Którego brokera polecacie?

ODPOWIEDZ
no avatar
grzegorzgla

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 23 cze 2017, 12:53

W końcu widzę jakis komentarz na temat everfx! Testuje u nich konto demo od 2 miesięcy z bardzo dobrym skutkiem i własnie zastanawiałem się nad aktywacją rzeczywistego rachunku, bo jest teraz jakas promocja tradowania bez prowizji. Dzięki jameslove1 za opinę!. A próbowałes juz od nich cos wypłacać? Bo to mocno istotna kwestia...

no avatar
danieltrader

poniedziałek 26 cze 2017, 15:35

Jeżeli szuka kto brokera STP z regulacjami, to polecam platformę EverFX. Sam korzystam u nich z konta demo i realnego od kilku miesięcy, mają bardzo niskie sprady i swapy, realne ceny rynkowe, wypłaty działają bez zarzutu. Jezeli kto chce więcej szczegółów, to zapraszam na priv.

no avatar
mikemudsan775643

piątek 30 cze 2017, 22:30

<wycięta reklama>

no avatar
jay0402

poniedziałek 13 lis 2017, 12:51

FreshForex is one of the best broker for trading. I am working with this broker for a long time. It provides all the facilities to their clients like no transaction fees, easy money withdrawal, 101% deposit bonus, lower spread and also many more which are very much needed to a trader in his trading.This broker always take good care of their clients comfort. This broker is very reliable and actually very good at their services.

no avatar
Marcel

piątek 08 gru 2017, 12:59

Zdecydowanie jeden z najlepszych brokerów. Zapewniają bardzo wysoką jakość wsparcia technicznego, dysponują szerokim zestawem narzędzi i platform i szybką realizacją. Nie ma również ograniczeń w sposobie handlu, a wycofanie środków jest dość szybkie. Pracuje z nimi od 2 lat i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

no avatar
Bartosz 26

wtorek 26 gru 2017, 19:29

Chcę podzielić się moimi doświadczeniami o fxpro, ponieważ jest to najlepszy broker w mojej praktyce handlowej. Najlepszy wybór do skalpowania. Nie ma ograniczeń co do stylu handlu, dość niskie spready i wysoka płynność narzędzi. Ponadto realizacja zamówień na rynkach Fxpro jest bardzo szybka. Jestem bardzo zadowolony z usług fxpro i warunków handlowych.

no avatar
DonatKrystian
Lat na Forex: 0
Kontakt:

środa 10 sty 2018, 15:55

A czy możliwe jest działanie na rynku forex bez pośrednictwa brokera?

Awatar użytkownika
SMD Sajir
Kontakt:

poniedziałek 15 sty 2018, 09:54

protrademarkets dot com (Recent CFD Online Trading 2018)

no avatar
Golęba J

piątek 26 sty 2018, 22:10

Zdecydowany plus FxPro to dobra platforma, która pracuje bez usterek i przerw w komunikacji. Do tego dochodzą niezawodność operacji wpłat i wypłat. W osobistej praktyce nie miałem z nimi problemów. Firma jest dobrze znana i moim zdaniem jest adekwatna pod każdym względem.

no avatar
Kajetan13

sobota 24 lut 2018, 22:24

Pracuję z fxpro od 2014, i jak na razie bezproblemowo. Natychmiastowe wykonanie zleceń. Możesz handlować różnymi ilościami, zarabiać nie przeszkadzają, jeżeli robisz wszystko z głową. Kiedy rynek jest spokojny, nie ma żadnych problemów. Z wypłacaniem zysku nigdy nie było żadnych trudności, a co jeszcze jest potrzebne do komfortowego handlu.

no avatar
Kamila Goszowska

wtorek 17 kwie 2018, 20:45

FxPro oferuje kilka rodzajów platform transakcyjnych. Lubię Ctradera, ale MetaTrader 4 również jest dobrze zaimplementowany. Oferują również bardzo profesjonalną obsługę klienta, wąskie spready, wysoką dźwignię finansową i szybkie transakcje. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych brokerów.

ODPOWIEDZ