MT4 Remote

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DonForex
Stały Bywalec
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 08:35
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

MT4 Remote

piątek 29 lis 2013, 15:51

Witajcie,

mam nadzieję, że ktoś korzysta z aplikacji na androida: MT4 Remote i będzie w stanie mi pomóc

Otóż, zrobiłem wszystko (mam nadzieję) zgodnie z instrukcją: http://mt4remote.com/home/getting-started/

Włączam aplikację MT4 Remote na smartfonie i widzę swoje konto w Armadzie, wchodzę w nie, wszystko na bieżąco się aktualizuje jak cena się zmienia i wszystko mi się psuje jak otwieram w smartfonie wykres.
Na kompie zostawiam odpalonego MT4 z wykresem H1. Otwieram go w smartfonie i widzę wszystko tak jak na PC.
Problem pojawia się gdy w smartfonie chcę zmienić interwał. Zmieniam na M1 i w smartfonie nic się nie dzieje, za to na kompie otwiera mi się nowe okno z wykresem M1. Następnie nic już nie mogę robić na smartfonie ponieważ wyskakuje mi Connection error z informacją, że brak jest połączenia z Terminalem w MT4 na PC i, żebym sprawdził czy EA jest włączone.
Żeby sobie ułatwić to otworzyłem na kompie drugie okno z interwałem M1 i wtedy po uruchomieniu MT4 Remote mam do wyboru, który interwał chcę podejrzeć. Wybieram M1 jednak po jakimś czasie i tak wyskakuje Connection error.

Moje pytania:
1. Załączam screen z MT4 z kompa - wydaje mi się, że Strategia jest włączona, prawda?
2. Program podobno służy do zarządzania MT4 przez smartfona, tzn. że na smartfonie mogę np. przesuwać wszystkie horizontal lines widoczne na kompie (tak jak w załączniku)? Jeżeli tak to pytanie jak to zrobić?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The FX in my f...nightmare.
Obrazek

Awatar użytkownika
DonForex
Stały Bywalec
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 08:35
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: MT4 Remote

poniedziałek 09 gru 2013, 12:00

Problem został rozwiązany, przez tydzień strategia super dawała radę a dzisiaj nagle wyskoczył mi komunikat załączony w pliku.
Ktoś ma jakiś pomysł czy jest to spowodowane, że strategia nagle przestała działać?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The FX in my f...nightmare.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości