XM (XEMarkets, Trading Point)

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

XM (XEMarkets, Trading Point)

czwartek 26 lip 2012, 17:51

http://www.xemarkets.pl/

Broker MM z siedzibą na Cyprze. Niedawno wprowadzili nową markę http://www.xemarkets.pl Gwarancja depozytu do 20 tys euro. Testuje u nich konto live. Co do zalet, naprawdę szybka egzekucja zleceń ( jestem pod dużym wrażeniem), brak rekwot ( idzie po cenie rynkowej ). Konta micro mają nano loty i max pozycja to 1 lot standardowy, więc jak ktoś się uczy dopiero zarabiać na pewno lepsze od demo. Konta standard od 0,01 do 20 lot na jedno zlecenie. Dźwignia do 1:888 do 20 tys usd. ( na pewno do tej kwoty jest 1:500 ). Brak wtyczek , przynajmniej tak twierdzi broker. Dostęp przez MT4, platformy mobilne, www, w ofercie też pojawiły się konta zarządzane, jak i mają być opcje binarne. W przyszłości wypłaty przez karty xemarkets. Zasilenie konta jak większość brokerów. Wypłaty zysków powyżej wpłaty na moneybookers bez problemu. Co do minusów, spreed na edku ok 2,2 pips . Ale coś za coś ;-) Co do supportu, nie ma problemu porozumieć się w naszym języku.

Nie wiem czy obniżyli na stałe spread ale dziś jest w granicach 1,7-2,0 pips.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
xmmm
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 01:14
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Trading Point - Xe Markets

wtorek 31 lip 2012, 22:32

Do nauki ten broker jest bardzo dobry, używając konta centowego minimalna pozycja to 0,0001 standardowego lota a więc pips jest warty 0,1 centa (grając na EUR/USD) a kasa wymagana do otwarcia pozycji to 2 centy przy dzwigni 500. Minimalna wpłata to 5 dolarów za które jesteśmy w stanie otworzyć ok 250 tranzakcji z 20 pipsowym SL a więc ryzykując marne 5 dolarów można się wprawiać na realnym rachunku. Dla mnie gra na realu za grosze jest 100x więcej warta niż gra za miliony na demo.
Pieniądze można wpłacać przez Moneybookers więc koszty wpłaty nie są zbyt duże, kiedyś zwracali koszty transferu przez moneybookers obecnie nie wiem jak jest. W obsłudze klienta mają polaka więc można o wszystko dokładnie na ich czacie dopytać.

Co do większych sum to jeszcze nie sprawdzałem więc nie będę się na ten temat wypowiadał.

co do spredu to wydaje się spory jak na obecne czasy bo często jest 2 - 2,5 pips na EUR/USD a na GBP/USD jest posobny a czasami mam wrażenie że mniejszy niż na E/U, ale nie jest to aż tak wiele a może dzięki temu nie będą kombinować z egzekucją zleceń.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Trading Point - Xe Markets

środa 01 sie 2012, 08:11

Czy ja wiem czy tylko do nauki, jeśli brok nie przeszkadza w grze i daje dobre warunki mogę spread zapłacić. Wygląda na to że zmniejszyli spread, kolejny dzień poniżej 2 pips. Co do zwrotów kosztów transferu, zwracają dalej, przynajmniej jak ja konto zasilałem w maju. Co do egzekucji, w ramach testowania broka otworzyłem naprawdę dużo zleceń, i egzekucja jest naprawdę szybka. Klikam też u innych broków i po klikaniu na XE wkurza mnie zbyt wolna egzekucja jaka jest gdzie indziej.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
xmmm
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 01:14
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Trading Point - Xe Markets

środa 01 sie 2012, 17:05

Microbi pisze:Czy ja wiem czy tylko do nauki
Zdaje się że nie dokładnie się wyraziłem, ja gram u niego na mniejsze kwoty i do tego się odniosłem, większych kwot nie grałem więc nie wiem jak jest.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Trading Point - Xe Markets

czwartek 20 wrz 2012, 20:58

Gram u nich taka smieszna strategia - progresjogrid. Konto micro daje mozliwosci zbudowania fajnej piramidki nawet na malych depozytach. Ogolnie broker bez problemow u nich gram, ale pozycje tez malutkie.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
XM-Polska
Przedstawiciel Brokera
Posty: 38
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 12:28
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Kontakt:

Re: Trading Point - Xe Markets

piątek 14 cze 2013, 13:18

Witam serdecznie,

jako oficjalny reprezentant XEMarkets na Polskę, chciałbym się odnieść do powyższych wypowiedzi:

Min. depozyt na rachunku Micro: 5 USD
Min. depozyt na rachunku Standard: 5 USD
Min. depozyt na rachunku Executive: 100 000 USD
Minimalna wielkość transakcji: 0,0001 lot (10)
Spread na głównych parach walutowych: od 1 pipsa
Dźwignia finansowa (lewar): do 888:1

Waluta depozytowa: USD, EUR, GBP, JPY, CHF, AUD
Platforma walutowa: Metatrader 4, Mirror Trader, platformy mobilne + ZuluTrade, MT4 na Macintosha, Webtrader
Kraj pochodzenia: Cypr
Organy nadzorujące: CySEC, FSA, BaFin, AFM, FI, FIN (więcej informacji o regulacjach w XEMarkets można przeczytać tutaj: http://www.xemarkets.pl/regulation)

Microbi pisze:Co do zwrotów kosztów transferu, zwracają dalej, przynajmniej jak ja konto zasilałem w maju. Co do egzekucji, w ramach testowania broka otworzyłem naprawdę dużo zleceń, i egzekucja jest naprawdę szybka. Klikam też u innych broków i po klikaniu na XE wkurza mnie zbyt wolna egzekucja jaka jest gdzie indziej.
@Microbi: również obecnie całkowicie pokrywamy wszelkie opłaty związane z wpłatami i wypłatami środków, z wyjątkiem przelewów bankowych (po stronie Klienta) oraz płatności przez Western Union i Money Gram. Co do szybkości egzekucji zleceń, to podczas Expo w Chinach zostaliśmy wybrani najlepszym brokerem właśnie pod tym względem: Źródło


Jeśli mogę spytać, to czy nadal ma Pan u nas aktywny rachunek rzeczywisty?

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności, jestem do Państwa dyspozycji.

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
XEMarkets.pl
XM.COM - broker forex z błyskawiczną egzekucją transakcji i gwarancją SL
http://facebook.com/XMPoland - bądź na bieżąco z aktualnościami w XM

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Trading Point - Xe Markets

piątek 14 cze 2013, 13:25

Witam serdecznie. Miło że XE ma swojego przedstawiciela. Nie, obecnie rachunek mój jest nieaktywny. To było konto testowe. Z powodu spreadu nie nadajecie się na agresywnego skalpa :-) Reszta ok. Macie świetny lewar, dla klienta co wie co robi to naprawdę fajna sprawa. Nie wykluczam że być może jedną ze strategii opartą na H4 będę właśnie u Was grał, a zleży mi na jak największym wolnym marginie.

Serdecznie pozdrawiam

Ps

Nie wiem jak jest teraz, ale długo czekałem na przelew od Was :-) w stosunku do Armady to lata świetlne, ale ważne byście nie przeszkadzali w grze.

Proszę dokładnie rozwinąć kwestie gwarancji zwrotu depozytu w przypadku Waszej niewypłacalności.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
XM-Polska
Przedstawiciel Brokera
Posty: 38
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 12:28
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Kontakt:

Re: Trading Point - Xe Markets

piątek 14 cze 2013, 13:47

Microbi pisze:Nie wiem jak jest teraz, ale długo czekałem na przelew od Was :-) w stosunku do Armady to lata świetlne, ale ważne byście nie przeszkadzali w grze.
Obecnie wszystkie wnioski o wypłatę środków są rozpatrywane w ciągu maksymalnie 24 godzin roboczych - czyli jeśli wszystko jest OK, to procedura wypłaty jest realizowana własnie w tym terminie. W przypadku wypłaty np. do Skrill Moneybookers czy Neteller, pieniądze są Panu dostarczone praktycznie tego samego dnia.
Microbi pisze: Proszę dokładnie rozwinąć kwestie gwarancji zwrotu depozytu w przypadku Waszej niewypłacalności.
Zapewniamy dodatkową ochronę środków naszych Klientów detalicznych poprzez Fundusz Rekompensacyjny Inwestora aż do równowartości 20 000 Euro.



Piotr Kurszewski
Business Development Manager
XEMarkets.pl
XM.COM - broker forex z błyskawiczną egzekucją transakcji i gwarancją SL
http://facebook.com/XMPoland - bądź na bieżąco z aktualnościami w XM

no avatar
NiceFox
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 18 wrz 2012, 09:45
skype: fxnicefox

Re: Trading Point - Xe Markets

poniedziałek 08 lip 2013, 21:53

Jakie macie poślizgi, dla zleceń oczekujących powyżej 1 Lota?

no avatar
marek12578
Gaduła
Posty: 285
Rejestracja: środa 21 mar 2012, 11:12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Trading Point - Xe Markets

środa 17 lip 2013, 05:58

Czy osoby które mają tam rachunek mogą sie zalogować dziś czy nie da się na żadnym z serwerów?

Nie wiem czy to u wszystkich czy tylko u mnie tak się dzieje?

Awatar użytkownika
XM-Polska
Przedstawiciel Brokera
Posty: 38
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 12:28
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Kontakt:

Re: Trading Point - Xe Markets

czwartek 08 sie 2013, 12:32

NiceFox pisze:Jakie macie poślizgi, dla zleceń oczekujących powyżej 1 Lota?
Jeśli nie handluje się podczas znaczących wydarzeń makroekonomicznych, wtedy egzekucja zleceń jest błyskawiczna - także przy zleceniach o wielkości powyżej 1 lota.

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM.COM - broker forex z błyskawiczną egzekucją transakcji i gwarancją SL
http://facebook.com/XMPoland - bądź na bieżąco z aktualnościami w XM

Awatar użytkownika
XM-Polska
Przedstawiciel Brokera
Posty: 38
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 12:28
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Kontakt:

Re: Trading Point - Xe Markets

środa 14 sie 2013, 09:22

Właśnie zostało to oficjalnie potwierdzone, że wszyscy Klienci XM mogą już dokonywać wpłat na rachunki rzeczywiste poprzez Przelewy24.

Wpłaty te są realizowane natychmiast, a XM pokrywa wszelkie opłaty związane z taką metodą płatności.

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM.COM - broker forex z błyskawiczną egzekucją transakcji i gwarancją SL
http://facebook.com/XMPoland - bądź na bieżąco z aktualnościami w XM

Awatar użytkownika
XM-Polska
Przedstawiciel Brokera
Posty: 38
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 12:28
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Kontakt:

Re: Trading Point - Xe Markets

czwartek 22 sie 2013, 13:12

Opcja wpłat Przelewy24 jest już dostępna i działa sprawnie. Środki od razu pojawiają się na rachunku inwestycyjnym, a XM pokrywa wszystkie ewentualne opłaty z tym związane.

Jeśli opcja Przelewy24 nie jest widoczna w Strefie Inwestora, proszę się wylogować, usunąć cookies i ponownie się zalogować.

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM.COM - broker forex z błyskawiczną egzekucją transakcji i gwarancją SL
http://facebook.com/XMPoland - bądź na bieżąco z aktualnościami w XM

Awatar użytkownika
XM-Polska
Przedstawiciel Brokera
Posty: 38
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 12:28
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Kontakt:

Re: Trading Point - Xe Markets

piątek 23 sie 2013, 10:25

Ze względu na nasze niezmienne starania w celu ulepszenia naszych usług, Strefa Inwestora oraz formularze rejestracyjne kont będą niedostępne od godziny 9:00 czasu polskiego do 17:00 czasu polskiego w sobotę 24 sierpnia 2013 roku.

Pragnę również poinformować, iż przez cały przyszły tydzień nie będę dostępny w biurze. Pieczę nad forum tymczasowo przejmie p. Dagmara Handzlik.

Wszelkie pytania począwszy od dzisiaj godz. 16:00 do dnia 30 sierpnia proszę kierować w języku angielskim na support[at]xm.com lub skorzystać z naszego czatu na żywo.

W przypadku spraw, które wymagają natychmiastowej reakcji z naszej strony, a kontakt możliwy jest wyłącznie w języku polskim, proszę się kontaktować z p. Dagmarą Handzlik: dhandzlik[at]xm.com

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM.COM - broker forex z błyskawiczną egzekucją transakcji i gwarancją SL
http://facebook.com/XMPoland - bądź na bieżąco z aktualnościami w XM

Awatar użytkownika
XM-Polska
Przedstawiciel Brokera
Posty: 38
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 12:28
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Kontakt:

Re: Trading Point - Xe Markets

poniedziałek 09 wrz 2013, 07:24

XM ma przyjemność ogłosić promocję Premia Powitalna 100% - aż do 500 USD bonusu przy wpłacie. Premia ta przyszługuje z pierwszym depozytem na rachunek rzeczywisty XM.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: http://www.xm.com/pl/promotions

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM.COM - broker forex z błyskawiczną egzekucją transakcji i gwarancją SL
http://facebook.com/XMPoland - bądź na bieżąco z aktualnościami w XM

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Trading Point - Xe Markets

poniedziałek 09 wrz 2013, 09:19

Witam!
Warto zaznaczyć, że mimo "braku ukrytych warunków", trochę musiałem się naszukać:

http://www.xm.com/pl/welcome-bonus

Bonus nie dodaje się do gotówki na koncie, a funduje jedynie equity. Brak warunków do wycofania bonusu, jest on odbierany przy wypłacie. XM zastrzega sobie prawo do wszystkiego pod warunkiem, że poinformuje klienta. Niejasne jest w jaki sposób rozliczane są straty na rachunku. Proporcjonalnie depozyt i bonus, czy najpierw depozyt a później bonus?

Pozwoli Pan że przekleję:
WARUNKI PREMII

Klienci, którzy uczestniczą w programach rabatowych za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich powiązanych z XM, nie kwalifikują się do udziału w niniejszym Programie Premii.

W przypadku gdy XM podejrzewa, że Klient nadużył lub usiłował nadużyć promocji lub w inny sposób działał z brakiem dobrej woli wobec naszej firmy, wówczas XM zastrzega sobie prawo, według własnego uznania, do odmowy, wstrzymania lub wycofania danego użytkownika z uczestnictwa w Premii powitalnej lub innej formie promocji i jeśli to konieczne, anulowania wszelkich praw w odniesieniu do tego użytkownika, tymczasowo lub na stałe, lub odmówienia mu dostępu do tego serwisu i/lub zablokowania konta transakcyjnego tego użytkownika.

XM zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zmiany lub rozwiązania niniejszej oferty w dowolnym momencie, bez zgody Klienta. Ponadto, jeśli XM podejrzewa, że uczestnik nadużył uczciwych zasad Premii powitalnej poprzez zabezpieczanie (hedging) swoich pozycji wewnętrznie (przy użyciu innych kont inwestycyjnych prowadzonych w XM) lub zewnętrznie (korzystając z innych kont inwestycyjnych prowadzonych u innych brokerów), wówczas XM zastrzega sobie prawo do natychmiastowego wycofania przyznanej uprzednio premii z kont/-a transakcyjnego/-ych Klienta lub z zabezpieczonego konta Klienta z zanotowanym zyskiem bez uprzedniej zgody Klienta.

Należy zwrócić uwagę, że wszystkie przyznane premie są anulowane w momencie wypłaty środków. XM zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów i warunków promocji w dowolnym momencie poprzez powiadomienie Klientów o modyfikacjach i opublikowanie ich na tej stronie internetowej lub na innych stronach związanych z jego działalnością.

Wszelkie spory lub ewentualne nieporozumienia mogące wystąpić w wyniku niniejszych Warunków będą rozstrzygane przez zarząd XM w sposób stanowiący najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych stron. Kiedy taka decyzja zostanie podjęta, musi być uznana za ostateczną i/lub wiążącą dla wszystkich stron. Jeśli Warunki Premii są tłumaczone na dowolny język inny niż angielski, oryginalna wersja angielska jest nadrzędna w przypadku wystąpienia wszelkich sprzeczności lub dwuznaczności.
Na mail dostałem informację, że oprócz bonusu powitalnego, XM oferuje także bonus lojalnościowy 30% dla obecnych klientów.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Trading Point - Xe Markets

poniedziałek 09 wrz 2013, 09:51

Nie wiem jak jest teraz, ale pewnie tak samo. Przykładowo masz saldo 1000 usd i dostałes powiedzmy 300 usd bonusu wiec masz equity 1300 usd, wtopiles 100 usd masz 900 usd depo + 300 usd bonusu czyli masz equity 1200 i tyle. Pierwsza wypłata nie ma bonusu, wiec bonus jest ok jak ktos potrzebuje wiekszy margin i tyle. Dodam ze jak miałem konto , to po iles tam obrotu mozna bylo wyplacic.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
XM-Polska
Przedstawiciel Brokera
Posty: 38
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 12:28
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Kontakt:

Re: Trading Point - Xe Markets

poniedziałek 09 wrz 2013, 10:55

Bonus nie może być wypłacony, natomiast wszelkie zyski (min. 5 USD) wygenereowane za jego pomocą jak najbardziej można wypłacić i to w dowolnym momencie.

Wszelkie straty są najpierw amortyzowane przez środki własne, a następnie przez bonus. Samym bonusem można dalej obracać, a wszystkie zyski naliczane są do środków własnych (można wypłacić w dowolnej chwili).

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM.COM - broker forex z błyskawiczną egzekucją transakcji i gwarancją SL
http://facebook.com/XMPoland - bądź na bieżąco z aktualnościami w XM

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Trading Point - Xe Markets

poniedziałek 09 wrz 2013, 11:32

Dziękuję za doprecyzowanie.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Trading Point - Xe Markets

poniedziałek 09 wrz 2013, 11:55

Witam :)
XEMarkets-Polska pisze:Bonus nie może być wypłacony, natomiast wszelkie zyski (min. 5 USD) wygenereowane za jego pomocą jak najbardziej można wypłacić i to w dowolnym momencie.

Wszelkie straty są najpierw amortyzowane przez środki własne, a następnie przez bonus. Samym bonusem można dalej obracać, a wszystkie zyski naliczane są do środków własnych (można wypłacić w dowolnej chwili).

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
To raczej taki dodatkowy lewar niż bonus.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości