Szukam brokera dla malutkiego kapitału.

ODPOWIEDZ
no avatar
dmk
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 05 lut 2015, 10:23

Szukam brokera dla malutkiego kapitału.

czwartek 05 lut 2015, 16:37

Witam wszystkich. Z tego względu, że zmieniam strategię http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=27&t=3607, bo grałem kiedyś za 100 zł na Plus500 i udało mi się zarobić 630 zł szukam brokera, u którego będę mógł grać za takie pieniądze. Obecnie ciągle inwestuję na Plus500 ale oni posiadają bezużyteczną platformę i coraz częściej słyszę o nich negatywne opinie. Analizuję rynek z konta real XTB na MT4 ale tutaj aby grać muszę mieć minimum 2000 zł a niestety jeszcze tyle nie posiadam. Obecnie gram na 4 parach walutowych: EUR/USD, GBP/USD, EUR/JPY z tego względu, że są płynne i mają tanie kontrakty. 2 kontrakty w Plus500 kosztują średnio 45 zł i to jest ok. 7-8% mojego kapitału. Czy istnieje broker u którego mogę grać za jeszcze mniejsze pieniądze, żeby miał gwarantowany Stop Loss oraz nie pobierał prowizji i miał niski spread? Oczywiście w grę wchodzi platforma MT4. Może macie jeszcze jakieś rady i wskazówki? Będę bardzo wdzięczny! Pozdrawiam i życzę dużej ilości pipsów!

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Szukam brokera dla malutkiego kapitału.

piątek 06 lut 2015, 10:09

z tym gwarantowanym SL to ponoc sciema co pokazaly ostatnie wydarzenia z SNB.
cos tam tak reklamuja w XM ale w regulaminie tego nie ma.

Samo XM nawet spoko, troche mnie w spready wkurzaja szczegolnie na crossach z funtem ale w dzien da sie przezyc (najgorzej przy zmianie sesji o ichniejszej polnocy).
mozesz jeszcze rozwazyc Admiral Markets z tym kontem teraz podstawowym Markets. spready niskie (na eurusd 0,7 do 1,0 pipsa), prowizji brak, brak obostrzen co do stawiania SL i TP jak w XM. o gwarancji SL zapomnij tam.

no avatar
dmk
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 05 lut 2015, 10:23

Re: Szukam brokera dla malutkiego kapitału.

piątek 06 lut 2015, 10:18

Dzięki wielkie za odpowiedź! Kontaktowałem się z XM i te bonusy są naliczane oddzielnie, nie można ich nigdy wypłacić, ale zawsze można dzięki nim robić transakcje. W moim przypadku wyglądało by to tak, że otrzymałbym bonus 100zł, wpłacił 630zł i dostał bonus 315 i miałbym ponad 1000 zł. To już daje mi fundament do dobrego zarządzania ryzykiem. Który wg. Ciebie broker ma więcej plusów?

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Szukam brokera dla malutkiego kapitału.

piątek 06 lut 2015, 10:50

Miałem konto w Admiralu, co prawda nie w Polsce, ale nie dało się grać - ciągłe rekwoty, zlecenie, o ile w ogóle weszło, to po takim czasie, że można było kawę zaparzyć :bambam:

Nie wiem skąd wziąłeś te 2000 w XTB, bo ja widzę, że nie ma ograniczeń co do kapitału początkowego: http://www.xtb.pl/Oferta/Rodzaje-rachunkow

no avatar
kasta8584
Posty: 14
Rejestracja: środa 04 gru 2013, 19:00

Re: Szukam brokera dla malutkiego kapitału.

piątek 06 lut 2015, 12:34

Ja gram w hot forex konto micro minimum 50€ wpłaty i spready mają całkiem fajne

no avatar
dmk
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 05 lut 2015, 10:23

Re: Szukam brokera dla malutkiego kapitału.

piątek 06 lut 2015, 13:41

Wirus pisze:Miałem konto w Admiralu, co prawda nie w Polsce, ale nie dało się grać - ciągłe rekwoty, zlecenie, o ile w ogóle weszło, to po takim czasie, że można było kawę zaparzyć :bambam:

Nie wiem skąd wziąłeś te 2000 w XTB, bo ja widzę, że nie ma ograniczeń co do kapitału początkowego: http://www.xtb.pl/Oferta/Rodzaje-rachunkow
Gdy zakładałem konto to minimum było 2000 zł.
Założyłem konto micro na XM. Poinformuje Was jak trochę u nich pogram.

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Szukam brokera dla malutkiego kapitału.

piątek 06 lut 2015, 16:51

Wirus pisze:Miałem konto w Admiralu, co prawda nie w Polsce, ale nie dało się grać - ciągłe rekwoty, zlecenie, o ile w ogóle weszło, to po takim czasie, że można było kawę zaparzyć :bambam:

Nie wiem skąd wziąłeś te 2000 w XTB, bo ja widzę, że nie ma ograniczeń co do kapitału początkowego: http://www.xtb.pl/Oferta/Rodzaje-rachunkow
Na koncie Standard byly takie akcje, sczegolnie na zlocie ale na Markets nie mialem takich problemow.

no avatar
zenon22
Posty: 18
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 09:58

Re: Szukam brokera dla malutkiego kapitału.

sobota 07 lut 2015, 19:29

A probował ktoś grać w eToro ? fajny broker dla malego kapitału.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości