Kariera w branży Forex!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum

Kariera w branży Forex!

czwartek 14 sie 2014, 13:13

Wprawdzie natchnął mnie do tego tematu przypadek TMS, który ogłasza konkurs tradingowy o staż, jednakże temat zapewne jest szerszy.

Można tu podyskutować bardziej ogólnie o tym, jak zacząć karierę w finansach, jakie są możliwości i perspektywy.

Propozycja TMS wydaje się ciekawa - artykuł tutaj: http://comparic.pl/listings/trading-o-s ... niversity/
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
torpeda
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Kariera w branży Forex!

piątek 22 sie 2014, 09:18

Staż lub oferta pracy w konkursie? Bardzo dobry pomysł!
Forex bywa uciążliwy dla początkujących. Brokerzy forex mogą wykonać za ciebie podstawowe zadania.

no avatar
rienin

wtorek 16 gru 2014, 17:52

ciekawie się zapowiada, dobry kierunek
czy wiesz co to kompensacja mocy biernej?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Lat na Forex: 11
Kontakt:

poniedziałek 29 gru 2014, 11:50

Wątek stary ale sam pomysł jeszcze starszy ;).

XTB swego czasu bardzo mocno 'inwestowało' w studentów. Masa szkoleń, konferencji, konkursów... Konkursów, gdzie zwycięzca lub nawet pierwsze trzy miejsca mogły ubiegać się o płatne praktyki i staże w ich siedzibie. Wygrałem kilka takich konkursów ale z racji, że jestem z trójmiasta, a za stolicą nie przepadam to nie wybrałem się tam. Aczkolwiek dla młodych to może być ciekawa pozycja w CV. Czy doświadczenie też się tam zdobędzie? Cóż... Rozmawiałem z osobami, które się tam dostały.

Wyglądało to tak... Jedziesz na rozmowę, gdzie badają Twoją wiedzę o rynku fin., jeśli przeszedłeś dalej to rozwiązujesz test wiedzy. Wtedy wybirają dla Ciebie dział. I tu już różnie. Możesz mieć ciekawe zajęcie, a może trafić Ci się akceptowanie zleceń lub kwotowanie egzotyków. Uczestnicy mieli mieszane odczucia. Ale czego się spodziewać na początku kariery... ;)
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Lat na Forex: 10
Kontakt:

poniedziałek 29 gru 2014, 12:13

To tylko w Comparic od razu można się spodziewać odpowiedzialnych zadań ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Kontakt:

poniedziałek 29 gru 2014, 15:05

Na głęboką wodę studenta - raz! :D
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
hosada

sobota 20 lut 2016, 15:59

Witam. Kariera na Forex-e? --zarabianie pieniędzy. Jestem samoukim.Moja recepta na dochody min 20000 + 1/2roku stażu { w zależnosci od siły logiki } i wyzwoliłeś się z wykresu M1. Zjmuję się ICHIMOKU technika =ogarniam sytuacje jednym spojżeniem { bez przsady- po otwarciu komp. 5-30'' }.Wykresy Kontrolne D5 D1 H4 aktywne H1 roboczy-M15 oraz M1Parametry zwielokrotnione-powiększony wykres M15=Moja podpowidz dla zajmujących się Ichimoko - w tej formie kturą macie możecie się zajmować tylko przecinaniem się liń czewonej i niebieskiej na wykresach powyżej M5.Chciałbym dołączyć zdjęcia wyk D1-H1-M15 ale prawdopodobnie nie umuę poslugiwać się tym blogiem . Pozdrawiam

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex

sobota 20 lut 2016, 17:44

hosada pisze:Witam. Kariera na Forex-e? --zarabianie pieniędzy. Jestem samoukim.Moja recepta na dochody min 20000 + 1/2roku stażu { w zależnosci od siły logiki } i wyzwoliłeś się z wykresu M1. Zjmuję się ICHIMOKU technika =ogarniam sytuacje jednym spojżeniem { bez przsady- po otwarciu komp. 5-30'' }.Wykresy Kontrolne D5 D1 H4 aktywne H1 roboczy-M15 oraz M1Parametry zwielokrotnione-powiększony wykres M15=Moja podpowidz dla zajmujących się Ichimoko - w tej formie kturą macie możecie się zajmować tylko przecinaniem się liń czewonej i niebieskiej na wykresach powyżej M5.Chciałbym dołączyć zdjęcia wyk D1-H1-M15 ale prawdopodobnie nie umuę poslugiwać się tym blogiem . Pozdrawiam
:conf: nie "umuę" tego zrozumieć.
Obrazek

no avatar
totem

niedziela 21 lut 2016, 08:12

hosada pisze:Witam. Kariera na Forex-e? --zarabianie pieniędzy. Jestem samoukim.Moja recepta na dochody min 20000 + 1/2roku stażu { w zależnosci od siły logiki } i wyzwoliłeś się z wykresu M1. Zjmuję się ICHIMOKU technika =ogarniam sytuacje jednym spojżeniem { bez przsady- po otwarciu komp. 5-30'' }.Wykresy Kontrolne D5 D1 H4 aktywne H1 roboczy-M15 oraz M1Parametry zwielokrotnione-powiększony wykres M15=Moja podpowidz dla zajmujących się Ichimoko - w tej formie kturą macie możecie się zajmować tylko przecinaniem się liń czewonej i niebieskiej na wykresach powyżej M5.Chciałbym dołączyć zdjęcia wyk D1-H1-M15 ale prawdopodobnie nie umuę poslugiwać się tym blogiem . Pozdrawiam

Rewelacja, tego jeszcze nie było. Pan Robert Gawęda proponuje system forex w którym wprawdzie stosunek ryzyka do zysku 4:1 (kolejność nie przypadkowa) to za dużo, ale np. 3:1 (w domyśle) może już być :bambam: .
http://wiedzawartamilion.com/gotowa-str ... owania6737

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła

niedziela 21 lut 2016, 17:32

Niezły orzeł, zgroza
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Lat na Forex: 3
Kontakt:

poniedziałek 22 lut 2016, 14:34

totem pisze:

Rewelacja, tego jeszcze nie było. Pan Robert Gawęda proponuje system forex w którym wprawdzie stosunek ryzyka do zysku 4:1 (kolejność nie przypadkowa) to za dużo, ale np. 3:1 (w domyśle) może już być :bambam: .
http://wiedzawartamilion.com/gotowa-str ... owania6737
Ktoś chyba robił kursy z przemówień i wizerunku - ale chyba tak lipne, jak te proponowane strategie :D

no avatar
czakra12

sobota 28 sty 2017, 22:02

Żeby zacząć karierę w forexie, to polecam zacząć od kursu, ja przynajmniej tak zaczynałem i teraz jestem [...wymoderowano link...] spełnionym człowiekiem. NA kurs wystarczy wejśc i zapisać się tutaj Zaznaczam,że jest to darmowy kurs o bardzo bogatych zagadnieniach ; strategia scalpingu na m5, strategia breakout na Wyłamania z Poziomów, ponadto Powtarzające się Transakcje w grupie forexyestrader oraz
Powtarzające się Sygnały na forex

30/01/2017 UWAGA: Ta opinia zachwalająca internetowe szkolenie i sygnały została zamieszczona przez użytkownika zaraz po rejestracji. Link został wymoderowany. Ponadto, sygnały w świetle stanowiska KNF są rekomendacjami i wymagają zezwolenia.

no avatar
tamarra

poniedziałek 20 lut 2017, 23:50

bardzo przydaatne inf i dobry temat

no avatar
sunshine88
Kontakt:

sobota 15 kwie 2017, 19:34

Ja bym najpierw rozpoczęła od szkolenia, a nie tak od razu na głęboką wodę! :D
Dentysta, który nigdy mnie nie zawiódł: http://tootingmedicalcentre.co.uk

no avatar
jennyhannb

wtorek 05 gru 2017, 07:09

Wygrałem kilka takich konkursów ale z racji, że jestem z trójmiasta, a za stolicą nie przepadam to nie wybrałem się tam. Aczkolwiek dla młodych to może być ciekawa pozycja w CV,
clicker heroes game.

no avatar
AleksanderLon

poniedziałek 03 gru 2018, 22:06

Forex nigdy nie śpi

Zasadniczo, handel na rynku Forex opiera się głównie na spekulacji dotyczącej kierunku zmian kursów walutowych. Proces ten odbywa się poprzez kupno jednej waluty przy jednoczesnej sprzedaży drugiej. Skąd takie decyzje? Wartość waluty może rosnąć (umacniać się) i spadać (osłabiać się) z powodu wielu czynników ekonomicznych, geopolitycznych, a także technicznych. Zmiany te stwarzają okazję do zarobku, co z kolei jest wodą na młyn dla spekulantów. https://perfectpeopleuk.com/

Forex jest globalnym rynkiem, otwartym 24 godziny na dobę, pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku). Pierwsze transakcje zawierane są w poniedziałek rano w Wellington w Nowej Zelandii, jednak zmienność jest wtedy wyraźnie ograniczona. Sytuacja ulega jednak zmianie , gdy kilka chwil później do gry wchodzą inwestorzy z Tokio i Singapuru. Następnie otwiera się rynek w Londynie, a ostatnie transakcje zawierane są w piątek wieczorem w Nowym Jorku.

ODPOWIEDZ