Binary.com

ODPOWIEDZ
no avatar
jacekr77
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:09

Binary.com

niedziela 25 maja 2014, 21:19

Witam

Czy ktoś miał styczność z brokerem Binary.com ? Chodzi mi o to czy robią przekręty na kwotowaniach w trakcie otwierania pozycji i czy nie robią problemów z wypłacaniem wygranych ? W internecie nie znalazłem prawie żadnych opini na temat tego brokera, tylko jedna pozytywna opinia.

Na pierwszy rzut oka wygląda jak by poważnie podchodzili do sprawy opcji binarnych. Mają bardzo elastyczne opcje - można samemu wspisać czas trwania opcji (np 1 m i 43 sekundy ) i wystartować ją kiedy uznamy to za najbardziej stosowne. Bardzo małe depozyty, w zależności od sposobu wpłaty depozytu minimum to 5$ lub 10$, przelewy bankowe od 100 $, stawki już od 1$. W zasadzie przy takich stawkach to jest coś pomiedzy rachunkiem demo a live. Mają kilka rodzajów wykresów dodatkowo można zainstalować sobie wykresy Java a w nich wykresy nawet tickowe i kilkanaście wskaźników. Co wydaje mi się dość ważne można otworzyć rachunek demo bez depozytu i poćwiczyć strategie. Do tego bardzo szeroki wybór par walut. Wielokrotnie nagradzani przez różne instytucje. Wszystko bardzo fajnie, tylko interesuje mnie czy nie dręczą ich problemy których jak się powoli przekonuję mają nawet najwięksi. Jeśli ktoś miał lub nadal ma z nimi jakieś doświadczenia to bardzo proszę o wypowiedź.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Binary.com

poniedziałek 26 maja 2014, 07:49

Pytanie czy są regulowani?

Firmy robią różne mniejsze bądź większe przekręty, bo im się opłaca. Zwykle dotyczy to oczywiście jedynie osób, które zarabiają więcej. To na razie dość dziki rynek stąd to się zdarza.

U tych najbardziej poważanych Anyoption, TopOption nie słyszałem, żeby coś się działo. 24Option miało jakieś negatywne opinie, ale to też pewnie nie jest nic wielkiego.

Trzeba się wystrzegać mniejszych bo tam dużo się dzieje niestety.

Na rynku Forex było podobnie kilka lat temu. Jak ludzie się nie znają i biznes jest stosunkowo nowy to nadużycia są proste do zrobienia. To powoli będzie zanikać u tych największych.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Binary.com

poniedziałek 26 maja 2014, 15:59

Z tego co się orientuje to ta strona wcześniej nazywała się betonmarkets.com - w sumie jak sama nazwa wskazuje nie jest to typowy broker opcji binarnych ani forexowy. Jest to strona stricte bukmacherska - regulowana przez Lotteries and Gaming Authority na Malcie. Jeżeli chodzi o samą wiarygodność - wydają mi się w miarę ogarnięci, tylko problem np. może powstać w przypadku zarobienia pieniędzy i ich opodatkowania czy coś, bo jest to firma hazardowa działająca poza granicami naszego kraju. Jeżeli chodzi np. o bonusy to nie przyznają ich w ogóle - bo kiedyś pytałem supportu.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości