo wszystko wydaje mi się, że to najbardziej wiarygodna opcja. Wiesz jak to wygląda od kuchni.

no avatar
mielu83
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 11 sty 2015, 21:14

Re: Wishermil [Dziennik Tradera / OptionProfits]

czwartek 15 sty 2015, 22:42

Witam jak skorzystać i gdzie można tego bota zainstalować . Proszę o więcej informacji bo nie jestem w temacie a chciałbym być:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości