Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

no avatar
zzz

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

wtorek 18 wrz 2012, 14:23

W takim razie kto nadzoruje segregację środków klientów, zarządzania ryzykiem itd jak nakazuje to licencja MiFID ?.
Nie znam się na szczegółach ,czy Estoński nadzór to sprawdza?.
Ja miałem kiedyś rachunek w banku regulowanym i co parę miesięcy była wewnętrzna kontrola banku w biurze,o innych nadzorach nie rozwijam.....
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

wtorek 18 wrz 2012, 14:37

Tak jak wspominaliśmy, nie podlegamy pod mifid ani pod fi. Jednakże wraz z wprowadzeniem CFD będziemy tego potrzebowali. Tak więc cała polityka firma utrzymuje standardy mifid. Jest prowadzony regularny audyt wewnętrzny , w celu sprawdzenia czy spełniamy przepisy prawa zarówno Estońskiego jak i Unii Europejskiej.

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

środa 19 wrz 2012, 17:18

1. W weekend dodanych zostanie 17 par walutowych, co zwiększy ich ilość do 62. Nietrudno zauważyć, że są to wszystkie symbole FX dostępne na LMAX

http://www.lmax.com/instruments/fx-trading

2. W końcu udało się dopiąć sprawę, która dla wielu była bardzo ważna. Od dzisiaj, dla wszystkich klientów Armada Markets, za darmo, dostępna jest aplikacja One Click Trader autorstwa Andrzeja Pierza. Na stronie WWW do ściągnięcia będzie za kilka dni (wraz z instrukcją), niecierpliwych prosimy o kontakt mailowy. Dodamy tylko, że suport w kwestii tej aplikacji prowadzi sam Andrzej, więc w razie czego prosimy kontaktować się z nim.

3. Poniżej przedstawiamy oficjalną odpowiedź na wczorajszą notkę ze strony fi.ee

"Armada Markets AS does not hold a investment services license from the FSA but a forex brokerage license from the Estonian Ministry of Economic Affairs. The information on the Estonian FSA website is not a warning but a note saying that Armada Markets AS cannot provide trading with securities such as stocks, CFD-s, futures, bonds and other securities. With our current Ministry of Economic Affairs license we can provide trading with instruments such as spot FX. This is exactly what we are doing. We have been actively communicating with Estonian FSA and we have been told that the note on their website will be re-edited in the coming days as in current stage the claim that we provide trading with securities is not accurate. This can be confirmed by the Estonian FSA at any time."

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

środa 19 wrz 2012, 20:16

No to szacun, dusza ma skalpera raduje się strasznie, pisze jutro maila bo ja niecierpliwy

:mrgreen:

Do ilu max można mieć rachunków u Was ?
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

środa 19 wrz 2012, 20:21

Ponieważ nie ma jeszcze zaktualizowanej strony www, przesyłam tymczasowy link do pobrania pliku :

http://wyslijto.pl/plik/xddp0zxpqe

Mirror :

http://www.sendspace.com/file/e0i86g

Po aktualizacji strony WWW znajdzie się on bezpośrednio u Nas.

Proszę pamiętać, że aplikacja One Click Trader jest produktem firmy trzeciej. Armada Markets nie bierze żadnej odpowiedzialności za działanie programu, ani za szkody powstałe w wyniku jego działania. Klient używa oprogramowania OCT na własne ryzyko.
Wszelkie pytania związane z działaniem OCT prosimy kierować do autora.

Co do liczby rachunków - nie ma jakiegoś sztywnego limitu. Natomiast wiadomo - wszystko z głową... Jeżeli ktoś sobie zażyczy 100 - jego prośba zostanie odrzucona...

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

czwartek 20 wrz 2012, 19:32

Witam, czy ktoś miał ostatnio problemy z Armadą ? Chodzi o realizację zleceń, komunikat proszę czekać itd.

pozdrawiam
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

czwartek 20 wrz 2012, 20:40

U mnie nie wystepuja, z tym ze ja handluje z vpsa z londynu. Dzis 7 trejdow, od 0.1 do 5 lot, kazdy w sekunde wszedl.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

poniedziałek 08 paź 2012, 13:11

Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegóły pod adresem http://www.armadamarkets.pl/kurs/

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

czwartek 11 paź 2012, 21:27

Planujecie może Daxa mieć w ofercie ?
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

niedziela 14 paź 2012, 12:38

W najbliższym czasie niestety nie.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

środa 17 paź 2012, 19:36

Działa Wam Armada , live ?
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

środa 17 paź 2012, 19:52

Na serwerze wygląda na to, że problemów z połączeniem nie ma. Liczba podłączonych klientów w żaden sposób się nie zmniejszyła. Test połączeń z różnych VPS wypada pozytywnie. Kwotowania otrzymywane są na bieżąco. Jaki dostawca łącza ? Bo w zasadzie działają wszystkie popularne - TPSA, Mobilne itd.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

środa 17 paź 2012, 19:54

sprawdziłem na laptopie awaryjnym, problem u mnie na kompie stacjonarnym, nic szukam źródła problemu, na pewno nie zapora, bo wyłączyłem by sprawdzić.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

środa 17 paź 2012, 19:58

Swego czasu widzieliśmy przypadek, gdzie uszkodziły się pliki platformy. Powodowało to niemożliwość składania zleceń, różne dziwne objawy. Ciężko nam powiedzieć dlaczego tak się stało i jaki plik za to odpowiadał. Jednak czysta, nowa platforma działała poprawnie - ta "popsuta" już nie.
Być może Windows miał jakiś blue screen, czy też przez brak prądu uszkodził jakiś plik.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

środa 17 paź 2012, 20:41

coś się namieszało w ESET , zaporę wyłączyłem i nie szło, przywrócenie wartości domyślnych pomogło.


PS

Swoją drogą ciekawe że tylko Waszą platformę blokowało !smail!
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

piątek 19 paź 2012, 21:49

A ja mam tylko jedno pytanie, wszystko jest piękne jak w bajce, nic tylko wplacać kase na maxa i zarabiać, dałem się na to złapać, te wspaniałe PROMOCJE, tu 15 EURO, TU JAKIŚ inny bonus wpadnie, krótko mówiąc chce wpłacic 100 K USD, ale chce mieć gwarancje,. że dziś wpłacam i jutro ta kasa jest i nie wyparuje , jakie dajecie gwarancje, jakie jest moje zabezpieczenie środków, które Wam powierzyłem, bo 100 K EURO dla wszystkich waszych klientów to chyba jakiś żart.............
Oczkuje konkretnej odpowiedzi
----------------------------------
i jeszcze jedno, widze, że Pan Przedstawiciel Armady jest bardzo aktywny na Forum, gdzie mu jeść dają natomiast tutaj olewa wszelkie pytania, jeżeli nie będzie konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie to mam nadzieje, że Pan ZZ podejmie odpowiednie kroki, aby zdeklasować tego brooka jako potencjalnego oszusta
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 21:39
Kontakt:

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

piątek 19 paź 2012, 22:33

Środki klientów są oddzielone od środków własnych Armada Markets, o czym już niejednokrotnie pisaliśmy. Kwoty gwarancji również zostały wymienione. Jeżeli warunki zaproponowane przez Armada Markets nie są dla Pana odpowiednie - nie jest Pan zmuszony do korzystania z naszej oferty.

I proszę nie zarzucać mi czegoś niezgodnego z prawdą. Nie widzę abym nie odpowiadał na pytania kolegi Microbi.

Jednocześnie proszę o konkretne wskazanie gdzie Armada Markets dopuściła się oszustwa. Jeżeli nie posiada pan rzeczowych argumentów - proszę o skorygowanie swoich słów.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 08:21

Mialem nie pisac zgryzliwie na forum, ale nie wytrzymalem :D

Zicmar szczuje brokera ZZZ -> świat sie konczy. Drzyj Armada Markets! :D
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 08:32

Przepraszam, ja nic nikomu nie zarzucam, natomiast zadałem proste pytanie, ponieważ wszystko chodzi jak w bajce noszę się z zamiarem zainwestowania 100 K usd i logiczne chyba jest, że w tym momencie interesuje mnie bezpieczeństwo mojej kasy i tylko i wyłącznie o to pytam i oczekuje rzeczowej odpowiedzi a nie jakichś wymijających odpowiedzi typu, środki klientów są oddzielone. Chcę wiedzieć czy mam te 100K Wam powierzyć, czy nie, czy to jest takie trudne pytanie........


-----------------------------------------------------------------

Macierewicz, zamknij swoją paszczęke prosze, doskonale wiem, że Twój limit inwestowania kończy sie na 100 PLN !problem!
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

sobota 20 paź 2012, 08:41

No to oszukali czy nie, bo raz piszesz jedno, raz drugie? O moje depo sie nie martw, w odroznieniu od ciebie nie czyszcze kont demo na zawolanie! :D
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości