fxmtf.pl - Broker wprowadzajacy LMAX Exchange

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

fxmtf.pl - Broker wprowadzajacy LMAX Exchange

niedziela 08 lip 2012, 12:20

Giełda LMAX - http://www.lmax.com/

Nowa technologia przenosi handel FX i CFD na nowy poziom.
Dobry artykuł na temat LMAX można przeczytać na: http://pro-trading.pl/przemyslenia/lmax ... zdego.html

Różnice pomiędzy technologią MTF stosowaną na LMAX a technologią ECN przedstawione zostały na dołączonym obrazku.

Polski broker wprowadzający: http://www.fxmtf.pl/

Oferta FXMTF:
1. Rachunek rzeczywisty bezpośrednio w LMAX.
2. Dostęp do rynku LMAX: FX w tym złoto i srebro.
3. Minimalny depozyt 1000 USD, EUR lub GBP.
4. Minimalna transakcja: 0.01 lota.
5. Hedging.
6. Spready: od 0 pips (STP,NDD).
7. Lewar: 1:100 (główne pary).
8. Auto-stop out: 70%.
9. Prowizja: 7.80 USD za standardowy lot Round-Trip.
Powyższa prowizja dotyczy tylko platformy MT4. Prowizja na standardowej platformie web, API i MultiCharts wynosi 25 USD za obrót w wysokości 1 miliona dolarów (0.0025% nominalnej wartości transakcji).
10. Bezpłatny serwer VPS - min. 15 zamkniętych, standardowych lotów w miesiącu.
11. Gwarantowana szybkość (< 10 ms.) i dokładność zleceń bezpośrednio z LMAX. Brak requot, poślizgów, mark up itp.
12. Dostęp do API LMAX - minimalny depozyt 1000 $, opłatą miesięczną 60 $.
Minimalna wielkość transakcji fx spot 1000 jed. (0.01 – mikrolot).
13. Platformy: MT4, MultiCharts, Web Trading, Mobile Trading.

Mam zamiar zaprosić na nasze forum przedstawiciela FXMTF. Dodatkowo będę przedstawiał tu najnowsze informacje nt. LMAX Exchange.

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

wtorek 17 lip 2012, 11:57

Zalety Lmax są niepodważalne i pięknie obrazują je 2 screeny. Bolączką ECN jest właśnie przekazywanie zleceń podczas gdy Lmax to właściwie takie prawdziwie narzędzie, znane choćby z giełd czy rynków futures.

Problem jest jeden na razie jak dla mnie. Płynność. Bo widzimy na screenie wartości 100 - 400 - a lot niestety tam ma 10k, czyli to jest 10-40lotów - malutko. Niemniej jednak droga wydaje się jedyna słuszna. Tak właściwie powinien wyglądać w przyszłości forex. Jedna ogromna platforma, gdzie wszyscy zawierają swoje transakcje.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: LMAX Exchange

wtorek 17 lip 2012, 12:35

Witam.
Akhh pisze:Zalety Lmax są niepodważalne i pięknie obrazują je 2 screeny. Bolączką ECN jest właśnie przekazywanie zleceń podczas gdy Lmax to właściwie takie prawdziwie narzędzie, znane choćby z giełd czy rynków futures.

Problem jest jeden na razie jak dla mnie. Płynność. Bo widzimy na screenie wartości 100 - 400 - a lot niestety tam ma 10k, czyli to jest 10-40lotów - malutko. Niemniej jednak droga wydaje się jedyna słuszna. Tak właściwie powinien wyglądać w przyszłości forex. Jedna ogromna platforma, gdzie wszyscy zawierają swoje transakcje.
Masz całkowitą rację Akhh. Też mam nadzieję, że tak będzie wyglądać przyszłość Forexu.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

wtorek 17 lip 2012, 15:08

Myślę, że płynność szybko się zwiększy. Coraz więcej brokerów (w tym jeden dość znany) zaczyna zacieśniać współpracę z LMAXem, a oni sami oferują dobre spready i szybką realizację.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
fxmtf
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 15:19
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wielka Brytania
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

sobota 28 lip 2012, 12:57

MaRCHeW pisze: Mam zamiar zaprosić na nasze forum przedstawiciela FXMTF. Dodatkowo będę przedstawiał tu najnowsze informacje nt. LMAX Exchange.
Witamy,
Dziękujemy za zaproszenie na forum.
Firma nasza jest partnerem marketingowym firmy LMAX - licencjonowanej i regulowanej przez FSA UK jako broker i wielostronna platforma obrotu "MTF" (notyfikacja w KNF). Klienci otwierając rachunek za naszym pośrednictwem deponują środki na kontach LMAX i mają bezpośredni dostęp do aktualnej oferty LMAX Exchange:

1. Dostęp do rynku LMAX: FX (MT); FX, Indeksy & Towary (Web Client, MultiCharts, API).
2. Model biznesowy: MTF (DMA, NDD, STP) - dostęp do max. 20 poziomów głębokości rynku (Web Client, MultiCharts, API).
3. Spread: od 0 pipsa (średni na EURUSD - 0.44-0.46 pipsa). Ponad 90% transakcji wykonywanych jest w czasie krótszym niż 10ms, średnio < 5ms.
4. Minimalny depozyt: 1000 USD lub EUR, GBP (dotyczy tylko klientów FXMTF).
5. Dźwignia/Margin (FX): 1:100 (Web Client, MultiCharts, API); 1000 USD (standardowy lot MT).
6. Standardowy lot: 100 000 (MT); 10 000 (kontrakt Web Client, MultiCharts, API).
7. Minimalna transakcja: 0.01 lota (MT); 0.1 kontraktu (Web Client, MultiCharts, API).
8. Margin Calls/Auto-stop out: 100%/70%.
9. Hedging: Tak (MT); Nie (Web Client, MultiCharts, API).
10. Metody wpłaty/wypłaty depozytu: przelew bankowy, karta kredytowa/debetowa (bez żadnych opłat i prowizji, wpłaty kartą natychmiastowe).
11. Prowizja (FX): 7.80 USD RT (MT) - mozliwość indywidualnej negocjacji prowizji z nami przy znaczącym wolumenie obrotu; 0.0025% (Web Client, MultiCharts, API).
12. MultiCharts, API - opłata 60 USD miesięcznie lub bezpłatnie przy miesięcznym wolumenie obrotu powyzej 2,5 mln USD i saldzie konta 5000 USD.
13. Narzędzia: Beeks FX VPS (serwer zlokalizowany w tym samym DC co PrimeXM z opóźnieniem 2 m/s) - bezpłatny przy zamkniętych 20 lotach w miesiącu; konsola MYFX połączona z MT - bezpłatna 12 miesięczna licencja po zamknięciu pierwszych 50 lotów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie w celu zapewnienia Państwu konkurencyjnej oferty na rynku Forex i CFD.

Po integracji LMAX Exchange z mostem Gold-i Gate obecna płynność jest na wyższym poziomie. Poniżej arkusz zleceń (rachunek rzeczywisty) z dnia 26.07.2012 około godz. 17:00 (1 kontrakt - 10 000):

Obrazek

Pozdrawiamy,

Zespół FXMTF.pl
FXMTF.pl - Partner LMAX Exchange

Awatar użytkownika
cygi
Stały Bywalec
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 19 cze 2012, 08:48
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Rzeszów

FxMTF LMAX - używa koś ?

czwartek 23 sie 2012, 15:19

FXMTF.pl jest nazwą handlową PK Investment Services Limited, firmy zarejestrowanej w Anglii i Walii pod nr 7576452.
Jesteśmy Partnerem licencjonowanej przez FSA firmy LMAX Limited co oznacza, że nasi klienci mogą handlować na rynku Forex i CFD.
FXMTF.pl jest serwisem oferującym nowy sposób handlu z dostępem do cen instytucjonalnych. Otwierając rachunek w LMAX za naszym pośrednictwem uzyskasz bezpośredni dostęp do rynku LMAX Exchange, oficjalne i bardzo niskie spready walutowe, bez rekwotowań, pełny model STP i DMA, absolutną przejrzystość i najnowszą technologię handlu. Korzystamy również z mostu MetaTrader4 PrimeXM do LMAX Exchange, zdolnego do obsługi ogromnej ilości zleceń na sekundę.

Serwis FXMTF.pl został stworzony przez wieloletnich i doświadczonych traderów, szukających przejrzystej oferty na rynku Forex i CFD's. LMAX Exchange jest dla nas najlepszym rozwiązaniem z dotychczasowych doświadczeń jakie mieliśmy z platformami transakcyjnymi.
Naszą misją jest zapewnienie konkurencyjnych warunków transakcyjnych, dzięki czemu możesz skupić się na handlu i stać się odnoszącym sukcesy traderem.

http://www.fxmtf.pl/pl/
SPRZEDAM KOMPUTER ATHLON X2, 4GB, GF 9800GT,450W, BIG TOWER
http://allegro.pl/komputer-athlon-x2-4g ... 68379.html

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: FxMTF LMAX - używa koś ?

czwartek 23 sie 2012, 20:45

Witam.

W tym wątku mamy przedstawiciela FXMTF: http://forum.rynek-forex.pl/viewtopic.php?f=9&t=1322

Jestem w trakcie zakładania konta w LMAX przez FXMTF, także za kilka tygodni na pewno opiszę swoje odczucia nt. LMAX Exchange i FXMTF.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

no avatar
zzz

Re: LMAX Exchange

czwartek 23 sie 2012, 22:47

Mam pytanie,czy w LMAX Exchange są progi dla dzwigni np. do 200 tys dzwignia wynosi 1:100. Później się zmniejsza co 100 tyś 1:66, 1:50 itd lub inne ograniczenia depozytowe które zmniejszają dżwignię?.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
fxmtf
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 15:19
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wielka Brytania
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

piątek 24 sie 2012, 21:12

zzz pisze:Mam pytanie,czy w LMAX Exchange są progi dla dzwigni np. do 200 tys dzwignia wynosi 1:100. Później się zmniejsza co 100 tyś 1:66, 1:50 itd lub inne ograniczenia depozytowe które zmniejszają dżwignię?.

Pozdrawiam.
Dźwignia uzależniona jest tylko od danego instrumentu finansowego (pary walutowej).
Specyfikacja instrumentów finansowych (FX) w formacie PDF.

Korzystając z okazji zapraszam na bezpłatną prezentację/webinar online "MTF LMAX Exchange - nowy wymiar handlu na rynku Forex i CFDs"
Ternin prezentacji: 04.09.2012 godz. 18:00
Rejestracja
FXMTF.pl - Partner LMAX Exchange

Awatar użytkownika
fxmtf
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 15:19
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wielka Brytania
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

poniedziałek 27 sie 2012, 12:10

fxmtf pisze: 5. Dźwignia/Margin (FX): 1:100 (Web Client, MultiCharts, API); 1000 USD (standardowy lot MT).
13. Narzędzia: Beeks FX VPS (serwer zlokalizowany w tym samym DC co PrimeXM z opóźnieniem 2 m/s) - bezpłatny przy zamkniętych 20 lotach w miesiącu; konsola MYFX połączona z MT - bezpłatna 12 miesięczna licencja po zamknięciu pierwszych 50 lotów.
Od dnia 26.08.2012 godz. 23:05 CET na platformie transakcyjnej MetaTrader obowiązuje ta sama dżwignia/margin jaka jest na platformie Web Client czyli 1:100 (1% główne pary walutowe).
Dodatkowo dodaliśmy bezpłatne narzędzie One Click Trader dla naszych klientów korzystających z platformy MetaTrader.
FXMTF.pl - Partner LMAX Exchange

no avatar
zzz

Re: LMAX Exchange

sobota 22 wrz 2012, 12:00

Mam dwa pytania do przedstawiciela fxmtf

Rozumiem w takim razie że nie handlujemy u Was kontraktami future czy kontraktami FX SPOT,handlujemy u Was kwotowaniami brokerów czyli CFD tak?.

Drugie pytanie cytuję Was///Lmax (London Wielu Aktywów Exchange) jest w Europie pierwszą MTF dla handlu FX i CFD instrumentów. Lmax umożliwia zarówno prywatnych i instytucjonalnych inwestorów do handlu bezpośrednio na giełdzie i skorzystać z:

Tight ceny instytucjonalne
Przejrzystości cen i głębokość rynku
Brak interwencji dealer i nigdy żadnych requotes
Ultra szybkie wykonanie anonimowy
Dostęp do centralnego rozliczania przez służby Lmax Broker
Niezawodność i wiarygodność MTF autoryzowane przez FSA

Klienci mogą obecnie handlować 70 + kroczące kontraktów walutowych spot i CFD na indeksy, towary.

W 2011 technologia handlu Lmax został uznany za doskonałość i innowację brzmienie sektora finansowego prestiżowych nagród:

Lmax wygrał "Najlepszy System Obrotu" w sektorze finansowym technologicznych (FST) Awards - więcej
Lmax wygrał Oracle "wybór Duke'a" Innowacyjna wyróżnienie Ramy programowania technologii jego Zakłócacz - więcej

Lmax powstała i Właścicielem większości udziałów przez Betfair, na świecie sportowych prowadzących zakłady wymiany, i rozpoczęła w październiku 2010 roku, po prawie trzech latach rozwoju. Z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Lmax jest upoważniony i regulowany przez Financial Services Authority i wielostronny instrument obrotu ("MTF"). MTF jest zdefiniowana w sprawie rynków instrumentów finansowych (dyrektywa "MiFID") jako wielostronny system, obsługiwany przez przedsiębiorstwo inwestycyjne lub podmiot gospodarczy, który kojarzy transakcje strony trzeciej w dziedzinie kupna i sprzedaży instrumentów finansowych - w systemie i zgodnie z regułami innymi niż uznaniowe - w sposób skutkujący zawarciem kontraktu zgodnie z przepisami tytułu II dyrektywy MiFID///

Jak rozumieć cytuję //Ultra szybkie wykonanie anonimowy // czy to oznacza możliwość składania zleceń ukrytych ,czy oznacza coś innego?.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
fxmtf
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 15:19
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wielka Brytania
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

sobota 22 wrz 2012, 16:19

Na wstępie rozumiem, że skopiował Pan tekst bezpośrednio ze strony LMAX posługując się tłumaczem Google?
zzz pisze: Rozumiem w takim razie że nie handlujemy u Was kontraktami future czy kontraktami FX SPOT,handlujemy u Was kwotowaniami brokerów czyli CFD tak?.
Przez MTF LMAX Exchange handluje Pan kontraktami Spot FX i Spot Metals oraz kontraktami CFD na indeksy giełdowe i kontrakty terminowe towarowe.
zzz pisze: Jak rozumieć cytuję //Ultra szybkie wykonanie anonimowy // czy to oznacza możliwość składania zleceń ukrytych ,czy oznacza coś innego?.
Zlecenia nie przechodzą przez Dealing Desk (broker widzi zlecenia klienta) lecz wysyłane są anonimowo i bezpośrednio do arkusza zleceń LMAX MTF.
FXMTF.pl - Partner LMAX Exchange

no avatar
zzz

Re: LMAX Exchange

sobota 22 wrz 2012, 16:33

fxmtf pisze:Na wstępie rozumiem, że skopiował Pan tekst bezpośrednio ze strony LMAX posługując się tłumaczem Google?
zzz pisze: Rozumiem w takim razie że nie handlujemy u Was kontraktami future czy kontraktami FX SPOT,handlujemy u Was kwotowaniami brokerów czyli CFD tak?.
Przez MTF LMAX Exchange handluje Pan kontraktami Spot FX i Spot Metals arkusza zleceń LMAX MTF.
Dziękuję,to jest bardzo ważna informacja dla inwestorów.
Mam jeszcze jedno pytanie,gdzie mogę sprawdzić //instytucji czy komisji nadzoru,kto to może potwierdzić//czy to są prawdziwe kontrakty FX SPOT,a nie kontrakty FX?.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
fxmtf
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 15:19
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wielka Brytania
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

sobota 22 wrz 2012, 17:06

zzz pisze: Mam jeszcze jedno pytanie,gdzie mogę sprawdzić //instytucji czy komisji nadzoru,kto to może potwierdzić//czy to są prawdziwe kontrakty FX SPOT,a nie kontrakty FX?.
FSA UK ID: 509778

Specyfikacja instrumentów bezpośrednio na stronie MTF LMAX
FXMTF.pl - Partner LMAX Exchange

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: LMAX Exchange

niedziela 23 wrz 2012, 12:24

Witam.

Otwarłem sobie rachunek na próbę w LMAX Exchange za pośrednictwem FXMTF.pl.
Na razie traduje sobie od tygodnia i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjnie!
Mam zamiar napisać dłuższego posta nt. LMAX Exchange oraz FXMTF.pl za kilka tygodni, bo tydzień tradingu to za mało na dłuższy wywód :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

niedziela 23 wrz 2012, 12:36

MaRCHeW pisze:Witam.

Otwarłem sobie rachunek na próbę w LMAX Exchange za pośrednictwem FXMTF.pl.
Na razie traduje sobie od tygodnia i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjnie!
Mam zamiar napisać dłuższego posta nt. LMAX Exchange oraz FXMTF.pl za kilka tygodni, bo tydzień tradingu to za mało na dłuższy wywód :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Nie rób już pośrednikowi reklamy bo jest dość drogo ;), u mnie będzie o 10% taniej jeśli chodzi o trading na oryginalnym LMAXie, oraz 5,1USD za lota na MT4 a nie 7,8USD jak w FXMTF - tutaj różnica całkiem spora przyznacie ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: LMAX Exchange

niedziela 23 wrz 2012, 12:55

Witam.
Akhh pisze:
MaRCHeW pisze:Witam.

Otwarłem sobie rachunek na próbę w LMAX Exchange za pośrednictwem FXMTF.pl.
Na razie traduje sobie od tygodnia i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjnie!
Mam zamiar napisać dłuższego posta nt. LMAX Exchange oraz FXMTF.pl za kilka tygodni, bo tydzień tradingu to za mało na dłuższy wywód :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Nie rób już pośrednikowi reklamy bo jest dość drogo ;), u mnie będzie o 10% taniej jeśli chodzi o trading na oryginalnym LMAXie, oraz 5,1USD za lota na MT4 a nie 7,8USD jak w FXMTF - tutaj różnica całkiem spora przyznacie ;)
Czyli FXMTF będzie miało konkurencję :) Konkurencja zawsze dobra jest! Może też obniżą commission? :mrgreen:

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

niedziela 23 wrz 2012, 13:20

MaRCHeW pisze:Witam.
Akhh pisze:
MaRCHeW pisze:Witam.

Otwarłem sobie rachunek na próbę w LMAX Exchange za pośrednictwem FXMTF.pl.
Na razie traduje sobie od tygodnia i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjnie!
Mam zamiar napisać dłuższego posta nt. LMAX Exchange oraz FXMTF.pl za kilka tygodni, bo tydzień tradingu to za mało na dłuższy wywód :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Nie rób już pośrednikowi reklamy bo jest dość drogo ;), u mnie będzie o 10% taniej jeśli chodzi o trading na oryginalnym LMAXie, oraz 5,1USD za lota na MT4 a nie 7,8USD jak w FXMTF - tutaj różnica całkiem spora przyznacie ;)
Czyli FXMTF będzie miało konkurencję :) Konkurencja zawsze dobra jest! Może też obniżą commission? :mrgreen:

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Może ;)
Zobaczymy jak LMAX będzie się rozwijał i jak to będzie wyglądać. Minusy na pewno będą, będzie też spora ilość plusów. Jak już uda mi się wystartować z portalem to postaram się więcej napisać - oczywiście wszystkie opinie mile widziane.

Do skalpingu w trakcie sesji Londyn/USA wydaje się, że będzie idealny. Cały czas jednak płynność wydaje się nie być największa.
Warto też pamiętać, że używając MT4 do tradingu na LMAX pozbawiamy się największego plusa brokera - mianowicie zlecenia limit są aktywowane tak jak na ECN/STP, nie jak na rynku regulowanym jak ma to miejsce w przypadku korzystania z samego LMAXA bez MT4 bridge.

Także najlepiej na razie analizy robić gdzie indziej, a same zlecenia odpalać z ich platformy.

Dodam, że brokerzy narzekali na LMAX jako LP - co oczywiście nie jest naszym zmartwieniem, niemniej jednak jeśli gdzieś są rysy, to mogą pojawić się również gdzie indziej.

Mam nadzieję, że zachowuję obiektywizm bo takie jest założenie mojego projektu przecież.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
fxmtf
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 15:19
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wielka Brytania
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

piątek 28 wrz 2012, 13:34

Akhh pisze:
MaRCHeW pisze:Witam.

Otwarłem sobie rachunek na próbę w LMAX Exchange za pośrednictwem FXMTF.pl.
Na razie traduje sobie od tygodnia i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjnie!
Mam zamiar napisać dłuższego posta nt. LMAX Exchange oraz FXMTF.pl za kilka tygodni, bo tydzień tradingu to za mało na dłuższy wywód :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Nie rób już pośrednikowi reklamy bo jest dość drogo ;), u mnie będzie o 10% taniej jeśli chodzi o trading na oryginalnym LMAXie, oraz 5,1USD za lota na MT4 a nie 7,8USD jak w FXMTF - tutaj różnica całkiem spora przyznacie ;)
Tutaj kolega wprowadza siebie i innych w błąd. Jeżeli jest to za obrót 100 000 USD RT, a nie jednego standardowego lota RT to podane kwoty są właściwe.
Podana prowizja jest niższa niż LMAX Exchange pobiera od klientów po odjęciu prowizji IB.
Proszę o poprawę lub ewentualne konsultacje z LMAX Exchange w tej sprawie.
FXMTF.pl - Partner LMAX Exchange

Awatar użytkownika
fxmtf
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 15:19
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wielka Brytania
Kontakt:

Re: LMAX Exchange

piątek 28 wrz 2012, 13:37

Akhh pisze:
Może ;)
Zobaczymy jak LMAX będzie się rozwijał i jak to będzie wyglądać. Minusy na pewno będą, będzie też spora ilość plusów. Jak już uda mi się wystartować z portalem to postaram się więcej napisać - oczywiście wszystkie opinie mile widziane.

Do skalpingu w trakcie sesji Londyn/USA wydaje się, że będzie idealny. Cały czas jednak płynność wydaje się nie być największa.
Warto też pamiętać, że używając MT4 do tradingu na LMAX pozbawiamy się największego plusa brokera - mianowicie zlecenia limit są aktywowane tak jak na ECN/STP, nie jak na rynku regulowanym jak ma to miejsce w przypadku korzystania z samego LMAXA bez MT4 bridge.

Także najlepiej na razie analizy robić gdzie indziej, a same zlecenia odpalać z ich platformy.

Dodam, że brokerzy narzekali na LMAX jako LP - co oczywiście nie jest naszym zmartwieniem, niemniej jednak jeśli gdzieś są rysy, to mogą pojawić się również gdzie indziej.

Mam nadzieję, że zachowuję obiektywizm bo takie jest założenie mojego projektu przecież.
Proszę o podanie konkretnego problemu jaki mają brokerzy posiadający płynność LMAX Exchange. Nie sądzę, że jest obecnie jakiś problem z płynnością. Przykład:
Jeden z naszych klientów testował na rachunku realnym MT skalpowanie. Zamknął w sumie ponad 200 lotów (15 standardowych lotów w jednej transakcji) w ciągu dnia bez żadnego poślizgu, rekwotowań itp.

Zlecenia na MT również realizowane są bez "last look" w przeciwieństwie do ECN/STP.
FXMTF.pl - Partner LMAX Exchange

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości