HFT Brokers - nowy polski broker

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

poniedziałek 14 mar 2016, 17:55

HFT Brokers ogłasza żniwa na nagrody... :)

Podczas FxCuffs 2016, które odbyły się w miniony weekend, HFT zostało wyróżnione aż trzema nagrodami w kategoriach:
  • POLSKI BROKER FOREX ROKU
    PRODUKT ROKU - ROBOTERO
    KAMPANIA MARKETINGOWA - "PRZEWAGA NA STARCIE"
Nagranie z Gali Wręczenia Nagród dostępne jest na YouTube:
http://live.fxcuffs.pl

Dodatkowo, HFT Brokers otrzymało wyróżnienie w postaci Byków i Niedźwiedzi w kategorii Platforma Foreksowa Roku 2015 na innej gali organizowanej przez Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet".
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Manat
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 14 kwie 2014, 22:13

Re: HFT Brokers -Ostrzeżenie!!

czwartek 21 kwie 2016, 09:34

To Skur...ska firma!!Wpłaciłem 5000zł na konto błyskawicznym przelewem ponieważ miałem zagrożony depozyt,dzwonię do chamów i mówię proszę przelać moje pieniądze na moje konto(portfel)było trochę po 17 godzinie,obsługujący gość mówi ok,zaraz to zrobię,widzę call margin,znów dzwonię,a oni (kur..y)mówią"przykro mi księgowość już nie pracuje i nie ma kto tych pieniędzy zaksięgować!mówię że stracę depozyt jeśli nie zasilę konta,"..przykro mi mógł Pan o tym pomyśleć wcześniej.."i jak łatwo się domyślić straciłem 90% depo,na następny dzień o godzinie 9:12 sms-"wpłata o tytule..została potwierdzona"słowem musztarda po obiedzie widzę celowe działanie abym stracił co za ku....y!!)tak...współpracujcie z nimi dalej klasyczny Market Maker!!Odradzam i ostrzegam przed tą firmą...brak mi słów na takie sku...syństwo.Gdybym utrzymał pozycje po zasilenu konta zyskałbym na GBPUSD bardzo dobry zarobek(2x po 0,25lota pozycje!!)Nie ma to jak udupić inwestora i cieszyć sie zarobkiem.Niech tylko te szmaty pozwą mnie do sądu,mam żelazne dowody ich piep....ch zaniechań.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

czwartek 21 kwie 2016, 13:52

Witaj,

Rozumiem złość, bo z każda stratą wiążą sie niemile emocje, których tez miałem niemało w swojej karierze. Nikt nie zna przyszłości wiec ani Ty ani broker nie wiedzieliście, ze kurs zawróci i równie dobrze mógłbyś stracić dosilony depozyt jeśli udałoby sie go zaksięgować. Ja obiektywnie tylko mogę stwierdzić, ze żaden broker nie księguje depozytów bez działu księgowości. Gdybyś miał konto w Goldman Sachs czy Barclays to wyglądałoby to identycznie. Kwestią jest tylko rożna długość pracy działów księgowości. U niektórych zagranicznych europejskich brokerów jest to czasem godzina 19 (FxPro np) ale u polskich standardem jest 17-18. Wyjątkiem są transakcje kartowe i paypal ale też nie u wszystkich (czasem też wymagają klepnięcia przez księgowość brokera).

Żeby nie było, że tak piszę, bo chce ich bronić mam nadzieje, ze jakiś inny doświadczony użytkownik tez sie wypowie.

W takich sytuacjach warto szybko zredukować ilość otwartych lotów przyjmując cześć straty i uwalniając kawałek marginu.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

czwartek 21 kwie 2016, 18:24

można było zmniejszać pozycję po kawałku, a z drugiej strony to nie wina brokera tylko Twoja
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

czwartek 07 lip 2016, 15:17

Rusza nowa promocja HFT Brokers "Telefon na start". Aby otrzymać jedno z czterech urządzeń mobilnych do wyboru (m.in. iPhone 6s lub Samsung Galaxy S7) wystarczy założyć i zasilić rachunek NDD oraz wykonać obrót w wysokości 60 lotów lub 100 lotów w zależności od wybranej nagrody. Warto zaznaczyć, iż urządzenie mobilne otrzymujemy PRZED spełnieniem warunku obrotu. Telefon lub tablet jest wysyłany do nas kurierem od razu po podpisaniu umowy i/lub zgłoszeniu chęci udziału w promocji. W przypadku, gdy nie uda nam się zrealizować warunków obrotu, urządzenie można zwrócić lub odkupić po ustalonej cenie.

Do promocji mogą przystąpić zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci HFT Brokers.

Urządzenia do wyboru:
  • iPhone 6s,
    Samsung Galaxy S7 Edge,
    (100 lotów)
    Apple iPad Mini 4,
    Samsung Galaxy Tab 2.
    (60 lotów)
Aby wziąć udział w promocji wystarczy się zarejestrować - wszystkie niezbędne informacje zostaną przekazane przez obsługę HFT Brokers lub można je też znaleźć w regulaminie.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
mryko
Stały Bywalec
Posty: 169
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 12:36

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

piątek 07 paź 2016, 09:09

witam
jakie macie kwotowania na eurgbp? chodzi mi o duży ruch tej nocy.
Sky is the limit

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

piątek 07 paź 2016, 09:23

Mryko - napisz na jakim rodzaju konta.

Przy okazji małe ogłoszenie...

Zakończenie współpracy z HFT Brokers

Drodzy traderzy, z przykrością informujemy, iż nasza współpraca trwająca od początku 2015 r. z brokerem HFT Brokers dobiegła końca. Powodem jest całkowite zakończenie programu partnerskiego prowadzonego przez brokera. Siłą rzeczy udzielane przez nas rabaty prowizji i zwroty części spreadów przestają obowiązywać. Niemniej jednak wszystkie osoby, które otworzyły rachunki realne poprzez naszą stronę cały czas w naszym mniemaniu pozostają klientami Forex Club. Tym samym pozostałe oferowane przez nas korzyści nadal są dla Was dostępne.

Dziękujemy za zaufanie i w celu obniżenia kosztów transakcyjnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która cały czas będzie sukcesywnie rozbudowywana.

http://forexclub.pl/zakonczenie-wspolpracy-hft-brokers/
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
mryko
Stały Bywalec
Posty: 169
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 12:36

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

piątek 07 paź 2016, 10:03

active stp
Sky is the limit

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

piątek 07 paź 2016, 10:51

mryko pisze:active stp
W załączniku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
mryko
Stały Bywalec
Posty: 169
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 12:36

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

czwartek 13 paź 2016, 08:03

Czy normą jest aby w HFT Brokers czekać od ubiegłego piątku na korektę środków na koncie?
Czy tak jest rozumiane pojęcie niezwłoczności...?
Sky is the limit

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

środa 19 paź 2016, 16:11

mryko, z tego co wiadomo to kurczy im się kadra więc mogą działać wolniej, a sama działalność FX przestaje mieć takie znaczenie. HFT dziś ogłosiło komunikat o wycofaniu się z rynku FX do końca listopada.

Fragment:
„Postępujące zmiany regulacyjne, ustawowe wymogi kapitałowe nakazujące utrzymywac domowi maklerskiemu bardzo wysokie fundusze własne (pozwalające na wzrost wolumenów transakcji), sprawiają, że w HFT Brokers musieliśmy dokonać wyboru dalszej, efektywnej ścieżki rozwoju. Podstawą podjęcia decyzji była następująca analiza: od stycznia do września 2016 w linii Forex zrealizowaliśmy przychody za poziomie około 2 mln zł z kapitałami na poziomie około 5 mln zł. Według naszych analiz, rozwijanie oferty Forex w roku 2017 oznaczałoby potrzebę podwyższenia kapitału do wartości około 40 mln zł”.
Cały komunikat: http://www.hftbrokers.pl/nowe-kierunki- ... okers-s-a/

Tymczasem XTB przygotowuje promocję dla klientów HFT i przy przeniesieniu rachunku obniża koszty o 30% do końca br.
http://forexclub.pl/hft-brokers-konczy- ... ja-xtb-30/
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości