Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

poniedziałek 15 lip 2013, 09:29

Obrazek

eXbino to najpopularniejszy obecnie broker Opcji Binarnych w Polsce. Dzięki temu jest z nim bardzo dobry kontakt.
Broker ma niezwykle ciekawe opcje One Touch, które trwają do tygodnia i oferują stopy zwrotu nawet powyżej 500%.
Przedstawiamy przynajmniej raz w tygodniu analizy ich dotyczące. Wątek dedykowany strategii można znaleźć: TUTAJ

Strona brokera: LINK

Charakterystyka:



• Zysk z opcji w granicach:

Opcje Binarne – od 70% do 85%
Opcje One Touch – od 250% do 670%

• Minimalna kwota jednej inwestycji

Opcje Binarne, Kreator Opcji – 25 EUR/USD/GBP w zależności od waluty depozytu
Opcje One Touch – 1 jednostka równa 50 EUR/USD/GBP
Opcje 60 sekund – 5 EUR/USD/GBP

• Maksymalna kwota jednej inwestycji

Opcje Binarne, Kreator Opcji – 1 500 EUR/USD/GBP w zależności od waluty depozytu
Opcje One Touch – 10 jednostek równe 500 EUR/USD/GBP
Opcje 60 sekund – 500 EUR/USD/GBP

• Minimalna kwota depozytu

200 USD
150 EUR
125 GBP
lub równowartość w PLN



Zalety

• Duży portfel instrumentów finansowych (Towary, Waluty, Indeksy, Akcje)

• Prosta w obsłudze platforma WWW

• Zabezpieczenie inwestycji od 10% do 80% zwrotu w przypadku przegranej opcji

• Bardzo dobre warunki handlu na opcjach One Touch

• Data Feed pobierany bezpośrednio z agencji Reuters

• Broker Exbino jest licencjonowanym podmiotem nadzorowanym przez CySec (numer licencji 170/12 oraz numer rejstracyjny 287875 ) działającym legalnie na terenie UE

• Exbino zapewnia 100% wypłacalności depozytu oraz zarobionych środków

• Kontakt za pomocą: telefonu, maila, skype (na potrzeby tego artykułu, na przestrzeni kilku tygodni kontakt był wzorowy jednakże zdarzają się opinie negatywne, zalecam kontakt przez skype )

• Broker zapewnia edukacje z zakresu obsługi platformy

Wady

• Wypłaty środków raz w tygodniu

• Jedna wypłata w miesiącu jest darmowa, każda następna wynosi 10 EUR/USD/GBP
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

wtorek 12 lis 2013, 10:37

Dziś na Exbino chciałem zrobić duże wejście jak dla mnie za 250 $ na 60s pod dane makro z Wielkiej Brytani.
Kiedy już chciałem otworzyć opcję, otrzymałek komunikat w rodzaju "Brak możliwości otwarcia pozycji".
Była to pierwsza minuta po ogłoszeniu danych i wykres leciał w dół. Wygrana pewna jak nic, dlatego chciałem wejść z taką kwotą.
Opcja okazała się dostępna dopiero po około 1,5 minuty, kiedy wygrana już nie była tak pewna.
Śmierdzi mi tu jakimś wałkiem.
Sprawdzę to jeszcze przy kolejnych danych makro...

Może ktoś też miał taki przypadek?
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

wtorek 12 lis 2013, 13:15

Widać tak się właśnie zabezpieczają. Generalnie jeśli chodzi o dane to jest wtedy mała płynność na rynku i ciężko brokerowi coś takiego zabezpieczyć (o ile to robi - a powinien).
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

środa 13 lis 2013, 10:36

Ja próbowałem Kreatora Opcji pod dane makro i wysłanie pozycji dłuższej na więcej minut i tak samo lipa. Zabezpieczają się przed ewentualną stratą. Jak tylko mogą się powstrzymują od tego, żeby klient przypadkiem nie wygrał. No ale to w sumie zrozumiałe z ich strony.

no avatar
rebellious
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 09:03

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

środa 20 lis 2013, 10:38

Ja miałem dziś identyczny przypadek jak laksior z tym że chciałem zagrać za 20$ i się nie dało.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

środa 20 lis 2013, 10:40

Widać eXbino sobie leci w kulki na danych....
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
rebellious
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 09:03

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

środa 20 lis 2013, 20:21

Niestety ale nie tylko eXbino stosuje tą metodę bo sprawdzałem na TopOption i również ta sama sytuacja. Czasem udaję się wejść a czasem nie. Nie wiem od czego to zależy

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

środa 20 lis 2013, 20:27

Generalnie w ogóle brokerzy również Forex mocno bronią się przed grą pod dane. Dla nich są to toksyczne pozycje, które często są odrzucane przez dostawców płynności w przypadku forex, a w przypadku OB to gdzie tam to leci (może być dostawca technologii - czyli taki nadrzędny broker).
Do tego psują im statystyki bo takie zlecenie często ma dłuższy czas realizacji, poślizgi etc. Minutę po danych wszystko już powinno wejść.

Dane 14:30 o 14:31 raczej powinno się otwierać. Natomiast o 14:29 - 14:30:05 może być problem.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Tomek0123
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 06 lip 2014, 12:20

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

niedziela 06 lip 2014, 12:21

Treść posta usunięta na prośbę użytkownika. Marcin_N

no avatar
Tomek0123
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 06 lip 2014, 12:20

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

wtorek 15 lip 2014, 11:02

proszę o usunięcie mojego postu, ktory jest wyżej

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

sobota 09 sie 2014, 07:55

Brokerk exbino w końcu zmienił swoje oprogramowanie na chyba najlepsze na rynku zapewniane przez Techfinancials. Mam pytanie, czy wynikły z nimi jakieś problemy ? Czy są w porządku ? Bo z tym konkursem opcji binarnych pamiętam, że coś namotali konkretnie.

no avatar
Agg19
Posty: 1
Rejestracja: środa 15 paź 2014, 08:53

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

środa 15 paź 2014, 08:56

Ja to naczytałam się tych niezłych opinii o tym Exbino i powiem że jestem zszokowana. O np.
tu w linku czają się brutalne komentarze. Masakra ...

Awatar użytkownika
goniec
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 02 wrz 2014, 23:45
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: opcje binarne
Kontakt:

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

środa 15 paź 2014, 15:59

Nie wiem jaki jest cel Waszej strony, ale to już lekka przesada, że wszędzie się z tym "reklamujecie". Co Wam to daje? :conf:

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

niedziela 26 paź 2014, 17:06

maciek9180 pisze:Brokerk exbino w końcu zmienił swoje oprogramowanie na chyba najlepsze na rynku zapewniane przez Techfinancials. Mam pytanie, czy wynikły z nimi jakieś problemy ? Czy są w porządku ? Bo z tym konkursem opcji binarnych pamiętam, że coś namotali konkretnie.

Jednak muszę przyznać, że zdecydowanie się myliłem. Zacznę od tego, że broker 24option działa na tej samej technologii. Czytałem o nim, że po okresie gdy zaczynasz zarabiać - zaczynają manipulować ceną. Opinia ta okazała się jak najbardziej prawdziwa.

Dlaczego piszę o tym w temacie o brokerze exbino ? Ponieważ mają tego samego dostawcę technologii a różnią się tylko szatą graficzną. Występują u nich te same wartości kwotowań danych instrumentów. Tak więc dwa tygodnie temu postanowiłem wpłacić pewną sumę do exbino. Po tym jak udało mi się zwiększyć kapitał wpłacony o 30% - zaczęła się manipulacja ceną. Wcześniej byłem niemal zaskoczony precyzją ich wykresów - odzwierciedlały każdy minimalny ruch rynku - natomiast po pewnym okresie zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Cena według platform chociażby markets.com, xm.com, hotforex.com, IronFx czy freestockcharts.com pokazywały wartości odbiegające od aktywów w exbino o momentami ponad 100 ticków. Co ciekawe, rynek poruszał się w jedną stronę a wykresy na platformie exbino w zupełnie inną. Pisałem do supportu w tej sprawie, to rzekomy "Kierownik" działu finansów odpowiedział mi, że te platformy, które podałem mają bardzo słabą reputację na rynku i nie są wiarygodnym źródłem informacji. Oni natomiast mają dane od Reutersa. Tutaj pojawia się moja kolejna refleksja, nawet jeśli Reuters dostarcza im dane, to pewnie te platformy są tak zaprojektowane, żeby działać na korzyść brokera i w pewnych momentach manipulować cenami, ponieważ na opcjach binarnych często decydują małe wartości. Pod spodem wrzuciłem przykładowy slajd kwotowania pary GBP/USD, ale jak sprawdzałem taki stan rzeczy dotyczy wielu par walutowych.

Moją kolejną refleksją jest temat, który mnie wyjątkowo zadziwił. Gdy robi się depozyt u nich kartą kredytową i chce się dokonać później na nią wypłaty to oni żądają skanów owej karty z obydwu stron z widoczną datą ważności i kodem CVV !!. Czy mi się tylko wydaje, czy to jest tak, jakby wyłożyć złodziejowi pieniądze na tacy ? Może się mylę.

Swoją drogą wypłaty realizowane są tylko w poniedziałki do godziny 15:00, co jest wiadomą niedogodnością dla klienta.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

poniedziałek 27 paź 2014, 07:08

Moją kolejną refleksją jest temat, który mnie wyjątkowo zadziwił. Gdy robi się depozyt u nich kartą kredytową i chce się dokonać później na nią wypłaty to oni żądają skanów owej karty z obydwu stron z widoczną datą ważności i kodem CVV !!. Czy mi się tylko wydaje, czy to jest tak, jakby wyłożyć złodziejowi pieniądze na tacy ? Może się mylę

Absolutnie kod CVV nie może być widoczny!
Tak samo całość numeru karty. Jeśli z czymś takim wyjechali to jest to rażąca niekompetencja!


Co do oszustw u brokerów - jeśli tak robią to jest to strzał w stopę. Kwotowania są tam tworzone nieco inaczej, co jest w regulaminie, ale powinno być to stałe.

Moja rada:

załóż drugie konto, na kogoś zupełnie innego. Obserwuj w kluczowych momentach, czy różnice są takie same na obu. Jeśli tak, to po prostu trzeba się przyzwyczaić, jeśli nie to jawny dowód na oszustwo.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
maras40
Posty: 1
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 11:53

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

środa 14 wrz 2016, 11:55

Nie wiem skąd u ludzi tyle obaw. Ja na Exbino inwestuję już jakiś czas i absolutnie żadnych problemów z nimi nie miałem. Za depozyty bonusy, zyski regularnie wypłacane, wszystko jasne i przejrzyste. Ja polecam Exbino.

no avatar
olaff884
Posty: 3
Rejestracja: środa 28 wrz 2016, 13:32

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

środa 28 wrz 2016, 14:24

Na eXbino inwestuję od kilku lat i mogę powiedzieć, że platforma działa bardzo dobrze (interfejs użytkownika jest dość intuicyjny), z supportem zazwyczaj nie ma problemów, a wypłaty są regularne, konkretnie co tydzień w poniedziałek. Moim kontem cały czas opiekuje się jedna i ta sama osoba. Co do depozytu, to minimalny to 250 €, choć są też chyba konta złotówkowe z mniejszym depozytem.

no avatar
Grenade
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 04 lip 2017, 08:23
Kontakt:

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

wtorek 04 lip 2017, 10:07

Nie słyszałem zbytnio dobrych opinii o exbinho

Awatar użytkownika
goniec
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 02 wrz 2014, 23:45
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: opcje binarne
Kontakt:

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

czwartek 22 mar 2018, 16:45

Właśnie, czy ma ktoś z Was aktualne opinie o tym brokerze?

no avatar
piol87
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 26 mar 2018, 07:38
Kontakt:

Re: Exbino - One Touch ze zwrotem do 550%. 60sec opcje

poniedziałek 26 mar 2018, 07:39

Ja w ogóle w tą zmianę nie wierze , ale to moja opinia jest

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości