Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 08:45

Macierewicz, Zicmar58,
Znowu zaczyna się robienie burdelu? Dajcie sobie na luz, a jak macie coś do siebie to PW i tam wymieńcie się poglądami, a nie robicie to "SZOŁ". Po co ma się ktoś później przez te dyrdymały przedzierać?


P.s. Mi już szczęka opada, jak widzę co jest pisane.


Peace

no avatar
zzz

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 08:51

zicmar58,ja to widzę tak,jeżeli już powstanie w Polsce CME,NYSE

http://forum.rynek-forex.pl/viewtopic.p ... 6626#p6626
http://forum.rynek-forex.pl/viewtopic.php?f=9&t=1572
przeanalizuj sobie to dokładnie.
Dobrze by było zrobić jakieś zamknięte sub forum ..
My teraz zamiast koncentrować się na sprawach ważnych i poważnych , musimy się kłócić ....ze złośliwcami ...

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 08:57

Panie Zbigniewie, wczoraj zarzucił nam Pan wyrazie oszustwo. Jeśli czuje się pan przez nas oszukany, poprosimy o szczegóły na forum. Jeśli nie, prosimy o sprostowanie słów. Co do sprawy Pana depozytu - przy takich środkach możemy rozmawiać o indywidualnych warunkach, w tym ubezpieczeniu depozytu. Wtedy nie będzie się Pan musiał obawiać niczego. Sprawę bezpieczeństwa środków omawialiśmy już parę razy na jednym i drugim forum, tam znajdzie Pan wszystkie odpowiedzi.
Jak tylko uwiarygodni Pan swój depozyt możemy zaczynać wszelkie formalności.

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 09:14

i o to mi chodziło, dziękuję za rzeczową odpowiedz i jeszcze jedno pytanie, czy przy 100 K depozytu dzwignia 1/500 bedzie aktualna
----------------------------------
biotic prosze nie wcinaj sie, nikt Ci tego nie każe czytać

----------------------------------------------------
Macierewicz w przeciwieństwie do Ciebie dbam o swoją kase na realu a wole czyścić sam sobie demo a nie, żeby ktoś mi wyczyścił konto real bez mojego udziału i stąd moje pytanie, czy coś w tym dziwnego...............
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 09:18

Dźwignia 1:500 przy depozycie 100K USD nie jest możliwa. Co do konkretnych warunków - ustalimy już poza forum. Są to negocjacje indywidualne, tak więc zapraszam na maila pomoc@armadamarkets.pl

Panie Zbigniewie - serdeczna prośba o edycję posta z wczoraj. W naszym odczuciu (i jak widać nie tylko naszym) godzi on w dobre imię naszej firmy, a bardzo staramy się utrzymywać dobry wizerunek. Jeśli dobrze zrozumiałem nie ma Pan do nas żadnych pretensji, także nie powinno to być problemem.

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 09:55

Przepraszam za wczorajszego posta, szkoda, że tego typu wątpliwości muszą być wyjaśniane w ten sposób a prawdę mówiąc jest duża grupa osób, która pomimo wszystko zwraca dużą uwagę na to, gdzie deponuje swoje środki i jakie jest zabezpieczenie, jeżeli rzeczywiście przy nieco większym kapitale można indywidualnie negocjować warunki jego bezpieczeństwa to nie ma w tym momencie problemu, jeżeli wczoraj nadszarpnąłem Wasz dobry wizerunek to jeszcze raz przepraszam i odwołuje pewne niefortunne sformułowania, trzymajcie tak dalej i będzie ok

Pozdrawiam
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 09:59

Jak coś proszę o info na PW czy na Forum w sprawie edycji posta. A Macierewicza i Zicmara proszę bez osobistych wycieczek w tym wątku, jak chcecie sobie poużywać stwórzcie sobie wątek i się obrzucajcie jak Wam to sprawia przyjemność. Z grzeczności nie będę komentował reszty.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 12:10

o co Ci w tym momencie chodzi Microbi.............., czyzby Cie nie interesowało bezpieczenstwo Twojego kapitalu..........., zadaje bardzo merytoryczne pytanie, tak...., i natychmiast wcinają się jakieś Macierewicze i inne gady typu przydupasy osławionego Guru, masz wątpliwości co do merytoryczności postu to mnie zbanuj q........... ale nie rób ze mnie idioty, bo konkretnie pytałem i nie moją winą jest, że zawsze znajdą się jakieś cio............., ktore piszą byleby sie pokazać, ja tych ambicji nie mam i mam to w d..., jeżeli się odzywam na tym Forum to tylko dlatego, że oczekuję konkretnej odpowiedzi ze strony kompenentnej osoby a nie jakiegoś gimnazjalisty z d... wziętego. Jestem brutalny w tym momencie i cham, ale prawda jest taka, że przez takich idiotów jak Ci powyżej dachu nie zasunięto na Narodowym i po raz kolejny jesteśmy pośmiewiskiem całego świata, więc prosze, zanim sie wetniesz ze swoimi mądrościami przemyśl do kogo uderzAsz MODERATORZE, a teraz mnie zbanuj, i niech tylko sami grzeczni chłopcy tu sie wypowiadają, wtedy bedzie super, wszyscy będą sobie tylko przyklaskiwać

------------------------
a najbardziej mnie rozsmiesza ta hipokryzja, q.... nie jesteśmy w przedszkolu i człowiek cokolwiek sie różni od chama
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 14:17

Zbyszek, przeczytaj kilka razy wyżej, a potem pisz, i nie rób tu przedszkola, z grzeczności nie wypowiadałem się na temat Waszej kultury , czyli Twojej i Macierewicza, czy w każdym poście musisz każdego obrażać ? Co do bezpieczeństwa Armady dawno już zostało w zasadzie powiedziane wszystko. Na ten moment nie wyobrażam sobie powierzenia jakieś większej gotówki do tego brokera. Jak już to konto bezpośrednio w Lmax. Tyle na ten moment.

Ps

Napisałem coś na temat że zadałeś głupie pytanie ? Nie . Natomiast Wasze przepychanki z Macierewiczem są już poniżej wszelkiej skali. To tyle jeśli chodzi grzeczność.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 19:10

!Ban! A tak przy okazji na Navi bylem banowany dwa razy, i co.............., po drugim banie spadła im oglądalność i zmienił sie wlaściciel
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

niedziela 21 paź 2012, 07:56

Panowie (Zicmar, Macierewicz),
Dedykuję Wam ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7WZc-ssKe8k



P.s. Nie jest sztuką być zbanowanym, a bycie stabilnym.


Peace

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

niedziela 21 paź 2012, 10:10

http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,126 ... iedzy.html

Badania dowodzą, że perspektywa dużych pieniędzy potrafi niemalże zawładnąć mózgiem: wypaczyć ocenę sytuacji, spowodować, że przecenimy własne możliwości i w efekcie skłonić do podjęcia chybionych decyzji. Ofiarami tego zjawiska padają nawet doświadczeni inwestorzy.

no avatar
zzz

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

niedziela 21 paź 2012, 11:10

wojtek_ea pisze:http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,126 ... iedzy.html

Badania dowodzą, że perspektywa dużych pieniędzy potrafi niemalże zawładnąć mózgiem: wypaczyć ocenę sytuacji, spowodować, że przecenimy własne możliwości i w efekcie skłonić do podjęcia chybionych decyzji. Ofiarami tego zjawiska padają nawet doświadczeni inwestorzy.

no avatar
zzz

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

niedziela 21 paź 2012, 11:12

biotiq pisze:Panowie


P.s. Nie jest sztuką być zbanowanym, a bycie stabilnym.


Peace
Myślę że Kolega biotiq najlepiej to zagadnienie podsumował....
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

niedziela 21 paź 2012, 18:04

Panie Zbigniewie, obawiam się, że 1000 USD to za mało, aby negocjować u nas warunki.

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

poniedziałek 22 paź 2012, 08:51

wiec jak to w koncu jest 1000$ czy 100.000$, poza wyzwiskami temat dosc ciekawy armada i tak ma wg mnie dobre jesli nie najlepsze warunki dla kowalskiego, co zgadzam sie jest troche podejrzane ;), od jakiej kwoty mozna negocjowac i co mozna wynegocjowac, jeszcze nizsza prowizje?, ubepieczenie depozytu?

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

poniedziałek 03 gru 2012, 09:40

Armada ostatnio ma tendencje do częstego rozłączania. Dziś dwa razy live stał , ja rozumiem że to na łączach do serwerów do Armaday , ale inni brokerzy działają, również brok w UK gdzie mam konto, może czas coś z tym zrobić , na ostanie pytanie cisza, ciekawe czy będzie odpowiedź.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

poniedziałek 03 gru 2012, 10:08

Microbi pisze:Armada ostatnio ma tendencje do częstego rozłączania. Dziś dwa razy live stał , ja rozumiem że to na łączach do serwerów do Armaday , ale inni brokerzy działają, również brok w UK gdzie mam konto, może czas coś z tym zrobić , na ostanie pytanie cisza, ciekawe czy będzie odpowiedź.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

poniedziałek 03 gru 2012, 10:22

Akhh pisze:
Microbi pisze:Armada ostatnio ma tendencje do częstego rozłączania. Dziś dwa razy live stał , ja rozumiem że to na łączach do serwerów do Armaday , ale inni brokerzy działają, również brok w UK gdzie mam konto, może czas coś z tym zrobić , na ostanie pytanie cisza, ciekawe czy będzie odpowiedź.

Mają problemy z PrimeXM.
Może konkurencja działa. Rozmawiając z brokerami wiem, że ciśnienie na Armadę mają, za te warunki, które oferują.

I konkurencja niby wtyczkę wyciąga ? bez jaj :-) W takim razie powinni bezpośrednio w Lmax też to robić ;-)

PS

Znów zamiast cytuj dałem edytuj posta :mrgreen: Sorki za edycje Akhh
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

poniedziałek 03 gru 2012, 10:25

Microbi pisze:
Akhh pisze:
Microbi pisze:Armada ostatnio ma tendencje do częstego rozłączania. Dziś dwa razy live stał , ja rozumiem że to na łączach do serwerów do Armaday , ale inni brokerzy działają, również brok w UK gdzie mam konto, może czas coś z tym zrobić , na ostanie pytanie cisza, ciekawe czy będzie odpowiedź.

Mają problemy z PrimeXM.
Może konkurencja działa. Rozmawiając z brokerami wiem, że ciśnienie na Armadę mają, za te warunki, które oferują.

I konkurencja niby wtyczkę wyciąga ? bez jaj :-) W takim razie powinni bezpośrednio w Lmax też to robić ;-)

PS

Znów zamiast cytuj dałem edytuj posta :mrgreen: Sorki za edycje Akhh
Ja tylko spekuluję ;) Teoretycznie pewnie jakieś sposoby istnieją. Trzeba zaczekać, aż podadzą oficjalne stanowisko PrimeXM i wytłumaczenie problemów.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości