Option Trade - od Hot Forex

ODPOWIEDZ
no avatar
Venomouss
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 07 lip 2014, 19:57

Option Trade - od Hot Forex

poniedziałek 07 lip 2014, 21:06

Witam,
Option Trade http://www.optiontrade.com

testował ktoś może tego brokera na prawdziwych pieniądzach? Z tego co piszą podjegają pod HotForex brokera forex z dobrą opinią i warunkami handlu (spready etc) (HF Markets) - podlega nadzorowi i posiada zezwolenie na prowadzenie działalności wydane przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (numer licencji 183/12) no i również w innych krajach
https://www.optiontrade.com/pl/?refid=800138

:wtf: Handluję na forex, cfd (day trading, strategia price action) i codziennie widuję mnóstwo sygnałów idealnych na opcje. natomiast poprzez podejscie wielu brokerów jak do kasyna, wszelakie kombinacje o jakich piszą ludzie na forum, nie pozwalają mi wybrać żadnego brokera. Po prostu się boję oszustwa , bo do kasyna mam blisko... Jest jakiś normalny broker godny zaufania na świecie? Przecież traderzy z całego świata mówią o opcjach w książkach, filmach etc . nie wierzę aby wrzucali opcję na kilka dni załóżmy 50k do top option i reklamowali później, że im ceny 2 pipsy przekłamują.. jakbym tak miał mieć na co dzień w moim tradingu to bym osiwiał (a już jestem łysy więc starczy).

Co do option trade - dają możliwośc dema oraz bonus 100% do 500$. Na demo wszystko hula tak jak chcę, opcje godzinowe akurat w mojej strategii preferowane sprawdzają się idealnie (z reguły pomiędzy ceną kupna a wygaśnięcia jest kilkanaście bądź kilkadziesiąt pipsów ponieważ w większości wchodzę w klarowne dla mnie sytuacje) także jakieś manipulacje ciężko dostrzec. Co z tego że w demo jest ok? Może ktoś na forum mi pomorze ogólnie z brokerem na opcje...

pozdr

mod: Reflinki proszę podawać jawnie, w komercyjnym dziale forum
/Marcin_N

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Option Trade - od Hot Forex

środa 09 lip 2014, 09:51

Z tego co wiem to HotForex nie stawia na Opcje Binarne i miały być tylko dodatkiem.

Będzie się to zmieniać u brokerów FX - już nawet poważne instytucje o tym myślą. Jak z każdą branżą - musi ona dojrzeć.

TopOption jest marką Markets.com, który z kolei również jest regulowanym brokerem, o wiele większym niż HotForex, dlatego też na tą chwilę jest to najbardziej wiarygodna instytucja jesli chodzi o handel samymi OB.

Inna sprawa, że ostatnio pojawiły się na nich narzekania. Ale to trzeba rozwiązać jakąś skargą. Jak dla mnie to pojawił się pewnie nowy manager, który powiedział, że zwiększy zyski i to robi, a marka traci. Zwykle takie działanie w długim terminie wychodzi bokiem.

Natomiast również ostatnie opinie o eXbion powodują, że TopOption jest właściwie jedynym słusznym wyborem dla osób chcących grać u brokera z PLN.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Rex
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 15 lip 2014, 18:12

Re: Option Trade - od Hot Forex

poniedziałek 02 lut 2015, 21:32

Witam,
Planuje troche zdywersyfikowac trading i teraz mysle o opcjach binarnych. Widzialem dosyc sporo dobrych opinii o Option Trade. Moze ktos troche wiecej napsiac jak broker zachowuje sie na kontach rzeczywistych? Wyplaty bez problemu?

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Option Trade - od Hot Forex

piątek 06 lut 2015, 12:20

Stoi za nimi marka Hot Forex więcej zawsze jakieś dodatkowe bezpieczeństwo jest. OptionTrade na pewno warty polecenia - minusem może być poziom zwrotów na niektórych walorach (70-72%).

no avatar
Rex
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 15 lip 2014, 18:12

Re: Option Trade - od Hot Forex

czwartek 12 lut 2015, 23:15

Widze, że kilku brokerow opcji binarnych nominowano do nagrody FxCuffs. wsrod nich jest tez wlasnie OptionTrade

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Option Trade - od Hot Forex

piątek 13 lut 2015, 07:42

Tak. O nominacjach decydowały głosy ludzi.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Rex
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 15 lip 2014, 18:12

Re: Option Trade - od Hot Forex

piątek 13 lut 2015, 18:27

Nie jestem do konca przekonany o wszystkich brokerach z tego grona - np. co tam robi Teletrade??? ;) Wsrod opcji binarnych z tych pieciu chyba sa wszyscy przodujacy.

no avatar
dilfx
Posty: 42
Rejestracja: piątek 31 paź 2014, 15:53

Re: Option Trade - od Hot Forex

poniedziałek 16 lut 2015, 18:12

Z tego co sie orientuje Teletrade nie ma za wiele wspolnego z opcjami binarnymi :) Z przypadku Otpion Trade to sa oni polaczeni z HotForex wiec raczej problemow nie powinno byc. Miałem u nich kiedyś demo i było ok. Ktoś ma doświadczenie na żywej gotówce ogólnie z opcjami binarnymi?

Awatar użytkownika
fxblanker
Stały Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: środa 29 paź 2014, 14:24
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Option Trade - od Hot Forex

piątek 20 lut 2015, 15:02

ja mam rachunki u dwoch brokerow opcyjnych w tym optiontrade. raz robilem wyplate wiec nie bylo problemu. bawie sie glownie minutowkami w czasie pracy. dziala bez problemow.
KISS - Keep It Simple, Stupid

Awatar użytkownika
-Roberto-
Posty: 1
Rejestracja: sobota 13 cze 2015, 20:12
skype: roboxgroup
Rodzaj rachunku: Rachunek demonstracyjny

Re: Option Trade - od Hot Forex

wtorek 16 cze 2015, 19:45

:bambam: :bambam: :bambam: Ja szczerze mogę polecić Option Trade, wypłaty na moneybookers bez żadnego problemu. Kontakt z managerem konta również świetny- poprzez mail, skype. Grając podążając za trendem na 60 sec zarobiłem ponad 950 euro, wypłaciłem bez problemów po przesłaniu dokumentów. Pieniądze były na koncie po około 3 dniach :)
Dobra opcja najmniejszej stawki, jeśli ktoś chce uczyć sie i próbować swoich sił na realnych pieniądzach [ najmniejsza stawka to 5 $, £, lub euro ]
Polecam.

no avatar
Venomouss
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 07 lip 2014, 19:57

Re: Option Trade - od Hot Forex

sobota 18 lip 2015, 18:18

dlaczego usunęliście posta, który wyrażał moją opinię po roku korzystania z usług tego brokera? co do reflinka nie wiem kto jest IB bo skopiowałem to rok temu żywcem z jakiejś stronki i nie zauważyłem.. w poście który usunęliście napisałem jasno , że proszę o usunięcie tego reflinka ..

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Option Trade - od Hot Forex

czwartek 10 wrz 2015, 06:53

czy problemy z ładowaniem systemu transakcyjnego na demo w optiontrade mam tylko ja czy ktoś inny też?

Próbuję od 10 min pod Chrome oraz IE. Mogę zalogować się na konto, widzę wszystko, mogę klikać na różne zakładki ale przy balance kręci się kółko i okienka z obstawianiem nie ładują się.
Dzień wcześniej też tak było dopiero przy którymś ponownym logowaniu platforma załadowała się od razu.

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Option Trade - od Hot Forex

czwartek 10 wrz 2015, 08:08

irmentruda pisze:czy problemy z ładowaniem systemu transakcyjnego na demo w optiontrade mam tylko ja czy ktoś inny też?

Próbuję od 10 min pod Chrome oraz IE. Mogę zalogować się na konto, widzę wszystko, mogę klikać na różne zakładki ale przy balance kręci się kółko i okienka z obstawianiem nie ładują się.
Dzień wcześniej też tak było dopiero przy którymś ponownym logowaniu platforma załadowała się od razu.
Znany i dosyć dziwny problem - sam miałem wielokrotnie podobnie. Support nie do końca wiedział jak mi pomóc. Czasami nie ładowało się w ogóle, czasami dopiero po jakimś czasie (kilka odświeżeń). A teraz jak ręką odjął - magicznie ustało :) Z tego co kojarzę kilka osób już sygnalizowało podobne problemy. A spróbuj może skorzystać z Fire Foxa?

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Option Trade - od Hot Forex

czwartek 10 wrz 2015, 11:02

Cześć, pod mozilla firefoxem to samo, na początku fajnie śmigało, przed 5 minutami kurs eurusd zafiksował się na 1.11856, pozycja put była też na 1.11856, rozliczyło ją negatywnie po 1.11857, przed rozliczeniem kurs w mt4 pod admiralem poleciał 4 pipsy w dół.
Teraz platforma pomimo dwóch prób odświeżeń dalej nie potrafi "załapać".
Generalnie mimo wielu dobrych opinii wrażenia mam kiepskie - czasy wygasania zwykłych opcji są dziwne, dla różnych instrumentów inne, dla jednych co 10 min, dla innych co 15 min, brak w tym logiki. Ladder o małych odstępach. Czysty hazard przy takiej ofercie. Pewnie o to chodzi.

no avatar
dolarek78
Posty: 24
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 15:33

Re: Option Trade - od Hot Forex

środa 09 gru 2015, 23:51

Ja nigdy nie miałem problemów z ładowaniem systemu transakcyjnego, ani na demo ani na koncie standard w Option Trade. Zadzwoń może do nich. A jak tak zapytam. Był ktoś u nich na jakimś szkoleniu? Zauważyłem, że webinary robią. One sa za free?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Option Trade - od Hot Forex

czwartek 10 gru 2015, 07:04

dolarek78 pisze:Ja nigdy nie miałem problemów z ładowaniem systemu transakcyjnego, ani na demo ani na koncie standard w Option Trade. Zadzwoń może do nich. A jak tak zapytam. Był ktoś u nich na jakimś szkoleniu? Zauważyłem, że webinary robią. One sa za free?

Webinary są robione przez redaktorów Comparic (czyli nie przez pracownika, który nie ma pojęcia o tradingu a kazali mu to zrobić).

Są darmowe - trzeba posiadać jednak konto w OptionTrade - przynajmniej demo.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
dolarek78
Posty: 24
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 15:33

Re: Option Trade - od Hot Forex

czwartek 10 gru 2015, 23:26

Dzięki za odpowiedź - konto mam Standard, więc pewnie na szkolenie też będę mógł się załapać :)

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Option Trade - od Hot Forex

piątek 11 gru 2015, 10:18

Na razie rozpiska tylko do końca roku, ale od przyszłego również startujemy! :)

https://www.optiontrade.com/pl/binary-e ... fid=800138

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość