24Option. 85% zwrotu High/Low

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

24Option. 85% zwrotu High/Low

poniedziałek 15 lip 2013, 08:46

Obrazek


Jest to największy broker Opcji Binarnych najlepiej nadający się do gry w trakcie sesji europejskiej na walutach. 85% zwrotu z EUR/USD, EUR/JPY, GBP/USD oraz 83% z GBP/JPY powodują, że do takiej formy tradingu będzie najlepszy.

Strona brokera: LINK


Charakterystyka

Zysk z opcji:

Opcje High/Low: do 85%
One Touch – krotkoterminowe 70%, długoterminowe powyżej 200%
Boundary: 200% +

Minimalna transakcja

24USD

Wpłaty/Wypłaty

Karta Kredytowa/Debetowa
Przelew

Zalety:

- Świetny zysk z opcji High/Low
- Interesujące opcje One Touch i Boundary
- Największy broker Opcji Binarnych

Wady:

- Kiepskie stopy zwrotu poza sesją europejską
- brak polskiej wersji językowej,
- wysoka minimalna wartość transakcji.


Podsumowanie: jest to jeden z 3 najlepszych w tym momencie brokerów, jeśli chodzi o zwroty z najpopularniejszych opcji High/Low. Szczególnie dla osób grających od 9:00 do 17:00 kiedy zwroty są największe.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
piotr77
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 02:48

Re: 24Option. 85% zwrotu High/Low

wtorek 11 mar 2014, 00:37

Uwaga na tego brokera, jak wygrasz dosc sporo to robia wszystko zebys przegral, zmieniaja ci cene zakupu np mi na parze usd/chf o 0.0001 , co w tym przypadku mimo ze normalnie wszyskie opcje zakonczyl bym sukcesem nie zakanczam zadnej tylko wsszyskie strata poniewaz mialem wzrost o 0.00009 ( czesto nawet w ciagu godziny w nocy nie ma wiekszego ruchu) , widze cene rynkowa 0.87770 a mi licza w przypadku postawienia na wzrost 0.87780 i dopiero jak to przekrocze mialbym zysk. Nie wiem czy to jest zgodne z zasadami , i tak mam zamiar to zglosic do cysec, niech przeswietla ich dzialania.

no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Re: 24Option. 85% zwrotu High/Low

niedziela 23 mar 2014, 20:26

Witam!
Mam pytanie odnosnie tego brokera. dlaczego juz nie promujecie go na swojej stronie?? jakies problemy?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Binary24
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 12:55
Kontakt:

Re: 24Option. 85% zwrotu High/Low

niedziela 23 mar 2014, 21:39

Z 24Option to raczej niemożliwe, przecież to największy broker OB na świecie.
Największe forum o opcjach binarnych.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: 24Option. 85% zwrotu High/Low

poniedziałek 24 mar 2014, 08:36

kacper79 pisze:Witam!
Mam pytanie odnosnie tego brokera. dlaczego juz nie promujecie go na swojej stronie?? jakies problemy?
Pozdrawiam.

Nie mamy go na razie z kilku względów:

- dzwonią mimo wyraźnego powiedzenia, że sobie nie życzę,
- środki do wypłaty szły strasznie długo,
- brak polskiej wersji, który powoduje, że broker cieszy się mniejsą popularnością niż brokerzy z wersjami PL
- eXbino i TopOption są lepsi i mają polskie wersje strony oraz złotówki,
- Anyoption, ktore na tą chwilę jest jedynym brokerem z wersją angielską jest również lepszy.

Mniejsza ilość brokerów pozwala ich testować na bieżąco, tradować u każdego z nich, śledzić informacje etc.

Z 24Option nic nie jest specjalnie nie tak, ale eXbino jest obecnie lepszy dla Polaków stąd decyzja o podmianie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Re: 24Option. 85% zwrotu High/Low

poniedziałek 24 mar 2014, 22:57

Szczerze to z tym wydzwanianiem to moge potwierdzic z wlasnego doswiadczenia. Strasznie upierdliwe to jest jak sie mowi trzeci raz ze dziekujesz im za ich uslugi a oni dzwonia kolejny raz, ja wylaczylem telefon na tydzien poniewaz to nr ktory traktuje do tego typu rzeczy jak np rejestracja w roznych serwisach. Mam nadzieje ze wreszcie odpuszcza, maile tez sla jak opentani. Zastanawialem sie nad nimi, ale po przygodzie z Banc De Binary(z tysiaca oddali mi tylko 930 euro jak pytam o brakujace 70 to tak jakby kamien w wode nie ma odpowiedzi) musze troszke ostroznie podejsc do tematu. Mysle teraz pomiedzy topoption i exbino. Za topoption przemawia niska minimalna stawka transakcji, ale minusem jest ta zawieszajaca sie platforma. chcialbym przeznaczyc na to 1000 eur i przeznaczac na pozycje (opcje) 1 % depo. Slyszalem tez bardzo dobre opinie o exbino. Chyba doloze do 2500 i zaloze u nich. Nie szukalem nic na temat anyoption wlasciwie to angielski mi nie przeszkadza w niczym bo posluguje sie nim na codzien. Tylko trapi mnie takie pytanie jak jest z opcjami czasowymi np 5 min czy 15 min. jak czesto wystepuja w ciagu godziny i jak dlugo przed uplywem czasu opcji moge w nia wejsc. czy ktos mi to moze wyjasnic, bo z tego co zauwazylem to kazdy broker ma inne zasady. Osobiscie gram szybki scalp na wykresie M15 zgodnie z lokalnym trendem i generalnie strategia ma bardzo duza skutecznosc jak narazie 70% pozycji zamyka mi sie na kolejnej swiecy reszta zamyka sie troche pozniej. Od kilku tygodni gram wlasciwie tylko jedna strategie (wczesniej gralem tez szybki scalp ale opieral sie na kilku strategiach ktore nie bardzo nadaja sie do grania opcji) bo jak juz wczesniej wspomnialem interesuja mnie opcje i ze 190 pozycji 17 zamknelo mi sie na stracie, a z tych 173 to lekko ponad 120 zamknelo sie na kolejnej swiecy. dlatego wydaje mi sie ze moglbym to zadoptowac do opcji binarnych. Tylko chcialbym znac odpowiedz na w/w pytania. Dalo by mi to pewna wskazowke w wyborze brokera. Chociaz BDB troche mnie zrazil do opcji to jednak postanowilem opcjom dac jeszcze jedna szanse. (tu przemawia brak problemu z TP i SL i z gory wiem ile starace i ile moge zyskac) A scalp to scalp. :)
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz na moje pytania zawarte w tekscie.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: 24Option. 85% zwrotu High/Low

wtorek 25 mar 2014, 07:53

TopOption i eXbino wygasają co 15minut czyli np. 9, 9:15, 9:30 i wejść można na więcej niż 5minut przed wygasaniem.
Oczywiście są też kreatory opcji gdzie można sobie dobierać bardziej elastycznie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 24Option. 85% zwrotu High/Low

wtorek 25 mar 2014, 21:14

Akhh pisze:TopOption i eXbino wygasają co 15minut czyli np. 9, 9:15, 9:30 i wejść można na więcej niż 5minut przed wygasaniem.
Oczywiście są też kreatory opcji gdzie można sobie dobierać bardziej elastycznie.
Można dobierać, ale nie mniej niż 15 minut. Więc wychodzi na to samo. Konstruktor opcji nie pozwala na stworzenie krótszej, nie wiem czemu.

Nie polecam tego 24option, zaczynają manipulować gdy osiąga się zbyt duże zyski. Robią jakieś korekty, typu: bez twojej wiedzy jak wchodzi się w opcje do dodają lub odejmują 10 pipsów, zależnie od tego czy bierzesz put/call. Dodatkowo niezbyt chętnie wypłacają pieniądze.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości