HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

Awatar użytkownika
m_c
Stały Bywalec
Posty: 186
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51
Lat na Forex: 14
Kontakt:

Re: Dzisiejsza ciekawostka z HotForex

piątek 03 paź 2014, 15:45

Już mam odpowiedź.
Ble,ble,ble...... zwracamy vol x y pips
Jednak się dało. Oby wszyscy tak podchodzili do tego typu spraw. Zobaczymy jak będzie dalej.

Awatar użytkownika
m_c
Stały Bywalec
Posty: 186
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51
Lat na Forex: 14
Kontakt:

Re: Dzisiejsza ciekawostka z HotForex

piątek 03 paź 2014, 15:47

Masz rację 6 sekund.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dzisiejsza ciekawostka z HotForex

piątek 03 paź 2014, 18:54

m_c pisze:Już mam odpowiedź.
Ble,ble,ble...... zwracamy vol x y pips
Jednak się dało. Oby wszyscy tak podchodzili do tego typu spraw. Zobaczymy jak będzie dalej.

To eleganckie zachowanie. Był błąd, ale szybkie naprawienie to dość pozytywna sprawa.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Dzisiejsza ciekawostka z HotForex

piątek 03 paź 2014, 21:37

To jest wlasnie to o czym pare tygodni temu pisalem - polskie podejscie do brokerow. M-C nawet nie poczekal na odpowiedz w sprawie reklamacji tylko od razu oglosil wszem i wobec ze z brokerem jest cos nie tak. Niby po kilku godzinach sprostowanie, ale niesmak w internecie pozostanie i czesc.

Jako osoba majaca stycznosc z obsluga klienta pietnuje takie zachowanie!!! Poczekajcie z osadami chociaz do pierwszej odpowiedz na reklamacje...
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Dzisiejsza ciekawostka z HotForex

piątek 03 paź 2014, 22:35

macierewicz pisze:To jest wlasnie to o czym pare tygodni temu pisalem - polskie podejscie do brokerow. M-C nawet nie poczekal na odpowiedz w sprawie reklamacji tylko od razu oglosil wszem i wobec ze z brokerem jest cos nie tak. Niby po kilku godzinach sprostowanie, ale niesmak w internecie pozostanie i czesc.

Jako osoba majaca stycznosc z obsluga klienta pietnuje takie zachowanie!!! Poczekajcie z osadami chociaz do pierwszej odpowiedz na reklamacje...
suma sumarum brokowi wyszlo to na dobre po wpisach MC. To nawet nie byl chyba z gory osad - ot wyszla taka ciekawostka i sie kolega podzielil tym na forum. A moze ktos mial podobnie i moze poradzic?

Kilka tygodni temu mialem numer przy otwarciu rynkow i spike na kilkaset pips. Tez napisalem na forum nie czekajac na odpowiedz broka. W miedzyczasie dowiedzialem sie od jednego z Uzytkownikow, ze to normalka i pieniazki powinny wrocic. Tak sie tez stalo i o tym tez poinformowalem forum. Chwile pozniej identyczna sytuacja przydarzyla sie Marcinowi i tu juz nie bylo happyendu. Z tego co pamietam brok oddal kase ale zamknal zlecenie. I takich omijamy szerokim lukiem. Dobrze opisywac takie akcje na biezaco - pozwala to gdzies na boku zanotowac cos dla siebie.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Dzisiejsza ciekawostka z HotForex

sobota 04 paź 2014, 11:33

Macierewicz: masz racje, że postępowanie, które opisałeś nie jest w porządku, jednak nie dostrzegam tego tutaj. M_c wrzucił informację o konkretnym zdarzeniu wraz ze skopiowanym logiem transakcji i dobrze. Nie widzę jakiś wrzutek na broka, a potem informacja że broker reklamację uznał. I jest ok.

Z tym polskim podejściem też bym nie generalizował. Widziałem wiele razy jak ludzie wystawiali opinie na zasadzie: "Coś jest nie tak z produktem, a to zawsze była taka rzetelna firma, może miałem pecha". Jeśli natomiast chodzi o specyfikę Forex, który budzi dużo emocji, a także brokerów, którzy swoje już przeskrobali wiele razy, nic dziwnego że klienci są nieufni i wrogo nastawieni. Myślę, że jest to duży problem brokerów, przynajmniej tych działających w Polsce, ten zły PR, to napięcie i nieufność...

Mamy już temat o HotForex dlatego przenoszę.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

wtorek 07 paź 2014, 11:07

Hello, macie może jakiś numer telefonu do polskiego supportu HF?
Chciałbym się dowiedzieć jaką minimalną kwotę mogę wypłacić z mojego rachunku na HF.
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
m_c
Stały Bywalec
Posty: 186
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51
Lat na Forex: 14
Kontakt:

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

wtorek 14 paź 2014, 07:06

macierewicz pisze:To jest wlasnie to o czym pare tygodni temu pisalem - polskie podejscie do brokerow. M-C nawet nie poczekal na odpowiedz w sprawie reklamacji tylko od razu oglosil wszem i wobec ze z brokerem jest cos nie tak. Niby po kilku godzinach sprostowanie, ale niesmak w internecie pozostanie i czesc.

Jako osoba majaca stycznosc z obsluga klienta pietnuje takie zachowanie!!! Poczekajcie z osadami chociaz do pierwszej odpowiedz na reklamacje...

1. polskie podejście do brokerów jest takie jak brokerów do klienta w Polsce
2. gdzie jest stwierdzenie że z brokerem jest coś nie tak? - proszę zacytuj ten fragment
3. proszę podaj dowód, iż sprostowanie nastąpiło po kilku godzinach (bo z tego co widzę zajęło to 16 minut-czas umieszczenia posta)
4. no właśnie i tu jest sedno. Siedzisz po drugiej stronie biurka.... więc tutaj jest konflikt interesów na linii klient-firma.

Według mnie mój wpis to świetna reklama dla tego brokera, na zasadzie " był błąd, usunęliśmy to w 16 minut i klient dostał zwrot pieniędzy" i do tego darmowa !!!!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

wtorek 14 paź 2014, 07:24

laksior pisze:Hello, macie może jakiś numer telefonu do polskiego supportu HF?
Chciałbym się dowiedzieć jaką minimalną kwotę mogę wypłacić z mojego rachunku na HF.

Sorry, że tak późno. Najlepiej jednak kontaktuj się zawsze z chatem na stronie głównej - choćby łamaną angielszczyzną jeśli tutaj jest problem.
Biuro w PL ma się rozwijać i pracują tam już o dość kompetenti ludzie, ale cały czas jest ich raczej troszkę za mało.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
m_c
Stały Bywalec
Posty: 186
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51
Lat na Forex: 14
Kontakt:

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

poniedziałek 20 paź 2014, 09:09

Witam,

w piątek czas zlecenia ok. 6 sekund. Napisałem reklamację 17 października. Dziś dostałem odpowiedź (po kolejnym mailu z pytaniem ile mam czekać na odpowiedź), ble,ble,ble poproszono mnie o sprawdzenie dzisiaj zleceń. Wstawiłem oczekujące i czas był:

09:08:55.609 '123456': ping to current point Europe1H1 is 60.01 ms
09:11:29.750 '123456': pending order
09:11:30.671 '123456': order was opened : #26611568

09:11:50.421 '123456': delete pending order #26611568
09:11:51.625 '123456': pending order #26611568 was deleted

Ponad jedna sekunda. oto odpowiedź z HF:
"As you may see from the logs you've sent to us the problem has now been fixed. It took less than a second to enter the order and get a confirmation from the server, which is quite satisfactory. ..."

Fakt 920 ms to nie 1000 ms, i przy zamknięciu 1200 ms a nie 1000 ms.

Prawie czyni ogromną różnicę :)

Zastanawia mnie też dlaczego ping do serwera ma 60 ms a realizacja zlecenia trwa tyle ile trwa.

Awatar użytkownika
ktos667
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 13 sty 2014, 23:32
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

środa 22 paź 2014, 16:21

Cześć,
jako, że hotforex aktualnie oferuje dla nowych klientów bonus 30$ (niestety konto tylko w USD :evil: ) chciałbym się Was zapytać jak wygląda sprawa opodatkowania zarobionych pieniędzy.
Załóżmy czysto hipotetyczne osiągnięcie zysku w wysokości 100 $ - trzeba standardowo rozliczać każdą transakcję wg kursu NBP czy wystarczy przetransferować środki na "zwykłe" konto w PLN i nie zaprzątać sobie tym głowy? :wink:

Awatar użytkownika
psV
Stały Bywalec
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:18

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

czwartek 23 paź 2014, 14:14

W świetle prawa każdą transakcję rozliczyć osobno.

no avatar
travolta100
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2014, 14:56
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

czwartek 23 paź 2014, 20:50

Otrzymał ktoś z was juz bonus? Dokumenty wysłałem i czekam na aktywację konta, niby założone z właściwego linku, ale nie wiem dalej jak to się odbywa, bo nigdzie nie moge po zalogowaniu na ich stronę wybrać opcji żeby dodano mi ten bonus po aktywacji konta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

piątek 24 paź 2014, 06:23

Najpierw zdecydowanie muszą aktywować konto. Później jeśli nie widzisz linku to pewnie wystarczy się skontaktować z supportem.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
travolta100
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2014, 14:56
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

piątek 24 paź 2014, 12:15

Konto już aktywowane i dane zatwierdzone, napisałem do supportu, czekam na ich odpowiedź.

Awatar użytkownika
m_c
Stały Bywalec
Posty: 186
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51
Lat na Forex: 14
Kontakt:

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

środa 29 paź 2014, 11:00

Witam,
odpowiedź z HF (pomijam wcześniejszą gdzie czas był 700 ms i sugestię update MT4 lub downgrade)

"We have thoroughly investigated the time is needed for you to execute an order, and we have found that it takes on average 500 ms. The acceptable standard execution time as per the guidelines given by our IT, is anything less than 1 second......"

Awatar użytkownika
fxblanker
Stały Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: środa 29 paź 2014, 14:24
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

środa 29 paź 2014, 14:30

Cholera te bonusy mnie troche dystansuja. Takie dzialania to chyba raczej domena typowego MM czy sie myle?? Korzystal ktos juz z tych bonusow? A scislej "turbodoladowanych bonusow" :)
KISS - Keep It Simple, Stupid

no avatar
dilfx
Posty: 42
Rejestracja: piątek 31 paź 2014, 15:53

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

piątek 31 paź 2014, 15:58

travolta100 pisze:Konto już aktywowane i dane zatwierdzone, napisałem do supportu, czekam na ich odpowiedź.
Jako, że jestem nowy na forum to dobrym zwyczajem się najpierw przywitam :)

travolta100 - właśnie jestem bliski założenia rachunku w HotForex. Mógłbyś dać znać jak z Twoim bonusem?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

piątek 31 paź 2014, 16:02

fxblanker pisze:Cholera te bonusy mnie troche dystansuja. Takie dzialania to chyba raczej domena typowego MM czy sie myle?? Korzystal ktos juz z tych bonusow? A scislej "turbodoladowanych bonusow" :)

Chodzi Ci o bonus 30USD, czy bonusy do wpłat? Bo te drugie są zupełnie inne niż u MM.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
fxblanker
Stały Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: środa 29 paź 2014, 14:24
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: HotForex - STP, złotówki, polska obsługa

piątek 07 lis 2014, 12:20

Nic konkretnego, mialem na mysli ogolna oferte bonusowa. Cos za mocno zachecaja. W ostatnich dniach mocniej przeswietlam hotforex i na razie razacych negow nie znalazlem :)

https://www.hotforex.com/pl/deposit-wit ... rings.html
KISS - Keep It Simple, Stupid

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości