Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

no avatar
zzz

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

czwartek 16 sie 2012, 11:30

macierewicz chłopie weż się w garść,poczytaj sobie spokojnie jeszcze raz ten temat ponieważ tego nie idzie już czytać co brednie wypisujesz..wypisujesz...,z jednej strony się wściekasz że piszę to co piszę,a z drugiej strony piszesz że IBFX Ciebie wyrolował.Piszesz to tak jabyś nie wiedział że CFTC wymusiło na nim aby się przyznał że gra przeciw klientom....Potrzeba teraz komuś NORMALNEMU coś więcej?.A Ty zamiast mnie popierać po Twoich przejściach jakie miałeś wypisujesz takie rzeczy?,przecież to jest nieprawdopodobny absurt....
Akhh trzymam za Ciebie kciuki i za ten pomysł.

Pozdrawiam.

PS.Cyb Tobie też bardzo się dziwię....
Dobra kończę ....,daremny trud...

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

czwartek 16 sie 2012, 11:32

macierewicz pisze:Ja Ciebie rozumiem Akhh i popieram w tym pomysle, jednak sadze, ze samemu (bez pomocy i bez kapitalu) bedzie Ci ciezko. Nie da sie obiektywnie ocenic brokerow bo np jeden bedzie dobry do scalpowania, inny do longtermu, a jeszcze inny do gry na newsy. I masz 3 roznych roznych traderow - nie dogodzisz kazdemu. Poza tym, trzebaby kazdego brokera przetestowac pod kazdym wzgledem (chociazby jak popularniejsze EA dzialaja u danego brokera), a to wymaga srodkow, czasu i sily roboczej. Moznaby tez pokusic sie, majac odpowiednie narzedzia, o porownanie datafeedow, ale tutaj znow - czas i pieniadze.

Chcesz zarabiac na byciu IB opisywanych brokerow. W momencie, gdy zaczniesz pisac jako IB zle o brokerze wypowiadaja Ci umowe, w koncu zadaniem IB jest reklamowac swojego pracodawce. Wtedy powstanie sytuacja, ze na portalu masz pozytywnie opisanych brokerow na ktorych zarabiasz, negatywnie na ktorych nie zarabiasz. To przeczy calej idei. Oplaty IB od roznych brokerow tez sie drastycznie roznia. W Alpari UK na start dostajesz 0.2 pipsa za 1 obrocony lot, a w Instaforex niektorzy dobijaja do 2 pips za lot. To jest 10x przebicie.

A wracajac do rozmywania tematu, przepraszam Cie Akhh bardzo, ale jak widze po raz kolejny w jednym poscie literki zzz, CME i CFTC to juz mnie krew zalewa. W kazdej wypowiedzi to sie pojawia, nawet jesli nijak sie nie odnosi do tematu. Po prostu wytrzymac sie tego nie da, szczegolnie, ze jestem praktycznie pewien, ze zzz nie ma w wiekszosci tematow zielonego pojecia o czym mowi. I ta magia CFTC - ja rowniez mialem problemy z brokerem IBFX, regulowanym przez te magiczne 4 literki, ktory bez pardonu cofnal mi dodatnie pozycje.
Moje zdanie jest również takie, że nie da się stwierdzić, że jeden broker jest super we wszystkim. Różnią się od siebie i to bardzo, każdy styl tradingu wymaga czegoś innego - ale właśnie dzięki poznaniu i testowaniu brokerów można komuś doradzić, którzy brokerzy (bo nie wyobrażam sobie żeby zadecydować za kogoś - raczej dać 3-4najlepsze opcje a już ostateczną decyzje każdy musi wybrać sam) będą najlepiej pasować do danego stylu.

Z testami niestety to potrwa - bo mogą być dopiero jak portal się rozwinie. Pisałem, że niestety nie zaryzykuję zbyt dużego kapitału na sam start.

Na razie to ma być ciekawy portal - z artykułami jakich nie widziałem nigdzie indziej, z testami ciekawych rzeczy które brokerzy oferują (autochartis, analiza transakcji, trener, sygnały etc).

Nie jest moim celem publikowanie jakichkolwiek rankingów. Jeśli uda mi się przeprowadzić testy np kilku ECNów - to każdy na podstawie podsumowań swoje wnioski będzie mógł wyciągnąć.

Co do różnych prowizji to nie wyobrażam sobie współpracy i polecania brokera, który może zapłacić tak wysokie prowizje - bo koszty transakcji - na które osobiście najbardziej zwracam uwagę - będą absolutnie nie do przyjęcia u takiego brokera.

Dodatkowo - wiadomo, że nie można pisać o wszystkich brokerach, ba nawet o połowie. Dlatego według swojej wiedzy, wiedzy czerpanej również od innych na początek zacznę z mniejszą ilością brokerów - tych najlepszych - a stopniowo być może będę dokładał innych - ale stroniąc od jakichkolwiek podejrzanych (według wiedzy mojej i "wywiadu środowiskowego") brokerów.

Także, reasumując na początek ma być to portal o brokerach - z treścią, której nie ma nigdzie indziej - jednak bez testów polegających na transakcjach. Bo to będzie dochodzić później wraz z rozwojem portalu.

Natomiast same te treści mam nadzieję, będą interesujące. Dodatkowo testy darmowych sygnałów też powinny być ciekawe. Wiele osób tego szuka. Reszta stopniowo.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

czwartek 16 sie 2012, 11:37

A kiedy CFTC wymusilo na IBFX przyznanie sie do gry przeciwko klientom? Ja mialem z nimi problem w 2008, sadze ze to bylo duzo pozniej. I w czym mam Cie popierac? Pewnie, ze chcialbym miec dostep do krystalicznie czystego rynku, najlepiej bez spreadu i bez oplat za otwarcie pozycji, ale jestem realista a nie stapam w oblokach. Skupiam sie na tym co mam, na co mnie stac i ugrywam na tym profity. Wyobraz sobie, ze mimo braku glebokosci rynku, 20 lat nadzoru CFTC itd zarabiam u roznych brokerow pieniadze. DA SIE! Oraz nie odpowiedziales na moje wczesniejsze pytanie - jakim wolumenem grasz i jak czesto zdazaja Ci sie posligi? Czy tez nie grasz, bo brokera nie mozesz znalezc? :)
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

czwartek 16 sie 2012, 11:39

Jeszcze jedno. Mam już wstępną zgodę na odwiedziny u niektórych brokerów działających w Polsce.

Na pokazanie jak to działa - zobaczymy oczywiście kto ile przedstawi.

Ale przyznacie, że jeśli któryś broker zgodzi się na pokazanie, omówienie (oczywiście w ramach rozsądku) swojego działania - to automatycznie wzbudzi większe zaufanie u potencjalnych klientów - niż ten, który będzie trzymał wszystko w tajemnicy. I na to też liczę.

Dam takie porównanie: restauracja z czystą kuchnią, świeżymi produktami i znakomitymi kucharzami z przyjemnością zaprezentuje się.
Natomiast restauracja porośnięta brudem, z nieświeżym jedzeniem będzie chciała wszystko zachować w tajemnicy.
Bo nie wierzę w żadną chęć ukrycia wszystkiego przed konkurencją - jeśli konkurencji zależy na dowiedzeniu się czegoś zrobią to bez większego problemu.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

piątek 17 sie 2012, 17:52

Witam.
Akhh pisze:Jeszcze jedno. Mam już wstępną zgodę na odwiedziny u niektórych brokerów działających w Polsce.

Na pokazanie jak to działa - zobaczymy oczywiście kto ile przedstawi.
Powiem Ci Akhh, że im mniej będziesz dyskutował na temat swojego projektu tym lepiej.
Jak widzisz, każdy ma inną wizję tego co by chciał i czy taki portal ma sens czy nie.
Uważam, że ten portal ma sens i podoba mi się Twoja jego wizja.
Także najlepiej zrobisz jak stworzysz go takim jakim chciałbyś by był, a nie takim jak inni by chcieli.
Ty będziesz nad nim pracował, a najważniejsze w takim przedsięwzięciu jest to by robić to co się lubi, bo inaczej szybko odejdą chęci. Jak to mówi jeden z programistów w PFSoft: "Less talk more action" ;) I ma rację :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

piątek 17 sie 2012, 18:29

MaRCHeW pisze:Witam.
Akhh pisze:Jeszcze jedno. Mam już wstępną zgodę na odwiedziny u niektórych brokerów działających w Polsce.

Na pokazanie jak to działa - zobaczymy oczywiście kto ile przedstawi.
Powiem Ci Akhh, że im mniej będziesz dyskutował na temat swojego projektu tym lepiej.
Jak widzisz, każdy ma inną wizję tego co by chciał i czy taki portal ma sens czy nie.
Uważam, że ten portal ma sens i podoba mi się Twoja jego wizja.
Także najlepiej zrobisz jak stworzysz go takim jakim chciałbyś by był, a nie takim jak inni by chcieli.
Ty będziesz nad nim pracował, a najważniejsze w takim przedsięwzięciu jest to by robić to co się lubi, bo inaczej szybko odejdą chęci. Jak to mówi jeden z programistów w PFSoft: "Less talk more action" ;) I ma rację :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Masz rację, może dyskusja nie do końca wygląda tak jak bym sobie tego życzył. Tyle, że już padło kilka ciekawych pomysłów, już dowiedziałem się kilku rzeczy. Taki portal ma nie powstać dla mnie według tylko mojej wizji, ale ma być pewnym odzwierciedleniem oczekiwań traderów (początkujących niestety nie wypytam).

Miałem nadzieję, na początek że ktoś się wypowie o co chciałby zapytać przedstawiciela brokera, a może chciałby wywiad z jakimś polskim traderem. Nie wychodzi to na razie i być może będę musiał ruszyć bez tych opinii, które chciałem poznać wcześniej, a dowiadywać się więcej dopiero od jakiś tematów/ankiet na stronie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

piątek 14 wrz 2012, 21:29

Jako, że temat na innym forum został odświeżony, a ja jestem coraz bliżej (bliżej niż dalej na pewno) startu. Chciałem dać znać co się dzieje.

Po pierwsze ZZZ w co nie wierzyłem - będzie coś ciekawego do zaproponowania - zupełnie nowego - w co na prawdę wierzę jako pewny kształt rynku FX.

Cieszę się, bo kilku brokerów, co do których nie bardzo wierzyłem, że się uda nawiązać współpracę - udało się. Zostało mi jeszcze 2 na których mi zależy. Zobaczymy jak to się potoczy.

Co do świeżych rzeczy, które będą wprowadzone to będzie dział szkolenia - gdzie będę oceniał szkolenia na których sam byłem, pod względem przydatności, rzetelności etc - głównie będą to bezpłatne szkolenia prowadzone przez brokerów (a wbrew pozorom bywają one na prawdę wartościowe) jak również płatne szkolenia, na które zostanę zaproszony (swoją drogą ten kto jest pewny jakości przekazywanej wiedzy będzie chętny)
Mam nadzieję, że będzie to dość ciekawy dział, na który część z Was będzie zaglądać. Oprócz tego oczywiście będę starał się portal rozwijać.
Jak będzie to się okaże - ale zawsze będę prosił o uwagi.


To taki, krótki update - oprócz tego prace trwają - a brokerów nie będzie zbyt wielu na portalu. Ci wyselekcjonowani według wiedzy mojej i rozmów jakie przeprowadzam ze znajomymi traderami - kilku MM, STP, ECN oraz polskich brokerów.
Jak wyjdzie - mam nadzieję, że dowiem się od Was. Krytycznie ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

wtorek 18 wrz 2012, 13:16

Akhh pisze:Jako, że temat na innym forum został odświeżony, a ja jestem coraz bliżej (bliżej niż dalej na pewno) startu. Chciałem dać znać co się dzieje.

Po pierwsze ZZZ w co nie wierzyłem - będzie coś ciekawego do zaproponowania - zupełnie nowego - w co na prawdę wierzę jako pewny kształt rynku FX.

Cieszę się, bo kilku brokerów, co do których nie bardzo wierzyłem, że się uda nawiązać współpracę - udało się. Zostało mi jeszcze 2 na których mi zależy. Zobaczymy jak to się potoczy.

według wiedzy mojej i rozmów jakie przeprowadzam ze znajomymi traderami - kilku MM, STP, ECN oraz polskich brokerów.
Jak wyjdzie - mam nadzieję, że dowiem się od Was. Krytycznie ;)
Świetnie ,o to chodzi.
Prosiłbym Ciebie jednak abyś wybierał banki i brokerów którzy NIE GRAJĄ przeciwko swoim klientom!!!.
Dla traderów uważam to sprawa najważniejsza.
Pozdrawiam.



PS najłatwiej to stwierdzić w silnym trendzie,jeżeli u solidnych brokerów w takiej sytuacji poślizg wynosi np. 0.5 pipsa,a u innych jest 5-10 pipsów...
Pod tym kątem wybieraj .

PS. najlepiej wybieraj banki i brokerów którzy oferują rynek walutowy publiczny i regulowany.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 13:33

Witam.

Mógłbyś także publikować płatne kwartalne biuletyny na temat FX w Polsce (wszystko w jednym miejscu bez konieczności latania po stronie i generalnie internecie + jakieś tam reklamy brokerów, IB, platform, itd.).
Kto chciałby mieć wiedzę w pigułce na temat brokerów to by zakupił kwartalnik. Na pewno wiele firm nie będzie z tym miało problemu. Coś takiego ma ForexMagnates i bardzo wiele firm z tego korzysta.

Ostatnio trochę myślałem nad Twoim projektem i na razie nie chcę zapeszać ale to będzie jeden z najlepszych projektów w Polsce jeśli chodzi o FX (z poważnym podejściem do sprawy). Na pewno będziesz miał wspracie w tym temacie! ;)

Kiedy planujesz rozruch?

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 13:37

MaRCHeW pisze:Witam.

Mógłbyś także publikować płatne kwartalne biuletyny na temat FX w Polsce (wszystko w jednym miejscu bez konieczności latania po stronie i generalnie internecie + jakieś tam reklamy brokerów, IB, platform, itd.).
Kto chciałby mieć wiedzę w pigułce na temat brokerów to by zakupił kwartalnik. Na pewno wiele firm nie będzie z tym miało problemu. Coś takiego ma ForexMagnates i bardzo wiele firm z tego korzysta.

Ostatnio trochę myślałem nad Twoim projektem i na razie nie chcę zapeszać ale to będzie jeden z najlepszych projektów w Polsce jeśli chodzi o FX (z poważnym podejściem do sprawy). Na pewno będziesz miał wspracie w tym temacie! ;)

Kiedy planujesz rozruch?

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Na razie żadnych płatnych dla użytkowników treści nie planuję i przyznam, że w ogóle nie brałem tego pod uwagę.

Start na początku listopada - ale oczywiście na początku treści nie będzie jakoś specjalnie dużo. Wszystko będę dodawał stopniowo, ale codziennie coś się powinno dziać.

Jak wyjdzie to jak zwykle zobaczymy w praniu.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 13:47

Akhh,nie bardzo rozumiem.
Będziesz miał inną platformę niż MT-4 z mostkiem?,a jeżeli tak,to jaką?.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 13:49

Witam.

Mógłbyś też przemyśleć czy nie publikować informacji na temat wszystkich usług około Forexowych, np.
- kancelarie prawne zajmujące się pomocą w sprawach FX, podatków, spółek itp. ;)
- IB działających w Polsce. Te informacje powinny być raczej od użytkowników tych IB. Jeżeli ktoś będzie zadowolony lub niezadowolony z usług i nie będzie się bał podpisać z imienia i nazwiska to możesz to opisywać na portalu.
- portale sygnałowe, czy takie coś jak eTorro, zulutrade itp.

Stała współpraca z KNF też byłaby wskazana. Publikować odpowiedzi KNF na kluczowe dla inwestorów pytania związane z FX, kontami PAMM, firmami itp. Publikować mógłbyś w biuletynie, bo w końcu takie informacje Ciebie będą kosztować.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 13:56

zzz pisze:Akhh,nie bardzo rozumiem.
Będziesz miał inną platformę niż MT-4 z mostkiem?,a jeżeli tak,to jaką?.
Pozdrawiam.

Nie chodzi tutaj tylko o IB LMAX i dzielenie się prowizją z klientami - stąd konkurencyjna prowizja.


Marchew super propozycje - wielkie dzięki
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 15:19

Dalej nie rozumiem.
Napisałeś cytuję///Warto też pamiętać, że używając MT4 do tradingu na LMAX pozbawiamy się największego plusa brokera - mianowicie zlecenia limit są aktywowane tak jak na ECN/STP, nie jak na rynku regulowanym jak ma to miejsce w przypadku korzystania z samego LMAXA bez MT4 bridge. ///

Co rozumiesz pod pojęciem nie jak na rynku regulowanym jak ma to miejsce w przypadku korzystania z samego LMAXA bez MT4 bridge
?.
Co rozumiesz pod pojęciem samego LMAXA i jak rozumiesz handel?.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 15:25

zzz pisze:Dalej nie rozumiem.
Napisałeś cytuję///Warto też pamiętać, że używając MT4 do tradingu na LMAX pozbawiamy się największego plusa brokera - mianowicie zlecenia limit są aktywowane tak jak na ECN/STP, nie jak na rynku regulowanym jak ma to miejsce w przypadku korzystania z samego LMAXA bez MT4 bridge. ///

Co rozumiesz pod pojęciem nie jak na rynku regulowanym jak ma to miejsce w przypadku korzystania z samego LMAXA bez MT4 bridge
?.
Co rozumiesz pod pojęciem samego LMAXA i jak rozumiesz handel?.

Pozdrawiam.
Zzz rozumiesz różnicę między rynkiem regulowanym a rynkiem FX. Strukturę zleceń, arkusz zleceń.

Na FX ECN czy STP zlecenia są przekazywane do LP w momencie kiedy cena osiągnie zakładany przez zlecenie poziom. Wtedy dopiero zlecenie "szuka" drugiej strony wśród LP.
Na rynkach regulowanych zlecenia limit "siedzą" w arkuszu zleceń. Nie ma fizycznej możliwości żeby cena przeszła zakładany poziom a zlecenie się nie zrealizowało dokładnie po zakładanej cenie. Nie ma fizycznej możliwości poślizgu tak samo jest w LMAX. Natomiast korzystając z MT4 bridge zlecenia limit zachowuję się tak samo jak u każdego ECN czy STP. Czyli tak samo jak i zlecenia buy/sell stop czy SL.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 15:38

Dzięki Serdeczne Akhh,przynajmniej z Tobą mogę poważnie porozmawiać o FX SPOT....
Jednak dalej się nie rozumiemy.
Ja rozumiem co napisałeś// zresztą całe życie mi o to chodzi......////
Mnie chodzi o to że LMAXA daje dostęp do siebie przez MT4 i bridge.
Nie wiem czy Ciebie dobrze rozumiem,Napisałeś cytuję///Warto też pamiętać, że używając MT4 do tradingu na LMAX pozbawiamy się największego plusa brokera - mianowicie zlecenia limit są aktywowane tak jak na ECN/STP, nie jak na rynku regulowanym jak ma to miejsce w przypadku korzystania z samego LMAXA bez MT4 bridge. ///
Moje pytanie do Ciebie,czy rozumiesz przez to że LMAXA ma też inny dostęp ?,lub czy Ty zapewnisz inny dostęp?.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 15:40

zzz pisze:Dzięki Serdeczne Akhh,przynajmniej z Tobą mogę poważnie porozmawiać o FX SPOT....
Jednak dalej się nie rozumiemy.
Mnie chodzi o to że LMAXA daje dostęp do siebie przez MT4 i bridge.
Nie wiem czy Ciebie dobrze rozumiem,Napisałeś cytuję///Warto też pamiętać, że używając MT4 do tradingu na LMAX pozbawiamy się największego plusa brokera - mianowicie zlecenia limit są aktywowane tak jak na ECN/STP, nie jak na rynku regulowanym jak ma to miejsce w przypadku korzystania z samego LMAXA bez MT4 bridge. ///
Moje pytanie do Ciebie,czy rozumiesz przez to że LMAXA ma też inny dostęp ?,lub czy Ty zapewnisz inny dostęp?.

Pozdrawiam.
Tak oczywiście - LMAX daje dostęp przez swoją platformę. Dostęp przez MT4 brodge to tylko MT4 bridge i zupełnie inna specyfika.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

niedziela 23 wrz 2012, 15:44

Akhh pisze:
zzz pisze:Dzięki Serdeczne Akhh
Moje pytanie do Ciebie,czy rozumiesz przez to że LMAXA ma też inny dostęp ?,lub czy Ty zapewnisz inny dostęp?.

Pozdrawiam.
Tak oczywiście - LMAX daje dostęp przez swoją platformę. Dostęp przez MT4 brodge to tylko MT4 bridge i zupełnie inna specyfika.
Super...,jaka to jest platforma?,w ogóle napisz coś bliżej,ja rozumiałem że LMAXA daje TYLKO dostęp przez MT-4 z mostkiem....?
Kurczę...,to byłaby za****..ta sprawa jeżeli byłoby jak mówisz...
Pozdrawiam.

PS. przy okazji ,przyuważ do jakiej wielkości inwestorzy na ten moment mogą składać bezpiecznie zlecenia/// myślę o płynności oczywiście///
Z drugiej strony jeżeli przyłączą się do tego największe banki na świecie ,liczący się brokerzy to naprawdę będzie sprawa za****...ta,jeżeli to będą PRAWDZIWE transakcje FX SPOT....

no avatar
NiceFox
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 18 wrz 2012, 09:45
skype: fxnicefox

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

piątek 28 wrz 2012, 09:33

good luck

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Portal o brokerach - uwagi, pomysły - Część 1.

piątek 28 wrz 2012, 11:39

NiceFox pisze:good luck

Dziękuję chociaż liczyłbym na szerszą opinię - choćby miała być krytyczna.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości