Platforma FX Bank of China

ODPOWIEDZ
no avatar
zzz

Platforma FX Bank of China

środa 13 cze 2012, 06:53

W związku z tym że ten jeden z największych banków świata wchodzi do Polski,// dostał oficjalną zgodę//
proponuję abyśmy sobie przybliżyli jego platformę FX.
Zapraszam do dyskusji ,jaka jest jakość ich usługi, czy warto ,istotne plusy i minusy ich platformy.
Tutaj jest ogólna informacja,kiedy są przerwy na konserwacje itp.

http://www.bocmacau.com/en/pbservice/pb ... 33869.html

Z tego co wyczytałem dżwignia jest tylko do 1-16 lecz może być zwiększona.
Jeżeli jednak przedsiębiorca z Polski ma załatwiać poważne usługi FX tylko przez Reuters oddział w Wiedniu // najbliżej//,dodatkowo prawdopodobnie dostanie niewiele większą dżignię oraz trzeba również pamiętać że sama procedura dla Polaków trwa ok. pół roku,może się okazać że oferta Platformy FX Bank of China jest naprawdę interesująca.
Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi informacjami i doświadczeniem.

Pozdrawiam.



PS z tego co wyczytałem jest to również usługa dla osób fizycznych
http://www.boc.cn/en/pbservice/pb3/2010 ... 24049.html



KNF określiła warunki, jakie ma spełniać polski oddział Bank of China;
W komunikacie po posiedzeniu KNF napisano, że komisja zobowiązała oddział Bank of China m.in. do "informowania klienta, przed zawarciem umowy i najpóźniej z chwilą złożenia oferty, w sposób jednoznaczny i potwierdzony przez klienta, o faktach istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa depozytów gromadzonych przez Bank of China SA w związku z prowadzeniem działalności na terytorium Polski przez oddział".

KNF oczekuje, że bank będzie udostępniać do publicznej wiadomości, w języku polskim, sprawozdania finansowe bezzwłocznie po ich zatwierdzeniu, a także informacje o działaniach nadzorczych podjętych wobec tej instytucji przez właściwą władzę w kraju jej siedziby.
Ponadto oddział Bank od China ma zapewnić, aby wszelkie powództwa cywilnoprawne dotyczące zawartych umów poddawane były rozstrzygnięciom sądów polskich na takich samych warunkach, jak powództwa dotyczące umów zawieranych przez banki krajowe.

Instytucja ma stosować się do wskazań KNF dotyczących prowadzenia działalności w sposób zgodny z interesem dobra ogólnego, "a w szczególności dotyczących ochrony dóbr konsumenta, zapewnienia bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, a także zapobieżenia naruszeniom prawa lub wzrostowi ryzyka systemowego w sektorze finansowym".


Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości