Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

ODPOWIEDZ
no avatar
stefangronicki
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 11 gru 2014, 20:49

Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

czwartek 11 gru 2014, 20:58

Podobno pko ma jakiś swój forex? Tylko nie wiem czy już wprowadzili czy nie. Widział ktoś? Bo nie mogę znaleźć w necie...

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

czwartek 11 gru 2014, 21:45

stefangronicki pisze:Podobno pko ma jakiś swój forex? Tylko nie wiem czy już wprowadzili czy nie. Widział ktoś? Bo nie mogę znaleźć w necie...
która wersja prawdziwa ?

1. nieudolna reklama ?
2. kłopoty z wpisaniem w google PKO BP forex ? która przekierowuje z pierwszego odnośnika na strnę brokera ?

...

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

piątek 12 gru 2014, 07:36

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Nie chciałbym żebyśmy z tego forum robili typowe bagienko. Także jeśli możesz pomóc koledze to pomóż, jeśli nie to bardzo proszę o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy.

Co do FX Pko to jest on z dużym prawdopodobieństwem typową zapchaj dziurą. Wszyscy to mają, miejmy i my. Natomiast raczej nie stanie sie to nigdy flagowym produktem, podobnie jak np. w BZWBK.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

piątek 12 gru 2014, 08:13

Akhh pisze:Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Nie chciałbym żebyśmy z tego forum robili typowe bagienko. Także jeśli możesz pomóc koledze to pomóż, jeśli nie to bardzo proszę o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy.

Co do FX Pko to jest on z dużym prawdopodobieństwem typową zapchaj dziurą. Wszyscy to mają, miejmy i my. Natomiast raczej nie stanie sie to nigdy flagowym produktem, podobnie jak np. w BZWBK.
a czy mu nie poradziłem ?
wpisz w google " pko bp forex" i dostajesz wszystkie odpowiedzi , a na pierwszym miejscu od kiedy działają i adres strony internetowej brokera

zdaję sobie sprawę że bardzo może Ci zależeć na tym aby coś się działo na forum , ale strasznie to idiotyczne i naiwne uwierzyć w to co pisze - chce zareklamować czy przypomnieć się o tym że pko bp rozpoczęło działalność to ok - przecież w ładnej formie powinien opisać ofertę i wszyscy będą wdzięczni - ja też

ale jeżeli uważasz że kolega zapytał wysilając się aby przebrnąć przez proces rejestracji na forum i zajęło mu to 10 minut jak widać - a nie był w stanie wpisać w google "forex pko bp" aby mieć gotową odpowiedź - to sorry - albo jesteś naiwny , albo koledze nie da się nijak pomóc poza poleceniem ponownego skierowania na lekcje informatyki do szkoły podstawowej - bo on wcale nie pytał o opinie o brokerze tylko czy już działa bo nie może znaleźć w necie - i do tego się odniosłem

swoją drogą - lepszą odpowiedzią na taką " ukrytą reklamę " jest odpowiedź - na przykład
" totalny syf , najgorsze warunki , wiesza się , ciągle uruchamiają i znowu się wysypuje "

z dużym prawdopodobieństwem pojawiło by się sprostowanie , że wcale nie :) i wtedy już nie byłoby problemu z netem

takie moje zdanie

no avatar
damiantrader
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 21:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Chorzów

Re: Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

piątek 12 gru 2014, 10:42

PKO BP ma fx , testuje ich na rachunku rzeczywistym .
Duży minus minus mają że otwiera się rachunek w BOK -u .
Min depozytu u nich jest 1000zł .
Ponoć PKO zmienia sie ale muszę dużo ludzi tam zmienić .

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

piątek 12 gru 2014, 12:51

Kst_fx: Jeśli to jest reklama, to rzeczywiście nieudolna bo nawet nie zachwala firmy. Można to potraktować w charakterze informacji, zaczątku dyskusji, nawet jeśli napisał to nadgorliwy pracownik brokera. Natomiast na prośbę Marcina zareagowałeś kolejnym czepialstwem. Może trochę przystopuj, nie ma sensu skakać sobie do oczu.

Damiantrader: Niestety tylko w wybranych miastach w biurach DM-u.. mam nadzieję że dopracują ten problem. U Aliora bardzo mi się podobało to, że wszystko załatwiłem w odziale banku łącznie z wpłatami/wypłatami w dolarach, których nie musiałem wcześniej zgłaszać (do $2000 masz od ręki). Może i tutaj z czasem się uda !smail!

Co do strony DM PKO BP jest mało przyjazna, przeładowana informacjami, a czcionka taka, że się mózg lasuje. Do poprawy wszystko tam.

Strona o Forex jest osobno, tutaj: http://www.pkofx.pl/
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

piątek 12 gru 2014, 13:17

Marcin_N pisze:Kst_fx: Natomiast na prośbę Marcina zareagowałeś kolejnym czepialstwem. Może trochę przystopuj,
w załączniku masz wszystkie tematy - pięć - na które zabierałem głos - można sprawdzić
1.wykazałem kim jest adrianoforex i skąd się wziął - czy miałem rację oceń sam
2.wykazywałem że konto PAMM to ściema i zarządzający nie pokazuje prawdy - za co dokładnie takie same komentarze od was były - jak się skończyło sam wiesz
3.niejakiemu dilerowi co to pokazywał same zyskowne transakcje wytknąłem że mija się z prawdą i nawet tego co rekomenduje na demo nie robi - co zresztą przyznał pokrętnie
4.wdałem się w niepotrzebną dyskusję z niejakim bobry - poprzednio zzz aby nie gadał głupot bo jak ktoś chce inwestować na CME to nie ma żadnych przeszkód - na co odpowiedział prośbą o skasowanie moich postów - czytający sami potrafią ocenić
5. i teraz ostatni temat z pko bp - gość poświęca 10 min aby się zarejestrować na forum i zadać pytanie "naprowadzające " - po prostu próbuje zrobić z czytających niedorozwoi , że ciemny lud wszystko kupi - powtarzam żadnego problemu by nie było gdyby napisał wprost - nawet napisałbym swoją opinię bo robiłem już porównanie z innymi brokerami

i to wszystko
nie widzę czepialstwa , a jeśli przeszkadzam że wytykam co mi się nie podoba
to masz prawo mnie zbanować i tyle
ale wcześniej przeczytaj wszystkie moje posty i oceń - mam nadzieję sprawiedliwie wszystkie tematy gdzie coś pisałem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
damiantrader
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 21:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Chorzów

Re: Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

piątek 12 gru 2014, 14:15

Damiantrader: Niestety tylko w wybranych miastach w biurach DM-u.. mam nadzieję że dopracują ten problem. U Aliora bardzo mi się podobało to, że wszystko załatwiłem w odziale banku łącznie z wpłatami/wypłatami w dolarach, których nie musiałem wcześniej zgłaszać (do $2000 masz od ręki). Może i tutaj z czasem się uda !smail!

Co do strony DM PKO BP jest mało przyjazna, przeładowana informacjami, a czcionka taka, że się mózg lasuje. Do poprawy wszystko tam.

Strona o Forex jest osobno, tutaj: http://www.pkofx.pl/[/quote]
Tak to jest duży minus np umnie na Śląsku to są 3 punkty Katowice , Sosnowiec , Racibórz.
Minus że nie można przez strone webową otworzyć .
Zgodze się na stronie można się pogubić .
Np w ING otwierasz rachunek przez doradce bankowości prywatnej .
Ale mają dobry call center 24 h na dobe.
Dajmy im szanse.

no avatar
stefangronicki
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 11 gru 2014, 20:49

Re: Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

sobota 21 mar 2015, 12:37

Witam wszystkich. Muszę co niektórych rozczarować tym, że nie pracuje dla PKO ani żadnego innego brokera.. W listopadzie jak szukałem rachunku mieli chyba jakis problem z pozycjonowaniem strony. W kazdym razie finalnie wybrałem ING. Właśnie się okazało, że ING zamyka forex, więc wciąż czegoś szukam. Zależy mi na prawdziwym stp/ecn i żeby dostawać pit. Mam parę demówek. mforex - całkiem spora oferta instrumentów; pko - dobre spready na pln ale skromniejsza oferta, bzwbk - nie mam opinii bo mi nie zadziałało coś i nikt nie raczył do mnie zadzwonić z call center. Macie jakieś sugestie co wybrać albo może jakiś inny bankowy broker? Liczę na długoterminową współpracę z brokerem.

no avatar
Kazik
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: piątek 18 kwie 2014, 06:21

Re: Słyszał ktoś o foreksie w pkobp?

niedziela 22 mar 2015, 10:48

stefangronicki pisze:Witam wszystkich. Muszę co niektórych rozczarować tym, że nie pracuje dla PKO ani żadnego innego brokera.. W listopadzie jak szukałem rachunku mieli chyba jakis problem z pozycjonowaniem strony. W kazdym razie finalnie wybrałem ING. Właśnie się okazało, że ING zamyka forex, więc wciąż czegoś szukam. Zależy mi na prawdziwym stp/ecn i żeby dostawać pit. Mam parę demówek. mforex - całkiem spora oferta instrumentów; pko - dobre spready na pln ale skromniejsza oferta, bzwbk - nie mam opinii bo mi nie zadziałało coś i nikt nie raczył do mnie zadzwonić z call center. Macie jakieś sugestie co wybrać albo może jakiś inny bankowy broker? Liczę na długoterminową współpracę z brokerem.
Wiem, że moja odpowiedz raczej się nie spodoba.
Jednak sugeruje daj sobie z tym spokój.
Od początku widać, że masz "szczęśliwą rękę" do tego.
Dalej nie rozwijam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości