Pomoc w wyborze brokera

ODPOWIEDZ
no avatar
artur21
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 28 gru 2015, 11:58

Pomoc w wyborze brokera

poniedziałek 28 gru 2015, 12:14

Witam, poszukuje pomocy w wyborze brokera.
Najważniejsza kwestia która mnie interesuje to możliwość płynnego obstawiania mniej więcej co godzinę czasu w ciągu doby. Konkretnie chodzi o to ze mój sposób gry opiera się na wyszukaniu pary walutowej która uważam za ciekawa i ustawienie zamknięcia na godzinę 22, 23 naszego czasu (lecz obstawienie zazwyczaj wykonuje w godzinach od 17 do 19).
Następnym ważnym czynnikiem jest możliwość grania na dużej ilości par walutowych(interesują mnie tylko pary walutowe)
Wysokość depozytu nie ma za dużego znaczenia.

To są najważniejsze czynniki które mnie inserują, wcześniej miałem już styczność z opcjami binarnymi oraz forex. Lecz moje obstawienia nie było dość trafne ale zazwyczaj tez nie byłem za dużo stratny. W tech chwili testuje swoja metodę na normalnej platformie do gry na forex, i chciał bym ja już wdrążyć w życie lecz nie mogę znaleźć odpowiedniego brokera.

Dziękuję z gory za pomoc.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze brokera

poniedziałek 28 gru 2015, 14:30

Zerknij sobie na OptionTrade:
http://comparic.pl/option-trade/

Mają darmowe demo, więc jak coś sprawdzisz sobie czy wszystko jest ok.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
artur21
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 28 gru 2015, 11:58

Re: Pomoc w wyborze brokera

wtorek 29 gru 2015, 16:40

Dziękuję bardzo. Teraz czekam na zweryfikowanie konta demo, wiec nie mogę jeszcze stwierdzi czy godziny będą odpowiednie ale jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Może mi jeszcze ktoś wytłumaczyć czy każdy broker będzie miał taka sama godzinę zamknięcia dnia?
Jeżeli nie to czym jest to spowodowane?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze brokera

środa 30 gru 2015, 12:04

artur21 pisze:Dziękuję bardzo. Teraz czekam na zweryfikowanie konta demo, wiec nie mogę jeszcze stwierdzi czy godziny będą odpowiednie ale jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Może mi jeszcze ktoś wytłumaczyć czy każdy broker będzie miał taka sama godzinę zamknięcia dnia?
Jeżeli nie to czym jest to spowodowane?

Mogą nie mieć takiej samej godziny zamknięcia. Rynek działa 24h (oprócz weekendów), więc u jednego koniec dnia może być o 22 naszego czasu, a u drugiego o 24.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości