www.xtb.pl

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: www.xtb.pl

wtorek 14 kwie 2015, 21:48

Trudno powiedzieć. Zważając, że jednak (podobno) zaczęli także wzywać do zapłaty w celu uregulowania debetu po 15 stycznia, mimo, że wcześniej poszła fama, iż je umarzają... Kto wie jak jest?
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: www.xtb.pl

środa 15 kwie 2015, 14:55

jasonbourne pisze:No, no, jak już zz chwali brokera to już naprawdę warto zwrócić uwagę.

Czyżby XTB wyrastało na najlepszego brokera MM w Polsce?
w, Polsce nie ma brokerów ani banków, więc siłą rzeczy nic nie wyrasta...
Nie zrozumieliśmy się, pochwaliłem XTB za wykonaną rzetelnie robotę forexową,to co oni zrobili to jest fundament, abecadło podstawy sukcesu na FX przynajmniej jak ja rozumiem FX,a to nie ma nic wspólnego z ich klientami..., podejrzewam że zrobili to na rynku światowym między bankowym,aby Tobie to lepiej wytłumaczyć, to co oni zrobili, to jak buduje się fundament pod drużynę piłkarską od podstaw , czyli od bramkarza i stopera/ tak, w skrócie myślowym/ i na tej podstawie budują dopiero sukces na FX.
Dokładnie takie samo jest moje podejście do FX, jak XTB,podejrzewam, że mają obecnie zatrudnionych , najwybitniejszych fachowców w Polsce// a, mówiąc całkiem szczerze,jestem przekonany o tym , na 100% że zatrudniają najlepszych w Polsce...//ale, patrząc szerzej, aby było to dostępne dla nas, potrzeba w Polsce przynajmniej jednego banku lub brokera....
http://forum.comparic.pl/viewtopic.php? ... 683#p47683

Pozdrawiam

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: www.xtb.pl

niedziela 19 kwie 2015, 16:12

Ps,
taka ciekawa informacja z mojej strony, której nie zdobędziecie ,nawet na najlepszych uczelniach...,
studiowałem , kiedyś upadek domu maklerskiego WGI..
do momentu, jak dom maklerski WGI, stosował fundamentalne i niepodważalne ,profesjonalne działanie na rynku FX,// czyli profesjonalnie podszedł do swoich obowiązków...//
jakie stosuje np. XTB, czy moja skromna osoba,był dobrze,
czyli z Polskiego na nasze,jak WGI inwestował na rynku USA, i zabezpieczał całą wartość transakcji tych inwestycji , //POWTARZAM CAŁOŚĆ transakcji , chybna nazywa się to ebida,// czyli ,całość inwestycji na rynku USA, zabezpieczał , na rynku międzybankowym to pozycjami, na kontraktach $/PLN było dobrze, czyli podszedł profesjonalnie i fundamentalnie do swoich podstawowych obowiązków...,było bardzo dobrze, czyli dokładnie to robił .co zrobił XTB na CHF-PLN i, XTB odnosił sukces..,
jak, odwaliła sodówa WGI i od produktów finansowych zaczął patrzeć na prowizje,a, nie na profesjonalizm i FUNDAMENTALNĄ ciężką PRACĘ na FX !..,to, łatwizna zarobu na prowizjach się skończyła.. i sukcesy na FX się skończyły..., była totalna katastrofa..i ponad pół biliona zł, uwzględniając koszt pieniądza w czasie , poszły pieniądze klientów poszło się paść nie wiadomo gdzie...,no, cóż , sodówa, to sodówa..
ale, wiadomo co..../A,ogólnie uważam że szkoda dla naszego rynku kapitałowego że WGI tak skończyło jak skończyło.. i pół bilionoa zł poszło się paść, bardzo duża szkoda..i nie chodzi mi o ,kasę funduszu gwarantowanego,chociaż zdaję sobie sprawę że to jest najważniejsze.., chodzi mi o meritum sprawy..i naszą przyszłość..oraz podstawy, dostępność podstawowych usług bankowych w Polsce ///,

XTB,odniósł w przeciwieństwie do domu maklerskiego WGI , nieprawdopodobny sukces na skalę światową która opisana jest w tym artykule, ponieważ trzymał się fundamentalnych zasad na FX...
Pozdrawiam,
Ps, to znaczy,ubezpieczamy ebita na długiej krzywej dochodowości w , zależności od naszych preferencji od np. od 8 lat wstecz, do MAX cofnięcia się do 1953 roku na długiej krzywej dochodowości usług bankowych ...dostępnej wykresie..,
Profesjonaliści, wiedzą ,o co chodzi..

no avatar
tempestoso
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 22 lut 2016, 22:38

Re: www.xtb.pl

wtorek 20 wrz 2016, 17:34

Bobry pisze:Ps,
taka ciekawa informacja z mojej strony, której nie zdobędziecie ,nawet na najlepszych uczelniach...,
studiowałem , kiedyś upadek domu maklerskiego WGI..
do momentu, jak dom maklerski WGI, stosował fundamentalne i niepodważalne ,profesjonalne działanie na rynku FX,// czyli profesjonalnie podszedł do swoich obowiązków...//
jakie stosuje np. XTB, czy moja skromna osoba,był dobrze,
czyli z Polskiego na nasze,jak WGI inwestował na rynku USA, i zabezpieczał całą wartość transakcji tych inwestycji , //POWTARZAM CAŁOŚĆ transakcji , chybna nazywa się to ebida,// czyli ,całość inwestycji na rynku USA, zabezpieczał , na rynku międzybankowym to pozycjami, na kontraktach $/PLN było dobrze, czyli podszedł profesjonalnie i fundamentalnie do swoich podstawowych obowiązków...,było bardzo dobrze, czyli dokładnie to robił .co zrobił XTB na CHF-PLN i, XTB odnosił sukces..,
jak, odwaliła sodówa WGI i od produktów finansowych zaczął patrzeć na prowizje,a, nie na profesjonalizm i FUNDAMENTALNĄ ciężką PRACĘ na FX !..,to, łatwizna zarobu na prowizjach się skończyła.. i sukcesy na FX się skończyły..., była totalna katastrofa..i ponad pół biliona zł, uwzględniając koszt pieniądza w czasie , poszły pieniądze klientów poszło się paść nie wiadomo gdzie...,no, cóż , sodówa, to sodówa..
ale, wiadomo co..../A,ogólnie uważam że szkoda dla naszego rynku kapitałowego że WGI tak skończyło jak skończyło.. i pół bilionoa zł poszło się paść, bardzo duża szkoda..i nie chodzi mi o ,kasę funduszu gwarantowanego,chociaż zdaję sobie sprawę że to jest najważniejsze.., chodzi mi o meritum sprawy..i naszą przyszłość..oraz podstawy, dostępność podstawowych usług bankowych w Polsce ///,

XTB,odniósł w przeciwieństwie do domu maklerskiego WGI , nieprawdopodobny sukces na skalę światową która opisana jest w tym artykule, ponieważ trzymał się fundamentalnych zasad na FX...
Pozdrawiam,
Ps, to znaczy,ubezpieczamy ebita na długiej krzywej dochodowości w , zależności od naszych preferencji od np. od 8 lat wstecz, do MAX cofnięcia się do 1953 roku na długiej krzywej dochodowości usług bankowych ...dostępnej wykresie..,
Profesjonaliści, wiedzą ,o co chodzi..
Generalnie się zgadzam co do opinii o xtb, są całkiem nieźli, ale post napisany w sposób urągający honorowi języka polskiego ;) dodam tylko od siebie, że w xtb poprawiła się jakość obsługi inwestorskiej od czasu wejścia na giełdę.
Pozdrawiam!

no avatar
czapman
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 31 maja 2016, 17:06

Re: www.xtb.pl

czwartek 22 wrz 2016, 06:20

ja gram u XTB od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Przede wszystkim platformy mi bardzo przypadły do gustu :) a mam porównanie do innych brokerów

no avatar
Conti
Posty: 12
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 10:58

Re: www.xtb.pl

sobota 08 paź 2016, 10:04

Potwierdzam to co piszecie i teraz większość swojego kapitału do nich przeniosłem, tym bardziej że spready na standardzie mają niskie :p
Testuje też od 2 tygodni ich nową platformę i na razie jestem pod mega wrażeniem. Z drugiej strony mogliby wrócić do szkoleń w warszawie bo ostatnio tylko webinary :/

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: www.xtb.pl

sobota 08 paź 2016, 15:22

Conti pisze:Potwierdzam to co piszecie i teraz większość swojego kapitału do nich przeniosłem, tym bardziej że spready na standardzie mają niskie :p
Testuje też od 2 tygodni ich nową platformę i na razie jestem pod mega wrażeniem. Z drugiej strony mogliby wrócić do szkoleń w warszawie bo ostatnio tylko webinary :/
Spready na koncie Basic są średnio konkurencyjne ale coś za coś - masz "gwarancję" SL. Na Standard czy PRO ECN koszty konkurencyjne.

Odnośnie szkolenia - Warszawa 18.11 (Trader21, Rafał Glinicki, Maciej Goliński) - współorganizowane z XTB.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Conti
Posty: 12
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 10:58

Re: www.xtb.pl

niedziela 09 paź 2016, 09:02

Wow, szczególnie Trader 21! Niezłą czołówkę wyciągnęli :) Jutro do nich dzwonię żeby się zapisać.

no avatar
tomekp
Posty: 8
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 06:38

Re: www.xtb.pl

niedziela 09 paź 2016, 12:06

Konto standard ma prowizje to jest ecn ?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: www.xtb.pl

niedziela 09 paź 2016, 13:27

tomekp pisze:Konto standard ma prowizje to jest ecn ?
Nie, prowizja jest tylko na koncie PRO i to jest ECN ;). Na koncie Standard jest sam spread + prowizja dla wybranych instrumentów (akcje i ETF) ale dodatkowo realizacja zleceń jest w trybie Market (tzw. egzekucja rynkowa).

Przy rejestracji konta przez Forex Club obecnie można otrzymać kilka dodatkowych korzyści:
http://forexclub.pl/oferty-brokerow-dol ... e-brokers/
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
tomekp
Posty: 8
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 06:38

Re: www.xtb.pl

niedziela 09 paź 2016, 20:47

raposo co wybrac mforex czy xtb konto ecn

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: www.xtb.pl

poniedziałek 10 paź 2016, 09:40

tomekp pisze:raposo co wybrac mforex czy xtb konto ecn
Osobiście wybrałbym teraz XTB z uwagi na:
- niższą prowizję -> 0,0035% wobec 0,0045% w mForex
- możliwy cashback -> ostatecznie można zejść nawet poniżej 0,0030%.
- kilkukrotnie większą ilość instrumentów -> 3000 wobec paruset.
- dostępne mikroloty -> mForex ich nie ma.

No i książki + tradebeat premium gratis przy otwarciu konta przez Forex Club :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Conti
Posty: 12
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 10:58

Re: www.xtb.pl

wtorek 11 paź 2016, 19:38

Raposo, miałeś rację bo do nich dzwoniłem ale zapisy ruszają dopiero za jakiś czas. Teraz wiem że mają szkolenia w Gdańsku i Krakowie i zresztą na Comparicu był dziś artykuł o Gdańsku:

http://comparic.pl/dolacz-xtb-trading-m ... s-gdansku/

Gdańsk pewnie sobie odpuszcze ale do Krakowa się pewnie wybiorę.

no avatar
tomekp
Posty: 8
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 06:38

Re: www.xtb.pl

środa 12 paź 2016, 06:40

witam wczoraj dziwna świeca wybiła mi sl na usdpln na xstation5 o godz 23 na h1 może ktoś coś powiedziec bo nigdzie na inych platformach nie ma takiej świeczki

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: www.xtb.pl

środa 12 paź 2016, 10:05

tomekp pisze:witam wczoraj dziwna świeca wybiła mi sl na usdpln na xstation5 o godz 23 na h1 może ktoś coś powiedziec bo nigdzie na inych platformach nie ma takiej świeczki
U mnie wygląda to tak. Konto realne. Widać, że była luka ale to zapewne efekt rozszerzenia spreadu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
tomekp
Posty: 8
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 06:38

Re: www.xtb.pl

środa 12 paź 2016, 10:15

u mnie tak samo to wygląda ale na innych platformach tego nie ma czy masz real ecn pro?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: www.xtb.pl

środa 12 paź 2016, 15:35

tomekp pisze:u mnie tak samo to wygląda ale na innych platformach tego nie ma czy masz real ecn pro?
Tak, ECN Pro real. Masz rację, też na innych platformach tego nie widzę ale prawdopodobnie to kwestia rozjechania spreadu, ew. bad tick. Jeśli na tym straciłeś można spróbować reklamować ale jeśli to nie bad tick to prawdopodobnie zostanie odrzucona.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
tomekp
Posty: 8
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 06:38

Re: www.xtb.pl

sobota 15 paź 2016, 05:46

Witam czy xtb ostrzega\lo o wczorajszej przerwie w po\l\aczeniu po 21 bo nigdzie nie widziałem nic na ten temat a kedy chciałem się połączyc wyskakiwało że to planowana przerwa .Gdzie szukać takich iformacji na ich stronie

no avatar
dariuszkwiecien
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 24 paź 2016, 21:17

Re: www.xtb.pl

poniedziałek 24 paź 2016, 21:26

warto zadzwonić do swojego opiekuna, czy do obsługi klienta. ja do tej pory nie miałam z obsługą XTB. odpowiadali nawet na najdziwniejsze pytania jakie im zadałem

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: www.xtb.pl

wtorek 25 paź 2016, 10:04

tomekp pisze:Witam czy xtb ostrzega\lo o wczorajszej przerwie w po\l\aczeniu po 21 bo nigdzie nie widziałem nic na ten temat a kedy chciałem się połączyc wyskakiwało że to planowana przerwa .Gdzie szukać takich iformacji na ich stronie
Cześć, informowali o tym tutaj:
https://www.xtb.com/pl/aktualności

Jest na dole strony. Warto zajrzeć raz na jakiś czas.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości