Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. USD

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. USD

czwartek 18 gru 2014, 15:40

Dukascopy przygotowało bardzo ciekawy konkurs dla wszystkich sympatyków opcji binarnych. Załóż darmowe - DOŻYWOTNIE - konto demonstracyjne i dodatkowo walcz o łączną pulę nagród 5 tys. USD każdego miesiąca.

Więcej szczegółów we wpisie:

http://comparic.pl/konkurs-dukascopy-gr ... pieniadze/

Ktoś korzystał?

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

poniedziałek 19 sty 2015, 19:50

Nie korzystałem, ale wepnę się w wątek ;)

Czy ktoś w ogóle używa platformy Dukasa do opcji binarnych, na komputer stacjonarny i na Androida? U mnie to po prostu nie chce działać...

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

wtorek 20 sty 2015, 10:26

Używałem. Stacjonarnej, na Win 8.1 i na MacBooku - działa bez problemu. Jest prosta i przejrzysta - twórcy postawili ewidentnie na te cechy i ie ukrywają tego. Mi też się nawet podoba. Wolę tę platformę od 'zabawkowych' pastelowych pseudoplatform niektórych firm z Cypru ;).

Co do mobilnej... Na urządzeniach Apple działa, na Androida nie wiem, bo nigdy nie miałem nic z tym systemem.

Konto w Dukascopy Bank z opcjami od 1000 USD, w Dukascopy Europe od 100 USD. Handel od 1 USD. Więcej detali na stronie ;). Niebawem PL instrukcja obsługi Web Binary Trader.

http://forexclub.pl/brokerzy/dukascopy- ... e-binarne/
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

wtorek 20 sty 2015, 11:56

No właśnie u mnie nie działa, ale to nic nowego :-> Na Androidzie wykres się kaszani:

Obrazek

a na stacjonarnym mogę sobie pooglądać taki ekran:

Obrazek

Support, jedyne co potrafi powiedzieć, to żeby otworzyć kolejne konto. Na którym dzieje się dokładnie to samo :(

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

wtorek 20 sty 2015, 16:45

Screeny sprzed chwili. Win 8.1 Opera (stara) i najnowszy iOS na iPhonie. Wszystko działa jak trzeba.

Strzelam, że coś z routerem lub siecią może Ci blokować ale pewności nie mam. Trzeba eksperymentować.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

wtorek 20 sty 2015, 17:20

Rozmawiałem przed chwilą z Akątem i temat ma pójść do IT.

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

wtorek 27 sty 2015, 12:28

Testowałem ostatnio ich platformę i wszystko normalnie się ładowało. A próbowałeś desktopowo różnych przeglądarek?

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

wtorek 27 sty 2015, 19:47

Po raz kolejny odpuściłem sobie Dukasa. Kraj piękny, ale nie rozumiem tej szwajcarskiej mentalności :-/ Jedyne państwo, w którym o 18:00 zamknięto mi przed nosem drzwi sklepu spożywczego, a na słowa, że chcę kupić chleb, bo nie będę miał co jeść na kolację, pokazano mi przez szybę zegarek. I to samo "mamycięwdupie" widzę w platformach Dukasa oraz w ich podejściu do klienta. Mimo obietnic nie uruchomiono mi CFD na realu, więc nie interesuje mnie na razie ten broker.

W niemieckim oddziale jednego z brytyjskich brokerów wystarczyło kilka zdań na czacie, żeby oddzwonił do mnie pracownik mówiący po polsku i od ręki załatwił co potrzebowałem. A wpłata była zaksięgowana zanim zdążyłem uruchomić platformę.

Na DAX-ie Dukas ma prowizję bodajże 6 razy wyższą niż XTB (4,66 zł za minimalny kontrakt!), a o tym że wspomniany brytyjski broker przy tym samym spreadzie nie ma w ogóle prowizji, to szkoda wspominać.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

wtorek 27 sty 2015, 22:09

Wirus, tak narzekasz już hmm... 4 lata? Ale przez ten czas niestety tylko Ty masz aż takie problemy z Dukascopy. Czy to nie dziwne? Nie odpowiadaj... :)
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

wtorek 27 sty 2015, 22:19

A odpowiem !smail!

4 to chyba jeszcze nie, jakieś 2-3? Od 13 stycznia koresponduję i rozmawiam telefonicznie z "opiekunem" z Dukasa. Mam wszystkie maile, służę wglądem :-> Jedyne, co udało się załatwić, to przewalutować konto (chociaż trwało to dwa dni) i zmienić mail. Po czym dowiedziałem się, że żeby mieć CFD na live, to muszę jeszcze coś wypełnić, ale to nie problem, bo zaraz dostanę mailem. I dostałem - życzenia noworoczne oraz informację, że oferta została wzbogacona o CFD.

Może to tak jak z tą sprawą rozwodową? Sąd pyta powoda dlaczego chce się rozwieść. Facet mówi, że żona mu seksualnie nie odpowiada. Na to sala zanosi się smiechem i słychać głos: "wysoki sądzie, całej wsi odpowiada, tylko jemu nie!"

:facep:

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

środa 28 sty 2015, 10:48

Szkoda czasu na zagłębianie w Twoją korespondencję, bo od zawsze mieliście problemy komunikacyjne więc wcale mnie to nie dziwi :). Włączenie CFD zajmuje 1-2 dni i nikt nie skarżył się żeby w jego przypadku było to dłużej. Może coś nie doszło, może nie sprawdziłeś zakładki SPAM, może ktoś skończył pracę szybciej, może po ludzku mu się zapomniało, a może to kwestia związana z sympatią - nie wiem, nie wnikam, nie będę się za nich tłumaczył ;).

Informacja ogólna:
Klienci, którzy otworzyli konto przez 16 grudnia muszą podpisać (a raczej zaakceptować) dokument dot. dołączenia CFD do oferty. Wszyscy nowi klienci mają CFD aktywne od razu bez konieczności kontaktu z Dukascopy.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

środa 28 sty 2015, 10:59

O! Dobry kierunek, chyba o tę sympatię chodzi !smail! W każdym razie nie lubię molestować ani poganiać, nie są to pieniądze, za które można czegoś wymagać; zresztą "płacę to wymagam" przeszło u mnie do historii wraz z pracą :wink: Poza tym już mi nie zależy.

Kończę, bo zaraz ktoś będzie miał do mnie pretensję, że biję pianę :wtf: a zwyczajnie skończyłem dzisiejszą spekulację i chyba się nudzę... :aaaa:

A poważniej: wiele razy pisałem, że powininenem być testerem, bo wszystko potrafię zepsuć i jak coś ma nie zadziałać, to na pewno stanie się to u mnie. Wiem o tym od dawna i nie dziwię się, lubię tylko nabjać się z takich przypadków. Być może źle interpretujecie moje literki, albo ja nie rozumiem co to jest czepialstwo !smail!

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

czwartek 26 mar 2015, 13:20

Nowość - Opcje na CFD na akcje w modelu 24h.
Dostępne są akcje największych spółek z krajów:
  • - Australia (ASX)
    - Argentyna (BCBA),
    - Brazylia (BOVESPA),
    - Holandia (AMS),
    - Hong Kong (HKEX),
    - Korea Południowa (KRX),
    - Niemcy (XET).
    - USA (NYSE).
Ogólnie spółek jest tyle, że aż nie chce mi się ich liczyć . Na screenie widać tylko Top 5 (największe spadki/wzrosty). Aby rozwinąć całą listę trzeba kliknąć w szpilkę nad danym okienkiem.

Model 24h oznacza, że opcje otwierane są na otwarciu sesji i wygasają przed otwarciem dnia następnego, czyli gra toczy się o to czy kurs danej spółki podczas jednej sesji wzrośnie czy też spadnie. Premia na poziomie od 50% / 20% do 70% / 0%.

Przy okazji, Dukascopy otrzymało nagrodę Najlepszego Brokera Opcji Binarnych na FxCuffs 2015.

Przypominam, że na walutach oferowane jest do 90% premii z opcji na walutach, indeksach i towarach, co jest rzadkością na tych instrumentach.

Powstała strona brokera dedykowana opcjom - Dukascopy Opcje Binarne
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

piątek 27 mar 2015, 07:36

Brzmi ciekawie, tylko te zwroty coś niskawe :)

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Konto demonstracyjne od Dukascopy z konkursem o 5 tys. U

piątek 27 mar 2015, 10:44

To prawda, w porównaniu do walut różnica jest spora ale i koszty dla Dukascopy wyższe. Będę walczył o dodanie akcji z giełdy brytyjskiej i... Polskiej. Jak się uda to będzie hit :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości