Kariera w branży Forex!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Kariera w branży Forex!

czwartek 14 sie 2014, 13:13

Wprawdzie natchnął mnie do tego tematu przypadek TMS, który ogłasza konkurs tradingowy o staż, jednakże temat zapewne jest szerszy.

Można tu podyskutować bardziej ogólnie o tym, jak zacząć karierę w finansach, jakie są możliwości i perspektywy.

Propozycja TMS wydaje się ciekawa - artykuł tutaj: http://comparic.pl/listings/trading-o-s ... niversity/
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
torpeda
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 21 sie 2014, 13:21
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Kariera w branży Forex!

piątek 22 sie 2014, 09:18

Staż lub oferta pracy w konkursie? Bardzo dobry pomysł!
Forex bywa uciążliwy dla początkujących. Brokerzy forex mogą wykonać za ciebie podstawowe zadania.

no avatar
rienin
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 15 kwie 2014, 11:12

Re: Kariera w branży Forex!

wtorek 16 gru 2014, 17:52

ciekawie się zapowiada, dobry kierunek
czy wiesz co to kompensacja mocy biernej?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Kariera w branży Forex!

poniedziałek 29 gru 2014, 11:50

Wątek stary ale sam pomysł jeszcze starszy ;).

XTB swego czasu bardzo mocno 'inwestowało' w studentów. Masa szkoleń, konferencji, konkursów... Konkursów, gdzie zwycięzca lub nawet pierwsze trzy miejsca mogły ubiegać się o płatne praktyki i staże w ich siedzibie. Wygrałem kilka takich konkursów ale z racji, że jestem z trójmiasta, a za stolicą nie przepadam to nie wybrałem się tam. Aczkolwiek dla młodych to może być ciekawa pozycja w CV. Czy doświadczenie też się tam zdobędzie? Cóż... Rozmawiałem z osobami, które się tam dostały.

Wyglądało to tak... Jedziesz na rozmowę, gdzie badają Twoją wiedzę o rynku fin., jeśli przeszedłeś dalej to rozwiązujesz test wiedzy. Wtedy wybirają dla Ciebie dział. I tu już różnie. Możesz mieć ciekawe zajęcie, a może trafić Ci się akceptowanie zleceń lub kwotowanie egzotyków. Uczestnicy mieli mieszane odczucia. Ale czego się spodziewać na początku kariery... ;)
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Kariera w branży Forex!

poniedziałek 29 gru 2014, 12:13

To tylko w Comparic od razu można się spodziewać odpowiedzialnych zadań ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Kariera w branży Forex!

poniedziałek 29 gru 2014, 15:05

Na głęboką wodę studenta - raz! :D
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
hosada
Posty: 1
Rejestracja: sobota 20 lut 2016, 15:09

Re: Kariera w branży Forex!

sobota 20 lut 2016, 15:59

Witam. Kariera na Forex-e? --zarabianie pieniędzy. Jestem samoukim.Moja recepta na dochody min 20000 + 1/2roku stażu { w zależnosci od siły logiki } i wyzwoliłeś się z wykresu M1. Zjmuję się ICHIMOKU technika =ogarniam sytuacje jednym spojżeniem { bez przsady- po otwarciu komp. 5-30'' }.Wykresy Kontrolne D5 D1 H4 aktywne H1 roboczy-M15 oraz M1Parametry zwielokrotnione-powiększony wykres M15=Moja podpowidz dla zajmujących się Ichimoko - w tej formie kturą macie możecie się zajmować tylko przecinaniem się liń czewonej i niebieskiej na wykresach powyżej M5.Chciałbym dołączyć zdjęcia wyk D1-H1-M15 ale prawdopodobnie nie umuę poslugiwać się tym blogiem . Pozdrawiam

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Kariera w branży Forex!

sobota 20 lut 2016, 17:44

hosada pisze:Witam. Kariera na Forex-e? --zarabianie pieniędzy. Jestem samoukim.Moja recepta na dochody min 20000 + 1/2roku stażu { w zależnosci od siły logiki } i wyzwoliłeś się z wykresu M1. Zjmuję się ICHIMOKU technika =ogarniam sytuacje jednym spojżeniem { bez przsady- po otwarciu komp. 5-30'' }.Wykresy Kontrolne D5 D1 H4 aktywne H1 roboczy-M15 oraz M1Parametry zwielokrotnione-powiększony wykres M15=Moja podpowidz dla zajmujących się Ichimoko - w tej formie kturą macie możecie się zajmować tylko przecinaniem się liń czewonej i niebieskiej na wykresach powyżej M5.Chciałbym dołączyć zdjęcia wyk D1-H1-M15 ale prawdopodobnie nie umuę poslugiwać się tym blogiem . Pozdrawiam
:conf: nie "umuę" tego zrozumieć.
Obrazek

no avatar
totem
Posty: 1
Rejestracja: sobota 20 lut 2016, 22:42

Re: Kariera w branży Forex!

niedziela 21 lut 2016, 08:12

hosada pisze:Witam. Kariera na Forex-e? --zarabianie pieniędzy. Jestem samoukim.Moja recepta na dochody min 20000 + 1/2roku stażu { w zależnosci od siły logiki } i wyzwoliłeś się z wykresu M1. Zjmuję się ICHIMOKU technika =ogarniam sytuacje jednym spojżeniem { bez przsady- po otwarciu komp. 5-30'' }.Wykresy Kontrolne D5 D1 H4 aktywne H1 roboczy-M15 oraz M1Parametry zwielokrotnione-powiększony wykres M15=Moja podpowidz dla zajmujących się Ichimoko - w tej formie kturą macie możecie się zajmować tylko przecinaniem się liń czewonej i niebieskiej na wykresach powyżej M5.Chciałbym dołączyć zdjęcia wyk D1-H1-M15 ale prawdopodobnie nie umuę poslugiwać się tym blogiem . Pozdrawiam

Rewelacja, tego jeszcze nie było. Pan Robert Gawęda proponuje system forex w którym wprawdzie stosunek ryzyka do zysku 4:1 (kolejność nie przypadkowa) to za dużo, ale np. 3:1 (w domyśle) może już być :bambam: .
http://wiedzawartamilion.com/gotowa-str ... owania6737

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Kariera w branży Forex!

niedziela 21 lut 2016, 17:32

Niezły orzeł, zgroza
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kariera w branży Forex!

poniedziałek 22 lut 2016, 14:34

totem pisze:
hosada pisze:Witam. Kariera na Forex-e? --zarabianie pieniędzy. Jestem samoukim.Moja recepta na dochody min 20000 + 1/2roku stażu { w zależnosci od siły logiki } i wyzwoliłeś się z wykresu M1. Zjmuję się ICHIMOKU technika =ogarniam sytuacje jednym spojżeniem { bez przsady- po otwarciu komp. 5-30'' }.Wykresy Kontrolne D5 D1 H4 aktywne H1 roboczy-M15 oraz M1Parametry zwielokrotnione-powiększony wykres M15=Moja podpowidz dla zajmujących się Ichimoko - w tej formie kturą macie możecie się zajmować tylko przecinaniem się liń czewonej i niebieskiej na wykresach powyżej M5.Chciałbym dołączyć zdjęcia wyk D1-H1-M15 ale prawdopodobnie nie umuę poslugiwać się tym blogiem . Pozdrawiam

Rewelacja, tego jeszcze nie było. Pan Robert Gawęda proponuje system forex w którym wprawdzie stosunek ryzyka do zysku 4:1 (kolejność nie przypadkowa) to za dużo, ale np. 3:1 (w domyśle) może już być :bambam: .
http://wiedzawartamilion.com/gotowa-str ... owania6737
Ktoś chyba robił kursy z przemówień i wizerunku - ale chyba tak lipne, jak te proponowane strategie :D

no avatar
czakra12
Posty: 4
Rejestracja: sobota 28 sty 2017, 20:37

Re: Kariera w branży Forex!

sobota 28 sty 2017, 22:02

Żeby zacząć karierę w forexie, to polecam zacząć od kursu, ja przynajmniej tak zaczynałem i teraz jestem [...wymoderowano link...] spełnionym człowiekiem. NA kurs wystarczy wejśc i zapisać się tutaj Zaznaczam,że jest to darmowy kurs o bardzo bogatych zagadnieniach ; strategia scalpingu na m5, strategia breakout na Wyłamania z Poziomów, ponadto Powtarzające się Transakcje w grupie forexyestrader oraz
Powtarzające się Sygnały na forex

30/01/2017 UWAGA: Ta opinia zachwalająca internetowe szkolenie i sygnały została zamieszczona przez użytkownika zaraz po rejestracji. Link został wymoderowany. Ponadto, sygnały w świetle stanowiska KNF są rekomendacjami i wymagają zezwolenia.

no avatar
tamarra
Posty: 8
Rejestracja: sobota 18 lut 2017, 00:46

Re: Kariera w branży Forex!

poniedziałek 20 lut 2017, 23:50

bardzo przydaatne inf i dobry temat

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości