Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

sobota 09 sie 2014, 22:54

Dukascopy wprowadza Opcje Binarne i od razu organizuje konkurs.

http://www.dukascopy.com/fxcomm/binary/

Co o nich myślicie? Jakieś doświadczenia? Bierzecie udział w konkursie?

Wydaje się, że kursy rozliczenia opcji powinny być dość wiarygodne.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

poniedziałek 11 sie 2014, 07:24

Dukascopy wprowadziło opcje już jakieś 2 miesiące temu ale póki co zainteresowanie jest marne... Szczerze powiedziawszy, z naszej strony również :). Nie wiem czy to dobry krok ale na pewno priorytety powinny być inne. Tak czy inaczej, wiem, że platforma będzie rozbudowywana więc jak ktoś lubi OB to powinien się zainteresować :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

poniedziałek 11 sie 2014, 07:44

Tylko na razie nikt nic nie wie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
USB2Cable
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 05 cze 2014, 01:04

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

poniedziałek 11 sie 2014, 22:21

Towar kiepskiej jakości, to i zainteresowania brak :wink:
BO Duka.png
Biorąc pod uwagę maksymalny czas wygaśnięcia opcji (60 minut), aktualną zmienność na podanej parze walutowej i spread, nie wiem czy 500% zwrotu byłoby wystarczające, żeby się tym zainteresować - Dukas oferuje 90% :facep:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

piątek 15 sie 2014, 09:36

Z tego co pamiętam, ale głowy nie daję, to oni mają też minimalny depozyt określony na 5000 USD, co może blokować mniejszych inwestorów.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

sobota 16 sie 2014, 12:44

W Dukascopy Europe to 100 USD, w Dukascopy Bank 5000 USD. Szukam informacji i nie widzę, aby dla kont opcji binarnych były inne wymogi...
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

sobota 16 sie 2014, 21:26

raposo pisze:W Dukascopy Europe to 100 USD, w Dukascopy Bank 5000 USD. Szukam informacji i nie widzę, aby dla kont opcji binarnych były inne wymogi...
To w takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd, nie dopatrzyłem dokładnie.

Awatar użytkownika
Above
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 13 sie 2013, 19:15

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

czwartek 21 maja 2015, 11:55

Witam,

2-3 lata temu testowałem z 4 brokerów opcji binarnych. Ubolewałem wtedy, że nie ma możliwości składania zleceń opcyjnych o dowolnym interwale czasowym (tzn. ze skokiem co minutę chociażby), z wygodną platformą (trzeba było używać MT4 oddzielnie) w dodatku stawki były kiepskie co zwiększało wymóg posiadania wyższej skuteczności.

Teraz patrzę na Dukascopy i urwało mi jaja - 90% 0%, interwał 1 minutowy możliwy i wykres z narzędziami i pełno innych funkcjonalności. Zrobiłem wielkie OMG z wrażenia. Jednakże od tamtego czasu kiedy testowałem pierwszych broków opcji binarnych do dziś (ujrzenie Dukascopy) nie widziałem jak to ewoluowało.

W związku z drugim akapitem proszę o info, czy inni równie zaawansowane platformy już mają, czy mają 90% 0% albo 85% 5% itd. z interwałem minutowym z możliwością ustawiania wg swojego czasu a nie od rozpoczęcia świeczki do zakończenia (na sztywno)? W Dukascopy widzę jest totalna swoboda i elastyczność.

Pozdrawiam!
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

czwartek 21 maja 2015, 12:15

Temat się rozwija. Brokerzy mają coraz lepsze stopy zwrotu i wiekszą elastyczność.

Zerknij na brokerów u nas na stronie (platformy widać więc można sprawdzić co oferują).

http://comparic.pl/opcje-binarne-brokerzy/
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Above
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 13 sie 2013, 19:15

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

czwartek 21 maja 2015, 12:21

Akhh tam u niektórych pisze np. do 88%. Czyli stawka dynamicznie ustalana pewnie wg zmienności na rynku i jeszcze jakichś parametrów. Z tego co zauważyłem (wczoraj wieczór i aktualnie) w Dukascopy jest 90% 0% na sztywno ... czy to nie jest tak, że przebili swoją ofertą innych po całości? Pomijam już kwestię ich renomy i pewności (a na rynku brokerów binarnych niejedno się słyszy, czarne listy tworzone są itd. - z resztą jak kiedyś napisałeś...rynek się rozwijał będzie i co raz lepsi gracze, stabilni, wiarygodni wyprą dzikusów, których zawsze pełno na początku).
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

czwartek 21 maja 2015, 12:36

Zgadza się Above. Właśnie tym Dukascopy chce przyciągnąć klientów - wysoką premią i bezpieczeństwem. Regulacje UE + licencja szwajcarskiego banku to coś, czego większości brokerom opcyjnym brakuje, a szkoda. Niestety coś za coś. Wzamian za to Dukascopy nie oferuje żadnych bonusów dla OB ale cały czas walczę żeby coś wprowadzili i myślę, że się uda :).

Mimo, że Dukascopy traktuje OB tylko jako dodatek, to cały czas poprawiają ofertę. Nie tak dawno dodali całą masę instrumentów w postaci akcji spółek z całego świata i opcji 24h (od otwarcia sesji do zamknięcia). Easy money w czasach hossy ;).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Above
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 13 sie 2013, 19:15

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

czwartek 21 maja 2015, 12:56

raposo...bonusy bonusami...powiem Ci, że ze swej perspektywy mówię im: "kij z nimi" skoro taka platforma jest; w porównaniu do innych - wspaniała, bazująca na ich rozwiązaniach, nie trzeba otwierać MT4 a tu sekundy się liczą i koncentracja (tak jak kiedyś ECN śmieszkowo były oddzielnie wykresy i oddzielnie składanie zleceń) - w dodatku pasek postępu (odliczanie) do wygaśnięcia danej binarki, zaznaczony poziom wejścia na wykresie danej opcji...no panowie, szał pał :)

Powodzenia w załatwianiu tego co chcecie :) skoro w kwestii Forex dogadaliście się, to i z tym się dogadacie :)

PS. wysoką premią? heh, 90% SZTYWNE, nie zmieniające się w zależności od instrumentu i sytuacji na rynku to IMO nokaut ze strony Dukascopy :)
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

czwartek 21 maja 2015, 13:26

Konta opcyjne przez nas zakładać można cały czas ale prawda jest taka, że Ty jako jeden z nielicznych mówisz bonusom "kij im w oko", bo większość mówi "bonus - to to czego pragnę" :). To wynik licznych promocji ze strony konkurentów. W konsekwencji wybierają mniejszą premię ale ofertę z bonusami, która nie jest tak wiarygodna lub oferuje gorszą (a może po prostu inną?) platformę.

Mój wniosek? Dukascopy z bonusami nie będzie miał sobie równych. A póki co to "zależy jak komu leży" :).

Swoją drogą, Twoja opinia pokazuje, że nie przez przypadek Dukas otrzymał na FxCuffs nagrodę w kategorii "broker opcji binarnych roku 2014" :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
milord malpa2
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 08:54

Re: Dukascopy wprowadza Opcje Binarne

piątek 22 maja 2015, 12:39

O Dukascopy wcześniej nie słyszałem, widzę trzeba będzie się zainteresować platformą i jej możliwościami ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości