Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

Awatar użytkownika
marketfan70
Przedstawiciel Brokera
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 26 lis 2013, 12:22
skype: bartigaw
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

wtorek 26 lis 2013, 12:28

Sensus Capital Markets Ltd.
Witaj,

Sensus Capital Markets jest w pełni regulowanym prawem europejskim brokerem, zarówno dla prywatnych i instytucjonalnych podmiotów skupionych na FX i CFD. Nasze ECN -Trading - serwery znajdują się w centrum danych Equinix NY4 i są podłączone bezpośrednio do naszych dostawców płynności za pośrednictwem kabla światłowodowego w celu zapewnienia na całym świecie najlepszej szybkości egzekucji transakcji poprzez platformy MetaTrader 4 i Metatrader 5!
Sensus Capital Markets w ramach tego samego konta oferuje: waluty i indeksy CFD, towary i metale (złoto, srebro , platyna ) . Możesz łatwo korzystać z naszych platform transakcyjnych MetaTrader 4, MetaTrader 5, Apple Macintosh MetaTrader 4 i naszych aplikacji mobilnych w oparciu o iOS i Android w każdym miejscu na świecie.
Nasze wartości określają nas w codziennej działalności. Są to wysokie standardy, elastyczność i wartości, które określają kim jesteśmy i w jaki sposób prowadzimy działalniść każdego dnia.
Naszych klientów traktujemu jak partnerów biznesowych, rozwijamy się z nimi i poszukujemy wzajemnego sukcesu. Partnerstwo z Sensus Capital Markets Ltd. Postrzegane jest w perspektywie długoterminowej.
Uczciwość i otwartość z klientami i partnerami obejmuje gotowość do przedyskutowania spraw w przypadku wystąpienia błędu. Czy jest to kwestia dotycząca firmy, wydarzeń na rynku lub Twoja osobista opinia na temat handlu walutami, porozmawiaj z nami, jeśli masz jakikolwiek wątpliwości. Nasze drzwi są zawsze otwarte.
Szczerość, uczciwość i poczucie odpowiedzialności to nasze cechy. Dotrzymujemy danego słowa i tego samego oczekujemu od naszych klientów i partnerów.
Czy chodzi o bezpieczeństwo Twojego kapitału, przeprowadzanych transakcji czy poufność danych, piszemy BEZPIECZEŃSTWO wielkimi literami. Zaufanie to podstawa we współpracy z naszymi klientami i partnerami.
Cokolwiek robimy, wykonujemy to na najwyższym poziomie, ponieważ zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Zalety:
• No market making - gwarantowane
• Szeroka gama produktów z rynku Forex, metale szlachetne, kontrakty CFD
• Profesjonalne możliwości tworzenia wykresów
• Expert Advisors - zautomatyzowane programy handlowe
• Najmniejsze możliwe partie handlowe od 0,01 części (mikro loty)
• Dźwignia 1:500
• Spready od 0.0 pips
• Trailing stops, zautomatyzowane zlecenia Stop Loss and Take Profit
• STP Forex oferuje przejrzystość środowiska handlowego
• DMA (Direct Market Access ) - bezpośredni dostęp do rynku międzybankowego
• Anonimowość handlu -ustalający cenę nie może zobaczyć, Stop Loss , Take Profit lub zleceń oczekujących
• Brak ograniczeń handlowych
• Skalpowanie możliwe i dozwolone
• Hedging możliwy dzięki równoległym pozycją Long i Short
• Wielojęzyczność - dostępne w ponad 30 językach
• Zarządzanie ryzykiem - automatyczne ostrzeżenia i raporty handlowe
• Eksport danych w czasie rzeczywistym
• Procedury zgodne z dyrektywami MiFID
• Codzienne aktualizacje konta
• Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej:
http://www.sensus-capital.com/en/formFo ... roker=1257

Otwórz konto Demo i sprawdź nas – dotrzymujemy obietnic! https://www.sensus-capital.com/en/account/demo_account/
Jeśli masz jakieś pytania lub propozycję, skontaktuj się ze mną: b.gawronski@sensus-capital.com
Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci stać się bardziej skutecznym.
Broker Forex i CFD
Sensus Capital Markets

Awatar użytkownika
marketfan70
Przedstawiciel Brokera
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 26 lis 2013, 12:22
skype: bartigaw
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

środa 04 gru 2013, 17:36

Polska wersja strony online!
Broker Forex i CFD
Sensus Capital Markets

Awatar użytkownika
marketfan70
Przedstawiciel Brokera
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 26 lis 2013, 12:22
skype: bartigaw
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 07 lut 2014, 12:54

Brokerzy forex - porównanie spreadu

http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads
Broker Forex i CFD
Sensus Capital Markets

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 07 lut 2014, 13:22

Jaki macie koszt prowizji? Sa konta prowadzone w PLN?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
marketfan70
Przedstawiciel Brokera
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 26 lis 2013, 12:22
skype: bartigaw
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 07 lut 2014, 13:29

Wysokość prowizji zależy od rodzaju konta. W chwili obecnej nie posiadamy rachunków w PLN.

Istnieje możliwość negocjacji prowizji, w takim wypadku zapraszam na PW.

Pozdrawiam
Bartek Gawroński
Broker Forex i CFD
Sensus Capital Markets

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

środa 12 lut 2014, 14:41

W obliczu dosc lakonicznej odpowiedzi udalem sie na strone i musze powiedziec - prowizje to macie chyba najwyzsze na rynku
Dla malych inwestorow (500-1000 EUR) - 1 lot 16 EUR lub 22 USD !!!!!!
Dla ciut wiekszych - (1000-10.000) - 13 EUR lub 18 USD!!!

Co do negocjacji to sorry, ale nie jestem arabem zeby sie targowac o dolara na locie, szczegolnie przy takich stawkach wyjsciowych.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
marketfan70
Przedstawiciel Brokera
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 26 lis 2013, 12:22
skype: bartigaw
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

czwartek 13 lut 2014, 11:22

Prowizja jest wysoka, ale dla kont z niskim depozytem. W przypadkach dużych depozytów staje się już konkurencyjna. Warto też pamiętać, że jest to regulowana spółka córka niemieckiego funduszu inwestycyjnego.

Oczywiście każdy chce tradować jak najtaniej, tylko pytanie czy na pewno warto...?

Jeśli chodzi o negocjację prowizji to nie miałem na myśli jednego dolara ...
Broker Forex i CFD
Sensus Capital Markets

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

czwartek 13 lut 2014, 11:38

Doświadczenie pokazuje, że nie warto biec zawsze tam gdzie najtaniej, jednak też cena musi być rozsądna.

Jak to zwykle bywa kluczem jest egzekucja, bo u niektórych tanich brokerów zdarzają się poślizgi i po kilkanaście pipsów na SL. Wtedy okazuje się, że koszt każdej transakcji jest dużo wyższy niż u pozornie drogich brokerów.

Czy dysponujecie jakimiś statystykami dotyczącymi poślizgów?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

czwartek 13 lut 2014, 12:11

Warto też pamiętać, że jest to regulowana spółka córka niemieckiego funduszu inwestycyjnego.
Świetnie, ale co to za argument? W Polsce mamy kilka spółek-córek banków, które oferują dużo niższą prowizję, bez konieczności targowania się. Pierwszy raz spotykam się w w tym biznesie z takim modelem - na stronie podajemy prowizję z dupy i niech ludzie się targują o niższą...
Doświadczenie pokazuje, że nie warto biec zawsze tam gdzie najtaniej, jednak też cena musi być rozsądna.
Jakie doświadczenie? Mówisz o Broker Stars? :D
Jak to zwykle bywa kluczem jest egzekucja, bo u niektórych tanich brokerów zdarzają się poślizgi i po kilkanaście pipsów na SL. Wtedy okazuje się, że koszt każdej transakcji jest dużo wyższy niż u pozornie drogich brokerów.
Tak, poślizgi zawsze i wszędzie. Akhh, rozumiem, że czerpiesz swoją wiedzę z for, gdzie pisują takie autorytety w dziedzinie poślizgów jak zzz lub KrostosWW z nawigatora. W przypadku tego drugiego Pana, polecam wątek Armady (zresztą nie tylko tam się produkował o poślizgach), gdzie najpierw robił raban przez 10 stron, a na końcu się okazało, że średni poślizg (bez żadnej filtracji, duża przewaga SL nad TP) wynosił 0,2 pipsa :)
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
marketfan70
Przedstawiciel Brokera
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 26 lis 2013, 12:22
skype: bartigaw
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

wtorek 04 mar 2014, 11:53

Broker Forex i CFD
Sensus Capital Markets

no avatar
MaciekH
Posty: 49
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 21:33
Lat na Forex: 0

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

czwartek 03 lip 2014, 15:51

Witam

co to się dzieje ostatnio z Sensus Capital Markets? Do Pana Bartosza Gawrońskiego nie mogę wysłać maila (wyskakuje mi jakiś błąd jakby e-mail nie istniał) i support również nie odpowiada. Promocja z tradimo (darmowe 100 euro) zakończona przed czasem. Konto mam zablokowane "Rachunek wyłączony" i żadnych informacji nie dostałem z tym co dalej.
Dzisiaj jestem lepszy niż wczoraj... Jutro będę jeszcze lepszy!!

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

czwartek 03 lip 2014, 16:17

Witam. Krążą słuchy, że coś się dzieje niepokojącego w Sensusie. Mam nadzieję, że miałeś tam tylko darmowy bonus.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
MaciekH
Posty: 49
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 21:33
Lat na Forex: 0

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

czwartek 03 lip 2014, 18:12

Tak myślałem, że coś się złego z nimi dzieje, bo wcześniej na wszelkie wiadomości odpisywali ekspresowo. A tutaj nie dość, że brak jakiejkolwiek odpowiedzi to jeszcze skrócili czas na wykonanie obrotu tymi darmowymi 100 euro (o czym też dość późno poinformowali mailowo).

U nich akurat konto z samym bonusem miałem więc płakać nie będę. Jednak dziwi mnie ich sposób rozwiązania tej sprawy. Liczyłem na jakiś kontakt czy chociażby informacje - a nie, że zamkną mi konto bez słowa z dnia na dzień. Teraz nie wiem czy to konto zostało w pełni zamknięte, czy może "zawiesili je" i za jakiś czas odezwą się do mnie z jakąś opłatą za to, że niby to konto posiadam. W sumie nie powinni, bo dostępu do danych poprzez MT4 nie mam i rachunek jest niby wyłączony.
Dzisiaj jestem lepszy niż wczoraj... Jutro będę jeszcze lepszy!!

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 06:58

Na Linked In widzę, że pan Bartosz pracuje już gdzieś indziej. Może dlatego nie masz odpowiedzi na maile. Osobiście nie chce mi się wierzyć, że zwijają się bez słowa, ale niewykluczone że rozczarowali się na klientach detalicznych i zamykają tę część działalności. Może w Tradimo będą coś wiedzieli?
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 10:48

Skoro chodza takie sluchy to czemu portal comparic, jako ich IB, nie dal znac o tym wczesniej userom?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 10:53

macierewicz pisze:Skoro chodza takie sluchy to czemu portal comparic, jako ich IB, nie dal znac o tym wczesniej userom?

Nie jesteśmy, ani nie byliśmy ich IB.

Tak samo jak nie promujemy żadnego brokera. Praktycznie od końca 2013 przeszliśmy na model w 100% reklamowy.

Mieli wykupione miejsce reklamowe na 3 miesiące i od końca marca nie ma ich na Comparic.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 10:57

Sorry ale to jakis zart?

http://comparic.pl/listings/nowi-broker ... sensus-xm/
http://comparic.pl/listings/sensus-capi ... zo-niskie/
http://comparic.pl/listings/bonus-od-se ... -depozytu/

pierwsze 3 linki z google
Nie jesteśmy, ani nie byliśmy ich IB.
ehehe
Firma Sensus Capital Markets, która w tym miesiącu rozpoczęła współpracę z Comparic oferuje bonus za założenie konta przez link na stronie Comparic.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 11:09

Mówię - nie jesteśmy i nie byliśmy ich IB. Wykupili reklamę, tak samo jak wszyscy brokerzy którzy pojawili się w 2014 roku na Comparic.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi - dają link bonusowy do zakładania kont i co z tego? W gazecie jak wykupią sobie reklamę to dają próbkę szamponu - jak nic pewnie gazeta ma udziały w sprzedaży tego szamponu.

Zmiana jest od 2014 roku i było to ogłoszone. Nie ma linków do zakładania kont przez nasze IB, nie sprzedajemy usług brokerów, nie obsługujemy klientów.

Comparic.pl jest wyłącznie portalem informacyjnym utrzymującym się z reklamy.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 11:17

Panowie, szanujmy sie

ze strony:
http://comparic.pl/listings/nowi-broker ... sensus-xm/
Zapraszamy na stronę Sensus Capital Markets.
i pod Sensus Capital Markets podpięty link:
https://www.sensus-capital.com/en/accou ... roker=1257

i mowisz mi, ze to nie jest link IB?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 11:22

macierewicz pisze:Panowie, szanujmy sie

ze strony:
http://comparic.pl/listings/nowi-broker ... sensus-xm/
Zapraszamy na stronę Sensus Capital Markets.
i pod Sensus Capital Markets podpięty link:
https://www.sensus-capital.com/en/accou ... roker=1257

i mowisz mi, ze to nie jest link IB?
Tak to nie jest nasz link IB. On sobie może być linkiem IB osoby, która załatwiała reklamę (pracownika Sensus), może to być link śledzący (bo w 90% tak jest w reklamach, że reklamodawca śledzi wynik kampanii na danym portalu).

Poszukaj w google na jakiej zasadzie są rozliczane reklamy internetowe - CPL, CPC, flat fee etc.

Każda z nich jest formą reklamy i każda jest rozliczana nieco inaczej. Natomiast powtórzę ostatni raz - nie podpisywaliśmy w 2014 roku (od czasu ogłoszenia decyzji) żadnej umowy IB, nie reprezentujemy brokerów, nie obsługujemy klientów etc.

Z Sensusem nie wiązała nas żadna inna forma współpracy jak tylko reklama. I tak jest ze wszystkimi brokerami obecnymi na Comparic.

Niestety producenci ekskluzywnych zegarków i samochodów nie chcą się reklamować w internecie, a naprawdę wolałbym tak ;)

Żeby to był raz na zawsze wytłumaczone:

Jest sobie np. portal/blog etc o modzie.

Zgłasza się do nie producent butów i chce reklamę. Może ona przyjąć kilka form (tak np. jest również na Facebooku)

- płatność za ilość odsłon baneru,
- płatność z góry za okres czasu,
- płatność za kliknięcia w baner.
- płatność za zarejestrowania na stronie,
- płatność jeśli klient coś kupi,
- płatność % od wartości transakcji klienta.

Formy te również się łączą, przenikają etc. Tak działa reklama w internecie. I nie jest to jakaś tajemna wiedza.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości