Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 11:30

Dobre :)

http://www.forexpeacearmy.com/forex-for ... group.html

tutaj jest link do zalozenia konta w Sensus przez IB. Wyglada on tak:
http://www.sensus-capital.com/en/formFo ... roker=1424

podobnie do linka zamieszczonego na portalu Comparic? chyba bardzo :). A skoro pan Bartosz sam lapal klientow na link IB to moze byc powodem dlaczego juz tam nie pracuje :)
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 11:34

Może tak być natomiast my nie jesteśmy od sprawdzania na jakiej zasadzie została wykupiona reklama etc.

Oczywiście wiem o kilku brokerach z góry, że robią ewidentne wałki i oni mimo ofert, się nie pojawią nigdy na stronie, natomiast nie jesteśmy w stanie sprawdzać wszystkich.

Po sytuacji z pewną firmą z Bułgarii trzeba było przemyśleć pewne sprawy i wynikiem tego jest zrezygnowanie z IB.

I powiem szczerze, że jest to o wiele trudniejsze, bo sprzedaż można robić jakimiś technikami NLP, jak to jest popularne w Polsce, natomiast robiąc coś dobrego (portal informacyjny) nie ma drogi na skróty, bo musimy negocjować z największymi, a nie oszukiwać tego przysłowiowego Kowalskiego jak to robi większość (również szkoleniowców - każdy podejrzewam, ze kilka typów ma ;) )
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 11:54

A skoro pan Bartosz sam lapal klientow na link IB to moze byc powodem dlaczego juz tam nie pracuje :)
Nie mamy wiedzy na temat przyczyn rozstania. Z tego co wiemy, posługiwanie się linkiem śledzącym było normalną praktykę w tej - i nie tylko tej - firmie. Trochę szukanie sensacji na siłę. Linki śledzące to normalna i potrzebna praktyka. Nie mieliśmy żadnej "prowizji z klientów" od Sensus.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 11:56

Ale Panowie Marciny

W tresci artykułu który wkleiłem nie ma mowy o żadnej reklamie. Jest napisane:

"Mamy przyjemność ogłosić, że na listę brokerów Comparic wpisaliśmy dwóch nowych brokerów z interesującą ofertą i charakterem."

dział

Informacje o brokerach


Nie ma nic w treści o tym, że jest to artykuł płatny bądź reklama.

Ja wiem, że od jakiegoś czasu wycofaliście się z IB i rozumiem czemu, natomiast z tego ewidentnie wynika, że byliście IB dla Sensusa.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 12:01

Mieliśmy napisać - wpisaliśmy dwóch nowych brokerów, którzy nawiązali z nami współpracę reklamową czy jak? ;)

Zarządzenie globalne - nie ma IB - jest ważniejsze i znosi wszystko. Nie będziemy pisać - zobaczcie nowy broker na liście, ale pamiętajcie że nie jesteśmy jego IB ;)


Nie wiem w jaki sposób przebiega tutaj Twój proces myślowy, ale chyba za dużo z Zzz rozmawiasz ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 12:36

Artykuł nie był reklamą płatną, tylko informacją bezpłatną, stąd nie ma informacji że był sponsorowany. Broker zapłacił tylko za wpis na listę brokerów i tego dotyczyły ustalenia. Ponieważ wiedzieliśmy że śledzą wejścia przez link, daliśmy informację żeby sobie ludzie przejrzeli ofertę.

PS. Podobnie jest zresztą z XM, nie płacą nam za klientów czy ich straty, tylko za formy reklamy i analizy - które zresztą robimy ze szczerego serca starając się by były maksymalnie przydatne, a nie wpuszczały traderów w maliny.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Psychika tradera, jak eliminowac powtarzajace sie bledy.

piątek 04 lip 2014, 13:25

Witam :)

Może najlepiej będzie wejść na czat i pogadać.

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
MaciekH
Posty: 49
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 21:33
Lat na Forex: 0

Re: Sensus Capital Markets - sprawdź nas!!!

piątek 04 lip 2014, 14:49

Zawrzało w tym temacie. W tradimo może spróbuje później się co nieco dowiedzieć. Póki co przejrzałem tylko ich forum i jedynie widać zdenerwowanie traderów odnośnie zmiany warunków co do darmowych 100 euro. Natomiast co do czatu to spróbowałem z tym Pedro pogadać, ale mało wylewny był. Po tym jak napisałem, że mam kilka pytań dostałem odpowiedź w stylu, że żadnej premii nie wypłacają. A nawet konkretnie pytania nie zadałem, bo dopiero początek rozmowy był (a on od razu od wypłacania kasy/premii zaczął). Później zapytałem o to 100 euro z tradimo to nic nie odpisał, wspomniałem mu również, że nikt na maile nie odpowiada i cisza. W końcu mnie z czatu wyrzuciło, bo on długo nie odpisywał i system wykrył brak aktywności w rozmowie.

Z mojej strony to wygląda tak, że tylko z ludzkiej ciekawości zadałem pytanie w tym temacie o nich. Przez pewien czas wyglądało to jakby się rozwijali, wszędzie było ich pełno (reklamy i wpisy po forach) aż nagle cisza. Pieniędzy u nich nie straciłem, bo korzystałem tylko z tej promocji (i nawet czasu nie było, aby wyrobić obrót do końca), ale ciekawi mnie czy to jakaś grubsza sprawa u nich i niewypłacalni nagle są czy tylko chwilowe problemy mają.
Dzisiaj jestem lepszy niż wczoraj... Jutro będę jeszcze lepszy!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości