Którego brokera polecacie?

ODPOWIEDZ
no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 09:56

Akhh pisze:Z HotForex osobiście byłem zadowolony (w sumie jestem bo mam cały czas konto).
Spready są średnie - nie ma co porównywać do Armady, za to poślizgów praktycznie brak.
A jakie są minimalne odległości SL i TP ? Mam na myśli edka.
Obrazek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 09:58

JAREK67 pisze:
Akhh pisze:Z HotForex osobiście byłem zadowolony (w sumie jestem bo mam cały czas konto).
Spready są średnie - nie ma co porównywać do Armady, za to poślizgów praktycznie brak.
A jakie są minimalne odległości SL i TP ? Mam na myśli edka.
3 pips.

Jak coś to oczywiście zakładajcie przez Comparic - z listy brokerów, czy też z baneru. Nic z tego bezpośrednio nie ma, ale wiadomo że reklamodawcy patrzą na skuteczność, więc tym samym pomaga się w rozwoju ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 10:29

Akhh pisze:
JAREK67 pisze:
Akhh pisze:Z HotForex osobiście byłem zadowolony (w sumie jestem bo mam cały czas konto).
Spready są średnie - nie ma co porównywać do Armady, za to poślizgów praktycznie brak.
A jakie są minimalne odległości SL i TP ? Mam na myśli edka.
3 pips.

Jak coś to oczywiście zakładajcie przez Comparic - z listy brokerów, czy też z baneru. Nic z tego bezpośrednio nie ma, ale wiadomo że reklamodawcy patrzą na skuteczność, więc tym samym pomaga się w rozwoju ;)
Rozumiem, że to MM. Szukam czegoś dla mojego skalpera ze stopki ale 3 pipsy to za daleko trochę.
Obrazek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 10:38

Nazywają się STP.

Ja mam spore oczekiwania co do HFT. Czas pokaże ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 10:47

Akhh pisze:Nazywają się STP.

Ja mam spore oczekiwania co do HFT. Czas pokaże ;)
No właśnie. Kiedy oni ruszą?
Obrazek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 10:49

1 września, a w sumie to nawet 1 sierpnia ;)

Czyli niewiadomo...
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 12:04

Plusem u AM to było to że przelew realizowali bardzo szybko, zlecenie do 10 danego dnia, kasa popołudniu na koncie, najpóźniej dnia następnego.

https://www.exness.com/intl/pl/register tu tez wygląda ciekawie, i ten lewar , miodzio :-) chociaz 1:500 styka :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 12:04

Microbi pisze:Plusem u AM to było to że przelew realizowali bardzo szybko, zlecenie do 10 danego dnia, kasa popołudniu na koncie, najpóźniej dnia następnego.

https://www.exness.com/intl/pl/register tu tez wygląda ciekawie, i ten lewar , miodzio :-) chociaz 1:500 styka :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 12:34

Microbi pisze:Admiral Pro zawsze było kontem STP, na początku działało świetnie, przez 2-3 miesiące, potem zaczął się cyrk, więc zabrałem zabawki. Na 10 zleceń 8-9 miało poślizgi, 2-5 pips, poza danymi :-) spokojny rynek. Jedni konsultanci przepraszali , mówili ze awaria serwerów, inni ze nie ma awarii i to u mnie , lub taka cena. Ciekawe ze masa użytkowników miała to samo :-) Zobaczymy po zamianach teraz, ale znając admirala to jak potem się zepsuje to się nie zdziwię. Potem jeden Pan z AM mi odpowiedział, ze mam poślizgi bo może za dużo zleceń otwieram ( lol ) a dwa że jak daję zamknięcie pozycji czy jak SL się realizuje to oni i tak zamykają po ticku , więc jest wszystko ok :mrgreen:
Też ten temat przerabiałem, na początku było ok ale po pewnym czasie zaczęli kosić na potęgę. Trochę czasu minęło i nie wiem jak się teraz sprawy u nich mają - ale jak to w tym kawale było niesmak pozostał :weak:
The Winner Takes It All

no avatar
Q600
Stały Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: środa 30 paź 2013, 12:18

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 wrz 2014, 14:34

Ja mam Bossafx i jestem zadowolony. Sa rzeczowi, praktycznie nie ma GAPow, gdzie np na admiralu gapy potrafily zzerac pokazna czesc kasy, zamykajac stopa jedna-diwe dlugosci dalej (zamiast np 300 punktow to jadlo mi ich 600 albo 900), zwlaszcza na surowcach, zwlaszcza na zlocie.

Kontrakty sa ciekawie rozwiazane, swap jest naliczany na zamkniecie serii kazdej a nie codziennie.

Spready moze chwilami duze ale to zalzy jak sie gra. Ja gram na m15-30, ale widok mam taki z H4 wiec nieczesto zajmuje pozycje, dt to maks 1-2 wejscia by weszly, a czasami przez kilka dni nie ma opcji na wejscie. Zalezy od tego na czym sie gra i czy trenduje czy oscyluje.

W bossa raz zdarzylo mi sie ze kiedy Draghi postraszyl na edku to on z miejsca spadl 100 pips i nie wizial mojego sellstopa. Myslalem ze nie zadziala i juz chcialem dzwonic, kiedy przy modyfikacji zlecenia transakcja weszla. Bez zadnej luki. Nagle bylem 90 pips do przodu na equity. Bossa ma chyba zbyt powaznych kilentow zeby nie dbac o serwis i systemy i klientow. Dzisiaj np zauwazylem ze na koncie mikro doszedl indeks dolara, ktorego wczesniej nie bylo. Dodatkowo jesli ma sie pokazna kase to oni moga udostepnic praktycznie kazdy walor na ktorym sami graja.

Mam konto mikro i jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
naydah
Stały Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: czwartek 15 mar 2012, 15:15
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 05 paź 2014, 14:37

od paru dni LMAX. Wczesniej Armada. Jestem mega zadowolony - zlecenia wchodzą po prostu w mgnieniu oka, zero rekwot, poslizgow - tak samo zamkniecie. Miodzio ! Dodatkowym plusem są spready podobne do armady czyli naprawdę niskie
Forex to nie hazard ale Ty możesz być hazardzistą.

Awatar użytkownika
Spekulant
Stały Bywalec
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 17 lip 2014, 09:54
Lat na Forex: 10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 05 paź 2014, 15:34

naydah pisze:od paru dni LMAX. Wczesniej Armada. Jestem mega zadowolony - zlecenia wchodzą po prostu w mgnieniu oka, zero rekwot, poslizgow - tak samo zamkniecie. Miodzio ! Dodatkowym plusem są spready podobne do armady czyli naprawdę niskie
Jakie konto w LMAX posiadasz? Mają MT4, jaka dźwignia, instrumenty, etc.?

no avatar
zenon22
Posty: 18
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 09:58

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 05 paź 2014, 17:13

A co na temat Iron FX ?
mam zamiar tam zaczac ? ktos ma jakies doswiadczenia z nimi ?

Awatar użytkownika
naydah
Stały Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: czwartek 15 mar 2012, 15:15
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 05 paź 2014, 17:21

Spekulant pisze: Jakie konto w LMAX posiadasz? Mają MT4, jaka dźwignia, instrumenty, etc.?
konto w MT4 otworzą Ci jesli zasilisz wymaganą kwotą utworzony wczesniej rachunek - jesli zrobisz to przez forexclub wystarczy 1000 usd lub rownowarotsc jesli nie to szykuj 5-10 K USD
dźwignia 1:100
instrumnty - pary walutowe, metale, indexy

oczywiscie spread jest zupelnie inny niz na screenach, teraz jak robilem rynek jest zamkniety

jak otworza juz konto w MT4 dostajesz takie info (procz loginu i hasla)

Zasilanie rachunku MT4

Depozyt
Aby zasilić rachunek MT4, musisz najpierw zasilić swój rachunek LMAX Exchange web trading account. Kiedy środki zostaną zaksięgowane, prosimy o zlecenie transferu na rachunek MT4 kontaktując się z działem obsługi klienta +44 20 3192 2555 lub info@lmax.com.

Wypłaty
Aby wypłacić środki, prosimy o zlecenie transferu z rachunku MT4 na rachunek LMAX Exchange web trading account kontaktując się z działem obsługi klienta +44 20 3192 2555 lub info@lmax.com. Po zaksięgowaniu środków na rachunku LMAX Exchange account, dostępna będzię opcja wypłaty poprzez LMAX Exchange account.


Wszelkie manualne transakcje wpłat i wypłat na rachunki MT4 będą wykonywane w dni powszednie od 08:00 do 18:00 (czasu UK).


Po zalogowaniu się do rachunku MT4, prosimy kliknąć prawym przyciskiem myszy na“Market Watch” po czym wybrać “Show All” (pokarz wszystkie) aby uaktualnić listę dostępnych instrumentów LMAX Exchange. Aby upewnić się że dokonujesz transakcji na instrumentach LMAX Exchange, prosimy o wybór instrumentów z suffixem “.lmx” np., EURUSD.lmx

**WAŻNE **


MT4 jest niezależną platformą i operuje niezależnie od Twojego głównego rachunku LMAX Exchange account. Pozostałe różnice to:

• Jeden kontrakt MT4 wart jest 100,000. Aby otworzyć transakcje równą jednemu standardowemu kontraktowi LMAX Exchange, wybierz 0.1.

• Minimalna wielkość transakcji dla Metali Spot (Złoto oraz Srebro) to 0.2 lot, następnie możliwe jest powiększenie o 0.1.

• Opłaty swap mogą się różnić.

• Hedging –możliwość zajmowania pozycji długiej oraz krótkiej na tym samym instrumencie,(opłaty swap obowiązują przy przetrzymywaniu pozycji długich i krótkich jednocześnie)



Z poważaniem ,
Evelyn

Zespół
LMAX Exchange

czy moderator moze tak umiescic screeny aby byly obok siebie a nie jeden po drugim, strasznie rozciągneły posta
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Forex to nie hazard ale Ty możesz być hazardzistą.

Awatar użytkownika
silveRbull
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 01:22
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Którego brokera polecacie?

środa 12 lis 2014, 01:09

Witam

A ja polecam IC Markets prawdziwego ECN-a. Jeżeli ktoś nie ma parcia na konto złotówkowe to praktycznie Broker ten nie ma konkurencji na rynku. Z racji tej ze jest w pełni regulowany stanowi doskonała alternatywę Armady. Spready na koncie cTrader zaczynaja sie już od -0,3 pipsa a MT4 od 0 pipsa. Bardzo niska prowizja bo od 2,75 USD za lota w jedna stronę. Nie ma narzuconych odległości stoplossa, skalping, trading algorytmiczny oraz hading jest dozwolony. Broker nie pobiera marży za pozycje przeciwstawna. Blyskawiczne egzekucje, żadnych poślizgów czy rekwotowan, brak konfliktu interesów. Ponad to dla klientów IC Markets dostępny jest sponsorowany serwer VPS w największym parku danych Equinix w Nowym Yorku i Londynie (tam tez znajdują sie serwery IC Markets). Broker umożliwia prawdziwy High Frequency Trading z opóźnieniami od 0,5 - 1 ms.....

Wiecej na temat tego brokera pod tym linkiem: http://www.forexcity.pl/brokerzy/icmarkets/48-icmarkets

Pozdrawiam
Zainteresowanych zniżką od standardowej prowizji w IC Markets zapraszam na moją stronę - link w profilu.....

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

środa 12 lis 2014, 10:44

Dopiero teraz przuważyłem temat. Wcześniej pisaliście o LMAX. Obecnie prowizja z Forex Club wynosi 0,0020% niezależnie od obrotu. Jeśli jest on większy to możemy śmiało negocjować stawkę i zejść nawet do 0,0015% lub mniej o ile ktoś będzie naprawdę mocno aktywny ;).

Przy okazji, pojawiło się konto w polskim oddziale BNP Paribas.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
binarna
Posty: 2
Rejestracja: środa 06 sie 2014, 02:00

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 20 lis 2014, 05:10

Koledzy troszkę podepnę się pod temat z pytankiem o doradzenie brokera, siedzę obecnie w IronFX ale nie ukrywam że zamierzam się przenieść. Szczerze powiem że SL w okolicach 50 pipsów to nie jst na tą chwilę szczyt moich marzeń i na tą chwilę wybitnie nie pasują do mojej strategii. Określę się może bardziej że nie wrzucę na to konto więcej niż 2000PLN szkoda mi po prostu więcej stracić na edukacyjny aspekt mojej strategii a konta demo dają mi niczego poza zabawą a nie o to chodzi.

Awatar użytkownika
silveRbull
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 01:22
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Którego brokera polecacie?

czwartek 20 lis 2014, 07:53

Witam

Ja również mam doświadczenia z IronFx a dokładnie z kontem STP/ECN. Jedno co mogę stwierdzić to fakt, że wszystkie strategie jakie tam stosowałem zwyczajnie się wykładają. Jako ciekawostkę powiem że grałem tam teorię haosu Billa Williamsa oraz strefy Supplay/Demand. Jakieś logiczne prowadzenie pozycji jest tam zupełnie niemożliwe. W dodatku drakońskie prowizje powodowały że w miejscu gdzie stawiałem TP wychodziłem dopiero na zero. Cały mój zarobek zgarniał broker. Ażeby wyjsć na swoje musiałem albo grać na wysokich interwałach albo zyskiwać RR wyższe aniżeli 4:1 albo wogóle się nie mylić....

Nie ma co się szczypać tylko wystawić kawę na ławę. Prawda jest taka że 90% rachunków inwestycyjnych zostaje wyczyszczona w ciagu najbliższych kilku miesięcy od wpłacenia depozytu. Ludzie rwą sobie włosy z głowy, szukają przyczyny w sobie i swojej strategi a tak naprawdę to rachunek jaki otworzyli u brokera jest niczym innym jak przysłowiowym kotem w worku. Parametry konta ESP/ECN w IronFx mają wiele do życzenia. Jeżeli jesteś osobą doświadczoną rozumiesz o czym piszę.

A zatem szczerze polecam ci IC Markets. I nie dlatego ze jestem IB dla tego brokera bo dla IronFx też jestem IB i wielu innych także. Spośród wszystkich tych brokerów wybrałem IC Markets ponieważ tylko tam zyskujesz konto wolne od jakichkolwiek ograniczeń, a co najważniejsze prawdziwe środowisko ECN z zerowymi a nawet ujemnymi spreadami.

Nie jest w moim interesie polecać ludziom brokera tylko dlatego że dobrze płaci a poźniej w razie niepowodzenia zrzucać winę na nieskuteczność tradera. Pod tym względem IronFx jest znacznie lepszy. Ale to w IC Markets ponosisz w pełni tego słowa znaczeniu odpowiedzialność za swoje czyny. Prawdziwy brak konfliktu interesów oraz wolne od ograniczeń konta sprawiają żę każdy może bez jakichkolwiek przeszkód realizować swoje strategie inwestycyjne.

IC Markets to sprawdzona i pewna marka na świecie. Jest to także broker w pełni regulowany i posiada wszelkie niezbędne pozwolenia oraz podlega pod nadzór ASIC w Australii. Skalping i hedding jest dozwolony. Dostępność mikrolotów sprawia, że twój money management może rozwinąć skrzdła nawet jeżeli grasz pozycjami poniżej jednego lota ale nie tylko (step 0,76;0,77;0,78 a także 1,26; 1,27 czy 4,56; 7,29 etc). Jest to szczególnie ważne dla osób z depozytami średnio poniżej 40 000 PLN. Tzw. procent składany działa wówczas na twoją korzyść....

W IC Markets nie ma żadnych limitów odległości stop lossa od ceny. Dozwolony jest także handel algorytmiczny. Jeżeli tylko wyrabiasz 100 k obrotu to możesz aplikować o sponsorowany serwer VPS i przejść na prawdziwy HFT gdzie opóźnienia sięgają 0,5 - 1 ms.

W IC Markets jak najbardziej możliwe jest stosowanie alternatywnych metod zapezpieczenia swoich pozycji np. hedge. Broker nie pobiera dodatkowej marży za pozycję przeciwstawną i wcale nie trzeba otwierać jej w tym samym momencie. Ważne ażeby tylko posiadać odpowiednią ilość środków wolnych na koncie.

Jeżeli jednak ktoś nie czuje się pewnie na rynku realnym niech pozostanie przy koncie demo tak długo aż będzie w pełni świadomy tego co robi. W IC Markets konto demo posiada ten sam price fead co konto realne i w żadnym wypadku nie jest ograniczone czasowo. Nikt też nikogo tutaj nie ponagla ani nie przymusza do przechodzenia na rachunek rzeczywisty w ciagu kilkudziecięciu dni. Nie jest to ani w interesie tradera ani IC Markets. Ci co stosują takią politykę ukierunkowani sa jedynie na pozyskiwanie jaknajwiększej ilości klientów i nic więcej. Tutaj w przeciwieństwie do innych - IC Markets wspiera swoich partnerów oraz ułatwia im trading, a sukces brokera napędzany jest stale rosnącą rzeszą zadowolonych klientów....

Więcej na temat oferty IC Markets znajdziesz w wątku http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?t=3412

Pozdrawiam
Zainteresowanych zniżką od standardowej prowizji w IC Markets zapraszam na moją stronę - link w profilu.....

no avatar
psychologtlumu
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 sty 2015, 18:57

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 04 sty 2015, 19:08

Dawno temu Oanda. Potem trochę FX Pro. Ale teraz od ponad roku mForex. Wiem, wiem prowizja ale jakoś dobrze mi się u nich trejduje.Do tego wszystkie inne rachunki mam w mBanku. Teraz jeszcz HFT wrzucę, zobaczymy.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 06 sty 2015, 13:26

Witam, który broker nie ma niedzielnych świeczek?
The Winner Takes It All

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości