JForex Dukaskopy !!!

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 18:04

Panowie - proszę nie zaśmiecać tematu i nie przykrywać problemu

Uprzejmie proszę dać szanse na oficjalne stanowisko Rapso

Pytanie brzmi ?

Czy za tydzień w piątek znowu któryś z nowych polskich Klientów DukasCopy poniesie stratę, czy może http://www.forexclub.pl dostrzeże problem i coś z tym zrobi ?

Mam jeszcze inne konkretne pytanie do Rapso, bo tak naprawdę nie znalazłem odpowiedzi jednoznacznej formalnej informacji. Do kiedy jest ten wyższy lewar ?. Czy już na pierwszym ticku w niedziele jest on 1:100, czyli od samego startu platformy po weekendzie wraca, czy może inaczej ?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

niedziela 26 sie 2012, 17:26

Rapso - proszę wyjaśnij jeszcze użytkownikom czy zmiana lewara dotyczy wszystkich otwartych pozycji i w związku z tym takie reakcje systemu,
Dotyczy całości tego co jest otwarte na rachunku.
Byłbym też ciekaw jakiejś interpretacji, dlaczego w DukasCopy jest tak nietypowa i rzadko spotykana funkcja systemu - jakie jest logiczne wytłumaczenie takiego działania.
Klient ma opcję wyboru więc jeśli nie odpowiada mu częściowe zabezpieczenie to może to zmienić i mieć funkcję 'bardziej popularną'.
Tylko, że DukasCopy nie jest bez winy, bo działając/oferując usługi polskim obywatelom, daje im umowy w obcym języku. Nie nazwał bym tego transparentnością i przyjaznością dla Klienta.
Wskaż mi zagranicznego brokera, który ma umowy we wszystkich językach z krajów z których akceptuje klientów.
Tłumaczenia dokumentów są dostępne u nas na stronie. Z racji, że nie broker jest ich autorem to są one nieoficjalnym tłumaczeniem, jedynie poglądowym - niestety nie możemy tego inaczej rozwiązać z powodów prawnych. To taka forma pomocy od nas dla osób, które nie znają dobrze angielskiego. Zawsze też służymy pomocą i jeśli ktoś ma wątpliwości co do oferty lub platformy to mu pomagamy.

I jak Cyb napisał, nikt nie zmuzsa do założenia rachunku u brokera zagranicznego, a wszędzie wygląda to identycznie - Dukascopy nie jest żadnym wyjątkiem. Klient zakładając rachunek oświadcza, że zapoznał się z dokumentami oraz informacją o ryzyku. Czy to robi to już jego sprawa ale powinien.
Może warto by http://www.forexclub.pl/ lepiej to naświetlał to swoim Klientom. Jakoś tak na szybko nie mogę znaleźć tego na ich stronie w ofercie !!! z info, że można poprosić o wyłączenie, a przecież problem jest ważny.
Nie wydaje Ci się to dziwne gdybyśmy zaczynali rozmowę od "Witam, nazywał się Paweł, a w Dukascopy istnieje taki i taki mechanizm zabezpieczający..."? Informacja jest w umowach, na naszej stronie, w instrukcji obsługi oraz na forum - wszystko łatwo dostępne. Dodatkowo, odpowiadamy na maile w ciągu 24h więc jeśli pojawiają się wątpliwości klient zawsze otrzyma możliwie szybko wyjaśnienie. Dodatkowo, w Dukascopy pracuje Polak, który też służy pomocą.
Jest także konto demo, gdzie klient może dokładnie przetestować platformę.

To identyczna sytuacja jak ze złamaniem jakiegoś przepisu drogowego za granicą. Czy to policjant powinien przeprosić za to, że kierowca popełnił wykroczenie czy też kierowca chcąc jeździć po danym kraju powinien zbadać to, mimo barier językowych?

I wyluzujcie panowie :). Wystarczy raz zapytać. Umiem czytać i odpowiem na to pytanie :). Weekend jest i też czasem odpoczywam.
Czy za tydzień w piątek znowu któryś z nowych Klientów DukasCopy poniesie stratę, czy może http://www.forexclub.pl dostrzeże problem i coś z tym zrobi ?
Możemy zgłosić brokerowi by dalej wysyłał przypomnienie o zmianie lewaru w ostatnich godzinach handlu. To że w tym wypadku ucierpiał na tym klient nie jest winą Dukascopy więc reklamacjom to nie podlega. Dodatkowo, wysyłanie powiadomień oraz nawet dzwonienie do wszystkich po kolei nie wyeliminuje tego 'problemu' ponieważ ktoś nie odbierze maila, do kogoś nie dojdzie, ktoś niechcący skasuje, nie odbierze telefonu, zapomni, że ma otwarte transakcje itd. itp. Widzisz do czego to zmierza? Ten post dotyczy zmiany lewaru. Jeśli pojawiłyby się kolejne tematy to broker miałby powiadamiać o każdym tego rodzaju zjawisku w osobnym powiadomieniu? Robi się paranoja.

Klient ma obowiązek zapoznać się z regulaminem przy zakładaniu rachunku. Jeśli go nie akceptuje to nie zakłada konta. Jeśli akceptuje to podlega pod niego. Jeśli ma wątpliwości co do oferty lub nie wie jak coś funkconuje to zawsze chętnie służymy pomocą lub może liczyć na support Dukascopy. Jest też demo odwzorowujące bardzo dokładnie wszystkie te mechanizmy z konta rzeczywistego.

Jeśli konto założymy u polskiego brokera to co to zmienia? Także powinniśmy przeczytać umowę i zainteresować się czy dźwignia jest zmienna, jak działa Margin Call, przy ilu wytnie nam pozycje... O tym polski broker nie informuje po przywitaniu się, nie wysyła informacji mailem czy na platformie - to wszystko jest na stronie www i w umowach. Przecież u każdego może być inaczej, a i na MT4 na różnych poziomach działa MC i SOL.
Słyszałem że DUKA będzie w Polsce więc na pewno takie niezręczne sytuacje zostaną dopracowane.
Jako oddział? Proszę nie siej plotek ;).
To jest opcja ograniczająca zyski Klientów, a ewentualne straty Brokera (lub odwrotnie !) po wystąpieniu luki weekendowej na otwartych pozycjach
To Twoja interpretacja i masz do niej prawo. Dukascopy stanowisko jest takie, że ograniczają lewar by zmniejszyć ryzyko wystąpienia debetu na rachunku, a ja to rozumiem, bo ciężej byłoby wyegzekwować ew. należności. I to nie jedyny broker, który redukuje lewar przed weekendem.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

niedziela 26 sie 2012, 17:38

Witam.
raposo pisze:
zzz pisze:Słyszałem że DUKA będzie w Polsce więc na pewno takie niezręczne sytuacje zostaną dopracowane.
Jako oddział? Proszę nie siej plotek ;).
Jeden z polskich brokerów rozważał możliwość bycia WL Dukasa ale się wycofali.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

niedziela 26 sie 2012, 17:58

Jeden z polskich brokerów rozważał możliwość bycia WL Dukasa ale się wycofali.
Wiem o tym. Jednak przyszły polski oddział w PL to na tę chwilę mit.

Może jeszcze dodam tylko jedno zdanie.
Powyższy post nie miał na celu zwalenia winy na Tommy'ego ale wyjaśnienia tego jak to rzeczywiście wygląda. Spójrzcie na to obiektywnie i realnie, a nie przez pryzmat 'ja to ten dobry, a broker to ten zły'.

Klient może wszystkiego nie wiedzieć jednak zawsze też może zapytać, bo broker nie wie, że klient czegoś nie wie podczas, gdy informacje są publicznie dostępne.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
zzz

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

niedziela 26 sie 2012, 18:57

Chłopaki,uporządkujmy.
Moim zdaniem DUKA dla Polaka jest dobry,trzeba tylko poznać jego minusy.
Tak jak ten Dyrektor zapraszał na kawę i przypominał o zmianach w danym dniu...
raposo ,nie widzę problemu aby o wszelkich zmianach mailem na skrzynkę podawać ,tym bardziej że jak Wojtek słusznie zauważył to może nie dotyczyć tylko piątku.
Dobrą praktyką bankową powinno być aby przypominać na maila o codziennych zmianach // chodzi o stres,tysiące spraw które trader musi wiedzieć i czasami sprawy oczywiste uciekają...
Ja nie widzę problemu,tym bardziej że w DUKA już to było,wystarczy wrócić do dobrych praktyk.
Karol,trochę mnie zmartwiłeś Twoim postem.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

niedziela 26 sie 2012, 19:20

raposo ,nie widzę problemu aby o wszelkich zmianach mailem na skrzynkę podawać ,tym bardziej że jak Wojtek słusznie zauważył to może nie dotyczyć tylko piątku.
Ale to nie była żadna zmiana tylko coś co jest w Dukascopy od samego początku.

Dukascopy to nie jedyny broker który zmniejsza lewar przed końcem handlu w piątek i żaden broker o tym nie informuje. To cykliczne, stałe rozwiązanie, które łatwo zapamiętać tylko trzeba mieć świadomość jego istnienia.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Ciekawy
Posty: 35
Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 23:16

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

niedziela 26 sie 2012, 21:25

wojtek_ea pisze: Pytanie brzmi ?

Czy za tydzień w piątek znowu któryś z nowych Klientów DukasCopy poniesie stratę, czy może http://www.forexclub.pl dostrzeże problem i coś z tym zrobi ?
Wojtek żartujesz prawda? czytam i nie wierzę... co niby mają zrobić? raposo ma dzwonić do każdego klienta? może jeszcze założą call center i będą wydzwaniali do wszystkich z pytaniem: czy napewno postawił Pan SL? czy nie otworzył Pan za dużej pozycji? Czy.... oj dużo można by... ;)

ps. raposo za pomysł nie dziękuj :lol: choć patrząc to niewątpliwie mogłoby się sprawdzić... daj abonament na taki mentoring :lol:

Pozdrawiam ;)

no avatar
zzz

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

niedziela 26 sie 2012, 21:48

Robi się nie porozumienie..,
widzę że fundamentalny problem tego forum sprowadza się do tego/ do dwóch rzeczy/// czy Polak , klient to człowiek?
czy pod bydło?.
Odpowiem tak,jeżeli traktujemy Polaka jako człowieka, to Wojtek ma rację...
Jeżeli z kolei traktujemy Polaka jako pod bydło...,to pełna zgoda nie ma problemu.....,mało tego ,skoro to jest pod bydło... to czemu tego nie złupić dokumentnie?,czemu nie grać przeciwko klientowi?,czemu jemu nie robić poślizgów?,czemu nie robić rozłączeń?,dlaczego nie grać przeciwko klientowi?,dlaczego nie przetrzymywać zleceń klientów?,czemu nie wydłużyć wieku emerytalnego do 75 lat?,dlaczego nie wprowdzić podatku katastralnego ?,dlaczego polakowi nie dać za jeden miesiąc pracy 1-2 zł miesięcznie,jak będzie miał szczęście i dożyje ? mimo że wpłacił 1.5-4.5 mln zł?, tysiące takich spraw....
Trochę zeszliśmy na filozofię....// niestety w tym wszystkim filozofia oddala się od fundamentów...//

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

niedziela 26 sie 2012, 21:57

Mam jeszcze raz konkretne pytanie do Rapso, bo tak naprawdę nie znalazłem odpowiedzi i jednoznacznej formalnej informacji.

Do kiedy jest ten wyższy lewar ?. Czy już na pierwszym ticku w niedziele jest on 1:100, czyli od samego startu platformy po weekendzie wraca, czy może inaczej np po pierwszej godzinie handlu w niedzielę?

Pytam bo naprawdę nie mogę się doczytać kiedy znika ten wyższy lewar.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 08:20

widzę że fundamentalny problem tego forum sprowadza się do tego/ do dwóch rzeczy/// czy Polak , klient to człowiek?
czy pod bydło?.
Odpowiem tak,jeżeli traktujemy Polaka jako człowieka, to Wojtek ma rację...
A kto tu mówi stricte o wszystkich Polakach? Przecież taka sytuacja mogła mieć miejsce w Estonii, na Giblartarze, w Maroku czy Sri Lance. Jednak tam obowiązują te same zasady i klient jeśli zakłada rachunek to akceptuje umowę i postanowienia regulaminu z którymi oświadcza, że się zapoznał. I tak, Dukascopy akceptuje klientów np. z Tajlandii. I nie, tak jak inny brokerzy, nie ma umów w tym języku. Oraz tak, inni zagraniczni brokerzy również akceptują klientów z tego kraju i wygląda to tak samo.

Zakładasz rachunek u brokera zagranicznego za granicą. Nie w Polsce czy Tajlandii. Jest to działanie dobrowolne.

Z resztą, w tym wypadku problemem nie była bariera językowa więc nie rozumiem skąd w tej dyskusji wzięła się kwestia narodowości oraz to oburzenie w postach, nawiązywanie do emerytury i innych przez zzz. Rozumiem, że jesteś z tego niezadowolony i to dla Ciebie ważne ale przecież nie tego dotyczy dyskusja.
Do kiedy jest ten wyższy lewar ?. Czy już na pierwszym ticku w niedziele jest on 1:100, czyli od samego startu platformy po weekendzie wraca, czy może inaczej np po pierwszej godzinie handlu w niedzielę?
Lewar wraca do normalnych rozmiarów od razu po ruszeniu rynku w niedzielę. Jego zmiana w piątek ma na celu ograniczyć ryzyko, czyli zamknąć/zabezpieczyć otwarte pozycje przed ew. wystąpieniem luki weekendowej, co mogłoby przełożyć się na powstanie debetu na rachunku. Po otwarciu rynku w niedzielę nie ma już takiego niebezpieczeństwa.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 08:48

- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 09:49

Teraz dostrzegłem, że w temacie na naszym forum, który opisuje działąnie mechanizmów zabezpieczających oraz informuje o zmianie lewaru przed weekendem, jest post Tommy'ego więc trudno przypuszczać, że nie wiedział o istnieniu tych rzeczy...
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Stały Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2012, 20:55
skype: Tommy_Boss
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 12:22

Rapso , z całym szacunkiem ale - NAJPIERW KLIKAŁEM NA SKYPE GDZIE BYŁ PAN SZANOWNY DOSTĘPNY JAK I PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA DYSKUSJI I CO CHWILA POJAWIAŁ SIĘ PAN I ZNIKAŁ ( UNIKAŁ ) więc ruszyłem z tematem na FORUM gdzie dowiedziałem się iż RAPSO to właśnie Pan Szanowny.

A reszta potoczyła się już sama.

I nadal nie wiem gdzie tą OPCJĘ wyłączyć na stałe ( w końcu mam od tego SL )

Proszę kliknąć GDZIE I JAK SIĘ JĄ WYŁĄCZA ???????????????

DZIĘKUJĘ

POZDRAWIAM
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO .........

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy !!!

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Stały Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2012, 20:55
skype: Tommy_Boss
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 12:24

Zaliczyłem stratę ale niech tam, lekcja dla mnie :) Hmmmmm
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO .........

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy !!!

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Stały Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2012, 20:55
skype: Tommy_Boss
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 12:28

A TO JEST ODPOWIEDŹ OD DUKASKOPY !!!!!!

Witam,

Najczęstszą przyczyną otwarcia automatycznych pozycji przeciwnych jest tzw. Margin Cut, czyli sytuacja, gdy Pana Użycie dźwigni osiąga 200%. Otwierane są wtedy pozycje przeciwne mające na celu obniżenie Użycia dźwigni do 100%. Pozycje te można potem połączyć (klikając prawym przyciskiem na odpowiedniej parze w dziale Zestawienie pozycji).

Może się tak zdarzyć szczególnie w piątek wieczorem, gdy dźwignia jest obniżana z 1:100 do 1:30 ze względu na możliwe różnice cen między piątkiem a niedzielą. Obniżenie dźwigni powoduje zmniejszenie Wolnej linii handlowej i podwyższenie Użycia dźwigni.

Więcej informacji na temat Margin Requirements można znaleźć pod tym linkiem - http://www.dukascopy.com/swiss/english/ ... ts/margin/. Prosze zapoznać się z informacjami na tej stronie i w razie wątpliwości, proszę o kontakt.

Może Pan wysłać reklamację na support@dukascopy.eu (z kopią do mnie) w celu upewnienia się czy doszło do zwykłego Margin Cut czy też były jakieś problemy w systemie. Odpowiadamy na każdą reklamację klienta i w razie błędu po stronie naszego systemu jesteśmy w stanie zwrócić straconą różnicę.
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO .........

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy !!!

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Stały Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2012, 20:55
skype: Tommy_Boss
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 12:30

A JA CHCĘ TYLKO POZBYĆ SIĘ TEJ OPCJI !!!!!!!!!!!!
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO .........

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy !!!

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Stały Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2012, 20:55
skype: Tommy_Boss
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 12:43

Fakt sytuacja była nerwowa

RAPSO JEŚLI POCZUŁ SIĘ PAN DOTKNIĘTY TO OK " PRZEPRASZAM " ogólnie nie jestem konfliktowy SPANIKOWAŁEM I POROBIŁO SIĘ


Aczkolwiek od lat robię w handlu i wiem iż klienta trzeba szanować ponad wszystko a dla mnie osobiście ( bez urazy )
ODPOWIEDŹ PO 24 H TO NA FOREX MOŻE WYWRÓCIĆ ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI A JUŻ NA PEWNO DEPOZYT.


Pozdrawiam
Tommy_Boss
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO .........

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy !!!

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Stały Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2012, 20:55
skype: Tommy_Boss
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 12:44

Jestem nowy, uczę się i mam prawo do błędów.... :)
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO .........

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy !!!

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 12:52

Tommy_Boss
Na pewno nie byłem na Skype po 21:00 ponieważ nie było mnie wtedy w domu ani biurze oraz nie miałem dostępu do internetu. Być może wygaszony laptop lub iPad (choć żadnych informacji od Ciebie tam nie widziałem) pokazywał, że jestem dostępny (w co wątpię) jednak na pewno nie odczytałem tych wiadomości. Nie widzę powodów do olewania Cię. W tej sytuacji przecież nie zawiniłem ani ja ani Dukascopy. Gdybym był on-line to napisałbym Ci to samo co w tym temacie, a na pewno nie można by cofnąć czasu i działania mechanizmu Margin Cut.
I nadal nie wiem gdzie tą OPCJĘ wyłączyć na stałe ( w końcu mam od tego SL )
SL nie ma nic do tego, bo może chronić Twoje transakcje jednak nie chroni przed zbyt dużym wykorzystaniem dźwigni. Ta była na dużym poziomie, przyszły ostatnie godziny handlu, zmniejszono lewar, zwiększyła się ekspozycja i tyle. Tak samo jak wyjaśniło to Dukascopy. Nie da się wyłączyć mechanizmu Margin Cut/Margin Call.
RAPSO JEŚLI POCZUŁ SIĘ PAN DOTKNIĘTY TO OK " PRZEPRASZAM " ogólnie nie jestem konfliktowy SPANIKOWAŁEM I POROBIŁO SIĘ
Nie ma problemu ale na przyszłość lepiej zostawić emocje gdzieś z boku, bo w niczym one nie pomagają, zarówno w zakresie handlu jak i w rozwiązywaniu problemów.
Aczkolwiek od lat robię w handlu i wiem iż klienta trzeba szanować ponad wszystko a dla mnie osobiście ( bez urazy )
ODPOWIEDŹ PO 24 H TO NA FOREX MOŻE WYWRÓCIĆ ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI A JUŻ NA PEWNO DEPOZYT.
Szanujemy i dlatego staramy się odpisywać możliwie spokojnie nawet przy najbardziej nerwowej dyskusji kiedy to my lub broker jesteśmy oskarżani bezpodstawnie lub oczekuje się od nas niemożliwego.

Nie można od nas wymagać byśmy byli on-line 24h/h. Lub raczej można ale niestety nie sprostamy temu i piszę o tym wprost. Jest nas tylko dwóch, którzy też mają rodziny, przyjaciół oraz ograniczony zasób energii. Odpowiedź na Twój post nastąpiła z mojej strony po 12 godzinach w sobotę, gdzie wcześniej mieliśmy noc podczas której większość śpi. Postaraj się to zrozumieć.

24h na dobę działa Support Dukascopy, gdzie mają sztab pracowników i można korzystać z ich pomocy nawet w środku nocy.
Jestem nowy, uczę się i mam prawo do błędów.... :)
Oczywiście, stąd nasza wyrozumiałość ale mam nadzieję, że błędy będą także uczyć ;). A tak zrobiło się tylko niepotrzebne zamieszanie.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Stały Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2012, 20:55
skype: Tommy_Boss
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

poniedziałek 27 sie 2012, 13:27

Racja bez urazy :) EMOCJE :(

Miłego Dnia

Pozdrawiam
Tommy_Boss
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO .........

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy !!!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości