First Swedish Research AB (FSR Global) UWAGA!

ODPOWIEDZ
no avatar
AndrzejB
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 12:29

First Swedish Research AB (FSR Global) UWAGA!

wtorek 03 lip 2012, 12:32

Firma jest nieuczciwa zarówno dla pracowników jak i klientów. Nie przynosi obiecanego dochodu dla klientów, wręcz przeciwnie powoduje bardzo gwałtowne straty. Bazując tylko na dzieleniu się z zysków.
Czyli nie ważne, że dużo możesz stracić, bo oni nie biorą w tym udziału (stratach), ważne że dzięki temu można czasami dużo zarobić i wyszarpać 20% Twoich pieniędzy, oraz zarabiają na spread'zie, a uczą sprzedawców mówić, że nie!
Spread- jest to opłata jaką ponosi inwestor (Ty) za „obranie pozycji”, która trafia do Banku i firmy brokerskiej (FSR Global w tym przypadku). Im większa kwota inwestycji, zwilokrotniona dźwignią, tym więcej ma się rozumieć bank i broker zarabiają już za sam fakt pośrednictwa.
np. Ty inwestując 100000 zł możesz stracić połowę już po 3ch transakcjach, ale jak już Ci wyszarpią jakiś plus to trzeba oddać 20%. Dzięki szalonej strategii, niestety więcej ludzi traci bo forex to czysta zgadywanka. Proszę sami zobaczccie jakikolwiek wykres. Długoterminowe analizy nie są tu pomocne.

Ludzie są szkoleni sprzedawać poprzez kłamstwa, nie zdając sobie z tego sprawy. Mają mówione że nie ma Spreadu w FSR Global, i po prostu nie mają pojęcia do czego doprowadzi stop loss w wysokości 7.5% albo nie daj Boże 15%! Zwykłe naciąganie. Niektórzy orientują się po czasie i decydują opuścić firmę, ze względów etycznych, albo nie sprzedają i są po prostu wyrzucani na bruk, bądź firma zakupuje im bilet do domu i mają z problem z głowy.. Zostają Ci co decydują się świadomie kłamać. Firma bazuje na dosłownie ludziach z ulicy. Zatrudnia byle kogo, daje mu mieszkanie, i jak kłamie i udaje mu się sprzedawać, to pracuje. Zwykła lichwa. W firmie nie pracuje żaden Polak dłużej niż 6mcy, łącznie to przewinęło się ponad 25 osób w ciągu roku. Sam byłem świadkiem rotacji przynajmniej 11 ludzi (od początku lutego!). Większość wraca dosłownie z niczym zapożyczona na pieniądze na jedzenie.

Oto strona i adres tej firmy
http://www.fsrglobal.com/contact_us?locale=en

Aktualny jest tylko adres w Gothenburgu, pozostałe są fikcyjne. Pod nr tel znajdują się inne firmy, które nie mają nic do czynienia z FSR ani z walutami....

Firma obiecuje nawet kilkuset procentowe zwroty inwestycji, gdzie realnie ludzie umaczają połowę nawet w ciągu miesiąca. Ci telefonują, ale nie są wysłuchiwani albo rozłączani. Tłumaczy im się, że podpisali takie warunki umowy. I nabrani na naiwność osób nieświadomie ich "wkręcających" faktycznie nie są w stanie nic zrobić, jak tylko wycofać pieniądze ze spektakularną stratą.

Oto Szwdzkie forum przedstawiające problem (bo tym jest FSR Global)
https://www.flashback.org/t1608564p2
(proponuje google translate do przetłumaczenia)

Ludzie zamieszani w organizację tej nieszczęsnej firmy:

po prostu masakra.

wszystkich moich klientów serdecznie przepraszam. nie wiedziałem co i jak.

no avatar
zzz

Re: First Swedish Research AB (FSR Global) UWAGA!

wtorek 03 lip 2012, 13:49

Dziękujemy.
Podejrzewam że Was szkolą abyście naganiali im klientów,a oni żyją z obrotu bez względu na wynik.
Optymalnym rozwiązaniem byłoby moim zdaniem pierwsze żądać udokumentowanych wyników z ostatnich dziesięciu lat pod kontrolą
http://www.cftc.gov/index.htm
A dopiero potem powierzać pieniądze w zarządzanie.
Jeżeli tego się będziecie trzymać,to znacząco to obniży takie przypadki.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości