BDSwiss

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Binary24
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 12:55
Kontakt:

BDSwiss

wtorek 06 maja 2014, 10:19

Witam. Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z platformą BDSwiss? Czy broker jest wypłacalny i nie kombinuje?
Największe forum o opcjach binarnych.

no avatar
SEwek22o
Posty: 8
Rejestracja: środa 24 cze 2015, 14:38

Re: BDSwiss

poniedziałek 13 lip 2015, 17:58

Temat nie był aktualizowany, jednak ja założyłem u nich konto 3 tygodnie temu . Wrażenie bardzo dobre- od razu zadzwoniła moja "asystentka konta " pytając i tłumacząc wszystko. Dziś dałem znać na emaila że będę wpłacał depozyt - uzyskałem pomoc techniczną , szybką odpowiedź na emaila i telefon. Póki co wszystko wydaje się dobrze, od jutra zaczynam grać, zobaczymy co będzie dalej .

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: BDSwiss

czwartek 10 wrz 2015, 11:16

SEwek22o pisze:Temat nie był aktualizowany, jednak ja założyłem u nich konto 3 tygodnie temu . Wrażenie bardzo dobre- od razu zadzwoniła moja "asystentka konta " pytając i tłumacząc wszystko. Dziś dałem znać na emaila że będę wpłacał depozyt - uzyskałem pomoc techniczną , szybką odpowiedź na emaila i telefon. Póki co wszystko wydaje się dobrze, od jutra zaczynam grać, zobaczymy co będzie dalej .
I jak wrażenia?

no avatar
dexat
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 lis 2015, 14:31

Re: BDSwiss

poniedziałek 09 lis 2015, 14:33

Używam już jakiś czas bdswiss-a i jest ok, nie narzekam od czasu do czasu dostaje w mailu jakieś bonusy, statystyki i przewidywania ale z nich nie korzystam więc nie wiem na ile są dokładne. Jak ktoś jest zainteresowany zapraszam na http://pgas.cba.pl trochę tam informacji można znaleźć na ten temat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości