Banc De Binary różnica w kwotowaniu tego samego instrumentu

ODPOWIEDZ
no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Banc De Binary różnica w kwotowaniu tego samego instrumentu

poniedziałek 10 lut 2014, 01:58

witam!
Mam pytanie. Jako ze mam nie male doswiadczenie z rynkiem FX to zadziwia mnie sytuacja kiedy na jednej platformie ten sam instrument w 2 otwartych pozycjach wyswietla dwie rozne wartosci aktualnej ceny?? zalanczam zrzut ekranu w/w sytuacji mam na mysli usd/jpy.
Pozdrawiam i czekam na opowiedz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

poniedziałek 10 lut 2014, 07:24

Dziwna sprawa i jedyne co przychodzi mi na myśl to jakiś błąd.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

poniedziałek 10 lut 2014, 10:07

Witam!
Tez mi sie tak wydaje, ale to wcale nie stawia ich w dobrym swietle, powinni wyeliminowac te bledy. Choc obie opcje zamknely sie na plus dla mnie to nie czuje sie bezpieczny z powodu takich sytuacji.

no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

poniedziałek 10 lut 2014, 23:55

a oto kolejny paradoks, dziwne rzeczy dzieja sie na platformie Banc De Binary. dolanczam obraz tego co zauwazylem. pierwsza pozycja aud/usd kolosalna roznica w cenie :)

Mimo tak wysokiego kwotowania tej pary niestety opcja zamknieta strata. zadziwiajace jest to jak u nich cena kolosalnie potrafi zmienic poziom podczas kilku minut. Pamietam czasy kiedy pary jenowe potrafily robic po 300 pipsow dziennie. Audi w tym przypadku pobil ich na glowe 1013395 pipsow w ciagu zaledwie kilku ostanich sekund opcji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

wtorek 11 lut 2014, 07:40

kacper79 pisze:a oto kolejny paradoks, dziwne rzeczy dzieja sie na platformie Banc De Binary. dolanczam obraz tego co zauwazylem. pierwsza pozycja aud/usd kolosalna roznica w cenie :)

Mimo tak wysokiego kwotowania tej pary niestety opcja zamknieta strata. zadziwiajace jest to jak u nich cena kolosalnie potrafi zmienic poziom podczas kilku minut. Pamietam czasy kiedy pary jenowe potrafily robic po 300 pipsow dziennie. Audi w tym przypadku pobil ich na glowe 1013395 pipsow w ciagu zaledwie kilku ostanich sekund opcji.
Że co? To niemożliwe w ogóle...

Obserwujesz cenę na jakiejś platformie równolegle?
Wtedy będziesz wiedział co i jak.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

wtorek 11 lut 2014, 10:46

Akhh przypatrz sie dobrze cene otwarcia i cena aktualna na aud/usd. moze cos przeoczyles. Mysle ze w swojej karierze nie widziales niczego takiego. strike price 0.89443 option price 102.234. Czy to jest mozliwe????

no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

wtorek 11 lut 2014, 12:18

Teraz dopiero zauwazylem ortografa w temacie sorry. Admin jesli mozesz to popraw. chodzi mi o roznice oczywiscie.

no avatar
investor
Posty: 4
Rejestracja: środa 12 lut 2014, 14:13

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

środa 12 lut 2014, 14:31

A czy to nie jest przypadkiem tak, że np cenę otwarcia ustala sobie np broker sam liczac na to że inwestor będzie patrzył tylko na wykres?

no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

środa 12 lut 2014, 17:32

Hey Inwestor!
Tu nie chodzi o cene otwarcia, w pierwszym przypadku chodzi o roznice w cenie akutalnej na 2 pozycjach tej samej pary. wiem ze cena otwarcia jest zalezna od chwili kiedy zawieramy tranzakcje w tym przypadku kupujemy dana opcje. w kolejnym przypadku mamy do czynienia z jakims dziwnym zjawiskiem pozycja aud/usd cena otwarcia sie zgadza ale cena obecna chyba zywcem wzieta z jakiejs pary jenowej. to jest bardzo dziwne i nie bardzo wplywa to dobrze na wizerunek brokera. dzis dalem dyspozycje wyplaty srodkow, nie czuje sie u nich bezpieczny.

no avatar
investor
Posty: 4
Rejestracja: środa 12 lut 2014, 14:13

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

czwartek 13 lut 2014, 09:04

THX
Życzę więc szybkiej realizacji wypłaty

Daj znać ile czekałeś i czy robili jakieś problemy

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

czwartek 13 lut 2014, 09:08

Pisałem już wcześniej w wątku, ostatnio bardzo dużo osób skarży się na tego brokera. Daj znać jak wypłata poszla.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

piątek 14 lut 2014, 22:46

tylko ze ja walcze o 1000 euro czy ktos z Comparic moze mi pomoc. w prawdzie znam angielski ale wolalbym zeby ktos za mna stana tu chodzi o kase. oni wymuszaja na mnie jeszcze tydzien zebym probowal, ja wiem ze to nie jest dla mnie, wole to co mam na normalnym rynku fx. i tak nie kupie zadnej opcji przez ten tydzien i tak. to sie mija z celem. na zwyklym rynku mam jakies resultaty a tu nawet na demo trace. musialbym zmienic cale myslenie o fx.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

piątek 14 lut 2014, 23:00

viewtopic.php?p=25617#p25617

ostrzegalem przed nimi juz jakis czas temu. Powodzenia w wyplacie!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

niedziela 16 lut 2014, 09:49

kacper79 pisze:tylko ze ja walcze o 1000 euro czy ktos z Comparic moze mi pomoc. w prawdzie znam angielski ale wolalbym zeby ktos za mna stana tu chodzi o kase. oni wymuszaja na mnie jeszcze tydzien zebym probowal, ja wiem ze to nie jest dla mnie, wole to co mam na normalnym rynku fx. i tak nie kupie zadnej opcji przez ten tydzien i tak. to sie mija z celem. na zwyklym rynku mam jakies resultaty a tu nawet na demo trace. musialbym zmienic cale myslenie o fx.

Opisz co i jak. Postaramy się interweniować. Po tym jak Macierewicz napisał o problemach z nimi, BdB nie ma już na Comparic.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
kacper79
Posty: 11
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 19:23

Re: Banc De Binary ruznica w kwotowaniu tego samego instrume

środa 26 lut 2014, 20:59

Witam!!
odzyskalem kase, ale nie wszystko. 930 przeslali na skrill a 70 niby na konto bankowe, ale te 70 jeszcze nie wplynelo na konto. nie wiem dlaczego tak zrobili. Moze rozbijajac na takie czesci mysla ze nie zauwaze ze brakuje te 70. Najpierw probowali sie wymigac ze nie maja moich danych bankowych, poprosili mnie o zalozenie konta na skrill a potem wysylaja czesc kasy na konto, ktorego nie mieli danych, cos mi tu smierdzi. Stanowczo nie polecam tego brokera.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości