CapTrader - Świat w zasięgu ręki

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

CapTrader - Świat w zasięgu ręki

sobota 30 lis 2013, 10:14

Witam,
z największą przyjemnością mogę zakomunikować że Comparic.pl ma od teraz w swojej ofercie brokera który nie ma właściwie konkurencji w swojej klasie.CapTrader to znany niemiecki broker oferujący dostęp do rynków całego świata.Cała infrastruktura oraz handel jest oparty o uznany system transakcyjny Interactive Brokers.Do tego nie ma kilku istotnych wad IB -takich jak opłaty za rachunek czy za wypłatę środków,ma też znacznie prostszy i przejrzysty system prowizji...i o połowę niższe wymagania kapitałowe.Do tego Polski support-tak ze strony samego brokera,jak i Comparic.pl.

Podsumowując:

1.Oferta obejmuje rynki i giełdy regulowane całego świata -USA,Meksyk,Kanadę,Japonię,Koreę,Singapur,Hong Kong,Australie i wszystkie rynki Unii Europejskiej.

2.Najlepsze warunki dla Polskich inwestorów:
-Niska pierwsza wpłata,wystarczy posiadać 5 000 dolarów by móc otworzyć rachunek,i utrzymać jedynie 2000 dolarów by rachunek był aktywny,
-łatwość założenia rachunku,niczym się nie różniąca od zakładania rachunku u zwykłego brokera
Forex,
-najniższe wymagania kapitałowe,
-brak opłat za brak aktywności,
-brak opłat za rachunek,
-dzwignia finansowa nawet na zwykłe akcje (x4),
-brak opłat za platformę transakcyjną (dotyczy CapTradera),
-bezpłatna jedna wypłata środków w miesiącu,
-bardzo niskie prowizje,już od 2 centów na akcję na rynkach USA i 3.5 dolara za kontrakt terminowy,
-pełny support w języku Polskim,tak ze strony Comparic.pl jak i samego brokera,
-wszystkie instrumenty na jednej platformie,od zwykłych akcji,kontraktów i opcji po CFD
-wszystkie instrumenty na jednym rachunku,nie trzeba jak w większości biur amerykańskich
zakładać osobno rachunku terminowego i osobno dla akcji,tutaj mamy wszystko w jednym.

3.Pewnośc egzekucji zleceń.W przeciwieństwie do Forexu i to w każdej formie,czy to brokerów MM czy ECN tutaj nie ma jakiegokolwiek konfliktu interesów.Również bezawaryjność systemu transakcyjnego jest niespotykana na rynkach walutowych czy GPW.

4.Dowolność wyboru platform transakcyjnych.Często spotykanym problemem na rynku Forex oraz szczególnie GPW jest to że nawet dobry broker ma słabą platformę która nie pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości.W przypadku CapTradera nie ma takiego problemu,mozna używać praktycznie każdej dostępnej na rynku- Multicharts,NinjaTradera,TWS i wiele innych.

5.Można stosować dowolną strategię transakcyjną,od scalpingu aż do inwestowania długoterminowego czy zaawansowanych strategii hedgingowych.W przeciwieństwie do wielu brokerów typu MM tutaj nie tylko nie ma restrykcji dotyczących scalpingu ale wręcz może on być premiowany przez brokera w postaci niższej prowizji za duży obrót.

6.Nie musisz już narzekać że masz dostępnych tylko 200 instrumentów na swojej platformie,CapTrader oferuje ich... 1 200 000.Nie musisz się też obawiać że zagubisz się w tak dużym wyborze...z pomocą przychodzą wbudowane w platformę skanery które wyszukają dla ciebie dowolny walor spełniający twoje wymagania,dokładnie według wybranych przez ciebie parametrów.

7.Gdyby tego było mało to zakładając rachunek z Comparic.pl uzyskasz jeszcze 10 % zwrot prowizji.

Jest to tak unikalna na Polskim rynku oferta że specjalnie dla niej powstał na portalu dział Rynki Globalne.Sukcesywnie będą tam umieszczane materiały na temat oferty,instrukcje zakładania rachunku (chociaż jest to równie łatwe i szybkie jak w biurach Forex,a przy tym o wiele prostsze niz zalozenie rachunku dla GPW),opisy oferowanych rynków i giełd.
Jest to doskonała oferta dla wszystkich tych którzy narzekają na realizację zlecen na Forexie,natomiast ilosc instrumentow powoduje że praktycznie nigdy nie spotykamy się z marazmem czy konsolidacjami - zawsze sa rynki gdzie coś sie dzieje ;-)

Otwieranie rachunku Real:
http://comparic.pl/brokerzy-2/cap-trader/

Symulacja:
https://www.captrader.com/en/account-op ... o-account/

Zapraszam do zapoznania się z tą unikalną na naszym rynku ofertą ;-)

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

sobota 30 lis 2013, 11:12

Dzięki Camaro za obszerną prezentację. To wygląda naprawdę interesująco.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
oldT
Posty: 48
Rejestracja: piątek 11 paź 2013, 11:40
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

sobota 30 lis 2013, 13:59

to bardzo interesujące i warte przemyślenia, na początek mam 3 pytania.
1. W jakiej walucie można prowadzić konto
2. W jakiej walucie następuje rozliczenie transakcji na rynku forex. (w IB w przypadku kupna np USDJPY na koncie przybywają (lub ubywają w zależności od wyniku transakcji) jeny. Dopiero później musze wykonać transakcję wirtualną , żeby taką kwotę w jenach przewalutować na dolary.
3. traduje na ninji , ale równolegle muszę mieć uruchomiony TWS (połaczenie API zapewnia zarówno datafeed z IB jak i składanie zleceń) jak to konkretnie jest realizowane u was. Czyli skąd otrzymam kwotowania (i za ile) , jak podłącze ninje do brokera.
Jak mam czas to siedzę i myślę.
Jak nie mam czasu to tylko siedzę.

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

sobota 30 lis 2013, 15:29

1.Wszystkich głównych,z racji handlowych najlepiej wybrać USD/EUR/JPY/GBP.Trwają też prace nad wersja PLN,trudno mi określić ile miało by to sensu ale jeśli ktoś tak by chciał...
2 i 3.Jest tak samo jak w IB.Musisz przewalutować tą kwotę pózniej (jeśli grasz rynek spot).Podobnie tak samo jest z platformami, działają tak jak w IB.Oto ceny i koszty w tym datafeedu (z wyjątkiem prowizji które dla klientow comparic.pl sa nizsze niz tutaj podane z uwagi na zwrot):

https://www.captrader.com/en/account-op ... onditions/

Wystarczy wyszukać interesującą cię giełdę

Awatar użytkownika
oldT
Posty: 48
Rejestracja: piątek 11 paź 2013, 11:40
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

sobota 30 lis 2013, 19:36

camaro69 pisze:Trwają też prace nad wersja PLN,trudno mi określić ile miało by to sensu ale jeśli ktoś tak by chciał...
Dla mnie byłby to pierwszoplanowy argument. W przypadku konta w USD w IB muszę hedgować wartość trzymanych tam dolarów, żeby nie tracić (ale i nie zyskiwać) na depozycie. Wystarczy mi emocji z tradingu.
Tak czy owak cieszę się z tej oferty bo widzę po raz pierwszy propozycję wartą rozważenia.
Jak mam czas to siedzę i myślę.
Jak nie mam czasu to tylko siedzę.

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

sobota 30 lis 2013, 20:03

Kolejna przewaga Captradera nad samym IB jest wlasnie podejscie do polskich klientow.Nie tylko sama oferta jest znacznie lepiej dostosowana do naszych realiow i oczekiwan,ale tez i samo podejscie do nas.Wszystkie sugestie sa uwzgledniane i brane pod uwage,takze ta.Sprawdze status rachunku w pln,planowana jest tez polska wersja strony brokera.Natomiast juz teraz jest dostepny support po polsku nawet
ze strony brokera,wystarczy uzyc opcji czat na stronie glownej brokera.Prosze tez pamietac ze to dopiero poczatek - celem tak Cap Tradera jak i Comparic.pl jest najlepsza oferta dla polskich inwestorow i to bedzie konsekwentnie realizowane.

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

poniedziałek 02 gru 2013, 10:35

ta platforma to monstrum , moze ktos ma jakas polska instrukcje obslugi?, moze akhh, albo camaro, zalozyliby sobie konto i przeprowadzili jakies demo transakcje, zeby pokazac jak to dziala , rodzaje zlecen itp, widze, ze sa tez opcje, ale stopien komplikacji w porownaniu do stabilnego i poczciwego mt4, powoduje panike i opadniecie rak, a przeciez to byloby super, mozliwosc gry tylko np z interwalow dziennych,mnostwo instrumentow na rynku amerykanskim, wydaje mi sie, ze duzo osob w polsce szuka czegos takiego, sprzedalem 10 demoakcji appla, gdzie sprawdzic, jaki to ma wplyw na rachunek, gdzie jest balance, equity, jak teraz zamknac ta transakcje??, jest tyle opcji, ze czlowiekowi po 10 minutach nie chce sie juz szukac

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

poniedziałek 02 gru 2013, 10:38

fanboy pisze:ta platforma to monstrum , moze ktos ma jakas polska instrukcje obslugi?, moze akhh, albo camaro, zalozyliby sobie konto i przeprowadzili jakies demo transakcje, zeby pokazac jak to dziala , rodzaje zlecen itp, widze, ze sa tez opcje, ale stopien komplikacji w porownaniu do stabilnego i poczciwego mt4, powoduje panike i opadniecie rak, a przeciez to byloby super, mozliwosc gry tylko np z interwalow dziennych,mnostwo instrumentow na rynku amerykanskim, wydaje mi sie, ze duzo osob w polsce szuka czegos takiego, sprzedalem 10 demoakcji appla, gdzie sprawdzic, jaki to ma wplyw na rachunek, gdzie jest balance, equity, jak teraz zamknac ta transakcje??, jest tyle opcji, ze czlowiekowi po 10 minutach nie chce sie juz szukac

Camaro ma stopniowo wszystko opisywać, także myślę że powolutku będzie wiadomo co i jak. Ja sam się nie znam i będę czekał na jego instrukcje, a jestem bardzo ciekawy.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

poniedziałek 02 gru 2013, 10:52

fanboy pisze:ta platforma to monstrum
Poruszyłeś istotną kwestię.W przypadku biur Forex masz do wyboru jedną lub dwie platformy plus aplikacje mobilne.W przypadku CapTradera...uważasz że Agena Trader to montrum,ok wybierasz podłaczenie Multicharts (jak np ja),po chwili mowisz nie to tez do niczego...bierzesz Ninja Trader i jeśli ciągle mowisz eee to tez nie...coż,masz ciągle ,,tradycyjne'' i proste TWS i inne ;-).Co da się podłączyć do Interactive Brokers,da się podłączyć do CapTrader'a.Pełna dowolność i swoboda,na nic nie jesteś skazany z góry bo biuro uważa ze ich platforma jest najlepsza i tyle.To nie tutaj.

CapTrader ma domyslnie ustawione demo na ich firmową platformę a to z uwagi na politykę samego Interactive Brokers.Oni (IB)nie maja tradycyjnego demo tylko wersje z symulacją kwotowań-to są giełdy i nie chcą dostarczać realnych real time data dla tylu instrumentow-inaczej niz brokerzy futures ktorzy ,,sponsoruja'' przez krotki okres dane real time dla jednej czy dwoch giełd teminowych.

Wersje symulacji TWS (prosta i przyjemna no i ma opcje ktorych oczekujesz)masz tutaj:

https://www.interactivebrokers.com/en/? ... p_demo.php

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

poniedziałek 02 gru 2013, 11:08

nie wiem , chyba to jest tradestation, ok jak zamknac ta transakcje?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

poniedziałek 02 gru 2013, 11:29

Zaleznie gdzie jestes - najezdzasz myszka naciskasz prawy przycisk i close position lub trade>close posiotion.Nastepnie w oknie Orders pojawia się opcja zamkniecia pozycji,wybor ceny i typu zlecenia.

Na pewno ilość opcji i mozliwosci moze przerazac przy przesiadce z MT4,jak pisze Akhh wszystko bedzie wyjasnione i w duzym stopniu spolszczone.Na ile-zobaczymy,mam nadzieje ze w stopniu znacznym na co bede naciskać.Na ten moment polecam przyjrzenie się instrukcji IB:

https://www.interactivebrokers.com/en/? ... entity=llc

Oraz CapTrader Manuals dla wszystkich platform

https://www.captrader.com/en/software/manuals/

Dla TWS
https://www.captrader.com/uploads/media ... ide_01.pdf

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

poniedziałek 02 gru 2013, 11:58

klikam prawy i nic takiego sie nie pokazuje, jak close position,tylko takie cos, w miedzyczasie kupilem 10 akcji appla, zeby "zachedzowac" swoj demo zysk :):), gielda w stanach jest chyba zamknieta, chyba, moze dlatego?, nie wiem, nie wyswietla mi sie zysk ani strata ciagle mam pol miliona, przejrze ta instrukcje tws, haha 300 stron po niemiecku, jakos nie wroze sukcesu tej inicjatywie, w googlach tez za duzo informacji sie nie wyswietla, naprawde, niech ktorys z was zalozy swoje demo i potrejduje dajac skriny krok po kroku, otworzenie zlecenia stop, limit, market, jak stawiac stop losy i take profity, jak wyliczac risk , jak zamykac transakcje, to bylo bardzo przydatne,
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

wtorek 03 gru 2013, 10:54

Po kolei:

-Rachunku w PLN niestety nie ma.Jak pisałem na Nawigatorze polscy klienci nie są atrakcyjni dla Amerykańskich/Zachodnich brokerów rynków regulowanych więc nie ma dla nich sensu dawanie takich możliwości.
Polska dla nich to kraj inwestorów którzy wymagają najniższych prowizji,oczekują bezpłatnych rachunków, zero opłat za wypłatę i za notowania.A co dają w zamian ?Obrót po 30 kontraktów na miesiąc.Po prostu nikomu się nie chce zabiegać o takiego klienta,i tutaj jest ogromny plus po stronie CapTrader'a- im się chce i traktują Polaków poważnie.Na ten moment waluty rachunku są identyczne z IB czyli :
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
CZK Czech Koruna
CHF Swiss Franc
DKK Danish Krone
EUR Euro
GBP British Pound
HKD Hong Kong Dollar
HUF Hungarian Forint
INR Indian Rupee
JPY Japanese Yen
MXN Mexican Peso
NOK Norwegian Krone
NZD New Zealand Dollar
SEK Swedish Krona
SGD Singapore Dollar
USD United Stated Dollar

-Na ten moment jest polski support,natomiast na pierwszą połowę 2014 r planowana jest polska wersja strony oraz umowa otwarcia rachunku po polsku.Wszystkich materiałów natomiast nie spolszczą,musieli by wydać książkę objętościowo przekraczającą wszelkie wyobrażenia ;-).
-Platforma/y.Nie każdemu może się podobać ta czy inna platforma,można nawet mieć podpięte darmowe Multicharts (Starter Edition)
http://www.multicharts.com/se/
Platforma musi być zaawansowana z uwagi na potrzeby graczy-jakoś te wszystkie możliwości trzeba wykorzystać ;-)

no avatar
zzz

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

wtorek 03 gru 2013, 13:31

Panowie,największy SZACUN jaki można sobie wyobrazić, dla Was.
Wreszcie doczekałem normalnej oferty dla traderów w Polsce.
Mam propozycje,// piszę według siebie, ja pracuje na 45 wskażnikach i wszelkie komplikacje i utrudnienia w tej sytuacji robią mi dyskomfort// ,to jest bardzo trudne do ogarnięcia.
Na początek,postarajcie się w prosty sposób przetłumaczyć ,wybór platformy// czy MT-5 też tam jest?,MT-5 ma homologacje do tego,ma Homologację CFTC,/// z tego co pamiętam to do GPW też ma homologację/ byłaby najlepsza do tego , /// dla mnie to byłoby najprostsze,// myślę że rozwiąże to problem 90 % Forumowiczów,//
dalej,najprostszy wybór,głównych walut, oraz głównych indexsów ,jak to mamualnie oraz wyrobimy swoją psychikę pod to,/// ja ,np. mam zasadę że na każdą czynność poświęcam jedną sekundę//to potem będzie z górki.
Sprawa jest skomplikowana,dlatego trzeba przyuczyć do najprostszych rzeczy aby się z tym przyjażnie oswoić.

Pozdrawiam serdecznie,

Ps, jeszcze raz,Wielki Szacun dla Was.

no avatar
zzz

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

wtorek 03 gru 2013, 13:37

Ps, wyjaśnijcie jeszcze sprawę dzwigni,pisaliście że na akacje razy 4?,
wiem że dostępna jest tam dżwignia ,nawet razy 187 lecz trzeba w takiej sytuacji zamknąć pozycję na koniec danego dnia.

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

wtorek 03 gru 2013, 14:38

zzz pisze: Wreszcie doczekałem normalnej oferty dla traderów w Polsce.

Sprawa jest skomplikowana,dlatego trzeba przyuczyć do najprostszych rzeczy aby się z tym przyjażnie oswoić.
To pod żadnym względem nie jest normalna oferta,to jest doskonała oferta :).Nie tylko w Polsce ale i wszędzie.Warto porównać już same koszta,dla przykładu jeden z moich ulubionych kontraktów czyli Nikkei w dolarze ma tick 25 $ a koszta transakcji (kupno i sprzedaż łącznie !) to 7 dolarów,Eurostoxx tick 10 euro koszt to tylko 4 euro łącznie,emini S&P 500 tick 12.5 koszt 7 dolarów...I to bez uwzględniania zwrotu części prowizji dzięki comparic.pl :).Darmowe notowania giełd USA jeśli tylko wygeneruje się prowizję w wysokości 30 $ miesięcznie.I tak można by długo wyliczać.

Sprawa jest skomplikowana...jeśli ma sie problem z językiem angielskim.Bo wszelkie pomoce są już gotowe i podane wyżej,ilość materiałów na temat IB jest gigantyczna i są oni obecni na każdym forum poświęconym rynkom.Na swojej stronie też mają informacje nt każdego interesującego elementu oferty.Ogromna większość materiałów nt.IB dotyczy też CapTradera,główna różnica między nimi to podejscie do klienta z Polski... i lepsza dla niego oferta CapTrader'a.Do tego wiele rzeczy jak opis intrumentów czy specyfikacje są na stronach danej giełdy i wymaga to siłą rzeczy chociażby lekkiej znajomości angielskiego-dla własnego bezpieczenstwa, by nie grac np.zbyt duzym kontraktem/opcją.

Co do dzwigni-tak dla konta margin jest to dzwignia na zwykłe akcje (nie CFD) intraday 4x pozniej 2x.Pełne informacje nt. dzwigni,zasady jej wyliczania itp znajdziesz tutaj:

https://www.interactivebrokers.com/en/i ... p=overview

no avatar
zzz

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

wtorek 03 gru 2013, 17:39

Dobra,to dopiero ruszyło w Europie,rozumiem że to jest proces zanim się poukłada.
Czytałem o dżwigni,nie rozumiem.Aby uprościć,chodzi mi o to ,klient dzwoni do Was,dżwignia, standartowa na FX, indexach jest chyba razy-10/12 można ją zwiększyć do max. razy 187 chodzi mi o to abyście te najprostsze sprawy dopracowali,jak w przyszłym roku będziecie pisać instrukcje.Pozdrawiam,Ps, aby żadna czynność nie zajmowała nam więcej ,jak 1-5 sekund.

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

wtorek 03 gru 2013, 18:55

Uściślijmy-to jest nowość w Polsce,natomiast sama oferta jest innowacyjna w wymiarze proponowanym przez Comparic.Oferta CapTradera jest już znana i ceniona (w Niemczech)od dawna,tym bardziej samego Interactive Brokers na świecie.Apropo-IB jest spolka publiczna,w przeciwienstwie do prawie każdego innego biura maklerskiego znamy nie tylko jego sytuacje finansowa,ale nawet...bilans kont (miesięczny !).Oto dane za ostatni miesiac:

http://forexmagnates.com/interactive-br ... 6-billion/

Jak widac pomimo fatalnej sytuacji z obrotami IB odbiera innym klientów i radzi sobie doskonale.Podobnie CapTrader.

Co do dzwigni-nie ma czegoś takiego jak ,,dzwignia standardowa''znana z CFD.Jest dzwignia ustalana przez giełdy dla instrumentów pochodnych i albo ci sie podoba albo nie,nic z nia nie zrobisz.Ewentualnie moze to ,,zmieniac'' polityka depozytu intraday zaleznie od biura ale to minimalny margines zmiany.Dla akcji USA jest to 4x intra i 2x na dluzszy termin.Dla ETF US z dzwignią dzwignia intraday to 2x.Dla europejskich spolek warunki są lepsze,ale wszystko zależy od zmienności spolki płynności itp.

Ktora czynnosc ma ci zajmować aż jedną sekundę ?;-)Zainteresowanym możemy zaoferować dedykowany server VPS (1ms ping do serwera CME i 1 GB/s łącze) w Chicago jak komuś zależy na szybkości.

no avatar
zzz

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

wtorek 03 gru 2013, 20:52

camaro69 pisze:Uściślijmy-to jest nowość w Polsce,nic z nia nie zrobisz.
Zrobisz,nawet do dżwigni razy 187 rozumiem ,że jednak jeszcze parę lat musi upłynąć ,aby to dograć.
Jednak,mimo tego,Wielki Szacun dla Was.Pozdrawiam
Ps, nie wiem jaki macie z nimi umowy,jak będziecie na spotkaniu z nimi , zasugerujcie im,aby udostępnili MT-5//bardzo wzrośnie im ilość klientów// oraz w przyszłości dopracowali tą dżwignię.
Zasugerujcie im,że Azejberdżan buduje swoją bankowość w oparciu o MT-5 może to ich przekona.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: CapTrader - Świat w zasięgu ręki

czwartek 09 sty 2014, 21:51

Witam :)

Strona do zakładania konta demo nie działa: https://www.captrader.com/en/account-op ... o-account/

Pozdrawiam
Karol Marchewka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości