IronFX - problemy z wypłatą?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szwajcar
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: piątek 04 paź 2013, 07:48
Lat na Forex: 6
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 24 kwie 2015, 14:14

Jeszcze_zarabiam
Fakty są znane.
Nie wypłacają pieniędzy z IronFx.
Grupa ponad 15 osób ma zablokowane wypłaty, gdzie każda osoba ma ponad 20k PLN. 5 osób ma ponad 100k PLN zablokowane.

Ci którym wypłacają nawet screena z wypłatą nie zamieszczają, bo są podstawieni przez Iron.

Do mnie dzwonili we wtorek, że konta już sprawdzają i do końca tygodnia wypłacą a tu nadal nic.

Sam też nic nie zamieściłeś i możesz być podstawiony jak reszta.
NIE dokładaj do stratnych pozycji kolejnych, tylko do pozycji zyskownych.
Piramidowanie blokowe (przeciwieństwo GRIDa i Martyngału)
http://www.forexfactory.com/szwajcar#64

no avatar
Jeszcze_zarabiam
Posty: 4
Rejestracja: piątek 10 kwie 2015, 14:59

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 27 kwie 2015, 12:57

Szwajcar

Załączam screen z IronFX pokazujący wypłaty. Wieczorem jak będę miał czas to pokażę screen z mBanku z wejściem przelewów.

Nie mam szczególnej potrzeby udowadniać innym, ze moim przypadku było OK, ale tyle mogę zrobić.


Dołączam jeszcze screen z mBanku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
adamsokolik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 14:03

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 01 maja 2015, 14:41

W maju zaczynamy publikację bloga na temat IronFX. Dokładna data zależy od czasu potrzebnego na zamieszczenie dokumentów wszystkich zainteresowanych. Każdy wpis ma być oparty na dokumentach, tak aby IronFX nie próbował podważać zawartych tam informacji. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, których IronFX oszukuje i nie wypłaca pieniędzy. Poza drogą oficjalną, z której IronFX się naśmiewa, musimy skłonić ich do zaprzestania swoich złodziejskich praktyk, zanim zrobią to właściwe organy, które badają już sprawę. Blog będzie dostępny pod adresem IronFXfraud.eu !strzelam!

W zasadzie wszystkie sprawy naszych Klientów przedstawiają się podobnie. Niezależnie czy ktoś robił trade od miesiąca czy od kilkunastu, zawsze zamiast wypłaty środków IronFx wysyła maila, że na rachunku prowadzona jest dochodzenie dotyczące nielegalnego handlu. W żadnym przypadku nie było inaczej, po prostu wysyłają takiego maila z automatu. Co ciekawsze, wysyłają nawet takie maile Klientom, którzy nie wnioskowali o bonus lub jeżeli go otrzymali to go nie wykorzystali nigdy. Następnie każdy "opiekun klienta" albo nabiera wody w usta albo perfidnie kłamie, że skoro IronFX nie wypłaca pieniędzy to jedynym powodem jest negatywna weryfikacja rachunku. Dobrym przykładem jest Pani Karolina Struzik z oddziału na Cyprze. Nie dość, że perfidnie kłamie w ślad za poleceniami swoich przełożonych to jeszcze oczernia ludzi, którzy starają się pomóc klientom odzyskać swoje pieniądze. Wielu Klientom chodzi przynajmniej o to, żeby odzyskać swoje wpłacone pieniądze, nie mówiąc już o osiągniętym zysku, który z resztą tak samo im się należy.

Niestety IronFX działa obecnie wedle zasady, że jeżeli już wyciągną pieniądze od klienta to albo klient przegra wszystko albo nie wypłacą im ani grosza. Liczba inwestorów, która jest w takiej sytuacji jest zatrważająca. Dziwnym jest, że CySec nie reaguje bardziej stanowczo. Chodź jeżeli spojrzeć na fakt sponsorowania przez IronFX cypryjskich inwestycji miejskich, takich jak np. http://www.ironfx.com/pl/about/company- ... n-09-04-15 miejskiego parku, to zaczyna się wszystko dodawać. Ręka rękę myje, a setki inwestorów sponsorują miejski park położony w sąsiedztwie firmy IronFX Global w Limassol.

Gwarantuję hochsztaplerom z IronFX, że wszystkie pieniądze oddadzą swoim klientom. Nawet jeżeli FC Barcelona, miasto Limassol czy każda inna instytucja, którym IronFX wpłacił ukradzione pieniądze od swoich klientów, będą musieli oddać je z powrotem. Blog rusza wkrótce, wszystkim chętnych zapraszam do kontaktu: adamsokolik@onet.eu :help:

no avatar
hank chinaski
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 25 maja 2015, 23:09

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 25 maja 2015, 23:20

mi rowniez zrealizowali wyplate ale doslownie bardzo mala (300 CHF na probe) w doslownie jeden dzien - zalaczam print screen.
wyjasnila sie czesc z Waszych wyplat???
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 26 maja 2015, 06:10

Bo to zawsze jest dobry sposób. Wypłacać po kawałeczku. Natomiast jeśli ktoś ma 100k Euro to już jest troszkę większy problem.

Ja mam nadzieję, że wszystko się rozwiąże pozytywnie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Szwajcar
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: piątek 04 paź 2013, 07:48
Lat na Forex: 6
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 02 cze 2015, 18:15

Wypłacili mi dokładnie 1 czerwca. Czekałem od 2 marca. Wypłata na 92k PLN. Ostre gnębienie ich i poganianie. Już prawie zaczęło się rzucanie mięsem. Korzystałem z usług windykatora adamsokolik, ponieważ to już za długo trwało. Ponad 3 miesiące to przesada.

Co do wypłaty to lepiej zlecić całość i pisać, że kończy się współpracę z nimi i niech biorą ten bonus w diabły i zamykają konto po zrealizowaniu wypłaty.

Nie wysłali mi dokładanego wyjaśnienia blokady. Nie mieli żadnych powodów do blokowania mi wypłaty.
Nadal bardzo wielu ludzi nie ma zrealizowanych wypłat. Z ludzi, których znam to 6 osób dostało wypłatę a ponad 20 nadal czeka.

Wszystkim życzę odzyskania swoich pieniędzy !!!
NIE dokładaj do stratnych pozycji kolejnych, tylko do pozycji zyskownych.
Piramidowanie blokowe (przeciwieństwo GRIDa i Martyngału)
http://www.forexfactory.com/szwajcar#64

no avatar
wysoki01
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 09:56

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 31 sie 2015, 13:19

Czy ktoś z Was ostatnio otrzymał przelew od IronFX? Bo ja czekam od 10 sierpnia. Za każdym razem jak rozmawiam z konsultantem, to jest inna przyczyna przedłużania wypłaty. !złyy!

no avatar
adamsokolik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 14:03

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 01 wrz 2015, 23:16

Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany pomocą w odzyskaniu pieniędzy od IronFX proszę o kontakt z adamsokolik@onet.eu Jest również możliwość wykupu długu.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

środa 02 wrz 2015, 12:40

wysoki01 pisze:Czy ktoś z Was ostatnio otrzymał przelew od IronFX? Bo ja czekam od 10 sierpnia. Za każdym razem jak rozmawiam z konsultantem, to jest inna przyczyna przedłużania wypłaty. !złyy!
a co w koncu z tym pozwem zbiorowym bo wiem, ze tam niezla grupa ludzi byla.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
wysoki01
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 09:56

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

środa 02 wrz 2015, 13:27

Ktoś coś wie o adamsokolik@onet.eu? Można im zaufać?

no avatar
wysoki01
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 09:56

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 07 wrz 2015, 11:31

Ktoś coś wie co z IronFX?
Od dzisiaj chyba nie działa polski support.

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 07 wrz 2015, 12:00

wysoki01 pisze:Ktoś coś wie co z IronFX?
Od dzisiaj chyba nie działa polski support.
Spróbowałem do nich napisać - zobaczymy

no avatar
wysoki01
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 09:56

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 07 wrz 2015, 12:33

Ja od jakiegoś czasu piszę maile do supportu i opiekuna, ale na żaden nie odpisali.
Do środy był jeszcze kontakt przez czat, ale dzisiaj dostałem od jakiegoś Mohammeda informację, że polski suport jest niedostępny. !złyy!

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 07 wrz 2015, 12:49

Wysoki troche mnie dziwi, ze tak dlugo nie podjales zadnej akcji. Poklikaj w linki ponizej. Masz tam od a do z co robic dalej.

http://www.devisen-traden.de/ironfx-com ... the-world/

Www.facebook.com/groups/1404743076509293/

https://www.facebook.com/groups/1121...64440/?fref=ts

You can join our non-profit Facebook Group Www.facebook.com/groups/1404743076509293 (IronFx clients) for complaint templates and help
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
wysoki01
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 09:56

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 07 wrz 2015, 13:18

I chociaż jedna osoba z tej grupy na FB odzyskała kasę?

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 07 wrz 2015, 13:25

nie mam pojecia - musisz ich popytac. Wiem, ze w planach byl pozew zbiorowy - napewno skuteczniejszy.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 24 wrz 2015, 08:44

Węgierski Bank Narodowy zainteresował się losem swoich obywateli, którzy utopili pieniądze w IronFX - wysłał oficjalny komunikat do CySEC, aby baczniej przyjrzał się sprawie (cypryjski regulator prowadzi już jednak dochodzenie).

IronFX w tym samym momencie nadal zasłania się wewnętrznym audytem i badaniem spraw w przypadku każdego klienta z osobna. Węgierski Bank Narodowy jednak radzi składać oficjalne zażalenia w biurze rzecznika praw obywatelskich (na Cyprze) - kosztuje to 20EUR, rzuca jednak klienta ironFX na początek kolejki w sprawie rozpatrzenia aktywności na jego koncie i przyspiesza proces odzyskania środków:

http://comparic.pl/wegierski-bank-centr ... om-ironfx/

Rzecznik prasowy IronFX mówi jednak otwarcie, że w niektórych przypadkach klienci otrzymują mniej pieniędzy niż początkowo żądali

no avatar
marek12578
Gaduła
Posty: 285
Rejestracja: środa 21 mar 2012, 11:12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 24 wrz 2015, 12:36

Co prawda nie mialem rachunku nigdy w Ironie, ale kiedys dzwonili do mnie z jednego z wiekszych w Polsce portali dotyczacych rynku Forex, w celu potwierdzenia rejestracji. Nie chce mowic ktory to portal, ale zapytalem dlaczego nadal sa IB Irona po tym co sie ostatnio dzieje.
Po rejestracji pierwsze co od nich przyszlo to propozycja zalozenia rachunku w Ironie pod ich IB. W odpowiedzi na moje pytanie uzyskalem ta sama regulke co wszyscy probujacy odzyskac kase, ze to ten Iron jest taki biedny z powodu udzielanych bonusow, ze nikt z ich klientow nie mial problemu z Ironem, a jak mial to w rzeczywistosci sie okazywalo ze mial conajmniej kilka rachunkow na najblizszych czlonkow rodziny i to traderzy oszukiwali caly czas Irona a nie odwrotnie, bo naduzywali bonusu.
Rece opadaja po prostu i niewiadomo komu wierzyc.

no avatar
adamsokolik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 14:03

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 09 paź 2015, 09:27

wysoki01 pisze:Ktoś coś wie o adamsokolik@onet.eu? Można im zaufać?
Proponuję się zapoznać z postami klientów, którzy odzyskali pieniądze dzięki nam : https://www.facebook.com/groups/1121506 ... 0/?fref=ts

no avatar
Robek86
Posty: 27
Rejestracja: piątek 20 mar 2015, 17:18

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

niedziela 06 gru 2015, 12:06

Oooo adamskolik nie wiem jaką ma skuteczność ale na forex nawigator nie znalazł wielu fanów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości