Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indeksy

no avatar
tyrad +
Posty: 49
Rejestracja: środa 09 paź 2013, 18:02

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

czwartek 27 mar 2014, 13:12

Cały czas myślałem, że jesteśmy w Polsce i to obcojęzyczne bla bla bla mnie tylko denerwuje. Może warto używać własnego języka. Są tacy co rozumieją a są tacy dla których jest to tylko bełkot. Szanujmy język w którym się wychowaliśmy.

Awatar użytkownika
Michal-IronFX
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 11:08
skype: michalgadzinski
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

czwartek 27 mar 2014, 13:32

tyrad + pisze:Cały czas myślałem, że jesteśmy w Polsce i to obcojęzyczne bla bla bla mnie tylko denerwuje. Może warto używać własnego języka. Są tacy co rozumieją a są tacy dla których jest to tylko bełkot. Szanujmy język w którym się wychowaliśmy.
Jesteśmy w trakcie tłumaczenia dokumentacji prawnej na język polski. Na chwilę obecną dostępna jest jednak tylko wersja Regulaminu w języku angielskim.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

czwartek 27 mar 2014, 14:21

Michal-IronFX pisze: Oczywiście. Sposób realizacji zleceń typu Take Profit i Stop Loss w momencie wystąpienia luk cenowych nie odbiega od standardów obowiązujących na rynku. Zlecenie S/L zostanie w takiej sytuacji zrealizowane po najbliższej dostępnej cenie rynkowej, natomiast T/P po cenie ustalonej przez Inwestora.
Nie mogę się z tym zgodzić... To było standardem 8 lat temu kiedy inwestorzy detaliczni jeszcze za bardzo nie ogarniali o co chodzi, stąd też brokerzy mogli sobie pozwalać w standardzie na takie warunki. Tymczasem obecnie standardem przy wystąpieniu luki jest realizacja zleceń SL i TP po pierwszej cenie rynkowej i jest to w pełni sprawiedliwe, a przy tym logiczne z rynkowego punktu widzenia. Powyższa polityka realizacji zleceń jest niekorzystna dla inwestorów (i wg mnie bezzasadna) i żaden pokrętnie sformuowany punkt regulaminu tego nie zmieni.

Nie piszę tego, aby "dorzucić do pieca", tylko zmotywować Was do wprowadzenia korzystnych (dla traderów) zmian... ;)
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Michal-IronFX
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 11:08
skype: michalgadzinski
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

czwartek 10 kwie 2014, 07:01

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chciałbym poinformować, że z obecnym tygodniem rozpoczął się pierwszy etap Konkursu Inwestycyjnego IronFX World Cup Competition na rachunkach rzeczywistych. Nagrodami są Pakiety VIP na mecze finałowe i półfinałowe Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii oraz inne atrakcyjne nagrody.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć w temacie:
http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=107&t=2874

Awatar użytkownika
m_c
Stały Bywalec
Posty: 186
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51
Lat na Forex: 14
Kontakt:

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

czwartek 10 kwie 2014, 08:33

Witam,
Właśnie testowałem platformę Iron-FX. oto moje spostrzeżenia:
Timeframe 1M. Dwie pierwsze transakcje ok. Otwarta jedna, nic więcej.Zamknięcie po brzegowej. Kilka sekund przerwy (7 sek), otwarcie kolejnej, zamknięcie po brzegowej.Wszystko było ok. Otwarcie kolejnej.......i w ciągu 30-40 sekund weszło jeszcze 14 transakcji (wyłączyłem ea). W momencie kiedy rynek trochę przyspieszył platforma nie spełniła warunków (jedna transakcja) i zaczęła otwierać do oporu jeśli tylko warunek był spełniony.
Kod do jednej transakcji:
if (OrdersTotal()==0 && warunek 1 || warunek 2 || warunek 3 ) {Ticket=OrderSend....}

Czas dostępu ok. 160-250 ms.
Reasumując: moja opinia (subiektywna) jest taka że platforma nie nadaje się do ea typu skalp lub para HFT. Czas dostępu długi. SL nie mogłem ustawić na 1 pips , tylko na min. 5 pips. W takim razie TP musiałby być mi. 10 pips. To już nie jest skalp ani HFT. Test był na platformie typu Demo ZS STP. Serwer IronFX-Demo2.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

czwartek 22 sty 2015, 16:23

IronFX chce przejąć Alpari UK

ile jeszcze kilka dni temu rynek żył plotką, że Alpari UK zostanie przejęte przez FXCM to jak się okazało, istnieli również inni zainteresować wykupieniem brytyjskiego oddziału rosyjskiego brokera. Ostatecznie stanęło na IronFX, który dzisiaj potwierdził zakup swojego – dawnego już – konkurenta.

http://comparic.pl/ironfx-przejmuje-alpari-uk/
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
adamsokolik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 14:03

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

wtorek 17 lut 2015, 14:22

Drodzy Państwo,
IronFx jest obecnie w ciężkiej sytuacji. Reprezentuję Klienta z dużym kapitałem, którego nie odzyskał od kilku tygodni. Jako potwierdzenie stawianych tez w pozwie i zawiadomieniu do prokuratury potrzebuję innych klientów IronFx, którzy są w podobnej sytuacji.
Bezpłatnie będą mogli Państwo otrzymać informację jak w najszybszym z możliwych terminów dołączyć do naszych działań w celu odzyskania pieniędzy. Dzięki wspólnemu działaniu uda się nam zainteresować odpowiednie służby aby zablokować możliwość wyprowadzenia majątku tej firmy z kraju.
Kontakt: adamsokolik@onet.eu

no avatar
morenaczolowa
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 25 lut 2016, 19:06

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

czwartek 25 lut 2016, 20:57

Strona SCAM wychwalająca oszukańczego brokera

Skaosowane - Admin

no avatar
alfaromeo83
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 24 lis 2013, 08:59

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

poniedziałek 26 gru 2016, 16:33

Wiecie dlaczego platforma mt4 u IronFX nie działa 26.12.2016 r.? a dziala u innych brokerów (Xm, Roboforex)?

Awatar użytkownika
fxteam
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 17:53
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

sobota 07 sty 2017, 12:04

W związku z ich głośnymi problemami finansowymi raczej trudno będzie Ci znaleźć tutaj kogoś, kto wciąż tradeuje w Iron.

Awatar użytkownika
Rankingbrokerow
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2017, 12:50
Kontakt:

Re: Broker IronFX -Fx,Futures,Opcje Binarne,CFDs,Akcje,Indek

wtorek 04 kwie 2017, 13:22

Witam

Korzystasz z serwisu IronFX? Dodaj swój komentarz

http://www.rankingbrokerow.pl/broker-ironfx-opinie/

Pozdrawiam

Mariusz Spychalski

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości