Frank a zachowanie brokerów

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: Frank a zachowanie brokerów

sobota 04 kwie 2015, 21:51

Microbi,Tomasz-20021, macie rację,dokładnie tak jest, i jest to fundament pod budowę jakieś normalności.
Moim zdaniem, zwolnienie małżeństwa z podatku podstawowego 22 000 GBP oraz kapitałowego 28 000 GBP, czyli ponad 250 000 zł, przenosząc to co napisaliście , na grunt Polski + dostęp w Polsce do regulowanego FX w Polsce, dużo rozwiązuje dla nas w tym temacie,moim zdaniem, dla przeciętnego Polaka jest to dużo,i stwarza szansę na budowanie wartości dodanej w długim terminie,
jeżeli okaże się że to jednak dla nas za mało ,to są profesjonalne firmy które proponują w pakiecie dostępu do rynku FX regulowanego następujące rozwiązania np.
- Pomoc w otwarciu rachunków bankowych (ponad 30 Bank na naszej liście)
- Doradztwo i optymalizacja podatkowa
- Doradztwo w zakresie transferu pieniędzy
- Licencja dla domów maklerskich forex pieniędzy, biznesu i przemysłu przetwórczego hazardu
- Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i różnych forex dla biznesu rozwiązań technicznych, takich jak forex agregacji płynności, PAMM, mostów PR i itp
- Marketing i pozyskiwanie jak SEO i outsourcingu call center
-IToutsourcing Na Białorusi
- Utworzenie przedstawicielstwa i pomoc w rozwoju optymalizacji podatkowej w regionie Azji (Malezja, Tajlandia, Indonezja, Filipiny Laos, Kambodża, Brunei, Wietnam i przerzucanie tego do Chiny, następnie do niektórych stanów USA...)
Najgorsze dla nas jest to, że to zrozumieli ten temat nawet Eskimosi, i konsekwentnie to realizują, z pomocą bardzo dużą Rządu Eskimosów...,
a, u nas w tym samym czasie, najlepszy bank w Polsce , zapomniał po 27 latach transformacji co to jest NDF, i proponuje swoim klientom subfundusze lub jeżeli nam to nie odpowiada,kontakt z ich biurem maklerskim...
Kwadratura koła w Polsce, patrząc na kwadraturę koła odwrotnie, a , to oznacza dla nas, nie tylko zmarnowanie 27 lat, oznacza cofnięcie się drugie tyle...
Pozdrawiam

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: Frank a zachowanie brokerów

poniedziałek 06 kwie 2015, 17:03

PS, Koledzy doprecyzuję swoją myśl...
Grenlandia/ czyli Eskimosi/ wystąpiła z EWG czyli U.E./ w 1985
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grenlandia
myślę że chodziło w tym temacie, w bardzo dużym skrócie myślowym o FX regulowany oraz optymalizację podatkową korzystną dla Obywateli Grenladi, // wiem że temat jest bardzo, bardzo skomplikowany, a ja ten temat prymitywnie upraszczam,aby Forumowicze to zrozumieli, więc proszę mnie nie chytać za słówka.. mnie chodziło tylko o to, aby ducha tego tematu , ducha, tego o czym piszecie , jakoś przybliżyć Forumowiczom.
nie jestem zwolennikiem wzorem Grendlandi , wystąpienia z UE, raczej chodzi mi o to aby wzorem UK, czy Holandii ,/a, szczególnie Banku Centralnego Holandii , którego jestem fanem,/
szukać jakiś sensownych rozwiązań dla nas.
Pozdrawiam
stworzyć jakieś sensowne rozwiązania,dla Obywateli inteligentnych normalnie..

Obywatel U.E. powinien mieć możliwość dostępu do regulowanego FX maksymalnie do 28-30 ping.,
oraz powinien mieć , porównywalne prawa podatkowe.
/ w, zasadzie, tylko o to mi chodzi/
Pozdrawiam
Ps, Obywatel UE powinien mieć możliwość konkurowania , z rówieśnikami z Azji, czy innych Kontynentów..
Ps, teraz sobie 'przypomniałem, Bank Centralny Holandii uprzedzał o takiej sytuacji , w kwietniu 2014 roku....

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: Frank a zachowanie brokerów

sobota 11 kwie 2015, 06:10

Cieszę się, że coraz więcej Forumowiczów porusza to, o czym piszę od początku, zarówno na navigatorze , jak i tutaj na Forum,cytuję,
Podejrzewan, że prime brokerem dla naszych banków jest ich Departament Skarbu (Banku - grupa kapitałowa, wspólny właściciej, choć oddzielne podmioty - osobowości prawne) a cały ich ECN, poprzez rozdzielenie na kilka podmiotów z kilku licencji KNF ma na celu stworzenie pozorów ECN. To STP i chyba nic innego.
W konsekwncji i tak wszyscy traderzy trafiaja do MM, tylko o tym nie wiedzą,
co,w naturalny sposób tworzy konflikt interesu...
http://forex-nawigator.biz/forum/czarny ... ml#p756856

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości